Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, CHⓇIS said:

Πολυ κοντα εκει που ειναι τα γραφεια, υπαρχει γνωστη αλυσιδα cafe του Πειραια, που νομιζω σε σχεδον ολα της τα καταστηματα εχει ιδιοκτησια- εργασια ολη η σκατιλα της Θ7, παλαιοτερη κ νεοτερη...Αυτοι καταφεραν σχεδον ολα τα παλια καταστηματα του 'Γρηγορης μικρογευματα' στον Πειραια, να τα κανουν μαγαζια αυτης της αλυσιδας.

Μονο οχετος, οι κοκκινοσκουφιτσες, διαχρονικα, ο αποπατος της Αθηνας κ του Πειραια.

Link to comment
Share on other sites

το μπράβερς λες και δεν νομίζω να πηγαίνει και πολλή καλά στην εθνικής αντιστάσεως που ο τσουκαλάς και όλοι οι καθυστέρες ήταν συνέχεια εκεί το έκλεισαν και ξέρω ότι έχουν ενα στη πειραιώς κοντά στο καραιτάβλι και κάπου αλλου προς τα νότια πήρε το μάτι μου και αυτό άδειο . τώρα είδα ότι έχουν ακόμα 1-2 στο πειραιά στη τσαμαδού το ένα . Δεν βρίσκω λόγο εκτός απο το να είσαι καθυστερημένος κολόγαυρος να πιεις εκεί το καφέ σου αντί για κάνα κοφι λαμπ / αιλαντ ακόμα και στο γρηγόρη . 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AG21 said:

το μπράβερς λες και δεν νομίζω να πηγαίνει και πολλή καλά στην εθνικής αντιστάσεως που ο τσουκαλάς και όλοι οι καθυστέρες ήταν συνέχεια εκεί το έκλεισαν και ξέρω ότι έχουν ενα στη πειραιώς κοντά στο καραιτάβλι και κάπου αλλου προς τα νότια πήρε το μάτι μου και αυτό άδειο . τώρα είδα ότι έχουν ακόμα 1-2 στο πειραιά στη τσαμαδού το ένα . Δεν βρίσκω λόγο εκτός απο το να είσαι καθυστερημένος κολόγαυρος να πιεις εκεί το καφέ σου αντί για κάνα κοφι λαμπ / αιλαντ ακόμα και στο γρηγόρη . 

http://kokkina.gr/ο-λευτέρης-χρυσοφάκης-στα-kokkina-gr/

 

Εχουν και κοντα στον ΟΛΠ και στην Καλλιπολη και στην Ηρωων Πολυτεχνειου κοντα στο Τζανειο.

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυπλευρη η βρωμια της 7.

Οχι πως σε R και 13 δεν παιζει βρωμια και πολλη μαλιστα,

απλα νομιζω οτι στης Αθηνας βρισκουν καταφυγιο κανονικοι εγκληματιες,

και εχουν λιγη εξουσια/συμμετοχη σε θεματα των clubs.

Στην 7 κανουν κουμαντο και θετουν και γραμμη.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε συμφωνησει ο Σιαμπανης το ταλεντακι του ΠΑΟΚ σε ολα με τον Παναθηναικο, εμφανιστηκε ομως ο Βαγγελης και τον εκλεισε.

Το παρασκηνιο της υποθεσης ειναι ο μανατζερ του παιδιου που ειναι ο Τζορτζεβιτς. Ηταν σκοτωμενος με το Μαρινακη, πλεον οι σχεσεις στρωσανε καπως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε Καιπερς και πολύ σας είναι γαυρακια μου θέλετε και μπεργκ 

Link to comment
Share on other sites

1)

Ο Ολυμπιακός έχει καταθέσει την πρότασή του στον Κώστα Φορτούνη, για νέο συμβόλαιο, αλλά ο διεθνής άσος καθυστερεί να απαντήσει στην ομάδα του Πειραιά.

Σύμφωνα με την εφημερίδα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ, πρόκειται για μια πολύ καλή πρόταση, ωστόσο η ομάδα του Πειραιά δεν έχει πάρει, ακόμα, απάντηση, επειδή ο Φορτούνης έχει πάρει διαβεβαίωση, από τον εκπρόσωπό του, πως θα φέρει εξαιρετική πρόταση από το εξωτερικό.

 

2)

Ο Ρούμπεν Σεμέδο με δηλώσεις του στην Πορτογαλία ξεκαθάρισε πως θέλει να συνεχίσει να αγωνίζεται στο πορτογαλικό πρωτάθλημα.

Ο έμπειρος αμυντικός βρίσκεται στο στόχαστρο του ΟΣΦΠ, ωστόσο οι ερυθρόλευκοι, όπως φαίνεται, πολύ δύσκολα θα τον αποκτήσουν...

 

« Είναι τιμητικό για μένα να με συνδέουν με τις Πόρτο και Μπενφίκα. Είναι ένα δείγμα αναγνώρισης της δουλειάς μου. Δεν υπάρχουν λέξεις του να περιγράψεις το συναίσθημα να παίζεις σε μεγάλη πορτογαλική ομάδα. Για την δική μου περίπτωση δεν υπάρχει κάτι περίεργο ή αρνητικό. Θα ήθελα να μείνω στην Πορτογαλία. Το προτιμώ. Υπάρχουν αρκετές ομάδες που ενδιαφέρονται, κάτι που δείχνει πως έκανα καλή δουλειά. Θα ήθελα όμως να συνεχίσω στην Πορτογαλία. Θεωρώ πως μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες θα έχει κλείσει το θέμα μου».

 

3)

Στον Ολυμπιακό έχουν διαγράψει την περίπτωση του Μάρκους Μπεργκ, αφού, σύμφωνα με την εφημερίδα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ, η διοίκηση της ομάδας του Πειραιά δεν πήρε από τον Σουηδό επιθετικό την απάντηση που ήθελε.

Έτσι λοιπόν, οι άνθρωποι του Ολυμπιακού αποφάσισαν να μην ασχοληθούν άλλο με τον Μπεργκ, ακόμα και αν ο παίκτης κάνει πίσω.

Όσο για τον Σουηδό, αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του είτε στη Τουρκία είτε στο Κατάρ.

 

συν ο Αγκου που μπορούσε να πάρει η ΑΕΚ πέρυσι αλλά δεν ήθελε ο Ουζουνίδης

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερε μάλιστα ο διευθυντής επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός στον λογαριασμό του στο facebook: «Ο Ολυμπιακός έχει έτοιμο συμβόλαιο για τον Κώστα Φορτούνη και είναι το μεγαλύτερο που έχει γίνει ποτέ σε Έλληνα ποδοσφαιριστή στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου!!!». 

Link to comment
Share on other sites

Μπαράζ ανακοινώσεων στο Λιμάνι  «ερυθρόλευκοι» και οι Ντουρμισάι, Κάιπερς!

Τα 300κ του Τιγρη του απλα που ειναι? ΟΕΟ 

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος Καιπερς ειχα ακουσει στο ραδιο οτι ηταν ο καλυτερος στα εργομετρικα του Ολυμπιακου, παρα την χρονια αδρανειας που ειχε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Ο οποιος Καιπερς ειχα ακουσει στο ραδιο οτι ηταν ο καλυτερος στα εργομετρικα του Ολυμπιακου, παρα την χρονια αδρανειας που ειχε.

Να του ευχηθούμε καλή επιτυχία στον Πανιώνιο ή τον ΟΦΗ που θα καταλήξει...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Ο οποιος Καιπερς ειχα ακουσει στο ραδιο οτι ηταν ο καλυτερος στα εργομετρικα του Ολυμπιακου, παρα την χρονια αδρανειας που ειχε.

ο νικολακοπουλος εγραφε παντως ότι θα ψαχτεί ομαδα για να παει δανεικος… 

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα δεν νομιζω να περιμενε κανεις οτι δεν θα παει δανεικος. Επικοινωνιακα παντως την εκανε την δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη περιπτωση ο Καιπερς.Τα γραφαμε και οταν ηταν να ερθει σε μας.Δεν θα μου κανει εντυπωση αν τον κρατησουν στο ροστερ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

απλα επειδή το διαβασα και γω ότι στα εργομετρικα ηταν ο κορυφαιος, μου κανει εντυπωση ότι τον στελνουν δανεικο πριν καν ξεκινησει η προετοιμασια.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MikrosKaiAtropos said:

Πολυ καλη περιπτωση ο Καιπερς.Τα γραφαμε και οταν ηταν να ερθει σε μας.Δεν θα μου κανει εντυπωση αν τον κρατησουν στο ροστερ.

και για αυτόν είχα πολυ, πολύ καλό προαισθημα σαν παίκτη. στα μπατζετ που παιζουμε τέτοιες μεταγραφές πρέπει να τις τελειώνεις τσακ μπαμ και να κάνεις 3 με την ελπίδα να σου βγει η μια ας πουμε.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geologos said:

και για αυτόν είχα πολυ, πολύ καλό προαισθημα σαν παίκτη. στα μπατζετ που παιζουμε τέτοιες μεταγραφές πρέπει να τις τελειώνεις τσακ μπαμ και να κάνεις 3 με την ελπίδα να σου βγει η μια ας πουμε.

Ε οι γνωστες μαλακιες τιγρη/λυμπε.Θυμαμαι ηταν ο Καιπερς και ο Μανος που ειχαν ξεχωρισει στη Β'.Ο Βαγγελας σαν μεγαλος μυρωδιας ετρεξε και εκλεισε τον 24χρονο Ελληνα.Μολις εμαθε οτι εμεις διναμε ενα πιατο φακες και τις βενζινες πηρε και τον αλλον για χαβαλε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Epitaph21 said:

Δεν αναφέρθηκε ότι έπεσαν με Πλζεν.

Καθόλου εύκολη κλήρωση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

50-50 στην καλυτερη με Πλζεν

Επισης δεν αναφερθηκε και η αντικατασταση του ΚωσταΤσελσι,αλλαγη τακτικης απο Βαγγελα στο επικοινωνιακο

Link to comment
Share on other sites

Σαν το Μανταλο και αυτος ολο φερνει προτασεις και ποτε δεν φευγει

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×