Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest tony_montana
12 minutes ago, Kostas21 said:

Τι σκατα φροντιστηρια κανανε στα τσικο μας αυτοι οι φελοι. Πως βγηκαν Γενιτσαροι. Τι διαολο , Ολιβερ Τουιστ, ζητουσαν 2η μεριδα φακες στο μπαλονοπαρτι κ τους διναμε κουραμανες?

Όταν έχεις σαν μότο την διαφορετικοτητα, ο άλλος θα σε παίξει στα μειονέκτηματα της. 

Φάε στην μάπα αξιακους κωδικες. 

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

Αντιπαθέστατος αλλά αγωνιστικά το δίδυμο Σισέ-Μανωλάς είναι πολύ δυνατό για Ελλάδα, όπως και να το κάνουμε

Αν δεν πουλήσει κόσμο ο χοντρός το καλοκαίρι, το βλέπω δύσκολο να τους φτάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2021 at 6:49 PM, SpiRos said:

Τι έγινε, ξανασηκώνουν ευρωπαϊκό; Δε βαρέθηκαν κάθε χρόνο;

Παίζει να ναι η μόνη ομάδα παγκοσμίως που χωρίς να πάει έστω στους 8 μιας διοργάνωσης, θεωρεί εαυτόν διεκδικητή της

Ο ορισμός της γραφικότητας...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο Κωστάκης θα έρθει και θα σκέφτεται στην προπόνηση και δεν θα γυρνάει με τη Φερράρι σε ότι κοσμικό και ημικοσμικο υπάρχει στην Γλυφάδα. 

Εδώ την έπαιρνε μαζί του στην Νάξο για να κάνει δύο χιλιόμετρα διαδρομή .

Γουστάρω φουλ να τους δω παρεούλα Αγία Σοφιά και μπινελικη nop stop 

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα από το τι θα δείξει στο γήπεδο, μιλάμε για τεραστιο κάγκουρα.
 

Μονο κλόουν μπορεί να κάνει τις παρακάτω δηλώσεις 

 

"Παρόλο που από μικρός ήμουν ΑΕΚτζης. Δεν είμαι πια ΑΕΚτζης, τέλος. Έγινα ΑΕΚτζης λόγω του θείου μου και της οικογένειας μου. Τώρα πλέον δεν είμαι.

Όταν εγώ δεν είχα να φάω και έπαιρνα από τον πατέρα μου δανεικά, δεν πληρωνόμουν από την ΑΕΚ, δεν θα πάω στον Ολυμπιακό;
Εννοείται και θα πάω στον Ολυμπιακό. 

Γιατί ήξερες ότι στον Ολυμπιακό, ήταν ένα σωματείο πιο οργανωμένο. Ήξερες ότι ήταν το μεγαλύτερο σωματείο στην Ελλάδα. Πώς θα το κάνουμε δηλαδή;"

🗣️Κώστας Μανωλάς στο SPORT24 (2018)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γουστάρω που γύρισε και τον θεωρώ και αγωνιστικό πισωγύρισμα από πολλές απόψεις 

Link to comment
Share on other sites

Να γεμισουν με Ελληνες, να δουν την γλυκα. Εχουν βρει την υγεια τους με 0-1-2/11 Ελληνες.

Link to comment
Share on other sites

Κετσε ακόμα περιμένεις να γυρίσει στην ΑΕΚ ο Κωστάκης;Αφού γουστάρει την χωριάτισα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
5 minutes ago, Man Of Faith said:

Κετσε ακόμα περιμένεις να γυρίσει στην ΑΕΚ ο Κωστάκης;Αφού γουστάρει την χωριάτισα.

Μπαρδον,ποιος περιμενε τί;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Μπαρδον,ποιος περιμενε τί;

Το έχει γράψει παλιότερα αν θυμάμαι καλά, ότι πιστευε πως κάποια στιγμή θα επέστρεφε σε μας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Το έχει γράψει παλιότερα αν θυμάμαι καλά, ότι πιστευε πως κάποια στιγμή θα επέστρεφε σε μας.

Σε ολα μεσα πεφτει ο Κετσε

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, Araujo21 said:

Σε ολα μεσα πεφτει ο Κετσε

Οπως και στο οτι μπορει να ΜΗΝ ξεκινουσε ο αρχηγος,σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Οπως και στο οτι μπορει να ΜΗΝ ξεκινουσε ο αρχηγος,σημερα.

Ετσι ακριβως 

Link to comment
Share on other sites

Και γενικοτερα οσους καθονται στο ιδιο τραπεζι, αγκαλιαζονται και γλωσσοφιλιονται με τετοιες προσωπικοτητες, θα τους καταγραψει η ιστορια ως αυτο που ειναι. Αλλωστε ο καημος της Στελαρας ειναι οτι δεν την εκανε α λα Αλεξανδρης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γλιτώσαμε το άσπρο άτι με τον πολυβαλκάνιο, ευτυχώς δεν θα καβατζάρουμε τον ροζ γαϊδαρο για τον κατσίβελο του κλαψοκώλη Βάνια. Ευτυχώς θα πω. Έχουμε ένα πρωτονταβαντζή να λύνει και να δένει, θα κουβαλούσαμε και την αδελφή ψυχή του να μας τα κάνει Ζεπελιν για τη χάρη που μας κάνει. Θεωρώ δεδομένο ότι ο μέσος ενωσίτης θα φούνταρε στα 4 με κουδουνάκια και ο Γουβαρλάκης θα έκανε εκπομπή με όλη την οικογένεια παρούσα. Ουρτ! λέμε

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι πήγαν να υποδεχθούν τον Κωθτακη;

Τους χαρτζιλίκωσε ο Μαρινακης ή μόνοι τους ενθουσιαστηκαν τόσο; 

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι ότι ο Μανωλάς είναι επιλογή χοντρού. 

Επιλογή που μου επιβεβαιώνει την αίσθηση πως ο Μαρτίνς φεύγει τέλος του καλοκαιριού .

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ καλά ρε είναι τόσο φελλοί  οι γαύροι που πήγαν και για υποδοχή ;; 😅😅😅 ή άμπαλοι ή υπαλληλοι ή και τα 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν πήγαν να... υποδεχτούν.... μαϊστα, μάϊστα.... Ευτυχώς βρήκανε κ αυτοί τον Πετράκη τους.

manolas.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kostas21 said:

Εντω μεταξυ κ οι 2 παικτες ειναι πιο φελοι κ απο τον Γιαννικη. Κανανε καριερα διπλα σε σεντερ μπακ που τους καθοδηγουσαν σαν τρεχαντηρια.

Τωρα θα καθοδηγει ο ενας τον αλλον. 

-Εσυ Κωστα -Οχι εσυ Σωκρατη - ΤΟ ΧΕΙΣ -ΕΣΥ ΤΟ ΧΕΙΣ -ΤΡΕΞΕ -ΠΟΥ? - ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 

Επειδή θα παίξει αυτό το δίδιμο λόγω κοπα άφρικα, το λεω απο τώρα, θα γελάσουμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Αυτόν πήγαν να... υποδεχτούν.... μαϊστα, μάϊστα.... Ευτυχώς βρήκανε κ αυτοί τον Πετράκη τους.

manolas.jpg

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΕΚ ΑΥΤΗ Η ΛΟΥΜΠΙΝΑ 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΕΚ ΑΥΤΗ Η ΛΟΥΜΠΙΝΑ 

Αδιάφορο τι ήταν κ τι είναι ο συγκεκριμένος. Αδιάφορο αν επίσης οι απόγονοι γουστάρουν να τους δουλεύει ο Κωστάκης για το χρήμα. Το ενδιαφέρον της επιστροφής έγκειται αλλού. Στο δεύτερο μισό του σχολίου μου. Θα βρει κ τον... διοσκουρό του εκεί, να στήσουν την κλίκα τους όμορφα κ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×