Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, felman said:

Xanei kypelo o sokraths?

Ναι. Καλά δεν του είπαν οτι δεν θα λείπει ο λιβαι να μην κάνει τέτοια καραγκιοζιλικια;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

3769495_225014.jpg.15e5d941840dc9e96dee908aee849910.jpg

Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με τα σιχάματα. Τι μας κανείς βραδιάτικε ρε φελμαν γαμω τους απογονους

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, felman said:

3769495_225014.jpg.15e5d941840dc9e96dee908aee849910.jpg

Σίγουρα τα βαζελοsite ψάχνουν όλα τα καρέ μήπως και βρούνε κανένα κουμπουρι 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αρκιδ ο Μπαλόκας ακόμη να ψοφήσει?

Σήκωσε το πουκάμισο ρε μαφιόζε να δούμε αν κουβαλάς κ εσύ όπλο όπως ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

και μόνο που θα γλιτώσουμε απο τα καραγκιοζιλίκια του παπασταθόπουλο έστω για ένα μας εμένα μου φτάνει .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μολις έσβησα τι έγραψες εσύ κ ο άλλος στο γκολ του γαύρου ..ξαφνικά τον κάλεσε από πάνω  να ελέγξει για οφσάιντ. 

 Τι να λέμε άλλο ..

Είχε ακυρωθεί το γκόλ ήδη,τα λινκ που βλέπετε πάνε κάνα δίλεπτο πίσω.😄

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Πώς να χωνέψει ένα γαυρικο μυαλό ότι στη λεωφόρο έχασαν νίκη στο 97 από πέναλτι που δε θα ξαναγίνει ποτέ και πως στο τηγάνι με το βαζελο έχασαν νίκη από ακυρωθεν γκολ οφσάιντ στο 90', ακόμα και αν ήταν. Πριν λίγα χρόνια θα ήταν έξι ξεκούραστοι βαθμοί 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο κακός χαμός έγινε στη φυσούνα με τη λήξη του ντέρμπι του Καραϊσκάκη!

Ο κακός χαμός έγινε στη φυσούνα με τη λήξη του ντέρμπι του Καραϊσκάκη ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η ένταση που υπήρξε ανάμεσα στον Πορτογάλο διαιτητή και τους ανθρώπους του Ολυμπιακού κατά τη διάρκεια του ματς και δη μετά την ακύρωση του γκολ του Βρουσάι, μεταφέρθηκε στη φυσούνα. Συγκεκριμένα, κατά την αποχώρησή του από τον αγωνιστικό χώρο, ο Πινέιρο δέχθηκε επίθεση από άτομα που βρίσκονταν στο σημείο.

Κάποιοι τον έσπρωξαν, ενώ ενώ κάποιοι επιχείρησαν ακόμη και να τον κλωτσήσουν!
Ο Πινέιρο και οι βοηθοί του, να σημειωθεί, είχαν συνοδεία αρκετών αστυνομικών και πήγαν, τελικά, στα αποδυτήρια, χωρίς να συμβεί κάτι άλλο.

Μια η φυσουνα στο καραιταβλι και μια στο αντρο των ΟΡΚ 

Αν ξαναδειτε ξενους διαιτητες γραψτε μου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Ο κακός χαμός έγινε στη φυσούνα με τη λήξη του ντέρμπι του Καραϊσκάκη!

Ο κακός χαμός έγινε στη φυσούνα με τη λήξη του ντέρμπι του Καραϊσκάκη ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η ένταση που υπήρξε ανάμεσα στον Πορτογάλο διαιτητή και τους ανθρώπους του Ολυμπιακού κατά τη διάρκεια του ματς και δη μετά την ακύρωση του γκολ του Βρουσάι, μεταφέρθηκε στη φυσούνα. Συγκεκριμένα, κατά την αποχώρησή του από τον αγωνιστικό χώρο, ο Πινέιρο δέχθηκε επίθεση από άτομα που βρίσκονταν στο σημείο.

Κάποιοι τον έσπρωξαν, ενώ ενώ κάποιοι επιχείρησαν ακόμη και να τον κλωτσήσουν!
Ο Πινέιρο και οι βοηθοί του, να σημειωθεί, είχαν συνοδεία αρκετών αστυνομικών και πήγαν, τελικά, στα αποδυτήρια, χωρίς να συμβεί κάτι άλλο.

Μια η φυσουνα στο καραιταβλι και μια στο αντρο των ΟΡΚ 

Αν ξαναδειτε ξενους διαιτητες γραψτε μου 

Να κάνει ένσταση ο παοκ

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον ρε σεις να καυρωνετε τετοιο γκολ στο τηγανι? Ειναι δυνατον?  Χαλασε το πρωταθλημα 332253186_2446851545466491_2357435223269244849_n.jpg?itok=9WFUCJFO

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει καθαρό οφσάιντ ήταν το γκολ αλλά δε μασάνε οι γκέι, ήδη εμφανίστηκαν τα πρώτα φυντάνια 😂😂

οπως τότε με εκείνον τον Κύπριο καθηγητή διαιτησίας κλαίω , με Παπουτσέλη νομίζω ήταν ; 

B3600AB0-C0E5-444A-A331-C2D563BB545E.jpeg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Μαθετε μπαλιτσα φιλοι μου 
Και τι εγινε που εκανε κινηση προς την μπαλα?
και τι εγινε που ειναι κοντα τα δοκαρια αφου θα επαιζαν και οι 2 στην πλευρα 

Ουτε τους βασικους κανονες δεν θελουν να παραδεχτουν 

Screenshot_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Klapsomounhs adikhmenos nikolakopoulos.

 

Τέλος, σχολίασα ότι αυτά που συμβαίνουν φέτος με τους Πειραιώτες στα ντέρμπι δεν έχουν γίνει ποτέ, με τον Ολυμπιακό να έχει πέντε δοκάρια, δύο έξοχα γκολ (Χάμες με ΑΕΚ, Βρουσάι με Παναθηναϊκό) που ακυρώθηκαν για οφσάιντ συμπαικτών τους (Μασούρα και Ελ Αραμπί), δύο απίθανα αυτογκόλ (Παπασταθόπουλος με ΠΑΟΚ, Σαμασέκου με ΑΕΚ) και δύο εις βάρος τους πέναλτι στο 90+7'.

 

 

  

 

  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Klapsomounhs adikhmenos nikolakopoulos.

 

Τέλος, σχολίασα ότι αυτά που συμβαίνουν φέτος με τους Πειραιώτες στα ντέρμπι δεν έχουν γίνει ποτέ, με τον Ολυμπιακό να έχει πέντε δοκάρια, δύο έξοχα γκολ (Χάμες με ΑΕΚ, Βρουσάι με Παναθηναϊκό) που ακυρώθηκαν για οφσάιντ συμπαικτών τους (Μασούρα και Ελ Αραμπί), δύο απίθανα αυτογκόλ (Παπασταθόπουλος με ΠΑΟΚ, Σαμασέκου με ΑΕΚ) και δύο εις βάρος τους πέναλτι στο 90+7'.

 

 

  

 

  

 

 

 

Ποναει παντα να παιζεις με κανονες 

Link to comment
Share on other sites

Ο Σωκρατης διαμαρτύρεται γιατί μπορούσε το βαρ να το δώσει κατευθειαν και όχι να καθυστερήσει και γιατί το χερι του ήταν το χερι στήριξης. 😂

 

Πιο χαζός από κομοδίνο 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×