Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εχω ενα προαισθημα οτι ο Καιπερς θα πιασει στον γαυρο.Οχι φοβερα πραγματα αλλα θα βαλει 4-5 γκολ θα δωσει κανα δυο ασιστ και θα κανει κανα 2-3 γεματες εμφανισεις.

Και ενα πρωι θα διαβασουμε οτι πωλειται 8 εκ ευρω.

Αληθινα η ψευτικα δεν ξερω, παντως ικανα για να κατεβαζει καντηλια ολο το ΚΜ.

Μακαρι να διαψευστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 hour ago, nikos said:

Ας παρει κανα δανειο στην τελικη, δεν κανω πλακα. Δεν μπορει να αντεπεξελθει στις υποχρεωσεις της ΑΕΚ και βαδιζουμε για σοβαρη χειροτερευση της καταστασης.

Την τριτοτεταρτη θεση την εχουμε ανετα. Μια χαρα ευχαριστημενος ειναι. Σιγα μην παρει δανειο.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Μπρούνο χωρις και εγώ να ειμαι σιγουρος εχω καλη αποψη, για τον δε Καιπερς, πολύ καλή και είχα χαρεί όταν ακούστηκε οτι θα έρθει. 

Απλά τονίζω ότι ο Μπρούνο σε μας θα ανακοινωνοτανε σε ένα κλίμα "που πας με μπρουνηδες σακιτς και μπουλουζατσιτς, ατρόμητος γιναμε" ενώ ο γάβρος τους παίρνει και δεν κοροιδευει κανεις. 

Και αυτο με τους δανεικούς εγώ νομίζω έχει αδυνατίσει εδώ και 2 χρονια, και φαινεται και απο αλλες μεταγραφές που χει γίνει συλλέκτης μασούρων.

Δηλαδή λέμε λέμε για το επίπεδο το δικό μας σε σχέση με το παρελθόν αλλα τι να πουν και αυτοι που χαν γκαλέτι τζόρτζεβιτς στα πλαγια και τώρα μαζεύουν μασούρες και μπρούνηδες.

Έχει πέσει όλο το επιπεδο κατακόρυφα εκατο σκάλες κάτω, έκανε μόνο ο μποακ 5 βήματα μπροστα και αυτή είναι όλη η ιστορια 10 χρόνια τώρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Man Of Faith said:

Εχω ενα προαισθημα οτι ο Καιπερς θα πιασει στον γαυρο.Οχι φοβερα πραγματα αλλα θα βαλει 4-5 γκολ θα δωσει κανα δυο ασιστ και θα κανει κανα 2-3 γεματες εμφανισεις.

Και ενα πρωι θα διαβασουμε οτι πωλειται 8 εκ ευρω.

Αληθινα η ψευτικα δεν ξερω, παντως ικανα για να κατεβαζει καντηλια ολο το ΚΜ.

Μακαρι να διαψευστω.

Θα πιάσει όσο έπιασε ο Μάνος.

Link to comment
Share on other sites

Valbuena τον Σεπτέμβρη γίνεται 35 χρονών. Οκ, τέτοιους να τους βράσω, εκτός κι αν λέγεται Rivaldo ξέρω 'γω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geologos said:

Για τον Μπρούνο χωρις και εγώ να ειμαι σιγουρος εχω καλη αποψη, για τον δε Καιπερς, πολύ καλή και είχα χαρεί όταν ακούστηκε οτι θα έρθει. 

Απλά τονίζω ότι ο Μπρούνο σε μας θα ανακοινωνοτανε σε ένα κλίμα "που πας με μπρουνηδες σακιτς και μπουλουζατσιτς, ατρόμητος γιναμε" ενώ ο γάβρος τους παίρνει και δεν κοροιδευει κανεις. 

Και αυτο με τους δανεικούς εγώ νομίζω έχει αδυνατίσει εδώ και 2 χρονια, και φαινεται και απο αλλες μεταγραφές που χει γίνει συλλέκτης μασούρων.

Δηλαδή λέμε λέμε για το επίπεδο το δικό μας σε σχέση με το παρελθόν αλλα τι να πουν και αυτοι που χαν γκαλέτι τζόρτζεβιτς στα πλαγια και τώρα μαζεύουν μασούρες και μπρούνηδες.

Έχει πέσει όλο το επιπεδο κατακόρυφα εκατο σκάλες κάτω, έκανε μόνο ο μποακ 5 βήματα μπροστα και αυτή είναι όλη η ιστορια 10 χρόνια τώρα.

Καπως ετσι ειναι τα πραγματα μεσες ακρες.

Link to comment
Share on other sites

Με Βαλμπουενα και Ποντενσε τρομερο υψος στα ακρα ο Ολυμπιακος ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geologos said:

Για τον Μπρούνο χωρις και εγώ να ειμαι σιγουρος εχω καλη αποψη, για τον δε Καιπερς, πολύ καλή και είχα χαρεί όταν ακούστηκε οτι θα έρθει. 

Απλά τονίζω ότι ο Μπρούνο σε μας θα ανακοινωνοτανε σε ένα κλίμα "που πας με μπρουνηδες σακιτς και μπουλουζατσιτς, ατρόμητος γιναμε" ενώ ο γάβρος τους παίρνει και δεν κοροιδευει κανεις. 

Και αυτο με τους δανεικούς εγώ νομίζω έχει αδυνατίσει εδώ και 2 χρονια, και φαινεται και απο αλλες μεταγραφές που χει γίνει συλλέκτης μασούρων.

Δηλαδή λέμε λέμε για το επίπεδο το δικό μας σε σχέση με το παρελθόν αλλα τι να πουν και αυτοι που χαν γκαλέτι τζόρτζεβιτς στα πλαγια και τώρα μαζεύουν μασούρες και μπρούνηδες.

Έχει πέσει όλο το επιπεδο κατακόρυφα εκατο σκάλες κάτω, έκανε μόνο ο μποακ 5 βήματα μπροστα και αυτή είναι όλη η ιστορια 10 χρόνια τώρα.

Το θεμα ειναι οτι εμεις θα παιρναμε μονο Μασουρες και Μπρουνους, ενω ο γαυρος τους παιρνει για τριτοτεταρτους πισω απο Ποντενσε και τον Βαλμπουενα (ή οποιον αλλον κλεισουν στα λεφτα που του προσφερουν). Απο πισω υπαρχει και ο Λαζαρος που επιστρεφει σιγα σιγα.

Εαν ειχαμε και εμεις 2-3 σοβαρα εξτρεμ και τους παιρναμε συμπληρωματικα δεν θα με χαλουσε καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αλμπάνης + Ντέλετιτς > Μπρούνο + Μασούρα. Λάζαρος δεν υπάρχει πλέον στον χάρτη, ο Ποντένσε είναι πάρα πολύ καλός. Εμείς από την άλλη βασικούς εξτρέμ χρειαζόμαστε, επιπέδου Ποντένσε δηλαδή.

Και κάτι που σκεφτόμουν, ακόμα δεν έχουμε αναπληρώσει τον Μπαρμπόσα, δεν μιλάω καν για Λάζαρο. Πάρτε 10αρια εκεί στην ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Το ψαχνουν σοβαρα και για Σκρτελ. Γενικα εχει διαθεση να δωσει χρημα ειτε για μεταγραφες ειτε για συμβολαια. 

Link to comment
Share on other sites

Βαλμπουενα πεταμένα λεφτά 

Σκρτελ πολύ καλός σε σχέση με τα λιμα που έχουν πίσω. Το παλεύει ο Βαγγέλης φέτος από ότι δείχνουν τα πράγματα αλλα είναι νωρίς ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Ελα κλειδωμενο ειναι του γαυρου φετος. Ολοι με την σειρα. Και ο τιγρογατος το ξερει και βαζει οπισθεν 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vargas21 said:

Ελα κλειδωμενο ειναι του γαυρου φετος. Ολοι με την σειρα. Και ο τιγρογατος το ξερει και βαζει οπισθεν 

ΕΡΧΟΜΑCTE... 

πλέον με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Τεράστιος τίγρης 

Ήξερε ότι φέτος ήταν δοσμένο στον ποακ, έκανε πίσω 

Ξέρει ότι φέτος είναι δοσμένο στον βαγγελα, κάνει πίσω 

Ένας insider να μας πει ποτέ θα είναι δοσμένο σε εμάς να ηρεμήσουμε 

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλείο του θα φανει οταν στο δοσμένο σε μας θα κανει μεγαλύτερη οικονομια.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα το δοσμενο σε μας θα ειναι μετα την βαγγελα, το 21; 

Ή γλαροσουπα;;

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη χρονιά στην αγιασοφια Βαγγέλης και Ιβάν κάνουν πίσω και παίζει μπάλα ο τιγραρος μόνο 

Link to comment
Share on other sites

Βαλμπουενα, Σκρτελ, Μπεργκ, Ματεο Γκαρσια, Αραουχο, Καριγιο. Αυτα ειναι τα ονοματα που ακουγονται για αυτους. Και εμεις δεν μπορουμε ουτε το δεξι τους ποδι να αγορασουμε (για να μην πω τιποτα αλλο). 

Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2019 at 9:02 PM, Aussie said:

Το ψαχνουν σοβαρα και για Σκρτελ. Γενικα εχει διαθεση να δωσει χρημα ειτε για μεταγραφες ειτε για συμβολαια. 

Μόνο Άγκερ μουνάκια.

JM160714LFC-30JPG.jpg

Συμφωνείς @Hades;

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Nestoridis21 said:

Λογικα το δοσμενο σε μας θα ειναι μετα την βαγγελα, το 21; 

Ή γλαροσουπα;;

?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Hades said:

Πρώτη χρονιά στην αγιασοφια Βαγγέλης και Ιβάν κάνουν πίσω και παίζει μπάλα ο τιγραρος μόνο 

 

καπως ετσι το βλεπω, μεταξυ μας

καπως ετσι θα ηθελα να το βλεπω, μεταξυ μας

 

Link to comment
Share on other sites

«Ο Σκρτελ μένει στη Φενέρμπαχτσε»

Παίκτης της Φενέρμπαχτσε θα παραμείνει σύμφωνα με τους Τούρκους ο Μάρτιν Σκρτελ, ο οποίος φέρεται να είναι στο «στόχαστρο» του Ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×