Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Κλασικος γαβρος. Μακαρι φαπα ξαπλα τη μεγαλη βδομαδα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Σα να χάσαμε χθες στην Τούμπα.

Τόσο κακή εξέλιξη για εμάς.

Νταξει, οχι σα να χασαμε, αλλα δεν ηθελα να φυγει. Ειναι μεγαλη ελπιδα και αποκουμπι οταν δεν πανε καλα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

Νταξει, οχι σα να χασαμε, αλλα δεν ηθελα να φυγει. Ειναι μεγαλη ελπιδα και αποκουμπι οταν δεν πανε καλα τα πραγματα.

Εξέλιξη, μαχαιριά.

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όλοι έχουμε ένα γαύρο τριγύρω μας και εγώ δυστυχώς κάποιον πολύ κοντινό μου που παραειναι στα συνδεσμιακα μου είπε για Μίτσελ πως δεν το έδιωξε κάνεις.

Το πήρε βαριά το χθεσινό, ειδικά μετά τη γιούχα κ την ανακοίνωση κ σήμερα πήγε Ρέντη με μαύρες πλερεζες και καμμιά διάθεση να συνεχισει.

Πήγαν όλοι εκεί να του αλλάξουν γνωμη.

Με αυτόν παρόντα έγινε η σύσκεψη της διοικησης.

Ο Ανιγκο θα κάτσει στον πάγκο επειδή έχει δίπλωμα προπονητικής, πάνε άμεσα για άλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχουν σε εκτίμηση έτσι και αλλιώς ακόμα και στη προηγούμενη θητεία του χρεώναν οτι καλό στο βοηθό του τον Σεγκούντα ( είχε κάνει βοηθός του φερέρ και λίγο πρώτος και στην ΑΕΚ ) 

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί έτσι και κάνουν απώλεια βαθμών και με Παοκ πετάνε λευκή πετσέτα. 

Link to comment
Share on other sites

Λένε κάποιοι γάβροι ότι εφυγε γιατί κατάλαβε ότι το χθεσινό ήταν πιασμαν. Σας στήνει ο χοντρος γαυρακια. Μαζί σας 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εξέλιξη, μαχαιριά.

 

Δεν ξέρω αν το εννοείς αλλά και εγώ πιστεύω ότι δεν θα μας ευνοήσει και πολύ αυτό

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Δεν ξέρω αν το εννοείς αλλά και εγώ πιστεύω ότι δεν θα μας ευνοήσει και πολύ αυτό

Σαφώς το εννοώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Skepastos said:

Λένε κάποιοι γάβροι ότι εφυγε γιατί κατάλαβε ότι το χθεσινό ήταν πιασμαν. Σας στήνει ο χοντρος γαυρακια. Μαζί σας 

Τι πιάσμαν ρε συ; Αφήνει το πρωτάθλημα ο μαρινάκης και έτσι  εμείς θα το εκμεταλλευθούμε για να το πάρουμε;   Ο κλασσικός συνδυασμός αλαζονείας και  βλακείας  των γαύρων, που λένε κάτι τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Μίτσελ τους πηρε τελείως μπουρδέλο στο -12 και τους άφησε στο -3... 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skepastos said:

Λένε κάποιοι γάβροι ότι εφυγε γιατί κατάλαβε ότι το χθεσινό ήταν πιασμαν. Σας στήνει ο χοντρος γαυρακια. Μαζί σας 

Αν κέρδιζε ο γαυρος με γκολ στο τέλος, αν κέρδιζε σβηστά με 2-0, αν κέρδιζε με ανατροπή ημίχρονο - τελικό, αν έχανε, πάντα θα υπήρχαν κάποιοι γαβροι να πουν για πιασμαν. Δε βγάζεις άκρη αδερφέ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Skepastos said:

Δεν ξέρω αν το εννοείς αλλά και εγώ πιστεύω ότι δεν θα μας ευνοήσει και πολύ αυτό

Εννοειται

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goku21 said:

Πάντως ο Μίτσελ τους πηρε τελείως μπουρδέλο στο -12 και τους άφησε στο -3... 

 

Το σκεφτόμουν αυτό. Είναι αψυχολόγητο, 8 αγωνιστικές πριν το τέλος με την διαφορά από την κορυφή  στην μία νίκη,  να θέλουν να φύγει. Μάλλον τους έχει πειράξει  η τριάρα στην ΝΦ, παρότι "ανταπέδωσαν".  

Link to comment
Share on other sites

Ο γαυροργανισμός δεν μπορεί να αποδεχτεί ήττες κ απώλειες. Και έχουν αναθρέψει κ 1-2 γενιές οπαδών έτσι. Πιστεύω ότι αυτό στην πορεία θα πάει πάρα πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ανιγκο θα τους ανεβάσει 2 επίπεδα πάνω.

Πιστεύω θα το πάρουν αήττητοι από δω και πέρα, μοιράζοντας 5αρες δεξιά κι αριστερά.

Βοηθα παναγια.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μίτσελ τους είχε συμμαζέψει. Ήταν μεγάλο μπουρδέλο μέχρι τα Χριστούγεννα.....καλό για μας που τον έδιωξαν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Το σκεφτόμουν αυτό. Είναι αψυχολόγητο, 8 αγωνιστικές πριν το τέλος με την διαφορά από την κορυφή  στην μία νίκη,  να θέλουν να φύγει. Μάλλον τους έχει πειράξει  η τριάρα στην ΝΦ, παρότι "ανταπέδωσαν".  

Ναι δεν έχει λογική. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τι πιάσμαν ρε συ; Αφήνει το πρωτάθλημα ο μαρινάκης και έτσι  εμείς θα το εκμεταλλευθούμε για να το πάρουμε;   Ο κλασσικός συνδυασμός αλαζονείας και  βλακείας  των γαύρων, που λένε κάτι τέτοια. 

Κλασικοί γαύροι,όποτε δεν κερδίζουν είναι στημένος είτε ο αγώνας είτε όλο το πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TheNarrator said:

μια ζωη τις ιδιες παπαριες λενε

Ναι,όμως το πιστεύουν.😄

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια γενιά γαύρων που έχει γαλουχηθεί έτσι,οι σημερινοί πενηντάρηδες θα έλεγα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Σα να χάσαμε χθες στην Τούμπα.

Τόσο κακή εξέλιξη για εμάς.

Ίσως σήμερα χάθηκε για εμάς ο Τίτλος ........ :(

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

Ίσως σήμερα χάθηκε για εμάς ο Τίτλος ........ :(

Εγώ αλήθεια πιστεύω ότι ίσως τώρα κάνει ακόμα χειρότερα αίσχη…

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×