Jump to content

Επιστροφή Τζιμπούρ


nikos
 Share

Τζιμπούρ  

29 members have voted

  1. 1. Τζιμπούρ

    • Συμφωνώ να επιστρέψει
    • Να μην επιστρέψει
    • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη


Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Δεν χρειαζεται λιστα. Εβαζε Στελιο η σου εφερνε Τσιωλη, Σταικο Βεργετη η καμια κοουτσαρα απο Σερβια χωρις πολλα πολλα. Ειναι λιγο για το Supernatural τωρα να πιστευουμε οτι ο Μελ θα κανει τουμπεκι μπροστα στον Τραι. Αυτο πιστευω το κατανοεις

 

Α ετσι ναι οκ ! Και θα εχανε και τον Τσιμπουρ και τον Δελλα που θα τον υποστηριζε αφου μιλαμε υποθετικα...! Την μαγκια του ο τιγρης αλλου περιμεναμε να την βγαλει....οχι σε Δελλες και 18χρονους των 100κ παιχτες.

Τεσπα χεστηκα σιγα μην σκασω τριτη χρονια με τα ιδια και τα ιδια...και με αυτου του ειδους μιζερια. ΑΕΚ2015 πριν 2μισι χρονια περιμεναμε σε δικο μας γηπεδο εστω απο Γεναρη και με ομαδαρα στην Α ...και οχι να συζηταμε για παραμονη φουλη στα 40 και επιστροφη τζιμπουρ στα 32...! Αλλα αφου αυτο εχουμε ναι θα λεμε και ευχαριστω σε λιγο που απλα ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ...ουτε συζητηση για κατι παραπανω.

Αν η λογικη στου οτιδηποτε σκατα θελουμε να φερουμε ειναι το καλυτερα τα σκατα απο τα αποσκατα οκ παω πασο. Λιγο ακομα θελει να πανηγυριζουμε την εισοδο μας στην 5αδα....θα το ζησουμε και αυτο κανε υπομονη και θα δεις....!

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Α ετσι ναι οκ ! Και θα εχανε και τον Τσιμπουρ και τον Δελλα που θα τον υποστηριζε αφου μιλαμε υποθετικα...! Την μαγκια του ο τιγρης αλλου περιμεναμε να την βγαλει....οχι σε Δελλες και 18χρονους των 100κ παιχτες.

Τεσπα χεστηκα σιγα μην σκασω τριτη χρονια με τα ιδια και τα ιδια...

 

Ε και αυτος γενικα χεστηκε αν χεστηκαμε εμεις μην νομιζεις xD

 

Κατα τα λοιπα οταν χρειαστηκε να βγαλει μαγκια εδωσε συνεντευξη τυπου και ειπε κατι για Νουρ Ουαν εκει στο φθινοπωρο περιπου.. Ο αλλος που ειναι πιο μαγκας εκεινη τη συνεντευξη τυπου που ειχε ταξει ποτε θα την δωσει;

 

Αυτο που θελω να πω ειναι πως καλο θα ηταν να μην γινομαστε ισοπεδωτικοι..

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πηγα να γραψω την αποψη μου,ειδα το αβαταρ του Γκοργκαρ και ηρεμησα.

 

Ολα καλα θα πανε.

 

Τι αλλο εχει μεινει να δουμε δηλαδη;;

 

Πες μου ότι δεν ένιωσες μια ψυχική ηρεμία να διαπερνάει τον διαταραγμένο εσωτερικό σου κόσμο.

Αν πήγαινες σε ψυχολόγο θα σου έπαιρνε 100 ευρά την επίσκεψη και θα έκανε μια τρύπα στο νερό.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου ότι δεν ένιωσες μια ψυχική ηρεμία να διαπερνάει τον διαταραγμένο εσωτερικό σου κόσμο.

Αν πήγαινες σε ψυχολόγο θα σου έπαιρνε 100 ευρά την επίσκεψη και θα έκανε μια τρύπα στο νερό.

 

 

Ετσι φιλε.

 

 

Πασιφισμος και Μεταγραφες:Αναλυοντας τα μηνυματα των καιρων.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ε και αυτος γενικα χεστηκε αν χεστηκαμε εμεις μην νομιζεις xD

 

Κατα τα λοιπα οταν χρειαστηκε να βγαλει μαγκια εδωσε συνεντευξη τυπου και ειπε κατι για Νουρ Ουαν εκει στο φθινοπωρο περιπου.. Ο αλλος που ειναι πιο μαγκας εκεινη τη συνεντευξη τυπου που ειχε ταξει ποτε θα την δωσει;

 

Αυτο που θελω να πω ειναι πως καλο θα ηταν να μην γινομαστε ισοπεδωτικοι..

 

Ρε μην με βαζεις σε τρυπακι του τυπου ποιος την εχει μεγαλυτερη...! Τι συγκρινεις τωρα? Διαγωνισμο λεκτικης μαγκιας και συνεντευξεων? Τι με νοιαζει να ειναι μαγκας στα λογια? Στην τσεπη τον ηεθελα μαγκα αλλα ειναι ΚΑΒΟΥΡΑΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

παλι δε το πετυχες..

κατσε να στο πω απεξω απεξω μεσω ενος τουιτ του μεγαλου ΑΕΚτζη και διδασκαλου

 

Picture_3.png

 

 

Τι λες ρε Ολλανδε;;

 

Το "φυσαει και οτι δειξει" ο κουτουλιδης;;

Link to comment
Share on other sites

Για Ραφικ μπορω να γραψω σελιδες .

 

Θα θυμαστε οι παλιοι του ΚΜ

οτι ο Ραφικ διατηρουσε 8 μηνες σχεση με φιλη μου .

 

Αν δε θυμαστε τις ιστοριες που εχω να διηγηθω

να το ξανακανω .

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην με βαζεις σε τρυπακι του τυπου ποιος την εχει μεγαλυτερη...! Τι συγκρινεις τωρα? Διαγωνισμο λεκτικης μαγκιας και συνεντευξεων? Τι με νοιαζει να ειναι μαγκας στα λογια? Στην τσεπη τον ηεθελα μαγκα αλλα ειναι ΚΑΒΟΥΡΑΤΟΣ

 

Δεν το παω ποιος την εχει πιο μεγαλη.. Εσυ ειπες πως πουλαει μαγκια σε 18χρονους. Ουτε υπηρξα ποτε Μελισσανιδικος μιας και εγω προσωπικα στα 26 μου τον Μελισσανιδη τον ειχα για χρονια στο μυαλο μου σαν εναν ακομα Καρρα και Τροχανα..

Link to comment
Share on other sites

Για Ραφικ μπορω να γραψω σελιδες .

 

Θα θυμαστε οι παλιοι του ΚΜ

οτι ο Ραφικ διατηρουσε 8 μηνες σχεση με φιλη μου .

 

Αν δε θυμαστε τις ιστοριες που εχω να διηγηθω

να το ξανακανω .

 

Επειδη δεν γραφαμε τοτε να της διηγηθεις ξανα. Δεχομαστε και inbox βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Α ετσι ναι οκ ! Και θα εχανε και τον Τσιμπουρ και τον Δελλα που θα τον υποστηριζε αφου μιλαμε υποθετικα...! Την μαγκια του ο τιγρης αλλου περιμεναμε να την βγαλει....οχι σε Δελλες και 18χρονους των 100κ παιχτες.

Τεσπα χεστηκα σιγα μην σκασω τριτη χρονια με τα ιδια και τα ιδια...και με αυτου του ειδους μιζερια. ΑΕΚ2015 πριν 2μισι χρονια περιμεναμε σε δικο μας γηπεδο εστω απο Γεναρη και με ομαδαρα στην Α ...και οχι να συζηταμε για παραμονη φουλη στα 40 και επιστροφη τζιμπουρ στα 32...! Αλλα αφου αυτο εχουμε ναι θα λεμε και ευχαριστω σε λιγο που απλα ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ...ουτε συζητηση για κατι παραπανω.

Αν η λογικη στου οτιδηποτε σκατα θελουμε να φερουμε ειναι το καλυτερα τα σκατα απο τα αποσκατα οκ παω πασο. Λιγο ακομα θελει να πανηγυριζουμε την εισοδο μας στην 5αδα....θα το ζησουμε και αυτο κανε υπομονη και θα δεις....!

 

Ρε συ, γιατι περιπλεκεις την κουβεντα με τον Μελισσανιδη και την κατασταση στην ομαδα..

 

Λεμε μια απλη κουβεντα. Ξερεις περιπου τι παιζεται στην ομαδα. Θεμε δεν θεμε ετσι ειναι.

 

Οπως εχουν τα πραγματα και σε περιπτωση που ο Τζιμπουρ ειναι στο χερι σου (δεν ειναι σιγουρο), τον θες ως οπαδος ή οχι?

 

Για την ΑΕΚ μιλαμε, την τωρινη ΑΕΚ. Πιστευεις οτι ειναι καλυτερα να τον παρει ή καλυτερα μα μην τον παρει? αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Για Ραφικ μπορω να γραψω σελιδες .

 

Θα θυμαστε οι παλιοι του ΚΜ

οτι ο Ραφικ διατηρουσε 8 μηνες σχεση με φιλη μου .

 

Αν δε θυμαστε τις ιστοριες που εχω να διηγηθω

να το ξανακανω .

 

Παρακαλω Στυλ,ολο το τοπικ για σενα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ρε συ, γιατι περιπλεκεις την κουβεντα με τον Μελισσανιδη και την κατασταση στην ομαδα..

 

Λεμε μια απλη κουβεντα. Ξερεις περιπου τι παιζεται στην ομαδα. Θεμε δεν θεμε ετσι ειναι.

 

Οπως εχουν τα πραγματα και σε περιπτωση που ο Τζιμπουρ ειναι στο χερι σου (δεν ειναι σιγουρο), τον θες ως οπαδος ή οχι?

 

Για την ΑΕΚ μιλαμε, την τωρινη ΑΕΚ. Πιστευεις οτι ειναι καλυτερα να τον παρει ή καλυτερα μα μην τον παρει? αυτο.

 

Το εγραψα Νικο οτι συμφωνω με την λογικη σου οτι στην αναγκη τρως και σκατα απο το να μεινεις νηστικος....! Παντως με αυτη την λογικη οτι και να φερουν απο το ΤΙΠΟΤΑ καλυτερο θα ειναι !

Παντως βλεποντας πως τον θελουν εκει στην Κυπρο απο που και ως που τον εχουμε κανει δικο μας ετσι ευκολα? Μενει ελευθερος? Θελει να φυγει? Η απλα αναπαραγουμε τις μαλακιες των ΑΡΔ που γραφουν τα ιδια καθε χρονο με 2-3 παιχτες τους ιδιους και τους ιδιους?

 

[video=youtube;mRDDXQoL8bc]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απο το τιποτα. Ειναι προφανες οτι αν δεν τον παρεις θα πας να χτυπησεις καποιον αλλον στα ιδια λεφτα.

 

Φυσικα και δεν ξερουμε αν ειναι αρδια ή οχι. Θα δειξει. Απο τους Κυπριους ζητησε παραταση μεχρι την Πεμπτη για να απαντησει.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι ο Τζιμπούρ...Σε μια χρονιά που θα παιχτεί σε μια ζαριά, είναι ο κατάλληλος άνθρωπος, αν και θα τον προτιμούσα για 2ο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω Στυλ,ολο το τοπικ για σενα.

 

Δε γραφονται ολα εδω γιατι ειναι και προσωπικα στη μεση .

Θα αναφερω 3-4

Τσιγκουνης μεχρι εκει που δεν παει ,εβαζε τη φιλη μου να πληρωνει οταν εβγαιναν

να φανε εξω.Της ελεγε να του παρει αυτο το ακριβο ρουχο

και θα της τα δινε μετα .Ε τη φεσωνε συνεχεια . Του ειχε βαλει και βενζινες.

Γυναικας ,την κερατωνε για κατι τελειωμενες νυχτοβιες που απλα ειχαν μεγαλα βυζια.Ηθελε βυζαρουδες.

Νευρικος σε σημειο παθολογικο . Ειχε πεταξει τηλεοραση στον τοιχο επειδη ειχε νευριασει

ενω ετρωγαν

με κατι που σκεφτηκε και νευριασε μονος του .

Τζογαδορος , εφευγε απτο Νεο ηρακλειο που του νοικιαζε τοτε η πΑΕ σπιτι

και πηγαινε στο βουνο μεσα στα μεσανυχτα .

 

Εκεινη τον περιεγραφε ως κωλοχαρακτηρα με απροβλεπτες συμπεριφορες

που δεν εβαζε ποτε το χερι στην τσεπη.

 

Στα θετικα του πως μου ειχε δωσει

επισημη εμφανιση ΑΕΚ δωρο .

 

Ολα αυτα για τον φιλο μου τον Γιαννη τον ποδοσφαιρστη

απο το Παλαιο Φαληρο .

Link to comment
Share on other sites

Δασκαλε τι ψηφιζεις? ψηφισε, παρε εναν φακελο και βαλτον στην καλπη.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι ο Τζιμπούρ...Σε μια χρονιά που θα παιχτεί σε μια ζαριά, είναι ο κατάλληλος άνθρωπος, αν και θα τον προτιμούσα για 2ο

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι ο Τζιμπούρ...Σε μια χρονιά που θα παιχτεί σε μια ζαριά, είναι ο κατάλληλος άνθρωπος, αν και θα τον προτιμούσα για 2ο

 

Εχω κλαψει

Link to comment
Share on other sites

Oυτε ποδοσφαιρικη αλητεια ουτε μαγκια εχει ο τζιμπουρ...αναθεμα κι αν εβαλε ενα κρισιμο γκολ οσο επαιξε στην ΑΕΚ. Παραδοπιστος ειναι, γι'αυτο εφυγε και απο ΑΕΚ κι απο ΟΣΦΠ.

Link to comment
Share on other sites

Παραδοπιστος ειναι, γι'αυτο εφυγε και απο ΑΕΚ κι απο ΟΣΦΠ.

 

Δηλαδη απο την ΑΕΚ εφυγε για Ολυμπιακο επειδη ειναι παραδοπιστος; Μια χαρα εφοδιο μου ακουγεται αυτο για να γινει πλεον χρυσο κεφαλαιο.

 

Τζεμπουρ γυρνα στην ομαδα της καρδιας σου

Link to comment
Share on other sites

300 χιλιαρικα του δινουμε που θα τα παρει με το ζορι επειδη πλεον δεν βρισκει ουτε αυτα αλλου.

 

Καλω τον Ιβαν Σαββιδη να επεμβει.

Link to comment
Share on other sites

να μην επιστρεψει γιατι ειχε βαλει 2 απο τα 6

 

 

γαμω τον πειραια σας μεσημεριατικα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, μετά την τολμηρή απόφαση να παραμείνει ο Δέλλας στον πάγκο, δόθηκε το σύνθημα της «επιστροφής» του τρομοκράτη. Του Τζιμπούρ που στο παρελθόν έχει φορέσει και τη φανέλλα του Ατρομήτου, του Πανιωνίου και του Ολυμπιακού, όμως όταν μιλάμε για «επιστροφή» εννοούμε μόνο στην ΑΕΚ.

 

Στης ΑΕΚ την «τρομοκρατική οργάνωση», όπως κάποιοι μιλάνε για την «εγκληματική οργάνωση» άλλης ΠΑΕ.

 

Είναι γνωστή η αδυναμία του Δημήτρη Μελισσανίδη στην αρρωστημένη φανατίλα του αεκτζή Χριστόδουλου Ξηρού, του μεγαλύτερου από τα στρατολογημένα στην 17 Νοέμβρη τρία αδέρφια. Ο Τζιμπούρ είναι ο.κ., όμως αναζητείται ο αδερφός του τρομοκράτη, του επίσης οργανωμένου τρομοκράτη μικρού Τζιμπούρ, για να ανακοινωθεί πακέτο η μεταγραφή τους.

 

Δεν είναι δύσκολο να εντοπιστεί ο Νο2 Τζιμπούρ, επειδή κυκλοφορεί με βαμμένα κίτρινα μαλλιά. Χαίρετε

 

 

Αποδυτηριακιας

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×