Jump to content

Ταινίες 🎞️


Guest
 Share

Recommended Posts

Ειδα Ιναριτου με Ντι Καπριο και εχω να δηλωσω οτι δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα οπως η σκηνη με την αρκουδα

 

δε θυμασαι καλα

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

χθες ειδα children of men. ok. γιαυτο που παρουσιαζει η ταινια ηταν καλή.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές αξιώθηκα και πήγα να δω τον πόλεμο των άστρων. Χαριτωμένο, μια χαρά, εμένα ικανοποίησε τις προσδοκίες μου. Old school star wars, καλό στόρυ με αρχή και τέλος, πέρασε το δίωρο χωρίς να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Το Burnt το ειδα κι εγω, εμενα μου αρεζε πιο πολυ απο 2/5 που εβαλε ο ? ορτοσαλτε, αλλα εχω κολλημα με τη μαγειρικη οποτε fair well.

Star Wars δεν εχω δει ουτε ενα και ουτε προκειται.

 

Φλώρε

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

τι να πεις για τον ανθρωπο που δεν εχει δει Star Wars.

 

Απορώ πως μεγαλώσανε και γίνανε νορμάλ άτομα. Oh wait...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και στη Β. Κορέα να μεγαλώνανε θα είχε δει έστω (υποχρεωτικά) την ντόπια παραγωγή με τον supreme leader να αντιμετωπίζει την evil capitalistic empire του Darth Americus.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω δει ουτε ενα Star wars και ισως καποια στιγμη να το δω. Τι κακο με αυτο δηλαδη?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι μεγαλωσαμε χωρις παραμυθακια! Τοσο κακο ειναι;

 

Τι ομάδα είσαι είπαμε;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Στον πατερα μου τον τσιφουτη να τα πεις αυτα που απο την αρχη μου ειπε οτι δεν υπαρχει Αγ.Βασιλης! :P

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει τα 5 απο τα 7. Κανονικα δεν πρεπει να κανω τωρα την κριτικη μου αλλα θα την κανω. 

Κατ εμε ειναι απλα μια ταινια περιπετειας με μεγαλο στορυ. Δεν θα τη χαρακτηριζα σε καμια περιπτωση επος. Βεβαια να πω οτι δεν ειμαι και φαν ταινιων με διαστηματα κλπ. Για την εποχη της ομως εσπερνε απο αποψη εφε.

Ως λατρης του Τολκιν και του Αρχοντα των Δαχτυλιδιων να πω οτι το Σταρ Γορς ειναι πολυ αγαθομουνικο για να αγγιξει το Επος των Επων.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την ειχα πατησει να δω τον Αρχοντα το πρωτο θα ειχα γλιτωσει κ τα αλλα 2. Εκανα την μαλακια στην αρχη κ μετα ειπα να την ολοκληρωσω κ να δω κ την συνεχεια.

 

τουλαχιστον η συνεχεια ηταν καπως καλυτερη.

Edited by BillR21
Link to comment
Share on other sites

Trash 4/5, με χάλασε το απλοϊκό τελος.

Μετά την Ζαστροπροτροπή, λέω να δω Ντι Καπριο σήμερις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την ειχα πατησει να δω τον Αρχοντα το πρωτο θα ειχα γλιτωσει κ τα αλλα 2. Εκανα την μαλακια στην αρχη κ μετα ειπα να την ολοκληρωσω κ να δω κ την συνεχεια.

 

τουλαχιστον η συνεχεια ηταν καπως καλυτερη.

 

Μπαν.

 

Αλητεια. 

 

EDDIE?

Link to comment
Share on other sites

Φλώρε

Επισης δεν εχω δει ουτε 1 λεπτο Game of Thrones, Αρχοντα των Δαχτυλιδιων και τα ρεστα. Και ουτε προκειται κιολας.

 

Με αγαπη, ο φλωρος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Λεπόν, πολύ καλό το The Revenant, σε κρατάει απ' την αρχή ως το τέλος. Αμαν είχε και υπότιτλους στο σινεμα θα ταν ακόμα καλύτερα.. :lol:

Edited by agelos
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας έχω πει να το κλείσετε?

 

Αφού βρέθηκαν 2-3-4 που δεν έχουν δεί star wars στην ζωή τους, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης του τοπικίου.

 

Είναι σαν να λέτε οτι δεν έχετε δεί ποτέ το γκολ του Τάκη του Γαμιά

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν εχω δει ουτε 1 λεπτο Game of Thrones, Αρχοντα των Δαχτυλιδιων και τα ρεστα. Και ουτε προκειται κιολας.

 

Με αγαπη, ο φλωρος.

Εισαι αρχοντας. Σε ζηλευω, γιατι οπως εγραψα την πατησα με τον αρχοντα, αλλα κ με το got που ξεκινησα με το αισθημα ως κοινη δραστηριοτητα κ αναγκαστικα το συνεχιζω (το οποιο βεβαια αν δεν ειχε τις μλκς με δρακους,ζομπι κλπ κ κρατουσε μονο τις ιντριγκες θα ηταν καλο).

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση το LOTR με το star wars. Μα καμια. Επισης το Star Trek με το Star Wars.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει ειναι να σ αρεσει ο Σορεντινο. ? ερναει αρκετα μνμ η ταινια. 

 

Ναι, σιγά τον μαλάκα.....

 

Απο εξόδους, ίδιος με Ανέστη ήταν...

 

Μορέτο21

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σιγά τον μαλάκα.....

 

Απο εξόδους, ίδιος με Ανέστη ήταν...

 

Μορέτο21

Τον Σορεντινο δεν θα τον ξαναπεις μαλακα.

Τον Σορεντινο.

Link to comment
Share on other sites

Το revenant ειναι μια πολυ καλη ταινια, αλλα σιγα-σιγα θα γινει το γνωστο: θα υπερδιαφημιστει, θα ανεβουν υπερβολικα οι απαιτησεις και πολλοι τελικα θα απογοητευτουν (αν αργησουν να την δουν).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×