Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

O Σαλπιγγίδης, εαν το κυνηγούσε στα 20 του, θα ήταν τώρα το καλύτερο δεξί back.

 

απο τους κορυφαιους σκορερ του Ελληνικου πρωταθληματος φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες μην λέτε για Σαλπιγγίδη, γιατί κλαίω από τα νεύρα μου και είμαι μεγάλο παιδί πια.

Άκου Σαλπιγγίδη. Ούτε για χαβαλέ δεν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μην ξεχνάμε οτι μας έχει βιάσει αρκετές φορές.

Τέλος κύριοι, έκλεισε.

Ο Σαλπιγγίδης είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες μην λέτε για Σαλπιγγίδη, γιατί κλαίω από τα νεύρα μου και είμαι μεγάλο παιδί πια.

Άκου Σαλπιγγίδη. Ούτε για χαβαλέ δεν κάνει.

 

όταν θα διαβάσεις αύριο για το ενδιαφέρον της ΑΕΚ για το φορ-δυναμίτη από το γιβραλτάρ,θα ακούς σαλπιγγίδη και θα σου τρέχουν τα σάλια.

Link to comment
Share on other sites

όταν θα διαβάσεις αύριο για το ενδιαφέρον της ΑΕΚ για το φορ-δυναμίτη από το γιβραλτάρ,θα ακούς σαλπιγγίδη και θα σου τρέχουν τα σάλια.

 

Ακόμα και μεταξύ Αρς και Σαλπιγγίδη, εγώ είμαι με το άσσο της Τέντα.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και μεταξύ Αρς και Σαλπιγγίδη, εγώ είμαι με το άσσο της Τέντα.

 

Το Αρς είναι η βλάχικη βέρσιον του Άρης?

Link to comment
Share on other sites

Το Αρς είναι η βλάχικη βέρσιον του Άρης?

 

Απ' το (γουστ)αρς, βγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

533px-Andrew_av_Flotum.jpg

 

35 χρονος επιθετικος της Havnar Bóltfelag (δευτεραθλητρια Νησων Φεροε). Συμφωνα με το transfermarkt η τιμη του ανερχεται στις 22,000€. Μιλαμε για παιχτη υψους 1,84m ο οποιος ειναι 35 φορες διεθνης εχοντας πετυχει μαλιστα 1 γκολ. Πιθανοτατα ειναι και το μοναδικο γκολ που η Εθνικη ομαδα της χωρας του ειχε πετυχει ποτε, μεχρι που συναντησε την αρμαδα του Ρανιερι πριν λιγους μηνες.

 

Ο 35χρονος ασσος αγωνιστηκε στην Havnar Bóltfelag σε δυο διαφορετικες περιοδους. Την περιοδο 1996-2003 οταν και πετυχε 58 γκολ σε 110 συμμετοχες και την περιοδο 2007-2015 οταν και πετυχε 45 γκολ σε μολις 87 συμμετοχες. Ενδιαμεσα αγωνιστηκε για 5 χρονια (2003-2007) στην Β Δανιας για λογαριασμο της ιστορικης Fremad Amager πετυχαινοντας 29 γκολ σε 85 ματς.

 

Η εμπειρια του, η καλη του επαφη με τα διχτυα οπως και το γεγονος πως δεν δεσμευεται απο συμβολαιο τον καθιστα ελκυστικη περιπτωση για την κιτρινομαυρη επιθεση καθως στο τεχνικο επιτελειο της ομαδας πιστευουν πως θα ηταν μια καλη επιλογη για να πλαισιωσει τους Μακολει Κρισαντους, Αλεχαντρο Ντ Ακολ και Ζγφρατρσε Αρς.

 

Βιντεο με τις ικανοτητες του παιχτη δεν κατεστη δυνατο να εντοπιστει ωστοσο μπορειτε με βαση τα παραπανω να βαλετε την φαντασια σας να δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

Ιπταμενε,υπαρχει τροπος να μαθουμε ποσα ευρω συμβολαιο εχει ο Αρς;;

 

Για να συνειδητοποιησουμε το μεγεθος της μαλακιας.

Link to comment
Share on other sites

Ιπταμενε,υπαρχει τροπος να μαθουμε ποσα ευρω συμβολαιο εχει ο Αρς;;

 

Για να συνειδητοποιησουμε το μεγεθος της μαλακιας.

 

Το πληρες ονομα του ειναι Sjoerd Adrianus Theodorus Ars οποτε μιλαμε για αντικειμενικα μεγαλο ονομα

Link to comment
Share on other sites

Τι βυντρα κ σαλπιγγιδη λετε ρε. Θα σπαω την οθονη

 

Το χει χασει η Ντουσκαρα

Link to comment
Share on other sites

Τι βυντρα κ σαλπιγγιδη λετε ρε. Θα σπαω την οθονη

 

Μουντιαλικος Σαλπι και ο Λουκας που ολοι οι προπονητες της παναθας εμπιστευονταν.

 

Τα παντα ολα.

Link to comment
Share on other sites

Ιπταμενε,υπαρχει τροπος να μαθουμε ποσα ευρω συμβολαιο εχει ο Αρς;;

 

Για να συνειδητοποιησουμε το μεγεθος της μαλακιας.

 

Δεν εχουν σημασια αυτα. Εμεις εχουμε ματι Ντουσκο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι 200% σιγουρος οτι εκτος απο το ονομα "Μορας" εχει συζητηθει ΚΑΙ το ονομα Σαλπιγγιδης ΚΑΙ το ονομα Βυντρα ΚΑΙ το ονομα Καραμπελας. Ασχετως αν απορριφθηκαν (ελπιζω).

Link to comment
Share on other sites

Το ονομα "Μορας" ας συζητηθηκε. Ο "παιχτης" Μορας ελπιζω να μην συζητηθηκε

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν σημασια αυτα. Εμεις εχουμε ματι Ντουσκο.

 

Αμφιβαλλω αν εχει εμπλοκη ο Πριγκηπας με τον Τεντα,πραγμα που φυσικα ειναι ακομα πιο ανατριχιαστικο.

 

Μαλλον,περα απο τις βαλκανικες εξυπνες βομβες,εχει δωθει εντολη σε γραφειο που εχει επαφες στην πορτοκαλι αχανη χωρα να κοιταει παικτες με τα γνωστα χαρακτηριστικα.Δηλαδη το εξης ενα:Ελευθεροι και μεχρι 300 χιλιαρικα.

 

Δεν εξηγειται αλλιως το ανοιγμα σε Ολλανδια,που ποτε μα ποτε δεν ειχαμε νταραβερια.

Link to comment
Share on other sites

Ένας παίχτης τύπου Βύντρα υπάρχει λογική να αποκτηθεί... δηλαδή ξέρεις οτί (πιθανότατα) μέχρι Νοέμβρη δεν έχεις Μπακάκη... υπάρχει για τη θέση ο Γκάλο και ο κανένας... οπότε, για την απευκταία περίπτωση που τραυματιστεί/τιμωρηθεί ο Γκάλο, και για να μη βρεθούμε στην ψυχοφθόρο κατάσταση να δούμε δεξύ μπακ τον 53χρονο Γεωργέα ή κανα Κολοβέτσιο, είσαι αναγκασμένος να πάρεις έναν πάμφθηνο, β διαλογής πλην κανονικο δεξιο μπακ, με την ελπίδα να μην χρειαστεί να τον χρησιμοποιήσεις ποτέ μέχρι την επιστροφή Μπακάκη και να μην τον ξαναδεις καν στην 17άδα έκτοτε...

 

Ο Βύντρα πληροί τις παραπάνω προδιαγραφές... κάτι Σαλπιγγήδιδες, Φετφατζίδηδες κτλ. που αναφέρετε δε βλέπω τι σκοπό εξυπηρετούν...

Link to comment
Share on other sites

Ο Βύντρα πληροί τις παραπάνω προδιαγραφές... κάτι Σαλπιγγήδιδες, Φετφατζίδηδες κτλ. που αναφέρετε δε βλέπω τι σκοπό εξυπηρετούν...

 

Τη δεχομαι τη λογικη για Βυντρα. Ο Φετφαζιδης παντως αρεσει πολυ στο Μελισσανιδη και το ονομα Σαλπιγγιδη επεσε στο τραπεζι γιατι ειναι για μπουλο απο την Τουμπα και μπορει να τον πληρωσεις μισο μισο με το Σαββιδη, να κανεις και την εξυπηρετηση μεχρι να τελειωσει το συμβολαιο του.

 

- Μπουκο ο Μορας ειναι ντουσανοπαιδι και ανεκαθεν απασχολουσε την ΑΕΚ. Αν ηταν δυο χρονια νεοτερος, θα σου ελεγα οτι εχει κλεισει ηδη. Τωρα ειναι χλωμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας χαλαει δηλαδη ο Σαλπι για αλλαγη του Πλατελλα;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως γενικά μην ενθουσιαζόμαστε για φήμες απόκτησης Καράμπελα-Σαλπιγγίδη-Βύντρα-Μόρα. Έτσι ενθουσιαστήκαμε και για Φαν ντερ Φααρτ αλλά τελικά απ ότι φαίνεται δεν προχωράει.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κλεινουμε βαργκας. Απο 1-2 βιντεακια, πιο πολυ για δεκαρι μου κανει, παρα για τα πλαγια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×