Jump to content

Επιστροφή Τζιμπούρ


nikos
 Share

Τζιμπούρ  

29 members have voted

  1. 1. Τζιμπούρ

    • Συμφωνώ να επιστρέψει
    • Να μην επιστρέψει
    • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη


Recommended Posts

Τι θα του κανει? Το πολυ πολυ να χασεις τον επιθετικο σου απο Σεπτεμβριο και να περιμενεις παλι Γεναρη..

 

Οτι εκανε και ο Βαγγελας και μια χαρα τα παστελωνε τα γκολακια του

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ραμαζανι ? Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα.

Ας πανε να του σερβιρουν ραμαζανι του Ποντιου κι εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
πουτσες μπλε ειναι το ραμαζανι

 

καταρχην ειναι μεταφερομενη περιοδος, φετος ξεκιναει 15/06 και τελειωνει 15/07

καταδευτερον υπαρχουν χιλαιδες ποδοσφαριστες στον πλανητη που ειναι μουσουλμανοι τηρουν το ραμαζανι και συμμετεχουν κανονικα σε προπονησεις και αγωνες

 

μονο ενας ελληνας αρδ θα το εβγαζε προβλημα.

 

Καλα και χιλιαδες Χριστιανοι υπαρχουν αλλα δεν κανουν νηστεια 40 μερες....οπως δεν ακολουθουν το Ραμαζανι ολοι οι μουσουλμανοι ! Αυτος ειναι θρησκοληπτος και με Δωνη σερνοτανε οσο διαρκουσε το ραμαζανι.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει θεμα ραμαζανιου λεμε καταρχην ειναι νωρις φετος οποτε τσαμπα κουβεντα γινεται

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Οτι εκανε και ο Βαγγελας και μια χαρα τα παστελωνε τα γκολακια του

 

Μπορει να τον στηριξει ο Δελλας και να κανει τουμπεκα ο τιγρης...

Link to comment
Share on other sites

Νικο η λογικη σου ειναι οκ αλλα ρε φιλε ειναι σαν να σου λεει οτι βασικος θα ειναι ΦΟΥΛΗΣ για να κανεις τουμπες στην επιστροφη Μαλμπασα...

 

Δεν συζηταμε ουτε για τουμπες, ουτε για το τι μου λενε.

 

Συζηταμε ποιο θεωρουμε για καλο της ομαδας με τις υπαρχουσες συνθηκες...

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ακομα δεν τον πηραμε τον στειλαμε και στη Μεκκα.

Χαχαχαχαχαχα μοναδικο ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

Καλα και χιλιαδες Χριστιανοι υπαρχουν αλλα δεν κανουν νηστεια 40 μερες....οπως δεν ακολουθουν το Ραμαζανι ολοι οι μουσουλμανοι ! Αυτος ειναι θρησκοληπτος και με Δωνη σερνοτανε οσο διαρκουσε το ραμαζανι.

 

Καλα τα λες. Με Δωνη και Ντεμηδες ηταν θρησκοληπτος. Με Βαγγελα και Βαλβερδε την ειδε τρομοκρατης. Αμα θελει ραμαζανια να παει να παιξει στην ομαδα που προπονει σημερα ο Δωνης. Απαξ και πληρωνεται στην ωρα του θα ναι κυριος. Και ας τρωει αμα θελει καθε δισεκτο ετος

Link to comment
Share on other sites

πουτσες μπλε ειναι το ραμαζανι

 

καταρχην ειναι μεταφερομενη περιοδος, φετος ξεκιναει 15/06 και τελειωνει 15/07

καταδευτερον υπαρχουν χιλαιδες ποδοσφαριστες στον πλανητη που ειναι μουσουλμανοι τηρουν το ραμαζανι και συμμετεχουν κανονικα σε προπονησεις και αγωνες

 

μονο ενας ελληνας αρδ θα το εβγαζε προβλημα.

 

Βασικά ο ψυχάκιας παπάρια ραμαζάνι κάνει.

Εχει τόσο πολύ εκφυλιστεί απ'όταν πάτησε το ποδάρι του στην ελλάδα που τα τριγλυκερίδια του την περίοδο του ραμαζανιού είναι περισσότερα κι απ'του μακέδου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Ποιος ειναι ο Μακεδος ρε; Σορρυ κιολας αλλα διαβαζω που το γραφετε .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
δεν υπαρχει θεμα ραμαζανιου λεμε καταρχην ειναι νωρις φετος οποτε τσαμπα κουβεντα γινεται

 

Ε συζητηση κανουμε για τα πρωτοσελλιδα ! Μακαρι να βγουν αλλοι στο προσκηνιο και να σταματησουμε να ασχολιομαστε με αυτον...οπως κανουμε παντα ετσι και αλλιως οταν χανουμε εναν μεταγραφικο στοχο.

Παντως απο τυχαρπαστους Γελαστους ναι και εγω προτιμαω αυτον με την λογικη Νικου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν συζηταμε ουτε για τουμπες, ουτε για το τι μου λενε.

 

Συζηταμε ποιο θεωρουμε για καλο της ομαδας με τις υπαρχουσες συνθηκες...

 

Εγω τον Ραφικ τον θεωρω καλο ποδοσφαιριστη ασχετως συνθηκων και ειχα στεναχωρηθει πολυ οταν πηγε στον γαβρο σε σχεση με τον βλακα ανεψιο που στα παπαρια μου

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε τολη καθομαστε και γραφουμε για το ραμαζανι επειδη καποιος μαλακας ΑΡΔ εγραψε μια πιπα το 2008

 

ας ειμαστε σοβαροι, τηρει δεν τηρει το ραμαζανι δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να τον στηριξει ο Δελλας και να κανει τουμπεκα ο τιγρης...

 

Ναι τον τρεμει τον Δελλα ο Μελισσανιδης γι αυτο κοντεψε να τον στειλει να προετοιμασει την ομαδα χωρις να ξερει αν θα ναι προπονητης του χρονου. Ελα ρε Χαμπε τωρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον Ραφικ τον θεωρω καλο ποδοσφαιριστη ασχετως συνθηκων και ειχα στεναχωρηθει πολυ οταν πηγε στον γαβρο σε σχεση με τον βλακα ανεψιο που στα παπαρια μου

 

Τα ιδια κι εγω. Οτι ειναι μαλαξ ειναι βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο Μακεδος ρε; Σορρυ κιολας αλλα διαβαζω που το γραφετε .

 

Δεν έβλεπες αυθαίρετους?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο Μακεδος ρε; Σορρυ κιολας αλλα διαβαζω που το γραφετε .

 

ΑΥΤΟΣ

 

111601.jpg

 

Σου θυμιζει καποιον; xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
ΑΥΤΟΣ

 

111601.jpg

 

Σου θυμιζει καποιον; xD

 

xD

 

Θυμηθηκα ρε ,ενταξει αν εχει και μουσι ολοιδιοι. xD

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Σοβαρα τωρα. Αυτο που ξερει ο Μητσος οτι πρεπει να του κοψει επειγοντως ειναι αλλο κι οχι το ραμαζανι.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα. Αυτο που ξερει ο Μητσος οτι πρεπει να του κοψει επειγοντως ειναι αλλο κι οχι το ραμαζανι.

 

Ξενυχτι? ποτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ναι τον τρεμει τον Δελλα ο Μελισσανιδης γι αυτο κοντεψε να τον στειλει να προετοιμασει την ομαδα χωρις να ξερει αν θα ναι προπονητης του χρονου. Ελα ρε Χαμπε τωρα

 

Σιγα την αναμονη για τα ματια του κοσμου 1 μερα μετα την ληξη των Πλει Οφ...!Και ο Δελλας δεν ηξερε οτι θα μεινει...περιμενε τον Ντουσαν να του το πει μεσα σε 10 λεπτα συζητησης τυπικης....οκ Μπουκο....!:drinks:

Εχει λιστα με 100 προπονητες οπως παιχτες και εκανε χαρη στον Δελλα που τον κρατησε ε?:P

 

Ειπαμε ο ανεργος το ζασταβα δεν το πουλαει...

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Σιγα την αναμονη για τα ματια του κοσμου 1 μερα μετα την ληξη των Πλει Οφ...!Και ο Δελλας δεν ηξερε οτι θα μεινει...περιμενε τον Ντουσαν να του το πει μεσα σε 10 λεπτα συζητησης τυπικης....οκ Μπουκο....!:drinks:

Εχει λιστα με 100 προπονητες οπως παιχτες και εκανε χαρη στον Δελλα που τον κρατησε ε?:P

 

Ειπαμε ο ανεργος το ζασταβα δεν το πουλαει...

 

Δεν χρειαζεται λιστα. Εβαζε Στελιο η σου εφερνε Τσιωλη, Σταικο Βεργετη η καμια κοουτσαρα απο Σερβια χωρις πολλα πολλα. Ειναι λιγο για το Supernatural τωρα να πιστευουμε οτι ο Μελ θα κανει τουμπεκι μπροστα στον Τραι. Αυτο πιστευω το κατανοεις

Link to comment
Share on other sites

ε πιασε και την τριτη αμαρτια-παθος ενος αντρα και θα το βρεις.

σιγα το μουλσουμανο πιστο εντωμεταξυ..

αυτος στην καθισια του πινει οσα πινουμε ολοι μας επι 2

 

Γκομενιλικια? Ε, γενικα ειναι παραξενο τυπακι, νομιζω αγωνιστικα δεν τον αμφισβητει κανεις ιδιαιτερα...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πηγα να γραψω την αποψη μου,ειδα το αβαταρ του Γκοργκαρ και ηρεμησα.

 

Ολα καλα θα πανε.

 

Τι αλλο εχει μεινει να δουμε δηλαδη;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×