Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Απλα θελουν προπονητη να αναπαραγει τις καραπαπαριες, πουτανα ολα

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Νονός said:

Ίσως σήμερα χάθηκε για εμάς ο Τίτλος ........ :(

Ακριβώς.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός πήρε την απόφαση να απομακρύνει τον Μίτσελ από τον πάγκο του και να πορευτεί με υπηρεσιακό τεχνικό τον Ζοσέ Ανιγκό, έναν άνθρωπο που κατείχε ήδη πόστο στον σύλλογο και στο παρελθόν έχει περάσει από Λεβαδειακό, Πανιώνιο και Νότιγχαμ Φόρεστ.

Πέρα από το αθλητικό του παρελθόν ωστόσο, ο Γάλλος είχε πριν από λίγα χρόνια σημαντικά μπλεξίματα και με την δικαιοσύνη, αφού τον Οκτώβριο του 2020 συνελήφθη από τις γαλλικές αρχές ως ύποπτος για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση!

Τόσο αυτός, όσο και δεκάδες άλλα άτομα που συνελήφθησαν τότε, φέρονταν να σχετίζονται με υποθέσεις ναρκωτικών, εμπόριου όπλων και σωματεμπορίας. Τελικά, ο Ανιγκό γλίτωσε τα χειρότερα και συνέχισε την καριέρα του, έχοντας τα τελευταία χρόνια ρόλο στον Ολυμπιακό.

 

Κύλησε ο τέντζερης κ βρήκε το καπάκι.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, billy21 said:

Ο Ολυμπιακός πήρε την απόφαση να απομακρύνει τον Μίτσελ από τον πάγκο του και να πορευτεί με υπηρεσιακό τεχνικό τον Ζοσέ Ανιγκό, έναν άνθρωπο που κατείχε ήδη πόστο στον σύλλογο και στο παρελθόν έχει περάσει από Λεβαδειακό, Πανιώνιο και Νότιγχαμ Φόρεστ.

Πέρα από το αθλητικό του παρελθόν ωστόσο, ο Γάλλος είχε πριν από λίγα χρόνια σημαντικά μπλεξίματα και με την δικαιοσύνη, αφού τον Οκτώβριο του 2020 συνελήφθη από τις γαλλικές αρχές ως ύποπτος για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση!

Τόσο αυτός, όσο και δεκάδες άλλα άτομα που συνελήφθησαν τότε, φέρονταν να σχετίζονται με υποθέσεις ναρκωτικών, εμπόριου όπλων και σωματεμπορίας. Τελικά, ο Ανιγκό γλίτωσε τα χειρότερα και συνέχισε την καριέρα του, έχοντας τα τελευταία χρόνια ρόλο στον Ολυμπιακό.

 

Κύλησε ο τέντζερης κ βρήκε το καπάκι.

Όμοιος τον όμοιο κι η κοπριά τα λάχανα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τις ελάχιστες φορές που ότι όνομα και να ακουστεί για το γαύρο, δεν ιδρώνει το αυτί μου. 

Πού να βρουν Πελάδο αυτοί; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Από τις ελάχιστες φορές που ότι όνομα και να ακουστεί για το γαύρο, δεν ιδρώνει το αυτί μου. 

Πού να βρουν Πελάδο αυτοί; 

Έτσι ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, billy21 said:

Ο Ολυμπιακός πήρε την απόφαση να απομακρύνει τον Μίτσελ από τον πάγκο του και να πορευτεί με υπηρεσιακό τεχνικό τον Ζοσέ Ανιγκό, έναν άνθρωπο που κατείχε ήδη πόστο στον σύλλογο και στο παρελθόν έχει περάσει από Λεβαδειακό, Πανιώνιο και Νότιγχαμ Φόρεστ.

Πέρα από το αθλητικό του παρελθόν ωστόσο, ο Γάλλος είχε πριν από λίγα χρόνια σημαντικά μπλεξίματα και με την δικαιοσύνη, αφού τον Οκτώβριο του 2020 συνελήφθη από τις γαλλικές αρχές ως ύποπτος για συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση!

Τόσο αυτός, όσο και δεκάδες άλλα άτομα που συνελήφθησαν τότε, φέρονταν να σχετίζονται με υποθέσεις ναρκωτικών, εμπόριου όπλων και σωματεμπορίας. Τελικά, ο Ανιγκό γλίτωσε τα χειρότερα και συνέχισε την καριέρα του, έχοντας τα τελευταία χρόνια ρόλο στον Ολυμπιακό.

 

Κύλησε ο τέντζερης κ βρήκε το καπάκι.

Ρε ώρες ώρες νομίζω ότι ο χοντρός κάνει επιλογές μόνο και μόνο για να ανεβάσει την φήμη του στον ναρκοκοσμο. Σε φάση "είχε ομάδα ο Pablo πριν τον καθαρίσουν; Εγώ θα πάρω 2 και θα τις στελεχώσω επίσημα με άτομα της φάμπρικας".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, firebird said:

Ρε ώρες ώρες νομίζω ότι ο χοντρός κάνει επιλογές μόνο και μόνο για να ανεβάσει την φήμη του στον ναρκοκοσμο. Σε φάση "είχε ομάδα ο Pablo πριν τον καθαρίσουν; Εγώ θα πάρω 2 και θα τις στελεχώσω επίσημα με άτομα της φάμπρικας".

Φήμη, γνωριμίες. Μένει να μάθουμε για κανένα πλοίο με μπανάνες γεμάτο κόκα κόλα φορτωμένο στην Γαλλία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δικός μας και αρχιΔιαπλεκόμενος στην ΕΠΟ  λέει πως συζητάει ο Λουτσεσκου με τον γαύρο για το καλοκαίρι . 

  • Hahaha 16
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως θα πιασει το σκουφι πουθενα αλλου. Σαν τον Σαντος στην βαζέλα απατος θα παει.

Πρώτοι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανατιναχθεί η σαλονικη.

Πρωτη επιστροφή στην Τουμπα θα είναι απίστευτη, καλώς να πάει, συνάδουν ήθη και αξιες

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Θα χρειαστούμε πολύ ποπ κορν αν συμβεί αυτο

Δρακουλίνια ..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Ήδη και Μιαούλης βγήκε με post να το υποστηρίξει 

Screenshot_20230404_201126_Facebook_11zon.jpg

Επιβεβαίωση Styl σε nanoseconds 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ραφτόπουλος -οχι πώς τον έχω σε εκτίμηση χαβαλέ κάνω και δίνω κλίκ -  είπε σε κάποιο βίντεο την κυριακή οτι οι δηλώσεις Λουτσέσκου μετά το ματς δείχνουν αποχώρηση του .... Μου φάνηκε αρκετά λογικό όταν το άκουσα .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα και εγώ θεωρώ οτι δύσκολα θα στεριώσει για δύο λόγους . Πρώτον οι ομάδες του λουσκέσκου πέρνουν αργά μέσα στο πρωτάθλημα μπρος και δεν νομίζω οτι θα έχουν υπομονοί οι γαυροι και δεύτερων είναι ενας μονοδιάστατος προπονητής που δίνει βάρος στα αφηγήματα για να δώσει ψυχολογικό ντοπάρισμα στους παίκτες και δεν ξέρω πώς θα μπορέσει να το κάνει αυτό στο γαύρο . 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι στο γαύρο ο Σκουφέσκου και μακάρι στο βου ο Γκαρσία.

Αν ο γέρος δεν τους πάρει 3-4 σερί, θα είναι βλάκας.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ο Ρουμανογυφτος εχει αλλο 1 χρονο συμβολαιο στους ΒΟΥ και εχει και καποια ρητρα για αποδεσμευση, οποτε το θεωρω λιγο δυσκολο να παει στους γαυρους το καλοκαιρι.. 

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×