Jump to content

AEK UEFA Europa League 2016-17


Guest doc.geo21
 Share

Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή η ΑΕΚ δεν είναι έτοιμη να παίξει ούτε Ιντερτότο.

 

Ε μην κατεβει τοτε

Link to comment
Share on other sites

Ο καράφλας να πάει να πει στον τζαμπατζή ή μου φαίρνεις τους παίχτες που πρέπει ή θα πάς γαλλία με προπονητή τον παναγιωτάρα πως στον πούτσο τον λένε.

Άντε με τον μαλάκα κι αυτόν.

? ερίμενε και εσύ τον Κετσπάγια να κάνει τον Κολοκοτρώνη, όπως περιμένατε και τους προηγούμενους. 

Ήξερε που ερχόταν και με ποιους πήγαινε να συνεργαστεί. 

Όμως πρέπει να μάθει αν δεν το ξέρει ήδη αν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει να δουλεύει στην ΑΕΚ μετά τον πιο σίγουρο αποκλεισμό στην ιστορία του παγκοσμίου ποδοσφαίρου ή να ψάχνετε από τώρα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε μην κατεβει τοτε

Άλλο είπα εγώ, άλλο κατάλαβες μικρέ μπήχτη. 

Link to comment
Share on other sites

panagiotaras-600-x-350-12.jpg

 

Μετά τις άδειες που πήρα όλο το Μάη, οι μαλάκες οι συνάδελφοι πίστεψαν ότι θα με χώσουν ταμείο αυγουστιάτικα να μοιράζω συντάξεις. Α ρε φουκαράδες...

Link to comment
Share on other sites

Θα ζησουμε κορυφαιες στιγμες στην Γαλλια.

 

Σεντερμπακ Κολοβετσιο-Λαμπροπουλο (η οποιον ερθει) μπροστα τους τον Τσικιτσικιτσι με παρτενερ Σιμοες και Γιοχανσον, ? λαγια Μπακ Ντιντακ-Γκαλο και εξτρεμ Μπακακη. 9/11 αμυντικοι θα ναι

Link to comment
Share on other sites

? ΑΜΕ ΓΕΡΑ ΛΕΜΕ

 

? αιζει να ναι ο χειροτερος υμνος που χαμε.

Link to comment
Share on other sites

? ερίμενε και εσύ τον Κετσπάγια να κάνει τον Κολοκοτρώνη, όπως περιμένατε και τους προηγούμενους. 

Ήξερε που ερχόταν και με ποιους πήγαινε να συνεργαστεί. 

Όμως πρέπει να μάθει αν δεν το ξέρει ήδη αν υπάρχει περίπτωση να συνεχίσει να δουλεύει στην ΑΕΚ μετά τον πιο σίγουρο αποκλεισμό στην ιστορία του παγκοσμίου ποδοσφαίρου ή να ψάχνετε από τώρα. 

Δηλ εσύ πιστεύεις ότι του είπε ο βενζινάς πως θα πάει να παίξει ευρώπη με φορ τον αραβίδη και ο καράφλας το δέχτηκε?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα διωξουν τον Τιμουρ επειδη δεν απεκλεισε την Σεντ-Ετιεν με τον Αραβιδη επιθετικο;

Link to comment
Share on other sites

Δηλ εσύ πιστεύεις ότι του είπε ο βενζινάς πως θα πάει να παίξει ευρώπη με φορ τον αραβίδη και ο καράφλας το δέχτηκε?

Τρέχοντας ήρθε μετά τη μαλακία με τον ? ουρκουά. 

Και εδώ που τα λέμε και πολύ της είναι της τωρινής ΑΕΚ ένας προπονητής με το ΣιΒι του Τιμούρι και με εμπειρία ΤσουΛι.  

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα διωξουν τον Τιμουρ επειδη δεν απεκλεισε την Σεντ-Ετιεν με τον Αραβιδη επιθετικο;

Θα σου κάνει έκπληξη; 

Link to comment
Share on other sites

Ναι

Ε τότε παίζει να πιστεύεις ότι το πρόσωπο του ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ είναι ο Αραβίδης.

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε παίζει να πιστεύεις ότι το πρόσωπο του ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ είναι ο Αραβίδης.

Οχι αλλα δεν μου εδειξαν απο την διοικηση πως εκαναν κινησεις για να χτυπησουν προκριση. Δεν φανηκε καπου οτι πιστευαν σε αυτη

Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλα δεν μου εδειξαν απο την διοικηση πως εκαναν κινησεις για να χτυπησουν προκριση. Δεν φανηκε καπου οτι πιστευαν σε αυτη

Είχα γράψει στα τέλη της σεζόν ότι αν θες πραγματικά να έχεις ΕΛ? ΙΔΕΣ πρόκρισης στο πρώτο νοκ-αουτ, τότε ήθελες 8-9 παίκτες που ο πιο αμφίβολος θα ήταν στο βιογραφικό του Τζίζας. 

Εδώ δυσκολεύονται να φέρουν τρίτο στόπερ. 

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι είμασταν μια χαρά εδώ μέσα με τους τσελεμεντέδες μέχρι που ήρθαν οι γνωστοί άγνωστοι και γαμήσαν το τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ε γι αυτο λεω στον μπουτσο τους. Ζαρια εριξαν, παιζει να κοψουν και 45,000 εισιτηρια στο ματς του ΟΑΚΑ και απο εκει περα ενα ματς την βδομαδα του χρονου για να εξασφαλισουμε ανετα την εισοδο στα πλευ οφς της επομενης σεζον

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι είμασταν μια χαρά εδώ μέσα με τους τσελεμεντέδες μέχρι που ήρθαν οι γνωστοί άγνωστοι και γαμήσαν το τόπικ.

? έσ' τα.

Τώρα θα είχαμε ανοίξει το κεφάλαιο ντρέσινγκς και ντιπς. 

Link to comment
Share on other sites

Ε γι αυτο λεω στον μπουτσο τους. Ζαρια εριξαν, παιζει να κοψουν και 45,000 εισιτηρια στο ματς του ΟΑΚΑ και απο εκει περα ενα ματς την βδομαδα του χρονου για να εξασφαλισουμε ανετα την εισοδο στα πλευ οφς της επομενης σεζον

? άμε πάλι. 

Ο συγκεκριμένος αντίπαλος θα ήταν μπελάς και με το ρόστερ του 2008, γιατί πολύ απλά παίζουν άλλο άθλημα από αυτό που παίζουμε εμείς.

Το πρόβλημα παραμένει ότι φαβορί δε θα ήσουν ούτε με τον ? ΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

? άμε πάλι. 

Ο συγκεκριμένος αντίπαλος θα ήταν μπελάς και με το ρόστερ του 2008, γιατί πολύ απλά παίζουν άλλο άθλημα από αυτό που παίζουμε εμείς.

Το πρόβλημα παραμένει ότι φαβορί δε θα ήσουν ούτε με τον ? ΑΣ.

Μητσακλα....

ολα θα γινουν!

Link to comment
Share on other sites

? α να διαβασω κανα φορουμ Σεντ Ετιεν

? α να διαβασω κανα φορουμ Σεντ Ετιεν

Λογικα στο ακουσμα της κληρωσης θα αγχωθηκαν.Μετα απο λιγα λεπτα θα μπηκαν στο τρνσφερμαρκτ και θα επεσε το γελιο της αρκουδας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

? άμε πάλι. 

Ο συγκεκριμένος αντίπαλος θα ήταν μπελάς και με το ρόστερ του 2008, γιατί πολύ απλά παίζουν άλλο άθλημα από αυτό που παίζουμε εμείς.

Το πρόβλημα παραμένει ότι φαβορί δε θα ήσουν ούτε με τον ? ΑΣ.

Ρε μλκ μητσάκλα γαμώ το μουνί της καλιρόης τα γεμιστά στα μέρη σου τα φτιάχνετε και με κιμά ή μόνο χωρίς?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×