Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ο βαζελος το είχε και για έδρα το Ν. Γκουμας σε ένα ευρωπαϊκό. 35.000 κόσμος.

Εντιτ: Νομίζω 1998

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Εμεις για αρχή να κάνουμε μια ευρωπαϊκή νίκη στην έδρα μας και τα βλέπουμε τα υπόλοιπα.

Ναι, είμαι στις μαύρες μου.

θα παμε για μπασκετ το βραδυ και θα στρωσεις, και μετα ενεδρα να βρουμε γιονσον 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στην παλιά Φιλαδέλφεια γίνονταν τελικοί κυπέλλου Ελλάδας και το είχαν σηκώσει διάφοροι και με κόσμο μέσα, όπως γίνονταν και στο παλιό Καραϊσκάκης.

Δε θυμάμαι αγχοι και φόβους των οπαδών των ομάδων που είχαν έδρα τα γήπεδα, μην περάσει ο μισητός αντίπαλος και το σηκώσει στο γήπεδο μας.

Σημεία των καιρών θα είναι μάλλον το άγχος που έχει πιάσει μέρος του κόσμου της ΑΕΚ...

Δεν εχει καμια απολυτως σχεση ενας τελικος κυπελλου ελλαδος με τελικο ευρωπαικης διοργανωσης

Μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Navas said:

Ο βαζελος το είχε και για έδρα το Ν. Γκουμας σε ένα ευρωπαϊκό. 35.000 κόσμος.

με ντιναμο κιεβου τσαμπιονς λιγκ ημουνα μεσα με τον βαζελο ξαδερφο μου του ειχα πει τοτε παμε να δεις τι ειναι σκεπαστη και θα παθεις παρακρουση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, krokosmios said:

Δεν το καταλαβαίνω αυτό, ναι δεν είχαμε γεννηθεί οι περισσότεροι το 77, αλλά η ιστορία δεν ξεκινάει απ' όταν γεννηθήκαμε, 100 χρόνια συμπληρώσαμε τις προάλλες

και για να εξηγηθώ καλύτερα:

Είναι μεγάλη επιτυχία για το γαύρο η πρόκριση του στους 4 του κόνφερενς; Είναι

Ζήλεψα; Ζήλεψα

Είναι μια πρόκριση στους 4 του κόνφερενς ίση με μια πρόκριση στους 4 του ουέφα (ή του τσουλού) επειδή έγινε χτες και όχι πριν 40 χρόνια; Ε δεν είναι ίση

Η ηρωικη Σάντερλαντ μπορεί να έχει περισσότερα κατσαρολια σπο την Σίτι

 

Link to comment
Share on other sites

Ένα κύπελλο Ελλάδος μπορείς να το πάρεις και εσύ σε κάποια έδρα του αντιπάλου. 

Ένα ευρωπαϊκό τρόπαιο δεν είναι κάτι το οποίο τυχαίνει όμως κάθε χρόνο. 

Έμερι κάνε το καθήκον σου απλά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Δεν εχει καμια απολυτως σχεση ενας τελικος κυπελλου ελλαδος με τελικο ευρωπαικης διοργανωσης

Μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας

δεν κοροιδευει κανενας στα αρχιδια μου αν θα το σηκωσουν η δεν θα το σηκωσουν θα ασχοληθω 5 λεπτα και τελος η ΑΕΚ με νοιαζει μπραβο τους αν το σηκωσουν καλη καρδια παμε παρακατω δηλαδη αν καποτε η ΑΕΚ σηκωσει ευρωπαικο θα το πανηγυρισω λιγοτερο επειδη θα ειναι το 2ο η το 3ο ελληνικης ομαδας ? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Στην παλιά Φιλαδέλφεια γίνονταν τελικοί κυπέλλου Ελλάδας και το είχαν σηκώσει διάφοροι και με κόσμο μέσα, όπως γίνονταν και στο παλιό Καραϊσκάκης.

Δε θυμάμαι αγχοι και φόβους των οπαδών των ομάδων που είχαν έδρα τα γήπεδα, μην περάσει ο μισητός αντίπαλος και το σηκώσει στο γήπεδο μας.

Σημεία των καιρών θα είναι μάλλον το άγχος που έχει πιάσει μέρος του κόσμου της ΑΕΚ...

Αναφέρεσαι σε μια περίοδο που είχαμε παρουσία εκτός έδρας οπαδών κυριολεκτικά σε κάθε αγώνα κάθε αθλήματος. Η παρουσία του άλλου στο γήπεδο σου δεν σε σόκαρε. Επίσης, το Ν. Γκούμας αγαπήθηκε από τη μεγάλη μάζα του κόσμου σου αφού έπεσε. Η Α. Σοφιά πριν καν υπάρξει. Είναι πολλοί οι λόγοι, εμένα δεν με νοιάζει τόσο αυτό (εννοείται ότι αν γίνει κάνα χαζό θα κάνω τα πάντα για να βρίσκομαι στη Φιλαδέλφεια εκείνη τη μέρα), όσο η επιτυχία. Είναι θέμα αυτό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Αναφέρεσαι σε μια περίοδο που είχαμε παρουσία εκτός έδρας οπαδών κυριολεκτικά σε κάθε αγώνα κάθε αθλήματος. Η παρουσία του άλλου στο γήπεδο σου δεν σε σόκαρε. Επίσης, το Ν. Γκούμας αγαπήθηκε από τη μεγάλη μάζα του κόσμου σου αφού έπεσε. Η Α. Σοφιά πριν καν υπάρξει. Είναι πολλοί οι λόγοι, εμένα δεν με νοιάζει τόσο αυτό (εννοείται ότι αν γίνει κάνα χαζό θα κάνω τα πάντα για να βρίσκομαι στη Φιλαδέλφεια εκείνη τη μέρα), όσο η επιτυχία. Είναι θέμα αυτό 

δηλαδη τι αλλαζει η επιτυχια σε σχεση με σενα ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antiviosis21 said:

Αυτοί ονειρεύονται σπάσιμο του ****. Έτσι αναφέρουν παντού στα σχόλια.

Ποιο ακριβως ειναι το *****?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Geologos said:

Ποιο ακριβως ειναι το ***?

Έτσι αναφέρουν το γήπεδο μας. 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να είναι η ΑΕΚ η πρώτη ομάδα που θα κατακτήσει ευρωπαϊκό τίτλο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antiviosis21 said:

Έτσι αναφέρουν το γήπεδο μας. 

Μπορεις να μην επαναλαμβανεις εδω μέσα τις μαλακιες που λένε οι πουτανας γιοι?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Θέλω να είναι η ΑΕΚ η πρώτη ομάδα που θα κατακτήσει ευρωπαϊκό τίτλο 

και στο μπασκετ το εκανες και τωρα εισαι στην σηψη και εγω το θελω αλλα ειναι μια ελαχιστη λεπτομερεια το ιδιο θα πανηγυρισω αν παρω ευρωπαικο αν ειμαι 1ος η ο 5ος 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antiviosis21 said:

Έτσι αναφέρουν το γήπεδο μας. 

μην το ξαναγραψεις δηλαδη ημαρτον 

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνεις. Επιτρεψε μου να ξέρω πολύ καλά τι είναι αυτό που θέλω εγώ όμως 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Duck_Season said:

Η ηρωικη Σάντερλαντ μπορεί να έχει περισσότερα κατσαρολια σπο την Σίτι

 

κι η Γουέστ Χαμ περισσότερα ευρωπαϊκά

Link to comment
Share on other sites

Στι μεταξύ η νίκη που έκανε εδώ τον κράτησε ζωντανό τον γαυρο και πέρασε.Οταν γράφαμε ότι ο γαυρος κάνει νικες στην έδρα του σε αντιθεση με μας καποιοι γελούσαν εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Και πολύ καλά θα κάνεις. Επιτρεψε μου να ξέρω πολύ καλά τι είναι αυτό που θέλω εγώ όμως 

προφανως συζητηση κανουμε ο καθενας μπορει να επιθυμει οτι σκατα θελει 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Στι μεταξύ η νίκη που έκανε εδώ τον κράτησε ζωντανό τον γαυρο και πέρασε.Οταν γράφαμε ότι ο γαυρος κάνει νικες στην έδρα του σε αντιθεση με μας καποιοι γελούσαν εδώ μέσα.

Μηπως το γραψεε μετα τη Μακαμπι και γελουσανε?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, amd said:

δεν κοροιδευει κανενας στα αρχιδια μου αν θα το σηκωσουν η δεν θα το σηκωσουν θα ασχοληθω 5 λεπτα και τελος η ΑΕΚ με νοιαζει μπραβο τους αν το σηκωσουν καλη καρδια παμε παρακατω δηλαδη αν καποτε η ΑΕΚ σηκωσει ευρωπαικο θα το πανηγυρισω λιγοτερο επειδη θα ειναι το 2ο η το 3ο ελληνικης ομαδας ? 

Συμφωνώ, το έχουμε πάρει πολύ προσωπικά και συναισθηματικά, ενώ δεν θα έπρεπε.

Αντίστοιχα έχουμε κάνει σημαία ότι ήμασταν οι πρώτοι που πήγαμε σε ομίλους Ch. L. 
Ναι, μπράβο μας, αλλά πέρα από την υπερηφάνεια, δεν λέει κάτι. Περάσαμε ποτέ από τους ομίλους Ch.L. σε επόμενη φάση; Όχι, μόνο σε UEFA/Europa προχωρήσαμε (είτε από Ch.L, είτε μέσω ομίλων UEFA/Europa).
Θέλω να πω ότι καλή είναι η πρωτοπορία αλλά δεν αρκεί.
Ένα άλλο παράδειγμα είναι το μπάσκετ. Είμαστε οι πρώτοι που έφεραν ευρωκούπα, αλλά οι ανταγωνιστές έχουν πολλές περισσότερες και πρόσφατες, και ας μην ήταν πρωτοπόροι.

Τέλος, να πούμε ότι η Villa θα κάνει τη δουλειά της, μην αγχώνεστε.

**Το να το σηκώσουν μέσα στο γήπεδό μας (που ΔΕΝ θα γίνει), πέρα από την οπαδική καζούρα, δεν λέει κάτι. Παγερά αδιάφορο με αφήνει. Με ενδιαφέρει μόνο στο επίπεδο του ότι επιλέχθηκε η δική μας γηπεδάρα και όχι το δικό τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με τσιτώνει πιο πολύ είναι οτί θα πάμε στο Καραισκάκη, με αυτούς να έχουν παίξει 5-6 ευρωπαϊκα παραπάνω με παρατάσεις και πέναλντυ,,,

κι εκεί εμείς θα είμαστε νοσοκομείο από τις θλάσεις και ρετάλια, ενώ οι άλλοι θα σου κατέβουν υπερπλήρεις...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, In A.E.K We Trust said:

Συμφωνώ, το έχουμε πάρει πολύ προσωπικά και συναισθηματικά, ενώ δεν θα έπρεπε.

Αντίστοιχα έχουμε κάνει σημαία ότι ήμασταν οι πρώτοι που πήγαμε σε ομίλους Ch. L. 
Ναι, μπράβο μας, αλλά πέρα από την υπερηφάνεια, δεν λέει κάτι. Περάσαμε ποτέ από τους ομίλους Ch.L. σε επόμενη φάση; Όχι, μόνο σε UEFA/Europa προχωρήσαμε (είτε από Ch.L, είτε μέσω ομίλων UEFA/Europa).
Θέλω να πω ότι καλή είναι η πρωτοπορία αλλά δεν αρκεί.
Ένα άλλο παράδειγμα είναι το μπάσκετ. Είμαστε οι πρώτοι που έφεραν ευρωκούπα, αλλά οι ανταγωνιστές έχουν πολλές περισσότερες και πρόσφατες, και ας μην ήταν πρωτοπόροι.

Τέλος, να πούμε ότι η Villa θα κάνει τη δουλειά της, μην αγχώνεστε.

πες οτι το παιρνουν ρε παιδι μου και σε 5 χρονια το παιρνουμε και εμεις, ενα υποθετικο σεναριο θα το πανηγυρισουμε λιγοτερο? ή θα εχει λιγοτερη αξια το δικο μας?

οκ θα ειναι το 1ο μαλιστα οκ δεκτον περα απο αυτο δεν βλεπω κατι αλλο που να χριεαζεται να ασχοληθει καποιος 

παιζουν 2 ξενες ομαδες 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το χθεσινό πόνεσε....

Ολόκληρος Λιβακοβιτς κι επιασε δυο πεναλντυ και βρεθηκαν οι κουτσοί γαμωτουρκοι να χάσουν τρια....

Για να μας τα κανουν zeppelin οι γαμωγαυροι σημερα και στο διηνεκές...

Ρεντα,φαρδος στις κληρωσεις και τωρα  όλα γινονται δυστυχως...

Αν μη τι άλλο παντως του χρονου φανταζει πρωτο φαβορί αν αγοράσει τους δανεικούς.Εχει και καλό προπονητη,η αλήθεια να λεγεται...

ΥΓ: Πως τους κερδισαμε στο ΄91.....Αν δεν ηταν κι αυτο το αποτελεσμα,τώρα θα σχεδιάζαμε τη νεα χρονιά...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×