Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Καραπαπάρας μόλις δήλωσε ότι έκανε δώρο μια φούστα στον Μπαλτάκο.

Τρίτη δημοτικού πιο πετυχημένες ατάκες λένε.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Navas said:

Τρίτη δημοτικού πιο πετυχημένες ατάκες λένε.

Στο δικο μ χωραει στο δικο σου κολυμπαει😅😅

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, chris manousopoulos said:

Στο δικο μ χωραει στο δικο σου κολυμπαει😅😅

"Δεν έχω αδελφή, έχω αδελφό που σε γαμαει στο λεπτό, χο, χο, χο" 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Φασίστα Μπαλτάκο, μην ξαναπιάσεις στο στόμα σου τον Ολυμπιακό. Δημοκρατικές ευαισθησίες από την ΠΑΕ μαρινάκης. 

“Το μόνο που μπορεί να επιβάλλει είναι τον ρυθμό στη μέση του καθώς σκύβει με δουλοπρέπεια στα σημερινά αφεντικά του και τους πρώην επισήμους εργοδότες του.

Επίσης μπορεί να επιβάλλει την ταχύρρυθμη και πλήρη διάλυση του Ελληνικού Ποδοσφαίρου και της Εθνικής Ομάδας.

Σε αυτό το φασιστικό σκουπίδι δεν θα δώσουμε ξανά κανένα δικαίωμα θεσμικού ή άλλου διαλόγου με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

Και να μην προκαλεί περί θεσμικότητας γιατί όλος ο αθλητικός κόσμος γνωρίζει τι έκανε και τι έλεγε για τα αφεντικά του και τι πρότεινε τους δυο προηγούμενους μήνες, πως έγινε Πρόεδρος της ΕΠΟ και ποια είναι η σχέση του με τους υπόλοιπους εντός Ομοσπονδίας.

Τέλος, να του θυμίσουμε ότι ζούμε στη Δημοκρατική Ελλάδα και όχι στην Ελλάδα που εκείνος ονειρεύεται με φασισμό, σβάστικες και σκοτάδι.

Και μην ξαναπιάσεις στο στόμα σου τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Μπαλτάκο Φασίστα”.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τέλος, να του θυμίσουμε ότι ζούμε στη Δημοκρατική Ελλάδα 

Μπαλτάκο Φασίστα”.

Στην δημοκρατική Ελλάδα του Ολυμπιακού και του προέδρου του.

"Θού, Κύριε, φυλακήν τώ στόματί μου καί θύραν περιοχής περί τά χείλη μου"

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο χρηματοδότης της Χ.Α λέει φασίστα τον ενδιάμεσο Σαμαρά-Χ.Α.

Που ακούστηκε , ακροδεξιοί να τουφεκάνε ακροδεξιούς. 

  • Δικεφαλάκι 11
  • Hahaha 4
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Από τις βαρύτατες καταγγελίες του Βασίλη Μιχαλολιάκου χαρακτηρίστηκε η χθεσινή εκλογική βραδιά στον Πειραιά. Ο κ. Μιχαλολιάκος κάλεσε τον πρωθυπουργό να προστατεύσει την σωματική ακεραιότητα του ιδίου και των συνεργατών του, λέγοντας χαρακτηριστικά ότι απειλούνται "από τύπους με μαύρα μπουφάν και ξυρισμένα κεφάλια που περιδιαβαίνουν τις γειτονίες."

Νεοδημοκράτες τα έλεγαν. Εγώ πιστεύω ότι ο Βαγγέλας είναι κάργα δημοκράτης. Και άνθρωπος του διαλόγου. Γνωστό κ αυτό. 

Πάντως κάποιοι τότε είχαν προειδοποιήσει για ότι έρχεται. Δεν εισακούστηκαν. Ήρθε η ώρα η σπορά να θεριστεί.

Link to comment
Share on other sites

Ζημιά λέει και ο Κανος. Θα παρακαλάς να μην είχες σκοράρει στην ΑγιαΣοφια

Link to comment
Share on other sites

Και τολμάνε μερικοί να αναφέρονται στον ακαίραιο άνθρωπο που ονομάζεται Καρυπίδης ως γλυψαρχίδη του κύτους.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πάντως πόρνη η μπάλα... κάποιες φορές πάει μέσα απ το πουθενά και άλλες δεν πλησιάζει το τέρμα με τίποτα..

  Είδα τα τελευταία 16 λεπτά του γάυρου Α - γαύρου Β και για να πω την αλήθεια, είχε 2-3 παίκτες του σκώληκα που δε σκιζόσαντο να κόψουν τους αντιπάλους τους. Ο δε Σιαμπάνης πιο χαρακτηριστικά απο όλους, οχι απλά δεν έκανε καθυστερήσεις αλλά έσπευδε να κάνει γρήγορες επαναφορές λες και ήταν κύπελο και ήθελε κ άλλο γκολ ο αρης!!!

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×