Jump to content

AEK - Παντοφλοφοροι Ρωσοι Ρομα (Play-off): 29/05/2016, 20.30, NovaSports 1


Guest ΧΑΜΠΟΣ
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο μαλμπασα  

21 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      1
    • Ντίντακ
      1
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      17
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      0
    • Αραβίδης
      0
    • Πλατέλλας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      15
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάλμπασα (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Άρθο
      0
    • Κολοβέτσιος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Μπακάκης
      3
    • Μπαρμπόσα
      0
    • Πέκχαρτ
      4
    • Αραβίδης
      10
    • Πλατέλλας
      1


Recommended Posts

oxi apla milousame gia smikrunsh kai retsinies, ths kakomoiras ginotan. Rwta kai ton aderfo Giannh apo panw.

 

πουτσες μπλε λεγοντουσαν, δεν ειμασταν σε αλλο μερος, ειπαμε μικρυνε η ΑΕΚ χθες και ο τιτλος ειναι ρετσινιασμενος και παλαμακησες οσοι ηταν γηπεδο χθες.

 

αυτο ειναι το ρεζουμε γιατι στους χαρακρητισμους ειμαστε πρωτοι 

Link to comment
Share on other sites

nai giati oso ton vrizame, anevaze phxu. Kai eftase mexri Rivaldo. Mh ta ksexnas auta. Shmera panhgurizoume gia mpakaseta oxi gia Rivaldo.

Εδώ μέσα τον βρίζαμε γιατί στο γήπεδο δεν ακουγόταν κιχ.

Ακόμα και η R με τις κάμερες και τις ρουφιανιές είχε θέμα και όχι με το αγωνιστικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να φανταστείς τι γραφόντουσαν εδώ μέσα για τον κοντό και τους μπουρμποκρασάδες.

Το πιθανότερο είναι να μας είχες κόψει την καλημέρα.

την πρωτη χρονια με το πουλι στο φεγγαρι ειμασταν ....... κιχ δεν ακουγοταν

Link to comment
Share on other sites

ειπες το πρωταθλημα που θα παρεις θα ειναι ρετσινιασμενο σε τι διαφερει απο το κυπελλο 

 

πουτσες μπλε ολα ξεκινησαν απο το μη αγωνιστηκο θεμα 

 

σφυριζε πουτσα απο τον νατσουρα και ολοι κανανε χερια σε παρακαλω τωρα που θα αλλαξουμε την ιστορια. αγωνιστηκα μεχρι να επιστρεψει ο πουτανας γιος ο απεθαντος δεν ειχε ακουστει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

πουτσες μπλε λεγοντουσαν, δεν ειμασταν σε αλλο μερος, ειπαμε μικρυνε η ΑΕΚ χθες και ο τιτλος ειναι ρετσινιασμενος και παλαμακησες οσοι ηταν γηπεδο χθες.

 

αυτο ειναι το ρεζουμε γιατι στους χαρακρητισμους ειμαστε πρωτοι 

Επειδή μιλάω μόνο για τον εαυτό μου,ούτε χαρακτήρισα κανέναν ούτε προσέβαλα κανέναν.

Ίσα-ισα έγραψα ότι όσοι πάνε γήπεδο είναι ήρωες.

Απλά για να σου θυμίσω τι γινόταν πριν 10 χρόνια εδώ μέσα,όποιος τόλμαγε κι έλεγε κάτι καλό για τον κοντό ή άκουγε μπινελίκια ή έτρωγε μπαν όμορφα και δημοκρατικά. :D

Link to comment
Share on other sites

να αποφασουμε ποιος φταιει ομως η διοικηση που εκανε κιχ για την σφαγη η οι παλαμακηδες που δεν εχουν απαιτησεις. η 50-50.

 

ειπες κατα λεξη και να παρουμε πρωταθλημα θα ειναι ρετσινιασμενο 

Link to comment
Share on other sites

την πρωτη χρονια με το πουλι στο φεγγαρι ειμασταν ....... κιχ δεν ακουγοταν

Μέχρι το γκολ του νατσούρα και τα μπλουζάκια δεν πάμε για πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

να αποφασουμε ποιος φταιει ομως η διοικηση που εκανε κιχ για την σφαγη η οι παλαμακηδες που δεν εχουν απαιτησεις. η 50-50.

 

ειπες κατα λεξη και να παρουμε πρωταθλημα θα ειναι ρετσινιασμενο 

Εγώ?????

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μιλάω μόνο για τον εαυτό μου,ούτε χαρακτήρισα κανέναν ούτε προσέβαλα κανέναν.

Ίσα-ισα έγραψα ότι όσοι πάνε γήπεδο είναι ήρωες.

Απλά για να σου θυμίσω τι γινόταν πριν 10 χρόνια εδώ μέσα,όποιος τόλμαγε κι έλεγε κάτι καλό για τον κοντό ή άκουγε μπινελίκια ή έτρωγε μπαν όμορφα και δημοκρατικά. :D

 

ασε με Τολη, εχεις γραψει και εσυ για θυματα και πελατες κτλπ μην τα σκαλισουμε τωρα γαμησετο 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τώρα το γυρίσαμε στην διαιτησία, αυτό μικραινει τώρα την ΑΕΚ.. Μαλακες έχετε χάσει κάθε λογική πραγματικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ε ναι γιατι το χειροκροτημα ηταν για το χθεσινο ματς οχι γιατι την κουπα που ηρθε φετος.

Link to comment
Share on other sites

ασε με Τολη, εχεις γραψει και εσυ για θυματα και πελατες κτλπ μην τα σκαλισουμε τωρα γαμησετο 

Τίποτα από αυτά δεν έχω γράψει.

Το μόνο που έχω γράψει είναι ότι αν πήγαινα για διαρκείας και μου έδιναν απόδειξη από κάτι ΕΦΑ θα τους πήγαινα δικαστήρια.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από αυτά δεν έχω γράψει.

Το μόνο που έχω γράψει είναι ότι αν πήγαινα για διαρκείας και μου έδιναν απόδειξη από κάτι ΕΦΑ θα τους πήγαινα δικαστήρια.

την μερα που εγραψες μεταξυ σοβαρου και αστειου για τα πρεζακια του οακα που ερχονται στο κλειστο και χαλανε την ατμοσφαιρα ειχες γραψει χοντραδες .... για θυματα κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τώρα το γυρίσαμε στην διαιτησία, αυτό μικραινει τώρα την ΑΕΚ.. Μαλακες έχετε χάσει κάθε λογική πραγματικά.

Αυτό που μικραίνει την ΑΕΚ είναι να σε γαμάει η μπουγάτσα με τα κοράκια,να σου λέω ευχαριστώ για την φιλοξενία και συ να ρουφάς το πούρο σου χαμογελαστός.

Τον γιάννη τον χαλάνε τα λογιστικά αλλά τα πολίτικς του βενζινά δεν τον χαλάνε.

Link to comment
Share on other sites

a htan eteroxronismeno palamokrothma. De katalavame oti xasame thn 8esh twn PO apo ton mpaogk pou arxise ta PO me -2

χειροκροτησαμε την προσπαθεια ...... ολης της χρονιας ...... εκτος αν δεν αναγνωριζεις την προσπαθεια

Link to comment
Share on other sites

την μερα που εγραψες μεταξυ σοβαρου και αστειου για τα πρεζακια του οακα που ερχονται στο κλειστο και χαλανε την ατμοσφαιρα ειχες γραψει χοντραδες .... για θυματα κλπ κλπ

Σόρρυ που δεν γουστάρω τους μπαφους και τους τεκέδες.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι ο κόουτς του παοκ βγαίνει και λέει είναι άντρες οι παίχτες του επειδή πήραν Χ στην Αθήνα αδυνατώ να κατανοήσω πως μικραίνει την ΑΕΚ. Φαντάσου να έλεγε ο Δέλλας είναι άντρες οι παίχτες μας επειδή πήραν Χ στην Τούμπα. 

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ που δεν γουστάρω τους μπαφους και τους τεκέδες.

 

Ξενέρωτος

 

:D

Link to comment
Share on other sites

esy 8ewreis ok dld to x8esino Xinari?

 

Τι εννοείς οκ???

 

Σαν αποτέλεσμα δε μου άρεσε, ηθελα να ρίξουμε πούτσα. Δεν πανηγύρισα στο τέλος, έριξα και 1231 παναγίες στον αραβίδη. 

 

Αλλά ούτε θεωρώ οτι μικρυνε η ομάδα απο το χθεσινό, ούτε ότι είμαστε στο άρμα της παντόφλας, ούτε ότι το δώσαμε ούτε τίποτα τέτοιο αστείο. Ίσα-ίσα δε μπορείς να πεις οτι δεν το προσπάθησαν χθες  όλοι (αυτό έλειπε), απλώς είναι αραβίδηδες και βρίσκουν το δοκάρι απο το μισό μέτρο. Αν ήταν δοκάρι και μέσα, άλλα θα λέγαμε σήμερα, τι να κάνουμε?

 

Επίσης δεν θεωρώ την ομάδα "ΑΕΚ2013" που μου γυρνάν τ'αρχίδια ανάποδα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από αυτά δεν έχω γράψει.

Το μόνο που έχω γράψει είναι ότι αν πήγαινα για διαρκείας και μου έδιναν απόδειξη από κάτι ΕΦΑ θα τους πήγαινα δικαστήρια.

 

Να πας στα δικαστήρια και αυτούς που εξυπηρετούν τα συμφέροντα συγκεκριμένου γραφείου μανατζερ και όχι τα συμφέροντα της ΚΑΕ ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ρε συ ολοι λεγαμε οτι ο κοντος αλαξε το dna του γηπεδικου Α.Ε.Κτζη .......

χειροκροταγαν μετα απο πουτσες ..... για το ΤΙ? ΟΤΑ....

ε χτες δεν εγινε αυτο ...... αυτο δεν καταλαβαινεις .... χτες χειροκροτηθεικε η κουπα η προσπαθεια η χρονια ..... κανενας αραβιδης κανενας πλατελας και κανενας μελ

Link to comment
Share on other sites

Να πας στα δικαστήρια και αυτούς που εξυπηρετούν τα συμφέροντα συγκεκριμένου γραφείου μανατζερ και όχι τα συμφέροντα της ΚΑΕ ΑΕΚ

Μαζί σου αρκεί να μπορώ να το αποδείξω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όσοι κραζετε αυτούς που χειροκροτησαν χθες, που ξαναλέω ούτε εγώ θα χειροκροτουσα, επιτελειτε έργο υπερασπισης κατά της μικρυνσης της ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×