Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Απο εμας ξεκινησε με 700 και ζητουσε 500χιλ και καπως ετσι εσβησε η καψουρα του Τιγρη για τον παικτη ευτυχως 

Link to comment
Share on other sites

Απο 50€ τα διαρκειας ακουσα και σε μεγαλο κομματι του γηπεδου κατω απο 200.

Κοινωνικη πολιτικη και φετος ο Βαγγελας.

Link to comment
Share on other sites

οταν σφυριζουν πουτσες δεξια και αριστερα πρεπει να κανεις κοινωνικη πολιτικη και χωρις τσαμπιο λι, πρεπει να προεισπραξεις 

 

οπως τα ειπε ο φιλος βασιλης ξεφτιλα απο τον βουλγαρο για τα λεφτα, λεζα απο τον μολεντο, νιλα με το πρισιτς, κολλημα με τον λεμα οι πωλησεις δεν προχωρανε δεν εχει ερθει ουτε μιση προταση για εμενικε, οφοε, σεμπα, παρντο, τζουρτζεβιτς, βουκοβιτς μιλαμε τωρα για αθροιστικα 5.5 μυρρια σε συμβολαια 

 

ε δεν μπορεις να κανεις και πολλα αρχιζεις παλι να κοιτας ελευθερους απο την εστοριλ την σετουμπαλ και την φαρειρενσε

 

α ναι πας να περασεις και ως μεταγραφικη βομπα τον σκωτο απο την θυγατρικη φορεστ γιατι μεχρι εκει θα ειναι σημερα.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ο αμιντι δεν ειπε ΟΥΤΕ τα μισα απο αυτα που συμβαινουν στο λαοφιλες σωματειο του Πειραια.

 

Τη δεδομενη στιγμη,οπως οπως να βγει η σεζον 2018-19 και υπομονη μεχρι τις εκλογες οπου η θυρα 7 θα αναλαβει την διακυβερνηση.

Link to comment
Share on other sites

Ένας αποκλεισμός του Ολυμπιακού από τους ομίλους θα μεγεθύνει την εσωστρέφεια και το οικονομικό πρόβλημα.

 

Ο Μαρινάκης έξυπνα αλλά και με το ανάλογο τίμημα βρήκε τη λύση των ατζέντηδων ώστε να μη την πατήσει όπως ο πάλαι ποτέ εθνικός προμηθευτής από ενδεχόμενο αποκλεισμό εκ του Τσάμπιονς Λίγκ.

Εντούτοις, τα περιθώρια δείχνουν να στενεύουν.

Και για μένα έτσι εξηγείται η ορθή και πάντοτε πανέξυπνη στάση του Μελισσαν που γνωρίζει και δεκαπλάσια πράγματα από εμάς.

Ναι, ο ΠΑΟΚ είναι στην κόντρα, ωστόσο πρέπει να καθαρίσει το τοπίο με το παλαιό καθεστώς πρώτα.

 

Βέβαια να αναφέρω και μία άλλη οπτική λίγο αιρετική και είναι δική μου:

Ένας Ολυμπιακός μεσοβέζικης κατάστασης ίσως μας συμφέρει ώστε να αντισταθμίζει πρακτικές του ΠΑΟΚ ή να μοιράζονται τα σφυρίγματα.

Τρείς πόλοι σημαίνει μεγαλύτερη δυσκολία για μεγάλες πιστολιές από τον έναν στους άλλους.

 

Σε κάθε περίπτωση μεγάλη αναταραχή, θαυμάσια κατάσταση:).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

εκλεισαν τον γκερειρο που πριν κανα 20 ημερο τον ειχαν προτεινει και για εμας 

 

βοηθητικο φορ που κανει αρκετες δουλειες αλλα δεν σκοραρει τοσο συχνα

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη επαιξε για μας, μετα θα ανανεωνε με αυτους και τελικα τον πηρε ο Βαγγελας.

 

Ελπιζω να μην προχωρησαν οι δικοι μας γιατι ψαχνουν κατι πιο δυνατο...

Link to comment
Share on other sites

Γκερέιρο φαινόταν μέγιστος σάπακας απο τα βίντεο.

 

κοιτα οταν β κατηγορια βαζεις 7 και 8 γκολ λιγοτερα και απο τον τοτσε τοτε δεν το χεις το γκολ

 

τοσα μεσο ορο εβαζε ο κρισαντους 

 

εξαλλου ειπαμε ταβανι φετος στα συμβολαια

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

 

Τοπική ιστοσελίδα της Γρανάδα υποστηρίζει ότι ο Ολυμπιακός είναι το φαβορί για την απόκτηση του Πιέρ Κουντέ.

 

Τι φαση ανοιγουν ωρα των σπορ και ψαχνουν μεταγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Οι ιδιοι μανατζερ που τους προτεινουν σε εμας τους προτεινουν κ σε αυτους.

Το θεμα ειναι των αρδ που η προταση ενος μανατζερ παρουσιαζεται ως ενδιαφερον της ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

ο συγκεκριμμενος προταθηκε πριν 1 μηνα και δεν απασχολησε σοβαρα

Link to comment
Share on other sites

Μητσο καποια στιγμη πρεπει να ανοιξουμε μια λιστα με οσους δεν κανουν/δανεικοι/εφυγαν απο γαυρους βορρα και νοτου μηπως δουμε καποιον ενδιαφεροντα. Προσωπικα εχω 2-3 που θα μου εκαναν στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

προφανως και θα σου εκανα ρε οι ανθρωποι εχουν αποδειξει οτι δεν παιρνουν μυρωδια απο μπαλα αλλιως δεν θα τους εκανε πλακα ο ψιψινος με το 1/3 του μπατζετ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφηνω εξω τους μικρους γιατι θα χαθουμε.

 

 

Τερματα

Καπινο / Προτο / Ρει / Γλυκος / Μπρκιτς

 

Εννοειται μου κανουν ο Καπινο, ο Ρει και ο Γλυκος αλλα στο τερμα ειμαι πληρης οποτε δεν καιγομαι για κανεναν

 

Αμυντικοι

Μποτια / Βουκοβιτς / Λαιφης / Γουτας / Λεοβατς / Χατζηισαιας / Γιαννουλης / Κιτσιου / Πουγγουρας

 

Μου κανει και ο Λαιφης και ο Γουτας και ο Χατζηισαιας και ο Γιαννουλης και ο Κιτσιου και ο Πουγγουρας. Αν ηταν πολυ φθηνοτερος θα μου εκανε και ο Βουκοβιτς. Αν επρεπε να καταληξω οπωσδηποτε, θα επαιρνα το Λαιφη, τον Κιτσιου και τον Χατζηισαια για να καλυψω δικα μου κενα

 

Μεσοι

Οφοε / Ζντιελαρ / Ζιλε / Μαριν / Ταχτσιδης / Μαρτινς / Μπουχαλακης / Λατσι / Σεμπα / Γιαννιωτας / Μαρτινες / Ελιονουσι / Μανθατης / Σιωπης / Κατσε / Λαμπρου / Ποζογλου / Ουαρντα / Ζαιρο

 

Μαρτινς, Γιαννιωτας, Ουαρντα και Κατσε εχουν χαρακτηριστικα που θα μου εκαναν στην ΑΕΚ. Κανενας για πρωτη λυση πλην του Αιγυπτιου, αλλα σιγουρα πολυ χρησιμοι παικτες και οι 4.

 

Επιθετικοι

Εμενικε / Βεργος / Καραμανος / Τζουρτζεβιτς / Ρανγκελοφ / Κουλουρης / Μυστακιδης

 

Κουλουρη, Βεργο και κυριως Μυστακιδη που τον θεωρω πολυ εξελιξιμο και καλο παικτη. Αν ηταν φτηνος και τον Τζουρτζεβιτς που θα τον εβγαζα πρωτο σκορερ και θα τους εκανα πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×