Jump to content

AEK UEFA Europa League 2016-17


Guest doc.geo21
 Share

Recommended Posts

οπως ειμαστε περναμε τους 3 νορμαλ με τους ρωσους παιζεται στα ισια με τους γαλλους δυσκολα

Χωρίς γκολ και με δεδομένη τη δυσκοιλιότητα μας εκεί, δεν περνάμε ούτε τον ? ΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς γκολ και με δεδομένη τη δυσκοιλιότητα μας εκεί, δεν περνάμε ούτε τον ? ΑΣ.

 

αποψεις ειναι αυτες ρε αγαπη, εγω βλεπω τους 3 στα μετρα μας οι ρωσοι στα ισια και οι γαλλοι ειναι δυσκολα. με 1-0 ? με 1-0 και παμε παρακατω

Link to comment
Share on other sites

αποψεις ειναι αυτες ρε αγαπη, εγω βλεπω τους 3 στα μετρα μας οι ρωσοι στα ισια και οι γαλλοι ειναι δυσκολα. με 1-0 ? με 1-0 και παμε παρακατω

Ρε μωρό, εδώ δυσκολεύτηκες να σκοράρεις με τα χωριά της ? ολωνίας και έμπαιναν μέσα τα παιδιά του Δέλλα και καθάριζαν. Τι να λέμε. 

Ακόμα και μια βδομάδα πριν το πρώτο παιχνίδι να έφερναν φορ θα το γύριζα σε αισιόδοξος, αλλά με Αραβίδη δε γάμησε κανείς. 

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά παρατηρώ μια γκέυ εσάνς τώρα τελευταία στο ΚΜ, δεν ξέρω ίσως να ναι και ιδέα μου.

Link to comment
Share on other sites

εσυ το βλεπεις ετσι εγω αλλιως, εγω ειδα οτι στο μοναδικο ματς που ο αντιπαλος δεν επαιξε ταμπουρι αλλα σε επαιξε στα ισια εκανες 15 ευκαιριες και εβαλες 2 γκολ ευκολα. προφανως δεν περιμενω κανεναν απο τους αντιπαλους μας να παιξει ταμπουρι εκτος των ιρλανδων αν περασουν. συνεπως πιστευω οτι θα βρω γκολ, και αν η αμυνα κρατησει σωστα πιστευω οτι με εβραιους ουκρανους και λευκορωσους / ιρλανδους περναω. 

 

η σπαρτακ ειναι αλλη ιστορια δεν εχιε ξεκινησει ακομα εχει 3-4 πολυ καλους παιχτες αλλα απο περσι ειναι μπουρδελο ε εκει παιζεται 50/50

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη χρονιά ΤΙΓΡΗ και το συζητάς αν περνάς την Βλαντα Καβλαντα σε διπλά παιχνίδια.

 

Γι αυτό πέσαμε μαλάκα μεγιστάνα.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

minsk να γινουν ομορφιες μετα τη συναντηση μας στο handball :P :P

οι πιθανοτητες μου προκρισης ......

 

Σεντ Ετιέν (Γαλλία)   0%
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ) ή Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)  50%
Σπάρτακ Μόσχας (Ρωσία) 20%
Βόρσκλα ? ολτάβα (Ουκρανία)  60%
Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία) ή Σεντ ? άτρικς (Ιρλανδία) 60%

Link to comment
Share on other sites

? ου'ναι εκείνες οι εποχές που περιμέναμε ευρωπαικές κληρώσεις και μας έπιανε ταχυπαλμία από την αγωνία.

Μαλάκα βενζινά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το ξαναγραφω.

αν δδεν περασεις ομιλους και να κανεις μια αξιοπρεπη συγκομιδη εκει

του χρονου θα σαι πολυ χειροτερα στην καταταξη.

ειναι κομβικο ζητημα η προκριση στους ομιλους.

 

για αυτο και ηταν τοσο σημαντικο να πας οσο το δυνατον πιο δυνατος σε ενισχυση σε αυτα τα ματς,,

 

αλλα ..ΑΕΚ ? ΑΕ..στα αρχιδια μας ολα και ενας δεδες να προσπαθει να σωσει τα ασωστα...

καζαντζιδης και ταραμοσαλατα μεχρι να σβησει ο ηλιος.

 

Θα τους ντοπάρει τους παιχταράδες μας η προεδράρα πριν το ματς με χαρακίρια και θα τους γαμήσουμε όλους

Link to comment
Share on other sites

αγιαξ-παοκ...

ελατε μουνακια...

? αρ το αλλιως, δεν εισαι στο σωστο μερος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις καμιά μαλακία και πάρεις φορ και χρεωθούμε τσάμπα. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×