Jump to content

Εγκληματική Οργάνωση Vol.II


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

Το Τσιπρας ευκολα είναι κατι όπως το γιατρός και βιβλια, κωδικός. Είπαμε δεν είναι και μαλακες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βάλε ρε σταύρο και το χθεσινό με τον μπάμπη γιατί κατά λάθος το έχωσα στο τόπικ της επο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πιο πολυ και απο λεφτα η συνομιλια μου κανει για ντιλερι αλλου ειδους.

Το αυτό.

Btw διαβάζεις τα σχόλια στου κεφτέ και καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει καμία ελπίδα σ'αυτόν τον τόπο.

Link to comment
Share on other sites

Το Τσιπρας ευκολα είναι κατι όπως το γιατρός και βιβλια, κωδικός. Είπαμε δεν είναι και μαλακες.

 

Αθώο παιδί :P

Link to comment
Share on other sites

Με αιχμηρό τρόπο απάντησε ο Μάκης Τριανταφυλλόπουλος στην ανακοίνωση που εξέδωσε η ? ΑΕ Ολυμπιακός για την αποκάλυψη της συνομιλίας του Βαγγέλη Μαρινάκη σχετικά με τα... βιβλία. Αναλυτικά το κείμενο του Μάκη Τριανταφυλλόπουλου στο zougla.gr που υπογράφει μάλιστα ως φίλαθλος και πρώην ερασιτέχνης ποδοσφαιριστής:

 

«? ρος τους οπαδούς της ομαδάρας του Ολυμπιακού.

 

Μετά την ανακοίνωση που εξέδωσε ο επίσημος Ολυμπιακός για το δημοσίευμα του zougla.gr, υπόσχομαι να υποστηρίζω φανατικά την ομάδα, χωρίς επιρροές από τις όποιες ποδοσφαιρικές προτιμήσεις μου κατά το παρελθόν.

 

Αντιλαμβάνομαι, ότι για μία ακόμα φορά ο ιστορικός σύλλογος, βρίσκεται στη δύσκολη θέση να κουβαλάει στην πλάτη αμαρτίες προέδρου του.

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί μία ανακοίνωση για δραστηριότητα του κ. Μαρινάκη άσχετη με το ποδόσφαιρο, πρέπει να εκδίδεται από τον επίσημο Ολυμπιακό.

 

Κι επειδή η «Ζούγκλα» κυριαρχεί στο ιντερνετικό Champions League πετάει το γάντι στον κύριο Μαρινάκη για εκείνο το «γνωστός» που αφορά στο πρόσωπό μου και του προτείνει να περάσει στο παρασύνθημα.

 

Μετά από αυτά, μέσω της δημοσιογραφικής μου ιδιότητας, θα φροντίσω να γίνει «πασίγνωστος». Από τον ? ειραιά μέχρι το χρηματιστήριο της Νέας Υόρκης. Για ό,τι ακολουθήσει θα τον παρακαλέσω να απαντάει ως εφοπλιστής ή επιχειρηματίας ή φίλος του Καραμήτσου ή τέλος πάντων ως συλλέκτης βιβλίων και να μη βάζει στη μέση τον ιστορικό Ολυμπιακό και τους φιλάθλους του.

 

Ο Ολυμπιακός είναι παντοτινός. Οι πρόεδροι του έρχονται και παρέρχονται.

 

Ο φίλαθλος και πρώην ερασιτέχνης ποδοσφαιριστής Μάκης Τριανταφυλλόπουλος».

 

 

 

 

Edit. Τωρα ειδα οτι το εβαλε ο Αδης απο πανω. Το αφηνω να φαινεται απευθειας.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλοι οι Α.Ε.Κ.τζήδες δηλώνουν "Φίλαθλοι"; :ph34r:

 

Το ψάρι απο το φίλαθλο κεφάλι βρωμάει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο διάλογος Κοτσώνη-Λούβαρη στις 8 Ιουλίου 2012

 - Κύριε Γιώργο…
- Ησαστε καλά;
- Μια χαρά είμαι…
- Εγώ δεν βγήκα έξω σήμερα γιατί είναι υψηλού κινδύνου η κατάσταση…
- Ε, βέβαια είναι…
- Ναι.. είναι τραγική η κατάσταση…
- Μπορώ να σας ρωτήσω κάτι;
- Ναι… ότι θέλεις…
- Για ρουσφέτι σας πήρα… Με το γιατρό τα λέτε;
- ? οιο γιατρό μου λέτε… δεν σας ακούω…
- Τον Οικονομίδη…
- Ναι… προχτές με πήρε… έχει πάρα πολλά εκεί…  μου λέει…. Βρε χρυσέ μου άνθρωπε του λέω… μόνον με έναν άνθρωπο μπορώ… δεν του ανέφερα όνομα… μπορώ έμεσσα να.. (ακατάληπτο) να το κάνω… και είχα σκοπό να σας πάρω σήμερα αύριο… αλλά μ’ αυτή τη ζέστη και μ’ αυτό έμπλεξα… ναι τι θέλετε;
- Τι παράπονο έχει αυτός;
- ? αράπονο… κοίταξε να δεις μου λέει… εγώ είμαι πρόθυμος για κείνον… να κάνω… ξέρεις…. Αλλά, μου λέει, δεν μου δίνει σημασία …(ακατάληπτα πολύ)… ξέρω γω  δεν μου λέει.. κάτι τέτοια παράπονα… ξέρετε… γενικά…
- Μ…
- Και του ‘πα… λέω, κοίταξε… μην μου τ’ απαριθμείς, αυτό που μπορώ να κάνω με άνθρωπο… χωρίς να κατονομάσω… δικό μου, θα κάνω μια επικοινωνία και θα προσπαθήσω να του περάσω το μήνυμα για λογαριασμό σου… Εντάξει, μου λέει, ευχαριστώ πολύ… Χτες το βράδυ αυτά…  
- Ναι…
- Ναι… Τι θες… Θες να του πω τίποτα;
- Εντάξει… Θα μιλήσω κι εγώ γι’ αυτό. Αυτός εκεί πέρα δεν είναι στα (ακατάληπτο) εκεί πέρα;
- Ναι… εκεί είναι…
- Και παραμένει εκεί…
- Ναι… είναι αναπληρωτής πρόεδρος… και είναι στην ? ολωνία… ήταν εκεί μαζί…
- Με πήρε η γυναίκα του Σκανδαλίδη…
- Α… του Κώστα;
- Ναι.
- Και είπε γι’ αυτόν;
- Και μου λέει, έχω ένα δικό μου παιδί, το οποίο είναι επόπτης…
- Α, μάλιστα…
- Και θέλει.. μου λέει, …. δικό μου παιδί… όχι δικό μου παιδί, δηλαδή έχει τα κλειδιά του σπιτιού μας… μας ανοίγει … μας κάνει… κατάλαβες;
- Ναι, ναι…
- Είναι του σπιτιού μας…
- Του Κώστα του Σκανδαλίδη;
- Του Κώστα…
- Είναι φίλος μου πολύ αυτός; Μου ‘στειλε και το βιβλίο του προχτές…
- Ωραία… ότι θέλετε… Στείλτε μου το ονοματεπώνυμό του…
- Σας το λέω τώρα…
- Μπορεί να μου το στείλετε στο μήνυμα γιατί η γραμμή είναι κακή δεν σας ακούω … Στείλτε το με μήνυμα… τον λένε έτσι και είναι εκεί…
- … και θέλει να παραμείνει.
- Θέλει να παραμείνει… (ακατάληπτο)… τι να τον κάνουν δηλαδή, να τον διώξουνε δηλαδή…;
- Ναι….
- Ε… εντάξει στείλτε μου το ονοματεπώνυμο κι εγώ θα τον πάρω… θα σας ενημερώσω.
- Ωραία.. Ευχαριστώ…
- Να ‘στε καλά… γεια σας, γεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ALati

Αυριο η αποφαση για το Noor1.

 

Οι Guardian σκιζουν τη Βαγγελα και επικεντρώνονται στον κανονισμο που απαγορευει αγορα ομαδας απο υποδικους.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρεζοκαραβο πέρασε ξυστά αλλά δεν ακούμπησε εκεί που θα θέλαμε. Όχι ότι απαγορεύεται στο μελλον δηλ αλλά για την ώρα.... μουφα

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ασχολουνται πολλοι με το noor1 και υπαρχει "βρασιμο" σε ολον τον κοσμο εκτος απο την Ελλαδα.

Αυτο μπορει και να δωσει κατι αργοτερα.

? ρος το παρον πανε καποιοι στην κρεμαλα.

Ο,τι πει το τριμελες κι αναμονη.

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

ρε ΑΜΕΣΗ διάλυση αυτου του μπουρδελοκράτους που ονομάζεται Ελλαδα! μόνο αυτη η επιλογή υπάρχει!

 

 

Σχεδόν... «ορφανοί» ταξίδευαν οι δύο τόνοι ηρωίνης

Συντάκτης: 
efsyn.gr

 

Σε μεγάλη απόσταση από την εισαγγελική πρόταση, το δικαστήριο κήρυξε αθώους τους περισσότερους από τους κατηγορουμένους στη δίκη του Noor One με αποτέλεσμα να έχουμε μια  εγκληματική οργάνωση χωρίς αρχηγό και με μόλις τέσσερα μέλη.

Ο Αιμίλιος Κοτσώνης είναι ανάμεσα σε αυτούς που αθωώθηκαν λόγω αμφιβολιών για την ένταξη και συγκρότηση της οργάνωσης και κατηγορείται μόνο για απλή συνέργεια στην διαμετακόμιση των ναρκωτικών.

Από τους Έλληνες ένοχοι για την οργάνωση κρίθηκαν οι Γεράσιμος Γιανουσάκης και Γιώργος Μπουρδούβαλης. Από τους υπόλοιπους ένοχοι κρίθηκαν τρεις τουρκικής καταγωγής κρατούμενοι. Αθώοι κρίθηκαν ο πλοιοκτήτης και όλο το πλήρωμα.

Αναμένεται η ανακοίνωση των ποινών.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

? άρ' τα αρχίδια του Βαγγέλα τώρα ? απαθεοδώρου. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×