Jump to content

Επιστροφή Τζιμπούρ


nikos
 Share

Τζιμπούρ  

29 members have voted

  1. 1. Τζιμπούρ

    • Συμφωνώ να επιστρέψει
    • Να μην επιστρέψει
    • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη


Recommended Posts

Είναι κοντά στην επιστροφή σύμφωνα με τα ρεπορτάζ. Ποιά η γνώμη σας?

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Καθαρα αγωνιστικα τον θελω. Θεωρω οτι ειναι παιχτης που ξερει απο πρωταθλητισμο και εχει παραστασεις και απο Champions League τις οποιες οι αλλοι παιχτες μας ουτε στα ονειρα τους.. Προσωπικα γουσταρω και την αλητεια του και το οτι ειναι τσογλανακος. Εχω ξαναπει πως βαριεμαι τους κυριλες προπονητες, τους ποδοσφαιριστες που ειναι καλα παιδια και τους διαφορετικους οπαδους. Ο Ραφικ λοιπον του χρονου εχει 15-20 γκολ χαλαρα στην Ελλαδα.. Πιστευω δηλαδη πως ειναι παιχτης που μπορει να σου προσφερει το κατι παραπανω. Ειδικα στα λεφτα που ακουγονται καλυτερο δεν βρισκεις..

 

Απο εκει και περα ειναι θεμα διαχειρισης γιατι ειναι και ανωμαλος. Γενικα ο Ραφικ ειναι ενας Σουαρεζ των φτωχων. Μπορει να κανει οργια μια σεζον αλλα μπορει κςι να παιζει ξυλο με συμπαιχτες και να δαγκωνει αντιπαλους. Αν εισαι σοβαρο club (βλεπε Barca) τον παιρνεις, τον κανεις αρχοντα και δεν κουνιεται καν..

 

Ο καλος Τζιμπουρ παντως θα ειναι παιχτης βαρομετρο και προσωπικα θεωρω πως μαζι με τον Σουηδο ειναι ο μονος με αρχιδια να κανει πρωταθλητισμο απο αυτο το ροστερ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οχι αλλα ΡΑΜΑΖΑΝΙΑ νηστειες φασαριες και ψευτοτσαμπουδες με τον ψυχακια...! Τι μαζοχισμος ειναι αυτος επιτελους με τα ιδια και τα ιδια ατομα επι χρονια? Φρεσκια ΑΕΚ κτλ κτλ με Τζιμπουρ υπερξαναζεσταμενο γυρολογο και φουλη στα 40? Αντε παμε για μπλανκο Σκοκκο Ποπωφ ΛΑΓΟ μακο κτλ....! Ο καπετανος ακομα παιζει? Περιεργο που δεν τον ακουσαμε ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω καταληξει στο οτι συμφωνω να επιστρεψει (ελπιζοντας οτι δεν θα δημιουργησει προβληματα), διοτι δεν εμπιστευομαι τους ανθρωπους που τρεχουν την ομαδα οτι θα φερουν καλυτερο.

 

Αν απο την αλλη θελουν να φερουν 2 παικτες, ακομα καλυτερα. Ας φερουν κι αλλον να διεκδικησει την θεση.

Link to comment
Share on other sites

απο τον καθε τυχαρπαστο που θα ερθει, τζιμπουρ με διαφορα

 

αμα ειναι τωρα για κανα σοβαρο φορ διαλεγω τον 1ο αλλα πουντος?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τρελος ναι για διαφορετικη ψυχολογια στο γκαζον αλλα με χαλιναρι στα αποδυτηρια.

Ο,τι ηθελα (φορ) δεν εξαντλειται στον τρελο και δεν εχει να κανει.

Θελω κι αλλον. Αλλα ναι. Και τον τρελο. Μου αρεσει η αλητρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλος παιχτης, νομιζω δεν διαφωνει κανεις.

 

Επισης να πουμε οτι στον γκαιη δεν δημιουργησε προβληματα (αγωνιστικα ηταν σουπερ εντωμεταξυ) αλλα στο τελος ψυχρανθηκε με Μιτσελ χωρις η ιστορια να γινει βουκινο.

 

Μετα επεσε πολυ, αλλα τελευταια ξανανεβηκε στην Κυπρο.

 

Δεν ξερω.. Εγω εγραψα παραπανω πώς το βλεπω τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να γυρίσει και να αρχίσει στα κουτουλίδια τον μπινέ τότε καλώς να ορίσει.

Σε διαφορετική περίπτωση να κάτσει εκεί που είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ με Τζιμπουρ μας ειχε βγαλει την ψυχη παντως. Καλος ειναι αλλα δεν τον θελω. Οχι για τα προβληματα του χαρακτηρα του, ετσι κι αλλιως αυτα βρισκει και τα κανει. Με τιγρη θα παιξει τσιμεντωμα ελπιζω. Απλα δεν θελω επιστροφες. Τζιμπουρ φυγε απ τη ζωη μας. ΒΕΒΑΙΑ παιζει και το αλλο. Η διοικηση μας εχει δωσει καθε δικαιωμα να πιστευουμε οτι αν δεν ειναι ο Τζιμπουρ θα ειναι ο Βαλεντινος Βλαχος οπως ευστοχα γραφτηκε στο παρελθον. Αρα Τζιμπουρ ελα στην ΑΕΚαρα.

Συμπερασμα ναι, αλλα βασικα οχι.

Αυτο ακριβως τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Μλκς το ξαναγραφω.

 

Φανταζεστε να απορριφθει λογω χαρακτηρα και να ξαναφερουν Κρισαντους ο Μιλοβανοβιτς με τον βατραχο;

 

Ρε παρτε τον λεμε και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μαγκες αποφασιστε.. Θελετε ΑΕΚ ροζουλι αλα Ροβα η ΑΕΚ ΙSΙS αλα Ραφικ?

 

Θελετε αυτο:

 

gay-pride.jpg

 

Η θελετε αυτο:

 

ISIS727.jpg

 

Πειτε μας τι ΑΕΚ θελετε κυριοι τελοσπαντων..

Link to comment
Share on other sites

Μλκς το ξαναγραφω.

 

Φανταζεστε να απορριφθει λογω χαρακτηρα και να ξαναφερουν Κρισαντους ο Μιλοβανοβιτς με τον βατραχο;

 

Ρε παρτε τον λεμε και βλεπουμε.

 

Στο τελος θα μας πουν δεν ερχεται Σκοκο επειδη εμαθε σε ενα απο τα τηλεφωνα που παιρνει μια στο τοσο την ΠΑΕ πως θα χει Τζιμπουρ η ομαδα και αρα στρεφομαστε στον Τατο

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Απο αρθρο του 2008....

 

Ωστόσο, υπάρχει ένα πρόβλημα κι αυτό λέγεται... ραμαζάνι. «Από τώρα μέχρι το τέλος του Σεπτεμβρίου, υπάρχει μια ιδιαιτερότητα με το ραμαζάνι. Από το πρωί μέχρι και την δύση του ηλίου δεν τρώει και δεν πίνει τίποτα. Αυτό είναι ένα πρόβλημα για τον Ράφικ, αλλά είναι δυνατός οργανισμός και τα καταφέρνει».

Link to comment
Share on other sites

Εγω Χαμπε θελω να παει στον Μελισσανιδη να του πει πως εχει να κανει Ραμαζανι.. Οπως ειπε και στον Χοντρο

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Μλκς το ξαναγραφω.

 

Φανταζεστε να απορριφθει λογω χαρακτηρα και να ξαναφερουν Κρισαντους ο Μιλοβανοβιτς με τον βατραχο;

 

Ρε παρτε τον λεμε και βλεπουμε.

 

 

Νικο η λογικη σου ειναι οκ αλλα ρε φιλε ειναι σαν να σου λεει οτι βασικος θα ειναι ΦΟΥΛΗΣ για να κανεις τουμπες στην επιστροφη Μαλμπασα...

Link to comment
Share on other sites

πουτσες μπλε ειναι το ραμαζανι

 

καταρχην ειναι μεταφερομενη περιοδος, φετος ξεκιναει 15/06 και τελειωνει 15/07

καταδευτερον υπαρχουν χιλαιδες ποδοσφαριστες στον πλανητη που ειναι μουσουλμανοι τηρουν το ραμαζανι και συμμετεχουν κανονικα σε προπονησεις και αγωνες

 

μονο ενας ελληνας αρδ θα το εβγαζε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Εγω Χαμπε θελω να παει στον Μελισσανιδη να του πει πως εχει να κανει Ραμαζανι.. Οπως ειπε και στον Χοντρο

 

Τι θα του κανει? Το πολυ πολυ να χασεις τον επιθετικο σου απο Σεπτεμβριο και να περιμενεις παλι Γεναρη..

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακα κοιταω αυτο που γραφεις

και μετα το αβαταρ σου

και χασκογελαω μονος μου

 

Υπομονή είπαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×