Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, nikos said:

Ανεξαρτητα από το τι θα δείξει στο γήπεδο, μιλάμε για τεραστιο κάγκουρα.
 

Μονο κλόουν μπορεί να κάνει τις παρακάτω δηλώσεις 

 

"Παρόλο που από μικρός ήμουν ΑΕΚτζης. Δεν είμαι πια ΑΕΚτζης, τέλος. Έγινα ΑΕΚτζης λόγω του θείου μου και της οικογένειας μου. Τώρα πλέον δεν είμαι.

Όταν εγώ δεν είχα να φάω και έπαιρνα από τον πατέρα μου δανεικά, δεν πληρωνόμουν από την ΑΕΚ, δεν θα πάω στον Ολυμπιακό;
Εννοείται και θα πάω στον Ολυμπιακό. 

Γιατί ήξερες ότι στον Ολυμπιακό, ήταν ένα σωματείο πιο οργανωμένο. Ήξερες ότι ήταν το μεγαλύτερο σωματείο στην Ελλάδα. Πώς θα το κάνουμε δηλαδή;"

🗣️Κώστας Μανωλάς στο SPORT24 (2018)

Είχα την εντύπωση ότι είχε βάλει αρκετά λεφτά στην άκρη από τον Θρασύβουλο και δεν είχε πρόβλημα επιβίωσης.

Link to comment
Share on other sites

Απλά με την ευκαιρία, να θυμησω ότι στον θείο του (συνομιλητή του Βρέντζου) ετοιμάζει κέρινο ομοίωμα ο άλλος.

Ντροπιαστικες μαλακιες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Απλά με την ευκαιρία, να θυμησω ότι στον θείο του (συνομιλητή του Βρέντζου) ετοιμάζει κέρινο ομοίωμα ο άλλος.

Ντροπιαστικες μαλακιες.

 

 

Ναι..ναι...

Link to comment
Share on other sites

προφανώς ήταν τελειωμένη υπόθεση απο το καλοκαίρι γι'αυτο ο θείος αρνήθηκε τη θέση στην ΑΕΚ Β το καλοκαίρι ( ευτυχώς ) .

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AG21 said:

προφανώς ήταν τελειωμένη υπόθεση απο το καλοκαίρι γι'αυτο ο θείος αρνήθηκε τη θέση στην ΑΕΚ Β το καλοκαίρι ( ευτυχώς ) .

 

Σιγά μην υπήρχε συσχέτιση .

Απλά ο Μανωλάς ( θείος ) είναι και αυτός ένας μπινες και μίσος .

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παγκόσμιο ρεκόρ παικταράς να επαιξε μονο σε μια ομάδα στην καριέρα του και να κατάφερε να γίνει σιχαμένος στους οπαδούς της 

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ο ποδοσφαιρικός ούτε ο βιολογικός κύκλος του Κωνσταντίνου έχει κλείσει, τουτέστιν δεν υπάρχει γκαραντι ότι δεν θα επιστρέψει είτε για να κλείσει την καριέρα του στα 40του, είτε ως γκουρού της ιταλικής σχολής στις ακαδημίες μας. Για να γλιτώσουμε από το φαντάσματα  του παρελθόντος μας υπάρχει μονάχα ένας τρόπος. Να μας αρνηθεί εκείνο. 

Link to comment
Share on other sites

Οπαδοί της Νάπολι:

«Μπράβο Κώστα, είχα χρόνια να δω τέτοιο παλτό. Φύγε»

«Οι ποδοσφαιριστές που αποκτήθηκαν επί Αντσελότι πρέπει να φύγουν όλοι γιατί είναι πιο αηδιαστικοί από τον Αντσελότι, τόσο ποδοσφαιρικά, τόσο ως άνθρωποι»

«Είναι απαράδεκτο ενώ ειναι παίκτης της Νάπολι να κυκλοφορεί με κασκόλ άλλης ομάδας. Σαν τις χαρούμενες χήρες που γιορτάζουν ενώ ο νεκρός είναι στο κρεβάτι»

«Μανωλάς η πιο μεγάλη απογοήτευση της εποχής Ντε Λαουρέντις»

«Πιθανότα ο πιο υπερτιμημένος αμυντικός της Serie A τα τελευταία 20 χρόνια»

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
3 minutes ago, nikos said:

Οπαδοί της Νάπολι:

«Οι ποδοσφαιριστές που αποκτήθηκαν επί Αντσελότι πρέπει να φύγουν όλοι γιατί είναι πιο αηδιαστικοί από τον Αντσελότι, τόσο ποδοσφαιρικά, τόσο ως άνθρωποι»

 

 

Να πούμε σε αυτόν τον οπαδό ότι υπάρχει ομάδα που παίκτης της που εχασε 4 τελικούς κυπέλλου σερί, έγινε αρχηγός της. Και υπάρχει και τέτοιος πρόεδρος. Που πληρούν αυτά τα κριτήρια. 

Link to comment
Share on other sites

Κλαίνε και οι πέτρες πια με τη σαπίλα. Παλιές εποχές θυμίζουν τα φετινά.

 Ο γαύρος πέτσινα πέναλτυ και ο άνθρωπος μας για τη διαιτησία κυκλοφορεί με αμάξι αξίας 100.000€ αμέριμνος . Στα @@ του.

 Μετά συζητούμε και για πρωτάθλημα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει κοψει 2 τετ α τετ για επιθετικά φάουλ ο ρεφ. Από το λιγο που έχω δει.

Μιλάμε για όργια πλέον 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν βλέπεται ο γαυρος ενττωμεταξυ

Τα λεμε αλλα εμεις δεν καναμε τιποτα για να το αναδειξουμε. Φαγαμε γκολ στο 1 λεπτο

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξαναγραψει οτι φετος ο γαυρος δουλευει χρονια σκληρης κοκκινης παραγκας Ακομα και μετους πορτογαλους ρεφερι που φερνει. Απο παντου δεμενο το εχει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπουμε απίστευτη διαιτησία, δίνουν συνεχεια επιθετικά φάουλ να τους κόψουν γιατί ο γαυρος δεν μπορεί 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόνο η ΑΕΚ θα μπορούσε να φτιάξει παράγκα για να ευνοείται ο αντίπαλος. Ουτε στα πιο υγρα όνειρα του Τζιλη. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει κάποιες εξελίξεις λόγω πλήρους αδιαφορίας για την ΑΕΚ την περασμένη σεζόν (κρίνοντας ότι η ΑΕΚ δεν αξίζει το ενδιαφέρον μου), να ρωτήσω κάτι... Είχαμε μείνει στο ότι ο τίγρης πήρε ΕΠΟ και όλα καλά. Αυτοί πως και γιατί μας πετσοκοψαν έτσι στον τομέα της διαιτησίας;

Link to comment
Share on other sites

Ε ο πρόεδρος της ΚΕΔ είναι ξένος, κοινής αποδοχής και ορίστηκε μετά από συνεννόηση με UEFA/FIFA. Δεν είναι δικός σου, δεν ήταν ποτέ δικός σου, δεν μπορείς να τον αλλάξεις όποια στιγμή θέλεις και τον έχει πλευρίσει ο Μαρινάκης. Έχεις την ΕΠΟ αλλά και που την έχεις άντε να διαλέξεις τον προπονητή της εθνικής και να επιβάλλεις τον Σβάρνα μήπως τυφλωθεί κανένας και τον πάρει όπως στην δεκαετία του ενενήντα κορόιδευες τις ομάδες με την λέξη "διεθνής". Η διαιτησία δεν είναι το ίδιο όπως παλιά που είχες την ΕΠΟ, όριζες τί θα γίνει στην ΚΕΔ και όλα κουλ. Τώρα άλλος μπορεί να έχει το προεδρείο και άλλος να επηρεάζει την ΚΕΔ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μαντί Καμαρά δεν βρίσκεται στις επιλογές της Εθνικής Γουινέας για το Κόπα Άφρικα. Αντίθετα, ο Αγκιμπού Καμαρά είναι στην αποστολή για την διοργάνωση.

Link to comment
Share on other sites

Πανό-γελοιογραφία με τον Θόδωρο Καρυπίδη να απεικονίζεται στην αγκαλιά του Βαγγέλη Μαρινάκη κρέμασαν οι οπαδοί του ΟΦΗ.

269715650-906481100071332-50230581745588

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kostas21 said:

Ο Ιβάν τα έκανε αυτά. Κανείς δεν αναρωτιέται γιατί ο Ιβάν έχει καλή επίσης διαιτησία????? Χωρίς ΕΠΣ? 

 

εχει ΕΠΣ.. Ολες της Βορειας Ελλαδας δικες του ειναι και τα περισσοτερα κορακια απο αυτες τις ΕΠΣ επισης..γιαυτο εχει καλη διαιτησια

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kostas21 said:

Ο Ιβάν τα έκανε αυτά. Κανείς δεν αναρωτιέται γιατί ο Ιβάν έχει καλή επίσης διαιτησία????? Χωρίς ΕΠΣ? 

 

Εχει ΕΠΣ ο Ιβαν. Οσους εχουμε εμεις εχουν και αυτοι στο προεδρειο, ή εναν λιγότερο.

Την ΕΠΟ την "πηραμε" με την προυποθεση οτι ο Ιβαν είναι "δικος μας"

Θελει δηλαδή λιγο εως πολύ mental gymnastics για να πουμε οτι το χουμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×