Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

54 minutes ago, tarasfw said:

Χάσανε και οι τρεις βαθμούς απόψε....από δύο βαθμούς ο καθένας. Μόνο ΑΕΚ 

τα ματσάκια ήρθαν όπως τα θέλαμε, καλά είναι να αρχίζουμε να παίρνουμε κι εμείς τα εκτος έδρας τωρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vamos bien said:

Ντάξει καθαρό οφσάιντ ήταν το γκολ αλλά δε μασάνε οι γκέι, ήδη εμφανίστηκαν τα πρώτα φυντάνια 😂😂

οπως τότε με εκείνον τον Κύπριο καθηγητή διαιτησίας κλαίω , με Παπουτσέλη νομίζω ήταν ; 

B3600AB0-C0E5-444A-A331-C2D563BB545E.jpeg

FAeuUVlX0AAE-YG.thumb.jpeg.f1896e07fcf1af9d05a407b6aab7f8f6.jpeg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, felman said:

Klapsomounhs adikhmenos nikolakopoulos.

 

Τέλος, σχολίασα ότι αυτά που συμβαίνουν φέτος με τους Πειραιώτες στα ντέρμπι δεν έχουν γίνει ποτέ, με τον Ολυμπιακό να έχει πέντε δοκάρια, δύο έξοχα γκολ (Χάμες με ΑΕΚ, Βρουσάι με Παναθηναϊκό) που ακυρώθηκαν για οφσάιντ συμπαικτών τους (Μασούρα και Ελ Αραμπί), δύο απίθανα αυτογκόλ (Παπασταθόπουλος με ΠΑΟΚ, Σαμασέκου με ΑΕΚ) και δύο εις βάρος τους πέναλτι στο 90+7'.

 

 

  

 

  

 

 

 

Ας του πει κάποιος αυτουνού ότι με αυτους τους κλαψες είχαμε 5 δοκαρια σ ενα ματς τα τρία στην ίδια φάση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχουν χάσει,

αλλά θα είναι σαν να έχασαν και να κέρδισε ο πολιτισμός για μια κόμη φορά!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Μολις έσβησα τι έγραψες εσύ κ ο άλλος στο γκολ του γαύρου ..ξαφνικά τον κάλεσε από πάνω  να ελέγξει για οφσάιντ. 

 Τι να λέμε άλλο ..

Πριν τους Αρδ, πριν το Βαρ.

Πριν την ζωή την ίδια

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα ο Ολυμπιακός να κάνει φάσεις. Δεν ανέμενα να έχει τόση ένταση και πίεση. Σε αυτό πέραν της δικής του βελτίωσης, παίζει ρόλο και ότι ο Παναθηναϊκός δεν έχει την κάπως υψηλότερη ένταση του πρώτου γύρου, όχι ότι και τότε ήταν πολύ υψηλή.

Εξαιρετικοί οι Ροντινέι, Εμβιλά, Κανός παρά τις εκτελέσεις του, θετική απόδοση από τον Φορτούνη και κάποιοι ακόμα. Το ενδιαφέρον είναι ότι ο Ολυμπιακός πιέζοντας ψηλά, δεν δέχθηκε παρά μιάμιση φάση.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε κλαινε για καθαρες φασεις??? Τρομερη σαπιλα, κατακαθι της κοινωνιας

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, chris manousopoulos said:

Καλα ρε κλαινε για καθαρες φασεις??? Τρομερη σαπιλα, κατακαθι της κοινωνιας

Ολυμπιακός: «Ένα από τα πιο αλλοιωμένα και ξεφτιλισμένα πρωταθλήματα όλων των εποχών»

Ακομα και απο την Ριζουπολη ακομα και απο το Καλυπτα και εγω τν Κατσουρανη 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bluesman said:

Περίμενα ο Ολυμπιακός να κάνει φάσεις. Δεν ανέμενα να έχει τόση ένταση και πίεση. Σε αυτό πέραν της δικής του βελτίωσης, παίζει ρόλο και ότι ο Παναθηναϊκός δεν έχει την κάπως υψηλότερη ένταση του πρώτου γύρου, όχι ότι και τότε ήταν πολύ υψηλή.

Εξαιρετικοί οι Ροντινέι, Εμβιλά, Κανός παρά τις εκτελέσεις του, θετική απόδοση από τον Φορτούνη και κάποιοι ακόμα. Το ενδιαφέρον είναι ότι ο Ολυμπιακός πιέζοντας ψηλά, δεν δέχθηκε παρά μιάμιση φάση.

 

Καλά δεν δέχθηκε μιαμιση φάση... 3-4 καλές τις έκανε ο βάζελος. 

Link to comment
Share on other sites

Κλασικος γαβρος, οταν δεν εχει το στραγαλι, τα σκατωνει ολα. Και τα ριχνει στη διαιτησια. Ετσι εκανε ανεκαθεν. Χρειαστηκε σκληρη παραγκα για να τον κραταει ορθιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, chris manousopoulos said:

Κλασικος γαβρος, οταν δεν εχει το στραγαλι, τα σκατωνει ολα. Και τα ριχνει στη διαιτησια. Ετσι εκανε ανεκαθεν. Χρειαστηκε σκληρη παραγκα για να τον κραταει ορθιο

Σαν τους καλικαντζαρους είναι, ότι ακουμπάνε το μαγαριζουν.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, goku21 said:

Καλά δεν δέχθηκε μιαμιση φάση... 3-4 καλές τις έκανε ο βάζελος. 

Όχι δα.

Μία καλή ευκαιρία του Σπόραρ στο 75-80ο λεπτό και μία φάση στο πρώτο ημίχρονο από πλάγια θέση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα η παραγκα ποιανου ειναι ..εχω μπερδευτει. Του Τιγρη ? Του Αλαφουζου ? Του Ιβαν ? Ολων των παραπανω? Του Βαγεελα ? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tarasfw said:

Αυτοί εσκουζαν στο 65-35 υπέρ τους....τώρα δε θα σκουξουν;

Θυμαμαι εκει 2010-2014 που ο γαυρος επαιρνε 4 κιτρινες ανα σεζον, που με στομφο ελεγαν "η πιο αδικημενη ομαδα ειναι ο Ολυμπιακος."

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Araujo21 said:

Ολυμπιακός: «Ένα από τα πιο αλλοιωμένα και ξεφτιλισμένα πρωταθλήματα όλων των εποχών»

Ακομα και απο την Ριζουπολη ακομα και απο το Καλυπτα και εγω τν Κατσουρανη 

Πάντως σε εποχές Ποντικοδημητρόπουλων και κάλυπτα κι εγώ τον Κατσουράνη, αυτός ο ΙΔΙΟΣ φετινός γαύρος απέναντι σε ίδιους αντιπάλους , θα ήταν ήδη 10-15 πόντους μπροστά. Άρα από την πλευρά τους, δεν έχουν κι άδικο 😭

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bluesman said:

Όχι δα.

Μία καλή ευκαιρία του Σπόραρ στο 75-80ο λεπτό και μία φάση στο πρώτο ημίχρονο από πλάγια θέση.

Aδικο δεν εχεις, αλλα εβγαλαν 2-3 αντεπιθεσεις που τις ελουσαν πανηγυρικα. Το προβλημα του ζελα ηταν στο κεντρο σημερα, ηταν ανυπαρκτοι σε αυτην την γραμμη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vamos bien said:

Πάντως σε εποχές Ποντικοδημητρόπουλων και κάλυπτα κι εγώ τον Κατσουράνη, αυτός ο ΙΔΙΟΣ φετινός γαύρος απέναντι σε ίδιους αντιπάλους , θα ήταν ήδη 10-15 πόντους μπροστά. Άρα από την πλευρά τους, δεν έχουν κι άδικο 😭

Ετσι μεγαλωσαμε 

Link to comment
Share on other sites

Μίτσελ: «Μας αντιμετωπίζουν σαν μικρή ομάδα, δεν χρειαζόμαστε ξένους διαιτητές»
🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Μίτσελ: «Μας αντιμετωπίζουν σαν μικρή ομάδα, δεν χρειαζόμαστε ξένους διαιτητές»
🤣🤣🤣🤣

Πλεον διαβασε πρωτα το χαρτακι και μετα εκανε δηλωσεις. Θυμαμαι στο πρωτο ματς ειχε αναγκαστει να κανει κωλοτουμπες για το αν ηταν πεναλτυ η οχι.

 

Μπραβο το παιδι.

Link to comment
Share on other sites

Στη συνέχεια, ο αμυντικός του Ολυμπιακού σχολίασε τη φάση του γκολ του Βρουσάι. «Δεν έχω να σχολιάσω κάτι, απλά ο διαιτητής μού είπε ότι πάει να δει το φάουλ. Απλά θα μπορούσε να τελειώσει με το VAR, δε νομίζω ότι έπρεπε να γίνει όλο αυτό. Και η κόκκινη μου είναι με χέρι στήριξης. Τελείωσε, το αφήνουμε πίσω. Το πρωτάθλημα έχει δρόμο, δείξαμε ότι μπορούμε να πιστεύουμε στην ολική ανατροπή και θα είμαστε εκεί μέχρι το τέλος» σημείωσε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Araujo21 said:

Μίτσελ: «Μας αντιμετωπίζουν σαν μικρή ομάδα, δεν χρειαζόμαστε ξένους διαιτητές»
🤣🤣🤣🤣

 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×