Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, nikos said:

Το αφήγημα είναι οτι δεν επηρέαζε, ότι δεν ήταν οφσαιντ και μπηκαν λαθος ή γραμμες ή ότι δεν χρειάζεται να τηρούνται οι κανονες ποδοσφαίρου για λεπτομερειες σαν αυτήν;
Τι εννοούν οι επιστήμονες που υποστηρίζουν την συγκεκριμένη ομάδα και η διοίκησή της; 

Λογικά όπως κανένα φάουλ κατά της ΑΕΚ δεν είναι κόκκινη κάρτα στις αρχές ενός ματς, κανένα γκολ του ολυμπιακού δεν είναι οφσάιντ στα τέλη ενός ματς. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα να σουλατσάρουν πίσω απ' το τέρμα λίγο πριν τελειώσει το ματς και αναρωτιόμουν αν θα κάνουν ντου να πάρουν στο κυνήγι τον Μίτσελ όπως έλεγαν αλλά τελικά άλλο είχε γίνει.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zara said:

Λογικά όπως κανένα φάουλ κατά της ΑΕΚ δεν είναι κόκκινη κάρτα στις αρχές ενός ματς, κανένα γκολ του ολυμπιακού δεν είναι οφσάιντ στα τέλη ενός ματς. 

Κανονικά θα έπρεπε και κανένα γκολ του αστέρα να μην είναι οφσαιντ μέχρι το 15', αλλα αυτοί είστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Indian21
2 hours ago, Nuc1924 said:

Μπροστα στην 3. Εντωμεταξυ μου ειπαν σημερα οτι το κανουν και οι γαυροι αυτο, να μπαινουν ινκογνιτο και να παιρνουν πανια.

Αγια Σοφια δεν νομιζω να γινεται, αλλα στο ΟΑΚΑ μου φαινεται και ευκολο. Ειδα και την μεταδοση ξανα, η δουλεια εγινε αναμεσα στο 84 και στο 90 γιατι στις καμερες απο το VAR λειπει.

1.Η όλη ιστορία του πως πάρθηκε το πανί του γαυρου θα έπρεπε να γραφτεί σε κάποιο βιβλίο... Δυστυχώς δεν μπορώ να πω τπτ παραπάνω.. 

2.Στη Φιλαδέλφεια χθες υπήρχε γαυρος που ήρθε για να τσεκάρει ποιοι κουβαλάνε πανό κτλ.. Δυστυχώς για αυτόν, τον εντοπίσανε και μετά το τέλος του αγώνα τον πιάσανε.. Οι πληροφορίες που έχω είναι ότι μέχρι τις 1 το βράδυ ήταν ακόμα στο άλσος για καφέ.. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Παπασταθόπουλος πήρε κόκκινη και δεν θα παίξει την Τετάρτη

Ο Μαρινάκης που πήρε κίτρινη κάρτα θα παίξει;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σώθηκε φέτος! Υπομονή, όταν το πράγμα στραβώσει, τότε δεν θα κρατηθεί και τότε θα γελάσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Παρασταση τσιρκο στο μεγκα, αντικυβερνητικο παραληρημα, η γυναικα λαστιχο κ ο ανδρας οβιδα

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο πέσιμο σε Κούλη από τον συγκυβερνήτη και τους τηλεμαιντανους του δεν ξαναεχει υπάρξει. Μετά τις πιέσεις σε Θεοδωρικακο ήρθε η ώρα του να τον κρεμάσουν στα μανταλάκια του Μέγκα.

Φιλοκυβερνητικο δεν με λες αλλά Κυριάκο αν κωλωσεις τώρα θα είσαι (που είσαι) η μεγαλύτερη μαριονέτα ολων των εποχών.

Δεν ξέρω αν στην υφήλιο γενικά έχει υπάρξει άλλη κυβέρνηση να πιέζεται τόσο πολύ από ιδιοκτήτη κολλητό ή να είναι πρώτος ή να τον εξευτελίζουν τα ΜΜΕ του προέδρου της ομάδας.

Ειλικρινά η Κολομβία εδώ θα τα έβρισκε μπαστούνια.

Για το πάνελ τα λόγια είναι φτωχά αλλά έχουν αγοραστεί τόνοι σανού σε τιμή ευκαιρίας και πρέπει κάπως να διατεθεί στους φιλάθλους.

Φαντάζομαι θα έχετε και εσείς φίλους, κολλητούς, συγγενείς που είναι στην ίδια γραμμή.

ΗΜΑΡΤΟΝ..μας κάψατε ρε κερατάδες 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Agent HAF said:

Τέτοιο πέσιμο σε Κούλη από τον συγκυβερνήτη και τους τηλεμαιντανους του δεν ξαναεχει υπάρξει. Μετά τις πιέσεις σε Θεοδωρικακο ήρθε η ώρα του να τον κρεμάσουν στα μανταλάκια του Μέγκα.

Φιλοκυβερνητικο δεν με λες αλλά Κυριάκο αν κωλωσεις τώρα θα είσαι (που είσαι) η μεγαλύτερη μαριονέτα ολων των εποχών.

Δεν ξέρω αν στην υφήλιο γενικά έχει υπάρξει άλλη κυβέρνηση να πιέζεται τόσο πολύ από ιδιοκτήτη κολλητό ή να είναι πρώτος ή να τον εξευτελίζουν τα ΜΜΕ του προέδρου της ομάδας.

Ειλικρινά η Κολομβία εδώ θα τα έβρισκε μπαστούνια.

Για το πάνελ τα λόγια είναι φτωχά αλλά έχει αγοραστεί τόνοι σανού σε τιμή ευκαιρίας και πρέπει κάπως να διατεθεί στους φιλάθλους.

Φαντάζομαι θα έχετε και εσείς φίλους, κολλητούς, συγγενείς που είναι στην ίδια γραμμή.

ΗΜΑΡΤΟΝ..μας κάψατε ρε κερατάδες 

 

Είναι τόσο μεγάλη η διαφορά στην πρόθεση ψήφου που μπορεί να την αντέξει αυτή την πίεση 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zara said:

Λογικά όπως κανένα φάουλ κατά της ΑΕΚ δεν είναι κόκκινη κάρτα στις αρχές ενός ματς, κανένα γκολ του ολυμπιακού δεν είναι οφσάιντ στα τέλη ενός ματς. 

Nikolakopoulos sta ekshgei omorfa me dakrya sta matia.

Ωστόσο, ο Ολυμπιακός ποτέ δεν ευτύχησε σε ένα παιχνίδι να παίξει με παίκτη παραπάνω από το πρώτο 10λεπτο, όπως συνέβη με την ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης, όπου έπαιζαν 11 εναντίον 10 από το 4', και όπως συνέβη με τον Παναθηναϊκό, που έπαιζε απέναντι στον ΟΦΗ με παίκτη παραπάνω από το 8'».

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mobster21 said:

θυμάμαι που είχαν μπει δικοί μας παλιά οργανωμένα και σε έναν αγώνα μπάσκετ αλλόθρησκων ψηλά ψηλά

Παναθηναϊκός ΑΕΚ αποστολή αυτοκτονίας στο ΟΑΚΑ....

Τα ζελεδια είχαν μείνει παγωτό 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κ κάτσει κανένα Κόνφερανς τον βλέπω τον Κώστα μούτσο στα... "καράβια" για να πληρωθεί. Παρέα με τον κοντοπούτανο κ τους 2.... αριστερούς "επαναστάτες". Να τραγουδάνε τον Γουίλυ τον μαύρο θερμαστή. Πάρε σύνταξη Κώστα, κράτα τις... ευτυχισμένες αναμνήσεις της 20ετιας  κ άσε τον Μανώλη να τρέχει.

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε τυχεροι που η πολιτική επικαιρότητα περιστρέφετε γύρο από πολακη και παππα και έτσι δεν μπορεί να του κάνει μεγάλη ζημιά ώστε να παραχώρηση περισσότερα από όσα έχει ήδη δώσει. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Toni Black said:

Στον περιστερωνα με βαζελα στο οακα 50 ατομα μπουκαραν κ φωναξαν ΑΕΚ θυμησου ηρθε η oRiginal κ ειναι εδω μαζι σου, εχει αναφερθει κ ο αRχηγος στο σκηνικο ως προς τις στιγμες οροσημο στην οπαδικη μας πορεια

Ακριβώς το ίδιο έγινε και στο Περιστέρι φέτος στο μπάσκετ. Είχα πάει κρυφά και είχα κάτσει στο απέναντι πέταλο ώσπου το μάτι μου πήρε κάποιες γνωστές παρουσίες. Ξαφνικά με το που ξεκιναει το παιχνίδι φώναξαν ΑΕΚ θυμήσου ήρθε η oRiginal και είναι εδώ μαζί σου. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Indian21 said:

 

2.Στη Φιλαδέλφεια χθες υπήρχε γαυρος που ήρθε για να τσεκάρει ποιοι κουβαλάνε πανό κτλ.. Δυστυχώς για αυτόν, τον εντοπίσανε και μετά το τέλος του αγώνα τον πιάσανε.. Οι πληροφορίες που έχω είναι ότι μέχρι τις 1 το βράδυ ήταν ακόμα στο άλσος για καφέ.. 

Παντως, οπως εχει καταγραφει, λεει οτι του φερθηκε καλα η original

Link to comment
Share on other sites

Λύσεις υπάρχουν Βαγγέλα. Εσύ κάνεις την 11αδα ούτως ή άλλως. Πάρε κ τον κοντοπούτανο δίπλα σου για βοηθό, άλλωστε οδήγησε τα τυριά ψηλά κ ο... θίασος αναβαθμίζεται. 

gavros 3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντού μαζί τα.... φιλαράκια. Και στο ρώσικο πετρέλαιο φυσικά. Έλα Κούλη λαμβάνεις?? 

Είχε ποσταριστεί πριν κανένα δίμηνο κ η... ανάλυση των μεταφορών απ τα 2... φιλαράκια.

marinakis 3.jpg

marinakis 4.jpg

marinakis 2.jpg

marinakis 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

6αρα στο φιλικό. Το κόμπλεξ μου με κάνει πλέον και θέλω γκολ πολλά γκολ ώστε να έχουμε πάλι την καλύτερη επίθεση και τη μεγαλύτερη διαφορά. Και όταν επιστρέψει με το καλό και ο Λιβάι, θα περάσει και τον Μπακαμπού.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

6αρα στο φιλικό. Το κόμπλεξ μου με κάνει πλέον και θέλω γκολ πολλά γκολ ώστε να έχουμε πάλι την καλύτερη επίθεση και τη μεγαλύτερη διαφορά. Και όταν επιστρέψει με το καλό και ο Λιβάι, θα περάσει και τον Μπακαμπού.

Εκεί μπορούν να τα βάλουν με εμάς ή με καμία καλή ομάδα (είτε εντός είτε εκτός Ελλάδος) θα πέσει κλάμα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το βρήκα στο Facebook...

Παίζει τα μουνάκια να έχουν πάρει εισητηρια για το match της Κυριακής... Προσέχετε ποιοι είναι κοντά σας μάγκες.

 

FB_IMG_1678173071737.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε φοβουνται μηπως τους βρουν ξεβρακωτους στο αλσος?

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×