Jump to content

Aτρόμητος - ΑΕΚ (Ημιτελικά Κυπέλλου-Επαναληπτικός): 26/04/16, 18.00, ΟΤΕ Sport 2


George_D
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο Μαλμπασα  

22 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      1
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      1
    • Σιμόες
      1
    • Γιόχανσον
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Μπαρμπόσα
      8
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      8
  2. 2. Κόουτσινγκ Μανωλά

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      5
    • Απλά φυσιολογικό
      5
  3. 3. Χειρότερος παίκτης (βραβείο Μάλμπασα)

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      13
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      4
    • Αραβίδης
      2
    • Τζιμπούρ
      1


Recommended Posts

Guest doc.geo21

Μάγκες ας μη στεκόμαστε σε 1-2 μεμονωμένα ονόματα παικτών, ας μη μιζεριάζουμε και ας μην προδικάζουμε καταστάσεις .... από τη στιγμή που ήρθε στην ΑΕΚ ο Μελ, τα περιμέναμε αυτά και τα ξέραμε, αφού Μελισσανίδης= Σέρβος...

Ας περιμένουμε λοιπόν λίγο να δούμε τη συνέχεια... αυτή τη στιγμή είναι μπροστά τα πλέι οφ και ο τελικός.... και ειδικά στον τελικό απέναντι στα σιχάματα, ξέραμε ότι θα είναι δύσκολα τα πράγματα έτσι κι αλλιώς και με οποιονδήποτε προπονητή, έτσι δεν είναι ?

Μπροστά όμως είναι και το γήπεδο..... και οι μεταγραφές.... και το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ για μένα: oι εκλογές της επο τον Οκτώβρη.... το καλοκαίρι αυτό θα είναι καυτό, θα δούμε τι θα γίνει και αν θα τους παραπέμψουν σε δίκη και για την εγκληματική, οπότε στριμώχνονται...

Τους επόμενους μήνες θα συμβούν πολλά και σημαντικά, και πιθανότατα να έχουμε κωλοτούμπες... γι αυτό ας μην προδικάζουμε και κατηγορηματικά μάλιστα...

Αυτή τη στιγμή το ? ΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ είναι ότι ο Μελ έχει φορτωθεί ολόκληρη την καυτή πατάτα... και το ξέρει. Ο Μελ είναι το απόλυτο κουμάντο, αυτός θα χρεωθεί τελικά την οποιαδήποτε επιτυχία ή αποτυχία και κανένας Σέρβος...

Εμείς δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα διαφορετικό από το να είμαστε δίπλα στον Μελ και να ευχόμαστε να τα καταφέρει, αφού ξέρουμε ότι δεν υπάρχει άλλη λύση για την ΑΕΚ αυτή τη στιγμή..... όσο και αν μας τη δίνει στα νεύρα που δε βάζει ούτε ευρώ κλπ... κι όσο κι αν βαδίζουν τα πράγματα πολύ διαφορετικά και πιο αργά απ ότι περιμέναμε.....η κριτική δηλαδή ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πάντα, αλλά όχι ισοπέδωση αυτή τη στιγμή που όλα τα σημαντικά είναι μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Εχει να φαει Ανακογλου και Ζοριτς ο ΑΕΚτζης το καλοκαιρι που θα στρωσει χαρακτηρα.. Και επειδη δεν ειναι καθε χρονο του Αγιαννιου με 1/4 του μπατζετ των ? ΑΟ και ? ΑΟΚ να τους κοντραρεις, του χρονου θα χει ακομα μεγαλυτερη μιζερια αναλογη των μουτρων του πριγκιπα του Νερετβα οταν μουτζωνει καποιον..

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε κι ο Μάικ, η ΑΕΚ έπεσε τάχα για να καθαρίσει από τα σκατά και επέστρεψε βουτηγμένη ως το κεφάλι στα ίδια ακριβώς σκατα.

 

Για τους λόγους αυτούς θεωρω λάθος τη στήριξη στον Μελισσανιδη με τη λογική ότι "δεν υπάρχει άλλος". Κατ' αρχάς δεν υπάρχει άλλος για τι πράγμα ακριβώς; Να κάνει διαχείριση εσόδων; Σοβαρά τώρα;

 

Στήριξη στον Μελισσανιδη για το γήπεδο; ? όσο ακόμα;

 

Για την εγκληματικη; Αυτός θα τους δικάσει; Γιατι κατά τα άλλα και φέτος η φαπα πήγε σύννεφο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

? οιος κορδερο? Υπαρχει παικτης κορδερο??? Αυτος ουτε στην β δν μπορεσε να κανει την διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Εχει πλακα,τερματισαμε δευτεροι,παμε για τελικο κυπελου,αλλα το πλανο μελισσανιδη ειναι ηδη αποτυχημενο.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε ίδια την ομάδα ? Δεν έχει αλλάξει κάτι ?

? αραδίνομαι.

Τι άλλαξε ακριβώς; Σταμάτησε το βατραχι να βγάζει μιζα από την ΑΕΚ; Έπαψε η ΑΕΚ να είναι στο έλεος της κάθε γκρανκασας ή μήπως θυμάσαι πολλές χειρότερες ΑΕΚ από την ΑΕΚ του "τίγρη" ;

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

είπαμεεεεε... δεν υπάρχει άλλη λύση αυτή τη στιγμή για την ΑΕΚ πέρα από τον Μελ, τέλος!...  η συζήτηση αυτή δεν έχει νόημα ...

 

η ΑΕΚ δεν τελειώνει με μια ήττα στο Καραϊσκάκη, όσο κι αν μας πείραξε αυτή.

 

παράγκα-γήπεδο-ομάδα.... με αυτή τη σειρά.... ΟΛΑ είναι μπροστά μας και στα 3 μέτωπα..

 

περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει την επόμενη χρονιά για να κρίνουμε

Link to comment
Share on other sites

Είναι απερίγραπτη η λαχτάρα που έχουμε φάει. Τελευταία παρατηρώ ότι όλο και περισσότεροι ΑΕΚτζηδες κάνουν λόγο για σιχασια και πώς είναι έτοιμοι να ρίξουν μία μούντζα και να σταματήσουν να ασχολούνται μία για παντα. Καλώς ή κακώς ο κόσμος της ΑΕΚ μετά την πεσαδα είχε ανάγκη για πολύ μεγαλύτερα πράγματα από μία δεύτερη θέση και έναν ημιτελικό. Και όλα αυτά με ομάδα μπουρδέλο.

 

Ίσως η πεσαδα ήταν απαραίτητη για να αντιληφθούμε ότι δεν υπάρχει σωτηρια. Αφού όλο το σκατο του παρελθόντος δεν έφυγε πάνω από το κουφάρι της ΑΕΚ με την πεσαδα τότε δεν θα φύγει ποτε.

 

Να δούμε και το τσίρκο που θα στήσουν το καλοκαίρι και να κόψουμε από την ΑΕΚ μία και καλή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το οτι η ομαδα ειναι χωρις γηπεδο και δρα (οντως) η παραγκα, τι σχεση εχει με το αγωνιστικο της ομαδας;

 

Για το οτι το καλοκαιρι προτιμηθηκε ο Τζιμπουρ αντι του ελευθερου Βελλιου φταινε ας πουμε ο Γκιρτζικης και ο Βασιλοπουλος;

 

Ας ξεκινησουμε απο αυτο το ερωτημα. Και αφου απαντησουμε με ΝΑΙ η με ΟΧΙ ας αναρωτηθουμε μετα και για ποιο λογο συνεβη αυτο.

Link to comment
Share on other sites

? άντως έχουμε πολύ διαφορετικη θεώρηση των πραγμάτων με όσους λετε ότι δεν υπάρχει άλλος.

 

Για εμένα, ο Μελισσανιδης δεν είναι απλά ανεπαρκής οπότε λέμε "Ενταξει αλλά ποιος; ". Για εμένα ο μελισσανιδης είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ. Και λεφτά δεν βάζει και ξοδεύει ξένα λεφτά (τα λεφτά της ΑΕΚ) σε επιλογές-μιζες της γκομενας του ή σε δικά του σκαλωματα που δεν ειναι τίποτα ταλέντα αλλά τελειωμενα τομάρια με αποτέλεσμα η ΑΕΚ να συμμετέχει σε πρωτάθλημα χωρίς έναν κανονικό επιθετικο.

 

Ο μελισσανιδης δεν ειναι η λυση στο προβλημα, ειναι το ιδιο το προβλημα και όσο πιο γρήγορα το καταλάβει ο οργανισμός (λολ) τόσο το καλύτερο για εκεινον.

Link to comment
Share on other sites

Είχε την ευκαιρία να το τελειωσει. Και όχι με γήπεδα και άλλα τέτοια που εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να κάνει. Ανέβασε την ομάδα και καν' την ξανά πρωταθληματικη. Δώσε πνοή. Κάνε κάτι.

 

Ε αυτός αποφάσισε ότι θα καθαρίσει με νεκροκεφαλες και γκρανκασες. Στη γ εθνικη δεν μας ένοιαζε, στη β λεγαμε υπομονή ε στην α εθνική αντε και γαμησου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? άντως έχουμε πολύ διαφορετικη θεώρηση των πραγμάτων με όσους λετε ότι δεν υπάρχει άλλος.

Για εμένα, ο Μελισσανιδης δεν είναι απλά ανεπαρκής οπότε λέμε "Ενταξει αλλά ποιος; ". Για εμένα ο μελισσανιδης είναι το πρόβλημα της ΑΕΚ. Και λεφτά δεν βάζει και ξοδεύει ξένα λεφτά (τα λεφτά της ΑΕΚ) σε επιλογές-μιζες της γκομενας του ή σε δικά του σκαλωματα που δεν ειναι τίποτα ταλέντα αλλά τελειωμενα τομάρια με αποτέλεσμα η ΑΕΚ να συμμετέχει σε πρωτάθλημα χωρίς έναν κανονικό επιθετικο.

Ο μελισσανιδης δεν ειναι η λυση στο προβλημα, ειναι το ιδιο το προβλημα και όσο πιο γρήγορα το καταλάβει ο οργανισμός (λολ) τόσο το καλύτερο για εκεινον.

Το ιδανικο για την ΑΕΚ θα ηταν να εδινε τα κλειδια σε τεχνοκρατες για να ασκησουν διοικηση, να ελεγχουν οικονομικα και να σχεδιασουν το οικονομικο και την στελεχωση της εταιρειας και ο Μελισσανιδης να επαιρνε το βατραχι και να ασχολιοταν με το γηπεδο και το παρασκηνιο. Τωρα καθομαστε και ασχολουμαστε με τον Μελισσανιδη που μας φορτωσε τον Ραφικ, με την ελπιδα να παιξει μπαλα απο υποχρεωση και ο Ραφικ τον δουλευει και τον δινει στον κοσμο και ο οποιος Μελισσανιδης περιμενε πως φετος θα υποβιβαζοταν ο Ολυμπιακος για στημενα.. ? ραγματικα ελπιζω να συνελθει και να κανει αυτα που πρεπει.. Εχεις 2 χρονια ακομα για να εχει ολοκληρωσει γηπεδο και να χει παρει πρωταθλημα. Ειναι ηδη στον 3ο χρονο του στην ομαδα και εργο δεν εχει δειξει. Αν στον 5ο χρονο ειμαστε μια απο τα ιδια δεν βρισκω λογο να το συζηταμε αλλο. Και προφανως θα δειξει απο φετος το καλοκαιρι τι και πως οριστικα. Απο το αν ξεκινησουν τα εργα, απο τι προπονητη (δεν) θα παρει και απο τι παιχτες (δεν) θα αγορασει. Εκτος αμα ο στοχος ειναι ξερω γω να ειναι η ΑΕΚ στα χερια του βατραχου για να γουσταρουν οι 60αρηδες και ας βγαινουμε και 5οι, γιατι εμενα απο αυτους που ναι τωρα στην ΑΕΚ δεν με εκφραζει ΚΑΝΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν το προβλημα το 04 "τρελος η λαμογιο"

Ηταν το προβλημα το 05 "κανω γηπεδο με λεφτα των μετοχων", χαμος στην ΕΡΑ

ηταν το προβλημα το 07 "βαλτε 70 βαζω 70"

ηταν το προβλημα το 11 "μη το κουνησεις Ντουσκο μου" και τις "ριζικες λυσεις"

Μπορω να πω και πιο πριν με την ΑΙΚ και το 96 με την πωληση , το γηπεδο στο Λουτρακι κλπ

 

Ε καποτε πρεπει να τελειωσει αυτο το παραμυθακι που τρωμε απο το 96 μεχρι σημερα..

ΑΝ ΔΕ Μ? ΟΥΝΕ Μ? ΟΥΛΝΤΟΖΕΣ ΚΑΙ ΘΕΜΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΣΕ? ΤΕΜΒΡΙΟ, Μ? ΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΟΙ ΜΑΣ.

Τις μετοχες ξεχασες το 94

Link to comment
Share on other sites

Θυμιστε μου 3ο χρονο με ? ολυ και Νοτια δεν ειχαμε Ριβαλντο και 21 αγωνιστικες πρωτοι?

Τριτο χρονο κερδιζαμε Μιλαν με Φερερ και τα πιτσιρικια του (νεοτερη ομαδα ΤουΛου τοτε) και ο Μελισσανιδης ελεγε πως η ομαδα χρειαζεται επενδυσεις γερες για να χτυπησει τον Ολυμπιακο. Ριμπο ειχαμε την 4η σεζον (2η του Φερερ).

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι αλλάζει κάτι, απλά αν θέλουμε να είμαστε απολύτως δικαιοι θα πρέπει να σημειώνουμε πάντοτε τον εντελώς καθυστερημένο κόσμο της ΑΕΚ η πλειοψηφια του οποίου θα στήριζε το βατραχι ακόμα κι αν η ΑΕΚ έπεφτε ξανά στη Β με τον ίδιο να είναι ο προπονητης. Ο τύπος έχει κάνει 2 καταστροφικά περάσματα από την ΑΕΚ και δεν αναφέρομαι στο ήθος ή στο ποσό γαμιεται για μισο ευρω, αλλά στην προπονητική του ικανοτητα.

 

Ε κάπου δηλαδή κι ο ΑΕΚτζης φταίει που όχι απλά τον ανέχεται στα κουμαντα της ΑΕΚ, αλλά τον υποστηριζει. Και βέβαια να σημειώνουμε πάντα το ποσό σπουδαίο ρόλο έπαιξαν σε αυτό μουνοπανα όπως ο Κώστας ο κετσετζογλου και αλλοι τέτοιοι.

 

Κατά βάση ο ΑΕΚτζης την αξίζει απόλυτα όλη αυτή την ξεφτιλα. Εμείς οι 50-100 τι φταίμε..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

αντιφασκεις. Δε γινεται να μη τελειωνει η ΑΕΚ σε μια ηττα, ετσι και δε γινεται να τελειωνει σε εναν Μελισσανιδη.

Καμια αναμονη.

Βαρεθηκαμε να περιμενουμε.

 

Μα δεν είπα ότι τελειώνει η ΑΕΚ σε Μελισσανίδη. ? ώς αντιφάσκω?

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ όμως είναι η μοναδική λύση, τι να κάνουμε ?

Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο? ΟΧΙ.

Θα πάψεις να ασχολείσαι με την ΑΕΚ ? ΟΧΙ. Άρα θα κάνεις υπομονή -όπως έκανες τόσα χρόνια- και θα περιμένεις και την επόμενη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Ο πολύ μεγάλος Φερέρ ο οποίος έφυγε νύχτα και αυτός.

Ο άνθρωπος που χωρίς δυνατές μεταγραφές την πρώτη χρονιά έβγαλε άνετα την ομάδα δεύτερη με καλό ποδόσφαιρο, έκανε νίκες στην Ευρώπη, ανέδειξε νεαρούς ποδοσφαιριστές.

Επίσης, έπαιξε στα ίσια τον Ολυμπιακό όπου και αδικήθηκε απο τη διαιτησία, π.χ. στο περίφημο 3-3.

Απο τους μεγαλύτερους προπονητές της ΑΕΚ.

Φανταστείτε να είχαμε Φερέρ αντί για Μπάγεβιτς το 2008-10. Θα επιτυγχανόταν το break even με ταυτόχρονη διατήρηση της ανταγωνιστικότητας της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι τελειώνει η ΑΕΚ σε Μελισσανίδη. ? ώς αντιφάσκω?

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ όμως είναι η μοναδική λύση, τι να κάνουμε ?

Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο? ΟΧΙ.

Θα πάψεις να ασχολείσαι με την ΑΕΚ ? ΟΧΙ. Άρα θα κάνεις υπομονή -όπως έκανες τόσα χρόνια- και θα περιμένεις και την επόμενη χρονιά.

 

Nαι, αλλά είναι η μόνη λύση με την προοπτική πως θα γίνει το γήπεδο και ενίοτε θα συνειφέρει κάπως οικονομικά και θα πολεμήσει το παρασκήνιο.

Αν δεν συμβεί κάτι απο αυτά, κάτι που θα το ξέρουμε σε λίγους μήνες, τότε απλώς είναι ένας επώνυμος φίλος της ΑΕΚ που παίρνει αποφάσεις όπως θα είχαν δικαίωμα να κάνουν χιλιάδες άλλοι, π.χ. εμείς εδω που με τον ένα ή άλλο τρόπο δίνουμε περισσότερα χρήματα απο αυτόν και αν και όχι μεγιστάνες, ασχολούμαστε και περισσότερη ώρα με την αγαπημένη μας ομάδα.

Ο χρόνος θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οι κατω των 35-40 ετων τι φταινε. Γιατι πχ εγω στα 27 μου εχω να δω κουπα απο τα 5 μου, τον Μπαγεβιτς τον θυμαμαι με την κοκκινη φορμα και βλεπω απο την ΑΕΚ να εχουν εκδιωχθει οι παντες που μικρο με εψηναν και να εχει γεμισει η ομαδα με Ντουσαν, Στρατο και Δημητριαδη. ΗΜΑΡΤΟΝ και ΕΛΕΟΣ.

 

Εκτος αμα η ΑΕΚ εχει γινει πια ενα αποκουμπι για τους 50αρηδες να τους θυμιζει απλα αγνες ομορφες 90s εποχες σε εναν κοσμο που αλλαζει βιαια καθημερινα σε παγκοσμιο επιπεδο και του οποιου τις αλλαγες οι ιδιοι αδυνατουν να ακολουθησουν. Τοτε που ηταν φρεσκοδιοριστοι, που ψηφιζαν Αντρεα για μια Ελλαδα νεα ή αγωνιζοντανγια το Μακεδονικο, τοτε που ηταν νεοι και ωραιοι και επαιζε μπαλαρα και η ΑΕΚαρα. 2016 και αφου τα παντα αποδειχθηκαν καπνος, εχουν βαλθει να μουμιοποιησουν την ΑΕΚ του 1990. Να ταν τροπος να παιζαμε με Ατμα, Κασαπη, Μανωλα, Κωστενογπου, Μπορμποκη, Σαμπα, Κετσπαγια, Αλεξανδρη, Κωστη, Σαβεφσκι και Μπατιστα ξερω γω 50 ετων εκαστος στην Δ' Εθνικη και να ριχναμε 4αρες.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι τελειώνει η ΑΕΚ σε Μελισσανίδη. ? ώς αντιφάσκω?

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ όμως είναι η μοναδική λύση, τι να κάνουμε ?

Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο? ΟΧΙ.

Θα πάψεις να ασχολείσαι με την ΑΕΚ ? ΟΧΙ. Άρα θα κάνεις υπομονή -όπως έκανες τόσα χρόνια- και θα περιμένεις και την επόμενη χρονιά.

Σχετικα με το αν θα παψεις να ασχολεισαι με την ΑΕΚ.. Ως το 2013 που ημουν 24 ετων επαιρνα διαρκειας 8 σερι χρονιες και ημουν μεσα. Εκτοτε η μονη μου ενασχοληση με την ΑΕΚ ειναι απο το ΚΜ. Απο μια αποψη δεν εχω παψει οντως να ασχολουμαι, για την ? ΑΕ ΑΕΚ ομως ειναι σαν να εχω παψει αφου δεν με εχει πλεον πελατη.

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Σχετικα με το αν θα παψεις να ασχολεισαι με την ΑΕΚ.. Ως το 2013 που ημουν 24 ετων επαιρνα διαρκειας 8 σερι χρονιες και ημουν μεσα. Εκτοτε η μονη μου ενασχοληση με την ΑΕΚ ειναι απο το ΚΜ. Απο μια αποψη δεν εχω παψει οντως να ασχολουμαι, για την ? ΑΕ ΑΕΚ ομως ειναι σαν να εχω παψει αφου δεν με εχει πλεον πελατη.

Δε σε έχει πλέον πελάτη, αλλά αύριο μπορεί να ξαναπάς και να σε έχει.

Εσύ μπορεί να μην πας, αλλά άλλοι πάμε και άλλος κόσμος πάει όπως βλέπεις.... πέρσι με το γαύρο π.χ.  ενώ έπαιζες Β, μαζεύτηκε 70 000 κόσμος. Αυτό κάτι λέει.

Εγώ π.χ. δε μπορώ να κόψω το γήπεδο, ούτε το βλέπω έτσι αυστηρά "πελατειακά".

Φέτος με έπεισε ο Μήτσος για διαρκείας και το χω μετανιώσει...πάντως και διαρκείας να μην έπαιρνα, στα περισσότερα ματς σίγουρα θα πήγαινα.

? εριμένουμε να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια, και ανάλογα κάνει ο καθένας τις επιλογές του.

Επαναλαμβάνω, όλα τα μέτωπα της ομάδας είναι ανοιχτά και τα σημαντικά είναι μπροστά μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αμα δεν φτιαξει ομαδα που να ειναι για πρωταθλημα, δεν φερει 3-4 παιχτες κανονικους και ονοματα, δεν φερει σοβαρο προπονητη που να ειναι γνωστος σχετικα και δεν ξεκινησουν μπετα, πανω απο 2-3 τικετς τον χρονο (φτηνα) και πολλα λεω, δεν παιζει να αγορασω. Και φυσικα σεβομαι απολυτα οσους στα δυσκολα απο το 2013 ως και σημερα ειναι εκει διπλα στην ομαδα και τους θεωρω πιο ΑΕΚτζηδες απλα εγω καπου πλεον δεν μπορω. Δηλαδη ξεκαθαρα θελω να με δει και να με σεβαστει ως πελατη η ΑΕΚ. Γιατι μονο αν φτασει σε αυτο το σημειο, θα ειναι πλεον υγιης. Τωρα με κοροιδευει. Τωρα μαζευει 70,000 κοσμο περσι στο ΟΑΚΑ και μπουκαρουν 20 τυποι και διακοπτεται το ματς. Ξεκαθαρα ευθυνη της. Και που οι 20 εκαναν οτι γουσταραν και που εφαρμοστηκε πανω της ο νομος (ενω με ? ΑΟΚ φετος πηγαν να το ξεκινησουν ξανα). Μην αρχησουμε, δεν θα τελειωσουμε ποτε. Απο το να τρωω στην μαπα γκρανκασες παλαιμαχους του Ολυμπιακου με 450€ το χρονο κανω 2 ταξιδια Αγγλια τον χρονο, βλεπω 2 ματς ? ρεμιερ Λιγκ και ειμαι ΟΚ. Και απο ΑΕΚ μυρωδια παιρνω απο μπασκετ, που και εκει μεν γκρανκασες εχει, αλλα τουλαχιστον εχω πανηγυρισει και ενα πρωταθλημα και ενα Ευρωπαικο σε ηλικια που να τα θυμαμαι και που ο Αγγελοπουλος (που φετος τα σκατωσε) δεν μου ειπε "κατσε να φτιαξω γηπεδο πρωτα", "κατσε να αντικαταστησω τον Βασιλακοπουλο με δικο μου, για να φερω παιχτες". Εφερε Χερστον και Μαυροκεφαλιδη, χωρις σοβαρα εσοδα και χωρις προοπτικη. Βαλε ποσο κοστιζουν αυτοι οι δυο και ποσο ροστερ εχει ο Μελισσανιδης και θα καταλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Με συγχωρείται. Αδυνατώ να παρακολουθήσω.

Από την απόλυση του ? ογετ εως σήμερα δεν υπάρχει καμια τεκμηριωμένη άποψη παρά μόνο υποθέσεις.

Υποθέσεις για τον ? ογετ, υποθεσεις για τον Κορδερο, υποθέσεις για τον Ανακογλου. Δεν βλέπω εως αυτήν τη στιγμή καμία δικαίωση των υποθέσεων.

Θα περιμένω. Ισως να έχετε δίκιο και καλύτερη πληροφόρηση.

Ως τότε αδυνατώ να μπω σε συζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×