Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Έχεις ΕΠΟ με ΓΠ ομως. Πανηγυρίζουν οι Κεφτεδες αυτού του κοσμου

Ο ένας πήρε ΕΠΟ ο άλλος πήρε το κράτος όλο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Έχεις ΕΠΟ με ΓΠ ομως. Πανηγυρίζουν οι Κεφτεδες αυτού του κοσμου

Πανηγυρίζουν και ανακαλύπτουν και πέναλτυ του Μητογλου με τα .. πόδια μην τυχόν και πει κανεις πως δεν …έχουμε την επο .. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ζούμε εποχές αδιανόητης παράγκας.

Το πρωταθλημα θα παιζοταν στα ισια και επειδη το καταλαβε ο Χοντρος το εδεσε απο παντου. Και σε γλενταει με τα μεσα του οτι εχεις την ΕΠΟ. Και κερατας και δαρμενος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα τη φαση του αρεως...

Σαφης προθεση του λαλα να σπρωξει ΚΑΙ σπρωχνει. Δεν ηθελε να σηκωθει ο τζεκο για κεφαλια.

Μαρς πεναλτι

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ειδα τη φαση του αρεως...

Σαφης προθεση του λαλα να σπρωξει ΚΑΙ σπρωχνει. Δεν ηθελε να σηκωθει ο τζεκο για κεφαλια.

Μαρς πεναλτι

Τυχαίο σπρώξιμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας γλεντανε φουλ...

Και κατσε εσυ μλκ αεκτζη να κραζεις γιαννικη γιατι δε κερδισε στη λασπομαχια της τριπολης.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειδα τι πεναλτι δεν εδωσαν χαχαχα. Τυχαιο ηταν το σπρωξιμο που λεει και ο Μιτσακλας. Και ο Σωκρατης το καλοπαιδο αμεσως να κανει τσαμπουκα.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να αρχίσουν να γράφουν στίχους και οι Μελισσανίδης, Αλαφουζος , Σαββίδης. 

Η τραγουδίστρια, Νατάσα Θεοδωρίδου, μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα». Μίλησε για το νέο της τραγούδι «Υπάρχω για σένα» αλλά και για τη συνεργασία της με τον στιχουργό Βαγγέλη Μαρινάκη και πως ξεκίνησε.

 
 
 
 

«Η συνεργασία με τον Βαγγέλη Μαρινάκη είναι πολύ καλή. Πάρα πολύ καλή. Γιατί είναι κι αυτή του η πλευρά. Η πλευρά η όμορφη που γράφει. Είναι πολύ δύσκολο να αποτυπώνεις σε ένα χαρτί τις σκέψεις σου.

Η έξαψη ξεκίνησε τυχαία. Η έξαψη ήταν μία κουβέντα ακαδημαϊκή, που έλεγε. Υπάρχει ένα σίριαλ στην τηλεόραση που λέγεται έξαψη. Εγώ που δεν μπορώ να κρατήσω το στόμα μου κλειστό ποτέ, είπα ναι αλλά θέλει λίγο πιο καλή μουσική και μου λέει ωραία πες ένα τραγούδι.Νόμιζα πως εννοούσε ένα από τα υπάρχοντα τραγούδια και λέω δεν έχω κάτι που να ταιριάζει σε αυτό. Όχι παιδί μου, λέει, ένα καινούργιο τραγούδι. Θέλει στίχους είπα εγώ κι εκείνος απάντησε θα γράψω εγώ. Να γράψεις εσύ του λέω βεβαίως του είπα και μου τους έστειλε...», είπε η Θεοδωρίδου για τη συνεργασία της με τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλη Μαρινάκη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Φαντάσου να αρχίσουν να γράφουν στίχους και οι Μελισσανίδης, Αλαφουζος , Σαββίδης. 

Η τραγουδίστρια, Νατάσα Θεοδωρίδου, μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα». Μίλησε για το νέο της τραγούδι «Υπάρχω για σένα» αλλά και για τη συνεργασία της με τον στιχουργό Βαγγέλη Μαρινάκη και πως ξεκίνησε.

 
 
 
 

«Η συνεργασία με τον Βαγγέλη Μαρινάκη είναι πολύ καλή. Πάρα πολύ καλή. Γιατί είναι κι αυτή του η πλευρά. Η πλευρά η όμορφη που γράφει. Είναι πολύ δύσκολο να αποτυπώνεις σε ένα χαρτί τις σκέψεις σου.

Η έξαψη ξεκίνησε τυχαία. Η έξαψη ήταν μία κουβέντα ακαδημαϊκή, που έλεγε. Υπάρχει ένα σίριαλ στην τηλεόραση που λέγεται έξαψη. Εγώ που δεν μπορώ να κρατήσω το στόμα μου κλειστό ποτέ, είπα ναι αλλά θέλει λίγο πιο καλή μουσική και μου λέει ωραία πες ένα τραγούδι.Νόμιζα πως εννοούσε ένα από τα υπάρχοντα τραγούδια και λέω δεν έχω κάτι που να ταιριάζει σε αυτό. Όχι παιδί μου, λέει, ένα καινούργιο τραγούδι. Θέλει στίχους είπα εγώ κι εκείνος απάντησε θα γράψω εγώ. Να γράψεις εσύ του λέω βεβαίως του είπα και μου τους έστειλε...», είπε η Θεοδωρίδου για τη συνεργασία της με τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλη Μαρινάκη.

 

 

Εγώ πάντως μόνον αυτή την Έξαψη γνωρίζω...

Λες στιχουργός τόΤΕΝΕΣ να ήταν ο Μελ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά και αγωνιστικά και εξωαγωνιστικά για εμάς . αγωνιστικά γιατί είναι σε πτωτική πορεία και θα έχει μεγάλο συμβόλαιο και εξωαγωνιστικά γιατί θα κρυφτεί πάλι ο θείος λογο της συμμετοχής του στην αρχική μεταγραφή . Ίσως κάτι να ήξερε και δεν δέχθηκε και τη πρόταση για την ομάδα Β ( πάλι κέρδος ). 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανωλιος δεν παίρνει 4 μυρια τον χρόνο στην Νάπολη; Γιατί θέλει να επιστρέψει στην Ελλάδα; Τόσο ξένος αισθάνεται στην Νάπολη; 

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια , θα έχουμε να γλεντήσουμε κόσμο και κοσμακι στην Αγία Σοφιά 

Link to comment
Share on other sites

Ο ενας θα κανει μπου στους αντιπαλους και ο 2 μαζι τσαμπουκαδες ορμωμενοι και απο την εξεδρα των νοπολιτικα 

ΕΠΟΣ🤣

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Araujo21 said:

Ο ενας θα κανει μπου στους αντιπαλους και ο 2 μαζι τσαμπουκαδες ορμωμενοι και απο την εξεδρα των νοπολιτικα 

ΕΠΟΣ🤣

Πρόσεξε πώς μιλάς για το κεντρικό αμ. δίδυμο της εθνικής με τα νησιά Φερόε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

Πρόσεξε πώς μιλάς για το κεντρικό αμ. δίδυμο της εθνικής με τα νησιά Φερόε. 

Την γιορταζουν ακομα την νικησαν εθνικη επετειο οι νησιωτες 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Τι σκατα φροντιστηρια κανανε στα τσικο μας αυτοι οι φελοι. Πως βγηκαν Γενιτσαροι. Τι διαολο , Ολιβερ Τουιστ, ζητουσαν 2η μεριδα φακες στο μπαλονοπαρτι κ τους διναμε κουραμανες?

Δεν κανανε Κωστα. Ειμαστε αγαθομουνηδες σαν ομαδα. Τα εχω ξαναπει . Αν δεις τους 2 γαυρους θα καταλαβεις 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×