Jump to content

Εγκληματική Οργάνωση Vol.II


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

κοντρα σε ολους, κοντρα σε ολα οι οψιμοι αριστεροι πρωην πασοκοι

 

Αυριανιστές είναι ρε συ,τι σου φαίνεται παράξενο?

Ακόμα και το μελάνι στα χέρια θέλει tide και χλωρίνη για να καθαρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Αν πιστευετε οτι ο χοντρος θα σαπισει στη φυλακη κι ο γαυρος θα τιμωρηθει με υποβιβασμους κτλ, σορυ,αλλα σας χτυπω φιλικα την πλατη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ήθελα να δω το είδα από τον δικό μας. 

Τώρα θέλω ένα όσο πιο καθαρό πρωτάθλημα γίνεται για την ΑΕΚΑΡΑ αν και δε χολοσκάω αν πάρουμε και τα σπόρια...

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε να τον πάρει η Apple τον γραφίστα τους...

Έπικ φάουλ ? ετράν, που λένε και στου Χασάμπασα κάτω στην Καλαμάτα. 

Ο γραφίστας πρέπει να κλωνοποιηθεί.

Η γραμματοσειρά και το στήσιμο του εξωφύλλου της Αυριανής Α' και της τωρινής Αυριανής Β' έχει τόσο συμβολισμό και ουσία, όσο οι τίτλοι των πρωτοσέλιδων και η αρθρογραφία του Κουρή. 

Ο Κουρής πριν 30 χρόνια και ο Μπιλ ο Γκείτς αργότερα, τέτοια επιτυχία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ήθελα να δω το είδα από τον δικό μας. 

Τώρα θέλω ένα όσο πιο καθαρό πρωτάθλημα γίνεται για την ΑΕΚΑΡΑ αν και δε χολοσκάω αν πάρουμε και τα σπόρια...

Και εγω το θελω και αν γινεται αν συνδυαστει με μια σφαγη μεσα στο Καραισκακη χωρις προηγουμενο και να οδηγησει τον αγωνα σε διακοπη παιενοντας ετσι 3η σερι νικη

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αυτο που εχω να πω εγω ειναι πως σε καμια των περιπτωσεων ο Βαγγελης Μαρινακης δεν μπορει να συγκριθει με το φρυδια, ουτε μπορει να γινει ποτέ φρυδιας ακομα κι αν παρει 200 αδειες.

τα εχω γραψει εδω και χρονια αυτα.

καποιοι διαφωνουσαν.

 

ο Μαρινακης, ο,τι και να κανει και ο,τι και να γινει τελικα, ειναι τουλαχιστον ενα επιπεδο κατω απο τον Σωκρατη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με την ΟΥΕΦΑ δεν θα το έπαιρνα και πολύ στα σοβαρά. Εξαιρετικά απίθανο να τους πειράξουν χωρίς βουλευμα

 

Δεν ξέρω, η απαλλαγή μιας εκ των κατηγοριών λίγο με ανησύχησε. Η κόντρα με τους εισαγγελεις είναι υπαρκτή μεν, δεν αποφασίζουν στο τελος οι εισαγγελεις ομως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

O κυρ Σαββας γιατι τους τελευταιους μηνες ειναι εξαφανισμενος? Μηπως εχει να κανει με τον γιοκα του στην uefa?

Link to comment
Share on other sites

O κυρ Σαββας γιατι τους τελευταιους μηνες ειναι εξαφανισμενος? Μηπως εχει να κανει με τον γιοκα του στην uefa?

Το εχει ριξει στην τεχνη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλά τα λέει αυτή τη φορα ο Αλεξης .Απίστευτο

πως βρέθηκε Ελληνας πολιτικός να θίξει το θέμα.

 

Εχθες έφαγε πάντως σφαλιαρα

η παράταξη ΑΕΚ+παοκ.

Είχε αποφασιστεί

μόλις βγει η απόφαση και οριστει

η νεα διοικούσα της Ε? Ο

να κανει μέσα Νοέμβρη

στη Θεσσαλονίκη και

συγκεκριμενα στο Μακεδονία ? άλας τις εκλογές.

 

Εχθες έχασαν τη δικη και πάμε κανονικά

Χανιά στις 26.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Όπως προέκυψε στο δικαστήριο κατά την συνεδρίαση της Δευτέρας (27/3), ο προστατευόμενος μάρτυρας με το κωδικό όνομα «? ερικλής ? απαδόπουλος», επίσης δεν επιθυμεί να βρεθεί σε ειδικό χώρο για να καταθέσει και μάλιστα ζητεί από την Ασφάλεια να διακοπούν τα μέτρα προστασίας του. Μάλιστα έγινε γνωστό ότι η Ασφάλεια έχει ήδη διακόψει την προστασία του.

Ο Αχιλλέας Μπέος τόνισε ότι στην επόμενη συνεδρίαση (Δευτέρα 3/4) θα προσπαθήσει να φέρει για κατάθεση τον πρώην παράγοντα της διαιτησίας, Σωτήρη Βοργιά, του οποίου η αρχική κατάθεση αναγνώστηκε σήμερα στο δικαστήριο.

Σε αυτήν, υποστηρίζει ότι ο Αχιλλέας Μπέος με τους ποδοσφαιριστές Σάχα, Σκόκο και Μπλάνκο, έστησαν το παιχνίδι ΑΕΚ-Ολυμπιακός Βόλου 0-4. Όταν όμως είχε ερωτηθεί από τον ανακριτή από πού το γνωρίζει, είπε πως το άκουσε στην εκπομπή «Δίκη» στον ΣΚΑΪ.

Την Δευτέρα 27/3, εξάλλου, αναγνώστηκαν οι καταθέσεις των ? έτρου Θεοδωρίδη και Κώστα Τσολακάκη που έχουν φύγει από την ζωή, καθώς και των Στέλιου Γιαννακόπουλου (ως πρόεδρος του ? ΣΑ? τότε), Δημήτρη Κωνσταντινίδη (δημοσιογράφος) και Δημήτρη Σαραϊδάρη (παλαίμαχος βοηθός διαιτητής).

 

sdna

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Saxon21

Ακυρες οι συνομιλιες στο κοριοπολις,τζαμπα ολα εγιναν τελικα. :lol: :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δεν θα αλλαξει τιποτα ποτε στο Ελλαδισταν, Τριτοκοσμικη χωρα .

Link to comment
Share on other sites

Στα άρχιδια μας για το κοριοπολις έτσι και αλλιώς τα περισσότερα είχαν ήδη παραγραφεί

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×