Jump to content

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K: 12 Δεκ 2015, 19:30, NS2


ΚΑΤΟΎΝΑ 21
 Share

Μαλμπασα-Κοουτσινγκ-Διαιτησια  

32 members have voted

  1. 1. Βραβειο Μαλμπασα

    • Μπαροχα
      0
    • Γκαλο
      0
    • Ντιντακ
      2
    • Αρθο
      16
    • Κολοβετσιος
      0
    • Σιμοες
      0
    • Γιοχανσον
      0
    • Μανταλος
      4
    • Μπαρμποσα
      0
    • Αραβιδης
      8
    • Τζιμπουρ
      2
    • Λαμπροπουλος
      0
    • Σοιλεδης
      0
  2. 2. Κοουτσινγκ Πογιετ

    • Καλο
      7
    • Μετριο
      8
    • Κακο
      9
    • Φυσιολογικο
      8
  3. 3. Τι φταιει περισσοτερο για την ισοπαλια

    • Διαιτησια
      18
    • Εμεις οι ιδιοι
      3
    • Εξισου και η διαιτησια και εμεις
      11


Recommended Posts

Γαμησε τα. Εδω θα εχουμε το Λιακουρα το ντερπεντερη 4ο. Καιγομαι και τσουρουφλιζομαι με τους ξεκωλιαρηδους.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι η ομαδα επεσε. Και επεσε με ευθυνη πρωτα οσων την ειχαν στα χερια τους και με τον κοσμο απο το 2004-2013 να εχει δωσει και εγω δεν ξερω ποσα λεφτα. Το μονο στο οποιο μπορω να κακισω τον κοσμο επειδη τοτε ημουν συνεχεια μεσα, ειναι πως επρεπε τις δυο τελευταιες χρονιες να χει καθε Κυριακη 40,000 κοσμο στο ΟΑΚΑ γιατι η ομαδα τον ειχε αναγκη και οικονομικα αντι να μου μαζευτει στο τελευταιο ματς που πεσαμε. ΟΚ ξερω αλλη κουλτουρα κτλ κτλ αν και κατι μου λεει πως αν πχ ηταν ο γαβρος στην θεση μας θα χε σημανει γενικος συναγερμος και θα καναν σολντ αουτ διαρκως. Τελος παντων.

 

Το γεγονος ωστοσο ειναι οτι πεσαμε. Και αυτο δεν αλλαζει. Εφοσον τελικα αυτο συνεβη, ειχαμε δυο επιλογες. Η να επιστρεψουμε οπως συνεβη με πολλες μεγαλες ομαδες παγκοσμιως που επεσαν και γυρισαν πιο δυνατες η να πεσουμε και να μεινουμε εκει οπως επισης πολλες μεγαλες ομαδες παγκοσμιως (Leeds κτλ). Ευτυχως απ οτι φαινεται επιλεξαμε το πρωτο και ευελπιστουμε να αρχισουμε να σηκωνουμε και κανα κατσαρολι σιγα σιγα, αν ειναι δυνατο απο φετος κιολας και να μην φτασουμε ξανα στο σημειο που φτασαμε το 2013.

Αν ήταν ο γαυρος στη θέση μας, αλλά κανονικά στη θέση μας όχι με τον πρωθυπουργό της χώρας να παίρνει κάμψεις προκαταβολικα ετσι και τον έπαιρνε τηλ ο κηπουρός του γκαζόν του γηπεδου όπως συμβαίνει στην πραγματικότητα, ούτε 60 άτομα δεν θα είχε.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Γκουστάβο ? ογέτ έδειξε σε μία άσκηση που έκανε την τετράδα με την οποία σκέφτεται να ξεκινήσει στη Νέα Σμύρνη για το παιχνίδι με τον ? ανιώνιο. Ο προπονητής της ΑΕΚ έβαλε τους Τζιμπούρ και Αραβίδη επιθετικό δίδυμο και τους ? λατέλλα – Μπαρμπόσα στα άκρα. Εκτός της συγκεκριμένης άσκησης ήταν οι Μάνταλος, Βάργκας και Μπαρμπόσα.

 

 

http://aek24hours.gr/?p=62688

 

παει για 4-4-2 δηλ

Link to comment
Share on other sites

Ο προπονητής της ΑΕΚ έβαλε τους Τζιμπούρ και Αραβίδη επιθετικό δίδυμο και τους ? λατέλλα – Μπαρμπόσα στα άκρα. Εκτός της συγκεκριμένης άσκησης ήταν οι Μάνταλος, Βάργκας και Μπαρμπόσα.

 

:lol: 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα το σκεφτεται ο ? ογιε γιατι και ο Μπάρμπο και ιδίως ο ? λατελλας ειναι ταχυτατοι και βοηθουν τα μαλα αμυντικα μιας και απο Τζιμπουρ δεν περιμενουμε σε αυτον τον τομεα τιποτα το ιδιέταιρο

Link to comment
Share on other sites

Η αποστολή: Μπαρόχα,  Ανέστης, Σοϊλέδης, Αρθο, Λαμπρόπουλος, Γκάλο, Κολοβέτσιος, Ντίντακ, Κορδέρο, Βάργκας, Σιμόες, Γιόχανσον, Μάνταλος, Μπουονανότε, Μπαρμπόσα, ? λατέλλας, Τζεμπούρ, Αραβίδης.

Link to comment
Share on other sites

ουτε τα προσχηματα ....... γαμιστε τους γαμω τη νεα σμυρνη ολη

http://dikisports.blogspot.gr/2015/12/blog-post_18.html

Δεν είναι μονο αυτό..

Έχουν πάρει απο τον Δαρρα

καμια 50αρια εισιτήρια γαυροι

για κάτω απτα θεωρεια ,οι δικοι μας μιλανε επισημα

για γοριλες

απο Μακεδο που αν χρειαστεί θα επεμβουν.

Αποδυτήρια ασφαλεια;? αγκο;Αν βρουν δικους μας

στην κερκιδα;

Δε γνωρίζω.

 

? ολεμικό κλιμα σε όλα του ο αγώνας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

θα μας περάσουν κανα εμετικό χειρουργείο πάλι και μετά θα κλαιγόμαστε που δε φτιάξαμε καλύτερη ομάδα να κερδίζουμε το πανιώνιο

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσες πληροφορίες Στυλ

Αποδεικνύεται σοφή κίνηση να μην πάρουμε εισιτήρια

Δε ξέρω αν οι δικοί μας σκάσουν μεμονομενα και γίνει Βιετνάμ

Δεν πρέπει να τιμωρηθουμε για κανεναν λόγο

0-1 στο 90 και αντίο

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσες πληροφορίες Στυλ

Αποδεικνύεται σοφή κίνηση να μην πάρουμε εισιτήρια

Δε ξέρω αν οι δικοί μας σκάσουν μεμονομενα και γίνει Βιετνάμ

Δεν πρέπει να τιμωρηθουμε για κανεναν λόγο

0-1 στο 90 και αντίο

 

πως να τιμωρηθούμε αφου δε πήραμε εισητήρια ? δε πα να ισοπεδωθεί και ολόκληρη η πλατεία

Link to comment
Share on other sites

? ριμ απο αλλη ομάδα.

Στρατός πληρωμένος

απο αλλη ομάδα να φυλάει διαιτητές,αποδυτήρια,πάγκους,μην έρθουν παλι

ξεμπαρκοι ΑΕΚτζηδες.. και

ο,τι άλλο χρειαστεί να προσέχουν.

 

? ανιώνιος

? ουσταρας αιωνιος και

Γαμω το πρωτάθλημα σας

 

? άρε το διπλό ΑΕΚαρα μου

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αν πούμε ότι όλοι οι ? ανιώνιοι είναι πουτάνας γιοι, είναι ρατσιστικό;

 

Τίγρη εδώ σε θέλω. Στείλε κόσμο να πάει να τα κάνει όλα ροντέο, όχι όπως στο κύπελλο που σε γάμησαν και κλαιγόσουν μετά. Αντε κοτάρα, φλώρε, τελευταίε.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αν πούμε ότι όλοι οι ? ανιώνιοι είναι πουτάνας γιοι, είναι ρατσιστικό;

 

Τίγρη εδώ σε θέλω. Στείλε κόσμο να πάει να τα κάνει όλα ροντέο, όχι όπως στο κύπελλο που σε γάμησαν και κλαιγόσουν μετά. Αντε κοτάρα, φλώρε, τελευταίε.

Σε αυτες τις περιπτωσεις θελει μυαλο και οχι μπρατσα.

Κι εγω αν θελω, μαζευω 50-100 κοληταρια της νεας οριτζιναλ και παω και τα κανω ολα καραπουταναριό.

Και τι θα βγει μαυτο ? 

Μια τρυπα στο νερο ....και την ομαδα θα βλαψω και δικαιωματα θα δωσω και  μειον βαθμους και θα ριξω πορτα σε ολους εμας που ξηλωθηκαμε φυστικι αραπικο να σκασουμε τα 300αρια και τα 500αρια για τα διαρκειας και και και.....

Εδω ο ΚΑΒΟΥΡΟΤΡΟΦΟΣ ? ΡΕ? ΕΙ ΝΑ Α? ΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΚΟΝΕ (οχι τον παικτακο)

Να εχει 2-3 εισαγγελεις μεσα στο κολοχωραφο της ΝΣ, να εχει στησει και καμμιά 15αριά μυστικες καμερες και οτι πουστια συμβει να ταχει ολα χαρτι και καλαμαρα και βουρ για αυτοφωρο ολοι αυτοι οι τραχανοπλαγιαδες του λιμανισιου αιδοιου.

 

....n'est pas ?...

Link to comment
Share on other sites

Μητσο ποια ειναι η ΝΕΑ οριτζιναλ;

Η διαδοχος κατασταση της παλαι ποτε original ORIGINAL21

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτες τις περιπτωσεις θελει μυαλο και οχι μπρατσα.

Κι εγω αν θελω, μαζευω 50-100 κοληταρια της νεας οριτζιναλ και παω και τα κανω ολα καραπουταναριό.

Και τι θα βγει μαυτο ?

Μια τρυπα στο νερο ....και την ομαδα θα βλαψω και δικαιωματα θα δωσω και μειον βαθμους και θα ριξω πορτα σε ολους εμας που ξηλωθηκαμε φυστικι αραπικο να σκασουμε τα 300αρια και τα 500αρια για τα διαρκειας και και και.....

Εδω ο ΚΑΒΟΥΡΟΤΡΟΦΟΣ ? ΡΕ? ΕΙ ΝΑ Α? ΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΚΟΝΕ (οχι τον παικτακο)

Να εχει 2-3 εισαγγελεις μεσα στο κολοχωραφο της ΝΣ, να εχει στησει και καμμιά 15αριά μυστικες καμερες και οτι πουστια συμβει να ταχει ολα χαρτι και καλαμαρα και βουρ για αυτοφωρο ολοι αυτοι οι τραχανοπλαγιαδες του λιμανισιου αιδοιου.

 

....n'est pas ?...

Έλεος. Η οριτζιναλ δεν έχει καμία δουλειά με αυτό που ειπα εγω, μη προτρεχεις. Κανένας Μελισσανιδης δεν έχει εξουσία να στέλνει την οριτζιναλ για μπαχαλα, καμία οριτζιναλ δεν είναι υπάλληλος κανενός

 

Η κοταρα που κάποιοι αποκαλούν Τιγρη ξέρει καλά τι πρέπει να κάνει. Αλλά είναι κοτα

Link to comment
Share on other sites

Έλεος. Η οριτζιναλ δεν έχει καμία δουλειά με αυτό που ειπα εγω, μη προτρεχεις. Κανένας Μελισσανιδης δεν έχει εξουσία να στέλνει την οριτζιναλ για μπαχαλα, καμία οριτζιναλ δεν είναι υπάλληλος κανενός

 

Η κοταρα που κάποιοι αποκαλούν Τιγρη ξέρει καλά τι πρέπει να κάνει. Αλλά είναι κοτα

αν προσεξες το σχολιο μου , ποτε δεν ειπα κατι τετοιο αν και σε ενα μεγαλο ποσοστο εχει καποιο ελεγχο ο Μελ.

παραδειγμα σου εφερα του τι θα μπορουσε να συμβει αν ξεφευγανε τα πραματα ειτε με νεα-οριτζιναλ ειτε ......με Δημητριαδη πχ ειτε με εγκαθετους μασκαρεμενους σε Αεκτζηδες κλπ.

Και εξ αλλου τι κοσμο θελεις να στειλει να τα κανει ροντεο?

Link to comment
Share on other sites

Η διαδοχος κατασταση της παλαι ποτε original ORIGINAL21

Αν μπορεις σε παρακαλω εξηγησε μου τι διαφοροποιει την νεα απο την παλια κ υπαρχει αυτος ο διαχωρισμος.

Οι 50-100 κολλητοι ειναι τοσο υπακουοι; αν ναι πεισε τους να ερθουν σε αλλα γηπεδα που παιζει η ΑΕΚ το σκ.

Edited by BillR21
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν θα το συζητησουμε εδώ. Ξέρει καλά η κοταρα αλλά τελευταία μονο κακαρισματα ακουμε

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις σε παρακαλω εξηγησε μου τι διαφοροποιει την νεα απο την παλια κ υπαρχει αυτος ο διαχωρισμος.

Οι 50-100 κολλητοι ειναι τοσο υπακουοι; αν ναι πεισε τους να ερθουν σε αλλα γηπεδα που παιζει η ΑΕΚ το σκ.

α) οι 50-100 κολητοι φιλε δεν εχουν αναγκη απο συμβουλες , εχουν οργωσει ολη την Ελληνικη Επικρατεια.

β) οι κολητοι δεν ειναι υποτακτικοι ...κολητος σημαινει πολλα περισοτερα.

γ) Σχεση μεταξυ ORIGINAL 1924 & ORIGINAL του σημερα ?....ουδεμια σχεση δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×