Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Δε σε χαρακτηρισα καθολου ετσι. Ο Βασιλης το ξεκινησε με τις οπτασιες και τα μυθευματα περι Μπαγεβιτς και κατεβασα δυο σεντονια επ αυτου. εδω μιλαμε για το Δελλα μαζι και εξακολουθω να μην καταλαβαινω τι πιστευεις οτι θα προσφερει εν μεσω της σεζον η αποπομπη Δελλα και ο χ-ψ Ισπανος/? ορτογαλος που θα ερθει να κανει τον προπονητη στη θεση του.

Καμια πολωση. Αφου δε θες να συμμετεχεις, κανενα προβλημα, το κοβω κι εγω.

Μαζι μου τα εβαλες ? Γιατι υποστηριζω οτι ειναι κοταρες που δεν ακουμπανε το βατραχο ?

Γι αυτο σου εκανα like.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Να τον κρατησουμε γιατι ειναι αντιστασιακος στο βατραχο.

Να του δωσουμε και συνταξη να κανει παρελαση που ειναι και τσηλός.

Αλλα τι λεμε ? Την αγανακτηση που δεν ξεκωλιασε το βατραχο την εισπραττουμε οτι ειμεθα και κατασκοποι και κανουμε οτι δεν καταλαβαινουμε.

Κατι τετοια κανεις και την αποφορτιζεις την κουβεντα  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαζι μου τα εβαλες ? Γιατι υποστηριζω οτι ειναι κοταρες που δεν ακουμπανε το βατραχο ?

Γι αυτο σου εκανα like.

thumbnail_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν πολωνεις την κουβεντα.

 

Σου εγραψα οτι δεν μου αρεσει σαν προπονητης.

 

Με ρωτας 10 φορες γιατι δεν μου αρεσει λες και ειναι αορατα τα τοσα ποστ που εγραψα με τους κατ´ εμε λογους.

 

Με ρωτας αλλες 10 τι θα κανει ο επομενος. Σου απανταω αλλες 10 οτι κατ´ εμε παλι θα ειναι ή στα ιδια ή καλυτερος (με μια ελαχιστη προσωπικοτητα και καποιες περισσοτερες ικανοτητες). Οποτε καλυτερα που εφυγε. Την ομαδα κοιταω, δεν ειμσστε φιλσνθρωπικο ιδρυμα.

 

Και ξανα-μανα ιδιες ερωτησεις.

 

Και μετα λες γιατι δεν εβριζα τον Λινεν που εφαγε τεσσερα κι αυτος.

Να απαντησω και σε αυτο. Γιατι εκεινη την χρονια ηταν η χειροτερη ΑΕΚ ολων των εποχων και δεν μου εφταγε ο Λινεν, ουτε θυμαμαι να ειναι τοσο μεγαλη η ευθυνη του στο συγκεκριμενο ματς.

Οκ και με αυτο?

 

Δεν ξερω γιατι ρωτας ξανα και ξανα τα ιδια, δλδ πρεπει να το παμε παλι στους υπολοιπους, δεν εχεις χορτασει απο βρισιδια σε τζαμπατζη και βατραχο ή δεν εχω δικαιωμα να μην γουσταρω τον κολοσσο?

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια στα περι Δελλα ειναι καπου στη μεση κατα τη γνωμη μου μεταξυ των διαφορετικων αποψεων που υπαρχουν. Το 2013 μαζευτηκε ενα συνολο παικτων που εκαναν μονο για Γ εθνικη με 2-3 εξαιρεσεις και επιλεχτηκε ο Δελλας σαν προπονητης για το νεο ξεκινημα με ενα "παιδι της ΑΕΚ"(αν δεν ταιριαζει βαλτε αλλο τιτλο) ας το πουμε στον παγκο. Κατι σαν Μπαγιεβιτς το 1988, ουτε ο βατραχος τοτε μπορουσαμε να πουμε οτι ηξερε απο προπονητικη ή ηταν καπου δοκιμασμενος. Κατι σαν μια νεα αρχη με καποιον που προερχεται απο την "οικογενεια μας" και που τωρα παιρνει τις πρωτες που παραστασεις σαν κοουτς. Λιγος σαν αξια αλλα λιγες τοτε και οι απαιτησεις της ομαδας.
Νομιζω το λαθος/παραλειψη του Μελισσανιδη ηταν περσι το καλοκαιρι. Ισως θα πρεπε τοτε να κανει μια επιλογη για αναβαθμιση του παγκου της ομαδας, με βλεμμα και την επομενη χρονια ωστε ο προπονητης που αναλαμβανε να εχτιζε εναν κορμο και για τη μεγαλη κατηγορια. Αντι αυτου προτιμησε να λειτουργησει "οπαδικα" ας το πουμε κρατωντας τον Δελλα.
Για το πως ειναι η κατασταση απο το φετινο καλοκαιρι ως τωρα, και ο συνδυασμος αξιας προπονητη με στοχους ομαδας οπως ειπα στην αρχη η πραγματικοτητα ειναι καπου στη μεση. Ναι μεν με οποιονδηποτε (πιο ικανο) προπονητη και να συνεχισουμε σιγουρα δεν παμε για πρωταθλημα φετος, αλλα αυτο που ζηταμε ολοι ειναι να παιζει μπαλα η ομαδα (πιο πολυ εκτος εδρας που με αιμα φαινεται παιρνουμε βαθμους) και για μενα σαν στοχο πλασαρισματος τη 2η θεση (εδω ισως διαφωνησουν πολλοι) που νομιζω ειναι εφικτη (εστω κι αν ο βαζελος εχει πιο πολλες πιθανοτητες)
Ο γαυρος δεν χτυπιεται χωρις διαιτησια και πιο ποιοτικο ροστερ

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν πολωνεις την κουβεντα.

Σου εγραψα οτι δεν μου αρεσει σαν προπονητης.

Με ρωτας 10 φορες γιατι δεν μου αρεσει λες και ειναι αορατα τα τοσα ποστ που εγραψα με τους κατ´ εμε λογους.

Με ρωτας αλλες 10 τι θα κανει ο επομενος. Σου απανταω αλλες 10 οτι κατ´ εμε παλι θα ειναι ή στα ιδια ή καλυτερος (με μια ελαχιστη προσωπικοτητα και καποιες περισσοτερες ικανοτητες). Οποτε καλυτερα που εφυγε. Την ομαδα κοιταω, δεν ειμσστε φιλσνθρωπικο ιδρυμα.

Και ξανα-μανα ιδιες ερωτησεις.

Και μετα λες γιατι δεν εβριζα τον Λινεν που εφαγε τεσσερα κι αυτος.

Να απαντησω και σε αυτο. Γιατι εκεινη την χρονια ηταν η χειροτερη ΑΕΚ ολων των εποχων και δεν μου εφταγε ο Λινεν, ουτε θυμαμαι να ειναι τοσο μεγαλη η ευθυνη του στο συγκεκριμενο ματς.

Οκ και με αυτο?

Δεν ξερω γιατι ρωτας ξανα και ξανα τα ιδια, δλδ πρεπει να το παμε παλι στους υπολοιπους, δεν εχεις χορτασει απο βρισιδια σε τζαμπατζη και βατραχο ή δεν εχω δικαιωμα να μην γουσταρω τον κολοσσο?

Με μενα τα εχει ρε. Εβαλε στο μυαλο του περιπετειες. Ειχανε και rdv με τον Αγγλο να μας πανε βολτα στο Δαφνι και τους δυο.

Συμφωνουμε οτι το βατραχι ειναι βατραχι ο Δελλας λιγος ο Μελ εχει Καθαρη Δευτερα και μαλωνουμε. Για δεσιμο αναποδα λεμεεεε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βατραχος οταν ηρθε το 88. Ειχε δεμενο ονομα σαν ενα απο τα μεγαλυτερα σεντερ φορ που εφερε η ΑΕΚ. ? αγκοσμιο ονομα.

Και δευτερον ειχε παρει κυπελλο με την Βελεζ στο Γιουγκοσλαβικο πρωταθλημα. Μιλαμε για Ε? ΙΚΟ κατορθωμα της εποχης εκεινης, δηλαδη ειχε τα εχεγγυα. Και για την εποχη που η ΕΛλαδα ειχε ξεχσει να παιζει αμυνα, ο βατραχος ηρθε και επαιξε αντεπιθεσεις και επιασε εναντια στους αρχοντιδηδες και τους γιατσεκ.

 εστω.. συμφωνοι. Ηταν αλλες και οι εποχες. Δεν κανω απολυτη συγκριση, αλλα ηθελα να δειξω γενικα με ποια λογικη επιλεχτηκε ο δελλας οταν πεσαμε στη Γ.

Αλλο αν αναλαμβανε ο μελλισανιδης με την ομαδα να ειναι στην Α' εννοειται δεν θα επελεγε Δελλα

Link to comment
Share on other sites

Να φερουν εναν καψερο θελω και να μην εχει λογο ο ευθυτενης.

Αυτο θελω. Ακομα κι αν μου αρεσει καποιος σαν προπονητης αν δεν εχει το χαρακτηρα και τα παπαρια να παρει τα κλειδια απο το Σπατο γαμησε με.

Link to comment
Share on other sites

? ιστευεις οτι αν εβλεπα με παπαρια το Δελλα και παραγκωνισμενο το βατραχο θα ελεγα κατι ακομα κι αν η εικονα της ομαδας ηταν μετρια ?

Link to comment
Share on other sites

Με ενα αμυντικο χαφ στο Καραισκακης δεν κατεβηκε ουτε κοτζαμ Μπαγερν και επαιξε η ΑΕΚ του Δελλα μιση ωρα και το συζηταμε κιολας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με μενα τα εχει ρε. Εβαλε στο μυαλο του περιπετειες. Ειχανε και rdv με τον Αγγλο να μας πανε βολτα στο Δαφνι και τους δυο.

Συμφωνουμε οτι το βατραχι ειναι βατραχι ο Δελλας λιγος ο Μελ εχει Καθαρη Δευτερα και μαλωνουμε. Για δεσιμο αναποδα λεμεεεε.

Θιχτηκε ο υπερπρωταθλητης καταλαβες; Και απαξιωσε να κανει και κουβεντα γιατι πολωνω την κουβεντα.

Με σενα τα εβαλα διοτι μου εγραψες οτι βλεπω ονειρα. Και ανελυσα μετα οτι δεν ειναι ονειρα. Τελος παντων, τα ειπαμε, τα γραψαμε, τελος.

Link to comment
Share on other sites

Ασε ρε θιχτηκα εγω. Διαβαστε τα ποστ ενα-ενα να δειτε ποιος θιχτηκε.

 

Εχουμε γραψει 3.000 post για τον βατραχο και τον ψιψινο και δεν θα τολμαμε να αγγιξουμε τον ... Τραι, γιατι θα ξεχαστουν τα 3.000 post.

 

Αντε κοιμηθειτε τωρα ειναι αργα, δεν θα αποδιδετε στην εργασια σας κυριοι.

Link to comment
Share on other sites

Λατρευω το ονομα ντουσαν. Μου θυμιζει το ανεκδοτο με τον γυφτο στον δικαστη που του ειπε "γαμιοΝτουσαν κυριε δικαστα"

Link to comment
Share on other sites

Τι γράφετε τόσες ώρες ρε μαλάκες;

 

Θα μας πει κανείς πότε θα πάρει πουλο ο Sakota;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τοπικ για τον βατραχο, και 2 τοπικ για τον Μελισσανιδη, καθως και τοπικ για το Νικολαιδη.

 

Σε αυτο το τοπικ συζηταμε για τον Δελλα.

 

Κι επειδη διαβασα (απο τον Ζαστρο νομιζω) οτι "να δουμε τον επομενο τι θα κανει και ποσο γαματος θα ειναι", δεν ειπε κανεις οτι ο επομενος θα γαμησει και θα δειρει. Το πιθανοτερο ειναι να δουμε κι αλλες συντριβες κλπ.

 

Αυτο ομως δεν σημαινει οτι ο yes man που εφαγε 4 απο τον γαυρο κι εκανε λαθος κοουτσαρισμα στα περισσοτερα ματς δεν επρεπε να φυγει. Στην χειροτερη θα δουμε το ιδιο εργο, στην καλυτερη θα ερθει καποιος με στοιχειωδη προσωπικοτητα και περισσοτερο ταλεντο.

 

E, ας τον εδιωχναν.Ανικανος ηταν. Αντι να τον διωξουν επελεξαν τις γελοιες διαρροες και το φορτωμα του κωμικοτραγικου σχεδιασμου του καλοκαιριου. Εγραφε ο Αλατις ποστ για τον Τζιμπουρ και ποσο καψουρα του προεδρα ειναι και ποσο καλα ταχει με το Μελ και τι καλο παιδι ειναι και τα 200 γκολ που θα βαλει ξερω γω και τωρα ξαφνικα φταιει ο ασπονδυλος για το σχεδιασμο επειδη θελαν να του φερουν φορ και αυτος ειπε οχι. Δεν ειπε οχι για τον βλαμμενο αλλα ειπε οχι στον Ιμπισεβιτς γιατι δεν ειναι καλος στο μαν του μαν. Ψαχναν ολο το τελευταιο 15ημερο του Αυγουστου παιχτες μπας και τσιμπησουν τπτ στις εκπτωσεις αλλα τελικα δεν ηρθε κανενας γιατι δεν τους ηθελε ο Δελλας κ ο Σερβος αλλα φταιει γι'αυτο ο Δελλας μονο και μην αγγιζετε τριχα του Σερβου γιατι το καλοκαιρι του '96 μας εβγαλε απ'τη στενη. Και μεις πρεπει να το διαβασουμε αυτο και να το παρουμε στα σοβαρα. Βγαζει φιρμανι μεχρι και στους γνησιους ο εξωδιοικητικος φιλαθλος να μην πειραχτει τριχα απ'τα μαλλια του Ντουσκου αλλα θα τα εβαζε μαζι του ο σκουλαρικας που παιρνει 70 χιλιαρικα το χρονο. Και τωρα που δεν τα εβαλε ειναι κοταρα.

 

Ο Δελλας κρινεται για τα 2μιση χρονια στην ΑΕΚ και κατα τη γνωμη μου προκυπτει λειψος. Η ευθυνη που του αναλογει αφορα ομως συγκεκριμενο κομματι, αυτο της διαχειρισης του υπαρχοντος ροστερ. Δεν γινεται να διαβαζουμε 3 καλοκαιρια για τους παιχτες που προτεινει ο Λυμπε, ο τσαρτας, ο Ντουσκο, ο Μελ, ο Μιλο (ολοι πλην Δελλα), να διαβαζουμε βαθυστοχαστες αναλυσεις για ελιτ και οικονομικα αυτοδυναμη ΑΕΚ και μολις παιρνει χαμπαρι ο κοσμος τα αποτελεσματα αυτης της πολιτικης να το γυρναμε στο καλαματιανο και να την κανουμε υποθεση του μονου ανθρωπου που δεν ειχε ρολο και λογο σε ολα αυτα (ακριβως γιατι και ο ιδιος ηταν μερος αυτης της πολιτικης aka φθηνος/στοιχημα/ελπιδοφορος απ'τα καλαθια λεω εγω). Καπου πρεπει να σταματησει και η υποτιμηση της νοημοσυνης μας γιατι σε λιγο θα πιστεψουμε οτι η διοικηση δεν ηθελε τελικα Ελιτ και εσοδα/εξοδα αλλα ηθελε να σκασει δισεκατομμυρια και την εμποδιζε σε αυτο ο ψηλος που μεχρι τωρα αναθεμα κι αν ακουσαμε το ονομα του μια φορα σε οτι εχει να κανει μεταγραφικο στοχο.

 

Αυτα που ειπε ο Μελισσανιδης στην αντιπροσωπεια εκεινο το βραδυ ειναι γελοιοτητες γεματες λογικα σφαλματα.Στην καλυτερη περιπτωση γιατι κατα τη γνωμη μου συνιστουν αποδειξη αμετρης ανηθικοτητας απο την πλευρα της διοικησης. Καλως μαζεψε λιγη αξιοπρεπεια λοιπον ο ψηλος και παραιτηθηκε και καλως εβγαλε την ανακοινωση που εβγαλε.

 

Ελπιζουμε την επομενη φορα η αγαπητη μας διοικηση να:

 

α.Ορισει μπατζετ ομαδας και να μην ξαναδιαβασουμε γελοιοτητες για τον τοτε προεδρο νυν φιλαθλο που θα φερει στην ΑΕΚ οποιον γουσταρει οπως γουσταρει

β.Οριοθετησει ξεκαθαρα τους αγωνιστικους στοχους αυτης της ομαδας ωστε να μην κανουμε τους γκουρου στο ιντερνετ για να αποφασισουμε τι στο διαολο σημαινει εν ετει 2015 ανταγωνιστικη ΑΕΚ

γ. Με βαση τα παραπανω να κρινει αντικειμενικα τα στελεχη της ομαδας ετσι ωστε σε αναλογη περιπτωση να μπορει να απολυσει αντρικα εναν προπονητη χωρις να επιλεξει την παρελκυστικη κι ελεεινη τακτικη της ηθικης του εξοντωσης μεσω διαρροων

 

Edited by Sepultura21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

E, ας τον εδιωχναν.

 

 

Αν τον εδιωχναν δεν θα πρεπε να του δωσουν και κανα 35αρι αποζημιωση;Φασουλι το φασουλι...

Link to comment
Share on other sites

τσαμπα τον φαγανε τον αλεξικεραυνο αφου ειχε ροστερ για σωτηρια και εκανε overachive με την 4η θεση 

και περσυ στα πλειοφ απορω πως ανεβηκε απεναντι στα θηρια των εβραιων των γριων και του κουγια

καλα για προπερσυ δεν συζηταμε καταφερε να παει το θεριο αγροτικο αστερα στην παραταση και εκει επεσε μαχομενος

επισης τα εβαλε με θυελες απο την ραφηνα που ειναι εναντια στην φυση.

μεσα σε ολα αυτα αυτος δεν ασχολουνταν με τις μεταγραφες οτι του φερουν του παιδιου ειναι καλο δεν ηθελε να μπλεκει με τετοια πραγματα του διαβολου

περσυ να μην ξεχασω οτι τα εβαλε με το κακο το ματι οπως μας εξηγησε στα πλει οφ οταν ειχε τραυματισμους 

ενω οταν  η διοικηση του στερησε 3 υπερπαιχταραδες για πειθαρχικο παραπτωμα πηγε να τρελαθει.

 

αμα ειναι αστειος ο επομενος αυτος που εφυγε ηταν για το τσιρκο μεντρανο να κανει κανα κολπο εξαφανιζωντας την ομαδα στο γηπεδο βγαζωντας τον αξονα του.

 

αλλα ειπαμε 25 σελιδες για να μαθουμε οτι ο μπινες ειναι ο μπινες και οτι ο δελλας το αξιο παιδι και τιμιο παλικαρι βατραχου κωλο φιλησε και πηρε ενα δεκαρι επρεπε να μεινει 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

E, ας τον εδιωχναν.Ανικανος ηταν. Αντι να τον διωξουν επελεξαν τις γελοιες διαρροες και το φορτωμα του κωμικοτραγικου σχεδιασμου του καλοκαιριου. Εγραφε ο Αλατις ποστ για τον Τζιμπουρ και ποσο καψουρα του προεδρα ειναι και ποσο καλα ταχει με το Μελ και τι καλο παιδι ειναι και τα 200 γκολ που θα βαλει ξερω γω και τωρα ξαφνικα φταιει ο ασπονδυλος για το σχεδιασμο επειδη θελαν να του φερουν φορ και αυτος ειπε οχι. Δεν ειπε οχι για τον βλαμμενο αλλα ειπε οχι στον Ιμπισεβιτς γιατι δεν ειναι καλος στο μαν του μαν. Ψαχναν ολο το τελευταιο 15ημερο του Αυγουστου παιχτες μπας και τσιμπησουν τπτ στις εκπτωσεις αλλα τελικα δεν ηρθε κανενας γιατι δεν τους ηθελε ο Δελλας κ ο Σερβος αλλα φταιει γι'αυτο ο Δελλας μονο και μην αγγιζετε τριχα του Σερβου γιατι το καλοκαιρι του '96 μας εβγαλε απ'τη στενη. Και μεις πρεπει να το διαβασουμε αυτο και να το παρουμε στα σοβαρα. Βγαζει φιρμανι μεχρι και στους γνησιους ο εξωδιοικητικος φιλαθλος να μην πειραχτει τριχα απ'τα μαλλια του Ντουσκου αλλα θα τα εβαζε μαζι του ο σκουλαρικας που παιρνει 70 χιλιαρικα το χρονο. Και τωρα που δεν τα εβαλε ειναι κοταρα.

 

Ο Δελλας κρινεται για τα 2μιση χρονια στην ΑΕΚ και κατα τη γνωμη μου προκυπτει λειψος. Η ευθυνη που του αναλογει αφορα ομως συγκεκριμενο κομματι, αυτο της διαχειρισης του υπαρχοντος ροστερ. Δεν γινεται να διαβαζουμε 3 καλοκαιρια για τους παιχτες που προτεινει ο Λυμπε, ο τσαρτας, ο Ντουσκο, ο Μελ, ο Μιλο (ολοι πλην Δελλα), να διαβαζουμε βαθυστοχαστες αναλυσεις για ελιτ και οικονομικα αυτοδυναμη ΑΕΚ και μολις παιρνει χαμπαρι ο κοσμος τα αποτελεσματα αυτης της πολιτικης να το γυρναμε στο καλαματιανο και να την κανουμε υποθεση του μονου ανθρωπου που δεν ειχε ρολο και λογο σε ολα αυτα (ακριβως γιατι και ο ιδιος ηταν μερος αυτης της πολιτικης aka φθηνος/στοιχημα/ελπιδοφορος απ'τα καλαθια λεω εγω). Καπου πρεπει να σταματησει και η υποτιμηση της νοημοσυνης μας γιατι σε λιγο θα πιστεψουμε οτι η διοικηση δεν ηθελε τελικα Ελιτ και εσοδα/εξοδα αλλα ηθελε να σκασει δισεκατομμυρια και την εμποδιζε σε αυτο ο ψηλος που μεχρι τωρα αναθεμα κι αν ακουσαμε το ονομα του μια φορα σε οτι εχει να κανει μεταγραφικο στοχο.

 

Αυτα που ειπε ο Μελισσανιδης στην αντιπροσωπεια εκεινο το βραδυ ειναι γελοιοτητες γεματες λογικα σφαλματα.Στην καλυτερη περιπτωση γιατι κατα τη γνωμη μου συνιστουν αποδειξη αμετρης ανηθικοτητας απο την πλευρα της διοικησης. Καλως μαζεψε λιγη αξιοπρεπεια λοιπον ο ψηλος και παραιτηθηκε και καλως εβγαλε την ανακοινωση που εβγαλε.

 

Ελπιζουμε την επομενη φορα η αγαπητη μας διοικηση να:

 

α.Ορισει μπατζετ ομαδας και να μην ξαναδιαβασουμε γελοιοτητες για τον τοτε προεδρο νυν φιλαθλο που θα φερει στην ΑΕΚ οποιον γουσταρει οπως γουσταρει

β.Οριοθετησει ξεκαθαρα τους αγωνιστικους στοχους αυτης της ομαδας ωστε να μην κανουμε τους γκουρου στο ιντερνετ για να αποφασισουμε τι στο διαολο σημαινει εν ετει 2015 ανταγωνιστικη ΑΕΚ

γ. Με βαση τα παραπανω να κρινει αντικειμενικα τα στελεχη της ομαδας ετσι ωστε σε αναλογη περιπτωση να μπορει να απολυσει αντρικα εναν προπονητη χωρις να επιλεξει την παρελκυστικη κι ελεεινη τακτικη της ηθικης του εξοντωσης μεσω διαρροων

 

Συγκεντρωσου κι αν μου βρεις ΕΝΑ ποστ που εγραψα οτι ο τζεμπουρ θα γαμαει και θα βαλει 20ο γκολ και τι καλο παιδι που ειναι εγω θα γαμιεμαι.

Μηπως ειχε γραψει εσυ πρωτος για τα χουγια του Τζεμπουρ. Μη μου ανεβαζεις την πιεση και τρολαρεις. Και αν δεν βρεις τετοιο ποστ περιμενω να επανορθωσεις. Μη τρελαινεσαι. ΟΚ ?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειχες γραψει εσυ για φρουτακια και καζινα και 5 κινητα με τζογο αφραγκιες και αλλα τετοια ?

Μηπως εγραψες εσυ 20 ποστ με μανες και ? αναγιες για το Μελ μετα το γαυρο ?

Για πες μας ρε αρχηγε. Βγαζεις καμια χολη μαζεμενη ?

Κανε μου τη χαρη. Και βρες αυτο το ποστ που υποστηριζω το Τζεμπουρ σε παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Την υπογραφη τη βλεπεις ?

Μηπως θα πρεπει να απολογηθω για καποιον ?

Το εχεις κανει εσυ ποτε για καποιον που υποστηριζεις ?

Και μας βαζεις και χερι για το Μελισσανιδη ?

Τα δικα μου τα ορια που ειμαι και Μελισσανιδικος εσυ δεν μπορεις να τα ξερεις.

Και πιστεψε με δεν μπορεις να τα φτασεις.

Το ποστ μην ξεχασεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×