Jump to content

Μεταγραφές-Σχεδιασμός Vol.V


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Εδώ να πούμε πάντως πως η ομάδα του Leonardo έχει μπάτζετ σύμφωνα με το transfermarkt 17εκ.

 

Καράτε21

Link to comment
Share on other sites

οπως και να εχει, ελπιζω οτι οι δυνατες μεταγραφες θα ειναι σε καποιες απο τις υπολοιπες θεσεις. Η συγκεκριμενη μεταγραφη (εφοσον ολοκληρωθει) ειναι επιπεδου Αστερα Τριπολης.

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη μεταγραφή είναι μια χαρά μεταγραφή ειδικά αν ολοκληρωθεί πριν το Κόπα Αμέρικα. Δηλαδή ο γάβρος πήρε ξέρω γω Gevorg Ghazaryan και λέγανε ΟΥΑΟΥ. Δεν συμφωνώ με την απαξίωση κάθε μεταγραφής αρκεί να μην είναι περίπτωση Αρς ή Μακόλει Κρισάντους. Να έρθουν 10 παίχτες επίπεδο Σκόκο ή Φαν ντερ Φάαρτ δεν πρόκειται. Ε από το να έρθει κανένα Ελληνόπουλο στην θέση καλυτερα ο Βάργκας 100 φορές. Ούτε τα χρόνια τον πήραν ούτε κανένας άμπαλος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη μεταγραφή είναι μια χαρά μεταγραφή ειδικά αν ολοκληρωθεί πριν το Κόπα Αμέρικα. Δηλαδή ο γάβρος πήρε ξέρω γω gevorg ghazaryan και λέγανε ΟΥΑΟΥ. Δεν συμφωνώ με την απαξίωση κάθε μεταγραφής αρκεί να μην είναι περίπτωση Αρς ή Μακόλει Κρισάντους. Να έρθουν 10 παίχτες επίπεδο Σκόκο ή Φαν ντερ Φάαρτ δεν πρόκειται. Ε από το να έρθει κανένα Ελληνόπουλο στην θέση καλυτερα ο Βάργκας 100 φορές. Ούτε τα χρόνια τον πήραν ούτε κανένας άμπαλος είναι.

 

nαι, αλλά αξίζει 800 χιλιάρικα...παιχτούρα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ να πούμε πάντως πως η ομάδα του Leonardo έχει μπάτζετ σύμφωνα με το transfermarkt 17εκ.

 

Καράτε21

 

Μονο ομαδες με τετοιο μπατζετ μπορουν να ανταποκριθουν στις απαιτησεις του Μικρου Μαγου απο την παραλια της κοπακαμπανα.

 

Ον δι αδερ χαντ,θα μας δωσει χρησιμες πληροφοριες για το Θωρηκτο Αρς αφου ο τελευταιος αγωνιζοταν στην Τεντα.

 

Μην πανε χαμενα και τα 20 χιλιαρικα του συμβολαιου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Παραμυθιαστητε μονοι σας οτι ο βαργκας ειναι παικταρας.

Μετα μην λεμε οτι ο κουραδομαρινακης ξαναπηρε το πρωταθλημα.

Να μου πειτε οτι το φαιρνουν για να συμπληρωσει το ροστερ το δεχομαι. Αντι του ντακολ κτου ζοριτς.

Αλλα γιανα τον βαλω βασικο κ να στηριχτω για πρωταθλημα ?

 

Ναχουμε απαιτησεις. Ημαστε ξανα α εθνικη κ ετοιμοι για το πρωταθλημα.

Θελουμε παοκταραδες οχι βενεζουελανικα λαχεια

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ από που προκύπτει τώρα ότι ο Βάργκας (διεθνής με Βενεζουέλα) είναι μεταγραφή επίπεδο Αστέρας ειλικρινά δεν ξέρω. Ούτε έναν διεθνή δεν έχει ο Αστέρας. Δεν θεωρώ πως είναι καμιά παιχτάρα ο Βάργκας αλλά πιστεύω είναι μια κομπλέ μεταγραφή που ας πούμε μια χαρά χρόνια μπάλα μπροστά του έχει.

Link to comment
Share on other sites

Ναχουμε απαιτησεις. Ημαστε ξανα α εθνικη κ ετοιμοι για το πρωταθλημα.

 

Καλά ας συμπληρώσουμε για αρχή στοιχειωδώς το ρόστερ και έχουμε ως τον Αύγουστο χρόνο.. 3 Ιουνίου έχουμε ακόμα. Μέχρι στιγμής οι μεταγραφές δεν είναι προς την λάθος κατεύθυνση.

 

Θελουμε παοκταραδες οχι βενεζουελανικα λαχεια

 

Από που κι ως που είναι λαχείο κάποιος διεθνής με Βενεζουέλα που θα παίξει Κόμπα Καμπάνα πχ; Δεν λέω είναι παιχταράς, αλλά δεν τον λες και λαχείο

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε παοκταραδες οχι βενεζουελανικα λαχεια

 

Είπε ο παντόφλας για 20 μύρια μπάτζετ και λαλήσατε όλοι ε?

Link to comment
Share on other sites

Είπε ο παντόφλας για 20 μύρια μπάτζετ και λαλήσατε όλοι ε?

 

Εγώ θέλω να ρίξει μύρια ο Ιβάν να συγκρίνουμε του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής οι μεταγραφές δεν είναι προς την λάθος κατεύθυνση.

 

Ποιες μεταγραφες;;

 

Θα αγορασουμε και παικτη απο ομαδα;;

 

Δηλαδη παμε φιρι φιρι να πτωχευσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Το λαχειο το λεω γιατι ειναι ενας παικτης με 2 χιαστους στο ιδιο γονατο.

Μακαρι το παιδι ναναι καλα κ να με αποστομωσει. Αλλα η λογικη λεει οτι δεν

Link to comment
Share on other sites

Ποιες μεταγραφες;;

 

Θα αγορασουμε και παικτη απο ομαδα;;

 

Δηλαδη παμε φιρι φιρι να πτωχευσουμε...

 

Δηλαδή άμα δίναμε πχ 1,5εκ για Σιμόες και 2εκ για Γιόχανσον θα ταν πιο ΟΚ γιατί θα χε βάλει ο άλλος 3,5εκ;

Link to comment
Share on other sites

Το λαχειο το λεω γιατι ειναι ενας παικτης με 2 χιαστους στο ιδιο γονατο

 

Με Μπουρουτζικα θα τους κανει σετακι και στο αλλο γονατο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω μακάρι να κλείσουμε 5-6 παίχτες τύπου Γιόχανσον-Σιμόες πριν ανανεώσουν από το να δίναμε 7-8εκ για να σπάσουμε συμβόλαια και να λέγαμε "πωωω κάνει μεταγραφάρες ο Πρόεδρας". Ειδικά φέτος που θέλουμε πολλούς παίχτες νομίζω είναι αρκετά σημαντικό το πως θα κινηθούν οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

Με Μπουρουτζικα θα τους κανει σετακι και στο αλλο γονατο.

 

Κάτσε μην έρθει κανάς Μίτσελ γιατί τότε δεν νομίζω να χεις Μπουρουτζίκα

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα εγώ πάντως από το να δίναμε πχ 1,5εκ για Κουρμπέλη προτιμώ που πήρε η ομάδα τον Σουηδό Κουρμπέλη.. Τα άλλα θα τα δούμε στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα εγώ πάντως από το να δίναμε πχ 1,5εκ για Κουρμπέλη προτιμώ που πήρε η ομάδα τον Σουηδό Κουρμπέλη.. Τα άλλα θα τα δούμε στο γήπεδο.

 

Για τον Γιόχανσον λες?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άμα δίναμε πχ 1,5εκ για Σιμόες και 2εκ για Γιόχανσον θα ταν πιο ΟΚ γιατί θα χε βάλει ο άλλος 3,5εκ;

 

Ελα ελα απο τα νευρα μου το εχω ριξει στο τρολαρισμα.

 

Μην μου βαζεις ερωτηματολογια της Διεθνους Αμνηστιας.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Γιόχανσον λες?

 

Ε ναι. Δηλαδή έπρεπε να τα σκάσει στον Αστέρα για να λέμε "βάζει λεφτά";

Προφανώς και με χαλάει που δεν ρίχνει λίγο παραπάνω χρήμα σε συμβόλαιο αλλά δεν θα τον κράξω αν βρει παίχτες ελεύθερους ή τους κλείσει πριν ανανεώσουν στις ομάδες τους. Για Μάνταλο-Μπακάκη πχ έριξε σχετικό χρήμα όταν χρειάστηκε. Υποθέτω θα το κάνει και τώρα αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε μην έρθει κανάς Μίτσελ γιατί τότε δεν νομίζω να χεις Μπουρουτζίκα

 

Δεν υπαρχεις ρε.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα λιγο transfermarkt να δω ποσο κοστολογείται ο Ελληνας Γιόχανσον και βλέπω οτι ανηκει στο ίδιο γραφειο με Ανήψι (κοστολογείται 13,2μυρια), Μανιάτη (4,4μ), Σκόνδρα (1,76μ)

 

Εχω πέσει κάτω απο τα γέλια...

 

Μου'φτιαξε τη μέρα

 

 

αχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Δηλαδή έπρεπε να τα σκάσει στον Αστέρα για να λέμε "βάζει λεφτά";

Προφανώς και με χαλάει που δεν ρίχνει λίγο παραπάνω χρήμα σε συμβόλαιο αλλά δεν θα τον κράξω αν βρει παίχτες ελεύθερους ή τους κλείσει πριν ανανεώσουν στις ομάδες τους. Για Μάνταλο-Μπακάκη πχ έριξε σχετικό χρήμα όταν χρειάστηκε. Υποθέτω θα το κάνει και τώρα αν χρειαστεί.

 

να φερει Σκόνδρα παιχτούρα που κάνει λίγο πιο κάτω απο 2, για να γίνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχεις ρε.

 

Ο Αβραμίδης επιβεβαιώνει ότι υπάρχει ενδιαφέρον xD

Link to comment
Share on other sites

να φερει Σκόνδρα παιχτούρα που κάνει λίγο πιο κάτω απο 2, για να γίνουμε...

 

Ε ναι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×