Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ο άλλος ήρθε σήμερα και μου είπε ότι είμαστε κομπλεξικοί που δεν θέλουμε να δώσουμε το γήπεδο στο γαυρο οπως θα το διναμε σε καθε αλλη ομαδα.

Γελάω δυνατά. Θέλουν να τους δώσουμε το στολίδι μας αυτοί, τα σιχαματα  που 20 χρόνια πάλευαν να μη χτιστεί ποτε και το πολέμησαν με κάθε τρόπο, φανερά και υπόγεια, που μέσα σε μια νύχτα φτιάξανε το Καραϊσκάκη στην πλάτη μας. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Να τους το δωσουμε  αν ποτέ έχουν ανάγκη αλλά χωρίς κόσμο, έτσι δεν έλεγαν τότε που είχαμε ανάγκη σε ένα Ευρωπαϊκό?

Ποτέ21

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά τι meltdown ειναι αυτό. Είναι λίγο περίεργο το θέμα με αυτή τη διοργάνωση γιατί πρακτικά προχωράς αποτυγχάνοντας είτε στις εγχώριες διοργανώσεις είτε στην Ευρώπη. Οπότε , συμφωνώ μεν με τη γνώμη ότι ως Ελλάδα δεν μας παίρνει να υποβαθμίζουμε ευρωπαϊκές επιτυχίες από την άλλη όμως δεν μπορείς και να την "στοχεύσεις". Ο γαύρος βρέθηκε συγκυριακά  με μπόλικο φάρδος σε κληρώσεις και αγώνες στα ημιτελικά. Τώρα αν επειδή είναι ημιτελικά πιστεύετε πως "όλα γίνονται" και ότι δεν θα αποκλειστεί στο ρελαντί από την 4η της Πρέμιερ Λιγκ (ομάδα Τσάμπιονς Λιγκ δηλαδή) θα πρότεινα να ηρεμήσουμε. Προφανώς όλο αυτό ξεκινάει από το ότι ο τελικός είναι Φιλαδέλφεια. Αυτό μας καίει πιο πολύ πιστεύω και κανενα σενάριο ευρωπαϊκής κούπας του γαύρου που είναι 4ο φαβορί και παίζει με την Βίλα που δίνει 1.10 για κατάκτηση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αστον Βίλα κάνε τα κουμάντα σου.

Ο μόνος προβληματισμός που έχω είναι αν θα έχουμε την ευκαιρία να παίξουμε σύντομα σε αυτή τη διοργάνωση. Από του χρόνου που θα πάψει να υπάρχει η δυνατότητα να συνεχίσεις σε υποδεέστερη κατηγορία βγαίνοντας τρίτος σε έναν όμιλο, αλλά αντιθέτως θα υπάρχει ενιαία κατάταξη ανά διοργάνωση, κι όποιος αποτυγχάνει σπίτι του, φαντάζομαι ότι θα πρέπει να αποτύχουμε στην Ελλάδα, να βγούμε 3-4οι, ή να αποτύχουμε στα καλοκαιρινά προκριματικά, για να βρεθούμε ξανά στο Κόνφερενς.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aggelos Komvolidis said:

θα πρέπει να αποτύχουμε στην Ελλάδα, να βγούμε 3-4οι, για να βρεθούμε ξανά στο Κόνφερενς.

 

Δεν το λες και το δυσκολότερο "επίτευγμα" ... :ph34r:

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω αν δεν ήταν αγιασοφια ο τελικός χέστηκα και να το σήκωναν. Αν συνεχίσει η ΑΕΚ σταθερά σε αυτό το μονοπάτι μπορεί να κάνει κάτι αντίστοιχο. Οπότε στην ερώτηση του νονου (νομίζω) θεωρώ πιο κομβικό το φετινό πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VaGucci21 said:

image.png.98ccaeb20fa9f6732159bfc48a3ffdaf.png

ΓΝΩΜΟΥΛΑ;

Κιτρινη παραγκα

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Δν πειράζει .να κοπεί κ ο β λίγο . 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι είναι καλό αποτέλεσμα αυτό για μας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Έχω την αίσθηση ότι είναι καλό αποτέλεσμα αυτό για μας

Άριστο, σε συνδυασμό με ενα Χ στην Τούμπα.

Με νίκη επί του βαζελου είμαστε γκραντε φαβορί.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Έχω την αίσθηση ότι είναι καλό αποτέλεσμα αυτό για μας

Μπορεί και καλύτερο και από το Χ κατ εμέ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Έχω την αίσθηση ότι είναι καλό αποτέλεσμα αυτό για μας

Ειναι τρομερο αποτελεσμα γιατι ο Βου θελουμε να ειναι οσο πιο χαλια γινεται ψυχολογικα μεχρι να παιξουμε εμεις μαζι του.

Και μετα εμεις εχουμε γαυρο αφου θα εχει παιξει 2 φορες με τη Βιλα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

Ειναι τρομερο αποτελεσμα γιατι ο Βου θελουμε να ειναι οσο πιο χαλια γινεται ψυχολογικα μεχρι να παιξουμε εμεις μαζι του.

Και μετα εμεις εχουμε γαυρο αφου θα εχει παιξει 2 φορες με τη Βιλα.

Το θέμα είναι ο Βου να κερδίσει στην Τούμπα την βαζέλα. Και πιστεύω αυτό θα γίνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Το θέμα είναι ο Βου να κερδίσει στην Τούμπα την βαζέλα. Και πιστεύω αυτό θα γίνει 

Δε νομιζω οτι μας νοιαζει τι θα κανει με τη βαζελα ο Βου. Μονο εαν χασουμε τη Τεταρτη μας νοιαζει αυτο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VaGucci21 said:

image.png.98ccaeb20fa9f6732159bfc48a3ffdaf.png

ΓΝΩΜΟΥΛΑ;

Καραγκιοζιλικια του ΕσΝτιΕνΕϊ.

Link to comment
Share on other sites

Να καταγγείλει ο Κούγιας τον διαιτητή που βοήθησε τον ολυμπιακό να νικήσει για να εξυπηρετήσει την ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Το πεναλτι αρκουδα δεν ειναι . Ιδιο πουστικο σμπρωξιμο εκανε ο Κουλιερακης και σε δικο μας ματς. Οπως και ιδια φαση στο γκολ του βου δεν εδωσε φαουλ στον Γκατσινοβιτς/Ας σκουζει οσο θελει ο ρουμανος

Link to comment
Share on other sites

Kαι δεν έδωσαν κόκκινη στον Ρέτσο για ίδιο και χειρότερο μαρκάρισμα πάνω στον Λιβαι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον σφαξανε τον Βου κακα τα ψεματα. Ουτε πεναλντι ειναι, και το 2ο γκολ ειναι ξεκαθαρο επιθετικο φαουλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το 2ο γκολ είναι καθαρό είχε περάσει ώρα από το φάουλ που ήταν και δεν ήταν .

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΕ Άρης: «Αλέξη θα το αντέξεις εσύ και ο εντολέας σου αν μπει εισαγγελέας;»

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Araujo21 said:

Το πεναλτι αρκουδα δεν ειναι . Ιδιο πουστικο σμπρωξιμο εκανε ο Κουλιερακης και σε δικο μας ματς. Οπως και ιδια φαση στο γκολ του βου δεν εδωσε φαουλ στον Γκατσινοβιτς/Ας σκουζει οσο θελει ο ρουμανος

Μου έχουν κάνει άπειρα Τέτοια μαρκαρίσματα φέτος κ μου έδωσαν τα @@ τους. Κ υποτίθεται ότι είμαι ευνοημένος. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×