Jump to content

Aτρόμητος - ΑΕΚ (Ημιτελικά Κυπέλλου-Επαναληπτικός): 26/04/16, 18.00, ΟΤΕ Sport 2


George_D
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο Μαλμπασα  

22 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπαρόχα
      1
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      1
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Κολοβέτσιος
      1
    • Σιμόες
      1
    • Γιόχανσον
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Μπαρμπόσα
      8
    • Βάργκας
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Τζιμπούρ
      8
  2. 2. Κόουτσινγκ Μανωλά

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      9
    • Κακό
      5
    • Απλά φυσιολογικό
      5
  3. 3. Χειρότερος παίκτης (βραβείο Μάλμπασα)

    • Μπαρόχα
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      13
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Βάργκας
      4
    • Αραβίδης
      2
    • Τζιμπούρ
      1


Recommended Posts

? αντως ο Αβραμιδης σε συνεχεια του προχτεσινου ενυπογραφου κειμενου του στο οποιο σχολιαζε καποιος Τζορτζ (ο Κετσετζογλου συκφωνα με τους διαχειριστες), σημερα γραφει ενδιαφεροντα πραγματα για τον Βαγγελαρο τον ? λατελλα και για τους λογους που ειναι εκτος αποστολης.

 

? ραγματα που αν δεν ισχυουν εξυπακουεται πως ειναι μηνυσιμα τοσο απο τον ιδιο τον Βαγγελη τον ? λατελλα οσο και απο την ? ΑΕ ΑΕΚ. Δεν τα γραφω εδω, για προφανεις (νομικα) λογους απλα περιμενω να δω αν η ? ΑΕ θα τους κυνηγησει νομικα.. Κατι μου λεει πως θα τους κυνηγησει οσο θα κυνηγησει και τον ? ογιετ.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οι κατω των 35-40 ετων τι φταινε. Γιατι πχ εγω στα 27 μου εχω να δω κουπα απο τα 5 μου, τον Μπαγεβιτς τον θυμαμαι με την κοκκινη φορμα και βλεπω απο την ΑΕΚ να εχουν εκδιωχθει οι παντες που μικρο με εψηναν και να εχει γεμισει η ομαδα με Ντουσαν, Στρατο και Δημητριαδη. ΗΜΑΡΤΟΝ και ΕΛΕΟΣ.

 

Εκτος αμα η ΑΕΚ εχει γινει πια ενα αποκουμπι για τους 50αρηδες να τους θυμιζει απλα αγνες ομορφες 90s εποχες σε εναν κοσμο που αλλαζει βιαια καθημερινα σε παγκοσμιο επιπεδο και του οποιου τις αλλαγες οι ιδιοι αδυνατουν να ακολουθησουν. Τοτε που ηταν φρεσκοδιοριστοι, που ψηφιζαν Αντρεα για μια Ελλαδα νεα ή αγωνιζοντανγια το Μακεδονικο, τοτε που ηταν νεοι και ωραιοι και επαιζε μπαλαρα και η ΑΕΚαρα. 2016 και αφου τα παντα αποδειχθηκαν καπνος, εχουν βαλθει να μουμιοποιησουν την ΑΕΚ του 1990. Να ταν τροπος να παιζαμε με Ατμα, Κασαπη, Μανωλα, Κωστενογπου, Μπορμποκη, Σαμπα, Κετσπαγια, Αλεξανδρη, Κωστη, Σαβεφσκι και Μπατιστα ξερω γω 50 ετων εκαστος στην Δ' Εθνικη και να ριχναμε 4αρες.

? ρωτον ποτέ δεν υπήρξαν "αγνές εποχές". Και δευτερον ο κοσμος της ΑΕΚ ποτέ δεν ηταν ενα ομοιογενες συνολο. Στα 90ς υπηρχαν οι πολλοι που περιοριζοντουσαν να πανηγυριζουν τα πρωταθληματα στο ποδοσφαιρο αλλα και οι λιγοι που πηγαιναν μια χουφτα ανθρωποι στο αλεξανδρειο στο μπασκετ χωρις αυτο να πρωταγωνιστει, μιλαμε για πριν τον Φιλιππου τωρα , που ακολουθουσαν το βολλευ οταν αυτο ηταν ακομα στη Γ Εθνικη κτλ. Επίσης μην νομιζεις οτι οσοι γιναμε ΑΕΚ στα 80ς  γιναμε επειδη ειχαμε δει πρωταθλημα. Οσο για τους πενηνταρηδες ρε συ αυτοι τα 70ς μπορει να νοσταλγουν, αντε και τα 80ς οχι τα 90ς.  :) Και σιγα μην εχει γινει η ΑΕΚ του παρελθοντος αποκουμπι για τον οποιοδηποτε. Ελεος.   

Link to comment
Share on other sites

Κατ εμε, η κινηση με Κορδερο καταδεικνυει οτι τα κοζα (ξανα)γυρισανε στα αποδυτηρια. Ο Κορδερο ηταν και ειναι οσο κι αν ακουγεται περιεργο, ο "αρχηγος" των λατιν στα αποδυτηρια λογω παλαιοτητας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Ξεκατίνιασμα αυτή τη στιγμή Καζαντζόγλου με Τσιάρτα... στον τοίχο του πρώτου :lol: :lol:

13100870_10154030071286271_4532436750784

13062468_10154030071616271_9755416810709

Link to comment
Share on other sites

Οσο περιεργος και ψωναρα να ειναι ο βαθιληθ, και μπαλα ξερει και εξυπνος ειναι.

Αν υπαρχει καποιος βετερανος μας, που εχει τις ικανοτητες να ειναι στη διοικηση, ειναι αυτος.

Link to comment
Share on other sites

βασικα εχει πεσει πολυ μιρλα εν μερη οχι αδικαιολογητη αλλα γκρινια του μεσηλικα. 

 

τα ιδια ακριβως συμβενανε στην ΑΕΚ εδω και 3 χρονια και τα ιδια με αλλους πρωταγωνιστες συμβεναν απο το 2004 και δωθε με πολυ μικρες περιοδους ησυχιας και ευρυθμης λειτουργιας.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Αμα εχει πεσει μιρλα στον κοσμο, πα να πει οτι η επικοινωνια της ομαδας ειναι για τον πουτσο. ? α να πει οτι ο Δηματος θα επρεπε να εχει απολυθει.

Link to comment
Share on other sites

πουτσες 25 χρονια που θυμαμαι εγω ιδια μιρλα επικτρατει για διαφορους λογους, σημερα ειναι πιο ορατη γιατι ειναι πολυ πιο ευκολο να την διαδωσεις

 

επερνες πρωταθλημα και πλακωνονταν στο φουαγιε θεατρου ο πουστης με τον ψαρα

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε συ amd αφου 20 χρονια σε τομεις οπως η επικοινωνια οπου σε ολο τον σοβαρο πλανητη βαζουν επιστημονες, εμεις παμε με Δηματους λογικο. Θα μου πεις οι αλλοι πανε μσ Καραπαππα. Καλοι καραβλαχοι και αυτοι, αλλα αυτοι παιρνουν και κουπες.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω με τα "ετσι ειναι" ειτε αφορουν ΑΕΚ, ειτε Ελλαδα ειτε γενικοτερα. Τεσπα.. ? ρος το παρον διαβαζουμε περηφανο ρεπορτερ Καζατζογλου.

Link to comment
Share on other sites

καλα και πιο πριν διαβασες το χ,ψ ρεπορτερ 

 

πουστης ο ενας πουστης και ο αλλος 

 

το προβλημα δεν ειναι ο χ,ψ καζαμπουμπου, αυτος τι δουλεια που πληρωνεται κανει

 

το προβλημα ειναι οτι εχεις εναν ανθρωπο που ιδιοκτητης δεν ειναι επισημα δεν ειναι τιποτα, κουμαντο κανει για τα παντα, και δεν βαζει φραγκο.

 

η απογοητευση ειναι μεγαλη γιατι ο συγκεκριμμενος ειτε ετσι ειτε αλλιως, ειτε σωστα ειτε λανθασμενα θεωρουνταν το τελευταιο σου χαρτι και αυτο το χαρτι τελειωσε η αντε να ειμαι λιγο μαζεμενος τελειωνει επικινδυνα.

 

ολα τα αλλα 25 χρονια ιδια ειναι 

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

? αντως ο Αβραμιδης σε συνεχεια του προχτεσινου ενυπογραφου κειμενου του στο οποιο σχολιαζε καποιος Τζορτζ (ο Κετσετζογλου συκφωνα με τους διαχειριστες), σημερα γραφει ενδιαφεροντα πραγματα για τον Βαγγελαρο τον ? λατελλα και για τους λογους που ειναι εκτος αποστολης.

 

? ραγματα που αν δεν ισχυουν εξυπακουεται πως ειναι μηνυσιμα τοσο απο τον ιδιο τον Βαγγελη τον ? λατελλα οσο και απο την ? ΑΕ ΑΕΚ. Δεν τα γραφω εδω, για προφανεις (νομικα) λογους απλα περιμενω να δω αν η ? ΑΕ θα τους κυνηγησει νομικα.. Κατι μου λεει πως θα τους κυνηγησει οσο θα κυνηγησει και τον ? ογιετ.

 

Δώσε κανένα λινκ κι έχω φάει το διαδίκτυο να ψάχνω  :D

Link to comment
Share on other sites

Αν η Κορδερενα κάνει γυμνά, πληρώνω όσο όσο... Αλλά κλασικές μλκιες του Αβραμίδη είναι αυτά, στάνταρ. Για πέντε κλικ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Ζάρα τώρα, εσύ είσαι σωστός μερακλής. Δεν το περίμενα από σένα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? αρεξήγηση, αναφέρομαι στα "γυμνά" που λέει ο Στηβενιδης.

Δεν γυρνάμε την πλάτη στην ωριμάζουσα Κορδερενα για τα επόμενα 20 χρόνια τουλάχιστον :)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×