Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Φερνουν και Μπεργκ, που ηταν η ''καψουρα'' του δικου μας. 1.7εκ/σεζον και κλειστο τριετες.

Και εμεις παρακαλαμε την Ρομα να ανανεωσει τον Πονσε για να τον παρουμε αλλη μια σεζον δανεικο.

Αραουχο δεν φαινεται να υπαρχει προθεση να το προχωρησουμε.

Αλλη μια σεζον ''μεταβατικη'' οπως λεει και ο Μαγος.

Αντε να δουμε τι αλλο εχει να περασει αυτος ο κοσμος της ΑΕΚ για ενα γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Τρελό ποσό -αν ισχύει- για τον 33χρονο Μπεργκ.

Το χρήμα ρέει άφθονο εκεί στον Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 5/31/2019 at 10:35 PM, SpiRos said:

Έκοβα και το αλκοόλ για πάρτη της. (για κανά μήνα)

 

tsiliggiri_oly.png?itok=e31owIrW

?

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος να τα σαρωσει όλα ο Βαγγέλης φέτος μου φαίνεται. Θα μπει και ομίλους τσ λ και θα δούμε ομορφιές 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SpiRos said:

Δώσανε τόσα λεφτά στον Berg; Lol, καλά να πάθουν.

Από χασαν και γκερερο πολύ ανώτερος ακόμα και στα 33 του 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Από χασαν και γκερερο πολύ ανώτερος ακόμα και στα 33 του 

Δεν τον ήθελα στην Α.Ε.Κ. με τίποτα με 1,7. Για όνομα. Παίρνεις κλάσεις καλύτερους.

Link to comment
Share on other sites

Και επιπροσθέτως βγαίνει εκτός ο Βαγγέλης από τη διεκδίκηση του πονσε. Καλά νέα 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν εμείς είμαστε οι έξυπνοι με δανεικούς και λαβράκια η ο Βαγγέλης που τα σκάει, θα φανεί στο γήπεδο. 1 χρόνο σίγουρα το έχει και αν πάρει πρωτάθλημα ο γύρος θα έχει συνεισφορά μεγάλη ο Σουηδός. Έτσι λέω εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει.

Εξάλλου εμείς δεν είμαστε σε φάση να παίρνουμε παίχτες για 1 χρόνο και ΑΝ αποδώσει.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Πόνσε > Μπεργκ

Γνώμη μου ε;

Δε νομίζω να τίθεται καν ερώτημα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Πόνσε > Μπεργκ

Γνώμη μου ε;

Ο μπεργκ πάντως ένα κύπελλο με βιασμό του ποακ το πήρε 

Ο δικός μας 3 ευκαιρίες είχε και τις σπατάλησε 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

Πόνσε > Μπεργκ

Γνώμη μου ε;

Τελευταια φορα που ειδα τον Σουηδο ηταν στο μουντιαλ.Αν δεν χειροτερεψε Μπεργκ>Πονσε.Αλλα σβηνει το καντηλι του σιγα σιγα,ο αλλος ειναι ακομα πιτσιρικι.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

Τι Μπεργκ ρε αυτοι δεν ηταν που θα ριχναν το μπατζετ;Να βγει ο @The Magician

στο τηλεφωνο

4 εκατ. ο Νικολαου στην Εμπολι. Προχθες εγινε το ντιλ.

1,2 ειναι η προσφορα στον Μπεργκ. Ειναι λογικο συμβολαιο για το βασικο επιθετικο του Ολυμπιακου. Τοσα επαιρνε πχ ο Προγιοβιτς και δεν θα τα παρει ο Μπεργκ;

Αυτα ειναι τα λεφτα. Μην σας μπερδευουν τα συμβολαια που δινει η ΑΕΚ. Τα συμβολαια της ΑΕΚ ειναι ανυπαρκτα στο εξωτερικο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπεργκ είναι αυτό που έλειπε από το γάβρο φέτος. Μισή φάση και γκολ. Σκεφτείτε πόσα παιχνίδια τους στράβωσαν φέτος επειδή στέλνανε τη μπάλα στα περιστέρια...Και έχει παίκτες από πίσω να τον τροφοδοτούν. Γενικά αυτοί σε μεταγραφικό επίπεδο είναι πολύ μπροστά, και σε αγορές και σε πωλήσεις. Ενισχύονται φέτος και ουσιαστικά και σε επίπεδο εντυπώσεων..Πχ. ο Βαλμπουενά, είναι ένα όνομα που τραβάει τον κόσμο, ασχέτως του τί θα προσφέρει..Έχουν και τον ίδιο προπονητή, καλό κορμό, ξεκινάνε φαβορί για μένα..Εμείς, με τη λογική που πάμε, ξεκινάμε από τρίτη θέση και βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Magician said:

4 εκατ. ο Νικολαου στην Εμπολι. Προχθες εγινε το ντιλ.

1,2 ειναι η προσφορα στον Μπεργκ. Ειναι λογικο συμβολαιο για το βασικο επιθετικο του Ολυμπιακου. Τοσα επαιρνε πχ ο Προγιοβιτς και δεν θα τα παρει ο Μπεργκ;

Αυτα ειναι τα λεφτα. Μην σας μπερδευουν τα συμβολαια που δινει η ΑΕΚ. Τα συμβολαια της ΑΕΚ ειναι ανυπαρκτα στο εξωτερικο.

4εκ ο Νικολαου ρε φιλε;Aρα θα μπορουσαμε να πουμε οτι ο Βαγγελας κανει εξυπνες κινησεις.

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τι συμβολαιο ειχε φετος ο βασικος επιθετικος του Ολυμπιακου;

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
18 minutes ago, The Magician said:

4 εκατ. ο Νικολαου στην Εμπολι. Προχθες εγινε το ντιλ.

1,2 ειναι η προσφορα στον Μπεργκ. Ειναι λογικο συμβολαιο για το βασικο επιθετικο του Ολυμπιακου. Τοσα επαιρνε πχ ο Προγιοβιτς και δεν θα τα παρει ο Μπεργκ;

Αυτα ειναι τα λεφτα. Μην σας μπερδευουν τα συμβολαια που δινει η ΑΕΚ. Τα συμβολαια της ΑΕΚ ειναι ανυπαρκτα στο εξωτερικο.

Μου φαίνεται απίστευτο, πως γίνεται να πουλάει κάποιον ανύπαρκτο σαν τον Νικολάου τόσο ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kitrinomauros_asthenis said:

Μου φαίνεται απίστευτο πως γίνεται να πουλάει κάποιον ανύπαρκτο σαν τον Νικολάου τόσο ακριβά.

Έχουν καταλαβει εδω και χρονια οτι χωρις μανατζερ δεν κανεις τιποτα....εχουν κανει γερο μπασιμο στον κυκλο των μανατζαρεων.....αυτο τους δινει τη δυνατοτητα να πουλανε ακριβά....βεβαια αγοραζουν και κατι μαλακες με 2 μυρια για να το καταφερουν αυτο.

Εμεις εχουμε τον εξυπνακια, μαγκα κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Αληθεια τι συμβολαιο ειχε φετος ο βασικος επιθετικος του Ολυμπιακου;

Φετος πηγαν στη λογικη δυαδας Χασαν-Γκερερο + το Σολδανο που αγοραστηκε το χειμωνα και εγινε ο τριτος.

Το βασικο προβλημα του Ολυμπιακου ηταν οτι δεν πηρε επιθετικο. Περσι πηγε το χαρτι στο Γιαγια που αποδειχτηκε φλοπ και με οσα εξοικονομησαν αγορασαν Σολδανο.

Φετος ηδη εχει παει το 1,6 (με εφορια) στον πυγμαιο και θα παει (αν παει) το 1,2 στο Μαρκους. Απολυτως λογικα λεφτα και για τους δυο. 

8 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Μου φαίνεται απίστευτο πως γίνεται να πουλάει κάποιον ανύπαρκτο σαν τον Νικολάου τόσο ακριβά.

500 χιλιαδες ο δανεισμος + 3μισι εκατ. η ρητρα την οποια ενεργοποιησε η Εμπολι που ειναι μανατζερομαδα.

Απο εκει αλλωστε πηρες υποτιθεται κι εσυ 500 χιλιαδες τον Τσοσιτς. Που οσο εδωσες εσυ μισο εκατομμυριο για τον Τσοσιτς, αλλο τοσο θα παρει 4 εκατ. και ο γαυρος απο την Εμπολι.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, XAMΠOΣ said:

 

tsiliggiri_oly.png?itok=e31owIrW

?

Υφυπουργός αθλητισμού σε ενάμιση μηνάκι??

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×