Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Φημες λενε οτι μπηκανε απ την Οριτζιναλ undercover στο τηγανι σημερα και τους ψειρισαν πανο (του Βυρωνα συγκεκριμενα).

 

Γιαυτο ετρεχαν στο 80 μια ντουζινα ατομα διπλα απ τον αγωνιστικο χωρο.

 

Επισης ενας φιλος μου ειπε οτι σημερα κατι τυποι κατεβαζαν πανια μεσα στην Αγία Σοφιά με μανουρες. Ύποπτο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perparim56 said:

Να μάθουμε γιατί έτρεχαν οι επιστήμονες απ την εφτα προς το άλλο πεταλο και γιατί μάζεψαν νωρίς τα πανια

Διάβασα ότι τους πήραν οι δικοί μας πανό από τον Βύρωνα.

IMG-20230226-WA0003.thumb.jpg.1a1776d3289a4b718593fd5eb22d21ab.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kami said:

 

Ξεδιάντροπη αλητεία ολκής.

Ενώ ο Σπάθας αναφέρει επί λέξει "ο Ολυμπιακός να ΚΕΡΔΑΕΙ" (κάνει κι ολόκληρη αναφορά ο Ζουγκλας σε "μορφωτικό και κοινωνικό επίπεδο"), τόσο στον τίτλο του βίντεο όσο και στον υποτιτλισμό της συνομιλίας υπάρχει ... μετάλλαξη σε "ΚΕΡΔΙΖΕΙ".

Κάπως έτσι αλλοιώνεται η ταυτότητα του Γένους και τα ήθη της Φυλής και θα φτάσουμε σύντομα να μιλάμε και να γράφουμε επισήμως greeklish ........

Cc @The Magician

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το αφήγημα είναι οτι δεν επηρέαζε, ότι δεν ήταν οφσαιντ και μπηκαν λαθος ή γραμμες ή ότι δεν χρειάζεται να τηρούνται οι κανονες ποδοσφαίρου για λεπτομερειες σαν αυτήν;
Τι εννοούν οι επιστήμονες που υποστηρίζουν την συγκεκριμένη ομάδα και η διοίκησή της; 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ η φάση είναι τόσο ξεκάθαρη. Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς συζητάμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nuc1924 said:

ενας φιλος μου ειπε οτι σημερα κατι τυποι κατεβαζαν πανια μεσα στην Αγία Σοφιά με μανουρες. Ύποπτο.

Πού έγινε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, parakmiakos said:

Εντωμεταξύ η φάση είναι τόσο ξεκάθαρη. Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς συζητάμε. 

Ελα ντε, αλλά τι περιμένεις εδώ συζητάμε 5 χρόνια το πεντακάθαρο οφσάιντ του Μαουριτσιο.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα μεγκα αθλητικες ειδησεις, ολοι αδικηθηκαν ακομα κ  η μπουγατσα στα Γιαννινα .

Εμεις φυσικα σφαξαμε τον κακομοιρο αστερα που του ακυρωθηκε κ γκολ.(φυσικα δε ειπωθηκε πως ηταν ενα μετρο οφσαιντ).

Στα του ποδοσφαιρου θελει προσοχη η ρεβανς του κυπελλου δεδομενου κ της απουσιας cf .

Αυτοι δε πεθαινουν με τιποτα θα το παλεψουν μεχρι τελους .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος αν θα βάλει τερματοφύλακα κυπέλλου ο γαύρος και στο Καραϊσκάκη όπως θα κάνει η ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mobster21 said:

Είμαι περίεργος αν θα βάλει τερματοφύλακα κυπέλλου ο γαύρος και στο Καραϊσκάκη όπως θα κάνει η ΑΕΚ.

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην βάλουν πασχαλακη εκτός αν δεν το πιστεύουν ( που το πιστεύουν επειδή είναι γαυροι) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mobster21 said:

Πού έγινε αυτό?

Μπροστα στην 3. Εντωμεταξυ μου ειπαν σημερα οτι το κανουν και οι γαυροι αυτο, να μπαινουν ινκογνιτο και να παιρνουν πανια.

Αγια Σοφια δεν νομιζω να γινεται, αλλα στο ΟΑΚΑ μου φαινεται και ευκολο. Ειδα και την μεταδοση ξανα, η δουλεια εγινε αναμεσα στο 84 και στο 90 γιατι στις καμερες απο το VAR λειπει.

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι που είχαν μπει δικοί μας παλιά οργανωμένα και σε έναν αγώνα μπάσκετ αλλόθρησκων ψηλά ψηλά

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

θυμάμαι που είχαν μπει δικοί μας παλιά οργανωμένα και σε έναν αγώνα μπάσκετ αλλόθρησκων ψηλά ψηλά

Με ζελα οακα μάλλον λες μομπ

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nuc1924 said:

Μπροστα στην 3. Εντωμεταξυ μου ειπαν σημερα οτι το κανουν και οι γαυροι αυτο, να μπαινουν ινκογνιτο και να παιρνουν πανια.

Αγια Σοφια δεν νομιζω να γινεται, αλλα στο ΟΑΚΑ μου φαινεται και ευκολο. Ειδα και την μεταδοση ξανα, η δουλεια εγινε αναμεσα στο 84 και στο 90 γιατι στις καμερες απο το VAR λειπει.

Ο αλλος μπρο ρωταει νομιζω που εγινε στην αγια σοφια να κατεβαζουμε πανια.

Εδω οι γαυροι που τρεχουν οταν καταλαβαν το χουνερι

 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

θυμάμαι που είχαν μπει δικοί μας παλιά οργανωμένα και σε έναν αγώνα μπάσκετ αλλόθρησκων ψηλά ψηλά

Στον περιστερωνα με βαζελα στο οακα 50 ατομα μπουκαραν κ φωναξαν ΑΕΚ θυμησου ηρθε η oRiginal κ ειναι εδω μαζι σου, εχει αναφερθει κ ο αRχηγος στο σκηνικο ως προς τις στιγμες οροσημο στην οπαδικη μας πορεια

  • Μπομπίτσα 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Toni Black said:

Στον περιστερωνα με βαζελα στο οακα 50 ατομα μπουκαραν κ φωναξαν ΑΕΚ θυμησου ηρθε η oRiginal κ ειναι εδω μαζι σου, εχει αναφερθει κ ο αRχηγος στο σκηνικο ως προς τις στιγμες οροσημο στην οπαδικη μας πορεια

Εγω παντως ως πιτσιρικος καυλωνα που 50 τυποι τα εβαλαν με ολη την κερκιδα.

τους φανταζομουν το λιγοτερο 2.50 150 κιλα. Μπορει και να ταν 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγω παντως ως πιτσιρικος καυλωνα που 50 τυποι τα εβαλαν με ολη την κερκιδα.

τους φανταζομουν το λιγοτερο 2.50 150 κιλα. Μπορει και να ταν 

Δεν εχει ξαναγινει σπασιμο απαγορευσης μετακινησης σε ντερμπι σε κανενα αθλημα νομιζω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×