Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XIV (Μεταγραφές καλοκαίρι 2016)


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Άμα δε μπορείτε να κουμαντάρετε το ανύπαρκτο λιμό που λέγεται Ζοριτς, άντε και ψοφήστε γαμω το Μόσταρ όλο.

 

Δεν έχει να βάλει δεύτερο βρακί και πιάνει θέση ξένου σε κλαμπ που θέλει να μπει και FTSE-20 να πούμε...

Κάτι τέτοια ψιλοθεματάκια ο μάκαρος τα έλυνε με γκαζάκια αλλά εσεις κερατάδες φαγωθήκατε να τον διώξετε.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια ψιλοθεματάκια ο μάκαρος τα έλυνε με γκαζάκια αλλά εσεις κερατάδες φαγωθήκατε να τον διώξετε.

Ομορφα κι ωραια, ερχομαι σπιτι σου για επισκεψη κυριε και μαζι με τα σοκολατακια φερνω και 2 αμυντικες χειροβομβιδες να το γιορτασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα κι ωραια, ερχομαι σπιτι σου για επισκεψη κυριε και μαζι με τα σοκολατακια φερνω και 2 αμυντικες χειροβομβιδες να το γιορτασουμε.

Ο άκης ο ζήκος πάντα θα το λέει για τους λεπτούς τρόπους του προέδρου της καρδιάς μας.

Link to comment
Share on other sites

Ο άκης ο ζήκος πάντα θα το λέει για τους λεπτούς τρόπους του προέδρου της καρδιάς μας.

? ες ρε κανα καλο να χεστουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ασε ρε. Εμενα βρηκες ?

Αλήθεια σου λέω.

? άντως το αυτοκίνητο που το βρήκε ο άκης κάρβουνο στο γκαράζ του από το δελτίο του μέγκα το έμαθα.

Απαράδεκτα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια σου λέω.

? άντως το αυτοκίνητο που το βρήκε ο άκης κάρβουνο στο γκαράζ του από το δελτίο του μέγκα το έμαθα.

Απαράδεκτα πράγματα.

Οοοοοοοοοοοοοααααααααααααααααα που κανε ο Ζαμπετας.

Οοοοοοοοααααααααα.

Απο το δελτιο του Μεγκα .... χαχαχαχαχα ο Τοτος ποτε ηρθε ?

Link to comment
Share on other sites

Οοοοοοοοοοοοοααααααααααααααααα που κανε ο Ζαμπετας.

Οοοοοοοοααααααααα.

Απο το δελτιο του Μεγκα .... χαχαχαχαχα ο Τοτος ποτε ηρθε ?

Ρε συ όλα τα δελτία το είχανε παίξει τότε.

Οι υποψίες είχαν πέσει πάνω στον μάκαρο από τα γνωστά κέντρα και παράκεντρα εξουσίας που κινούσε αυτό το αρχίδι ο λαλιώτης και φυσικά φάγανε τα μούτρα τους καθώς ως γνωστόν ο αγαπημένος μας πρόεδρος δεν είχε δώσει δικαιώματα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Οοοοοοοοοοοοοααααααααααααααααα που κανε ο Ζαμπετας.

Οοοοοοοοααααααααα.

Απο το δελτιο του Μεγκα .... χαχαχαχαχα ο Τοτος ποτε ηρθε ?

 

Το χε βαλει και σε τραγουδι. Οοοοοοοοο Οοοοοοο Γιαννη παραμυθατζηηηηηηηηηηηηηηηη

 

Οπου δεν εβγαινε ο στιχος πεταγε ενα οοοοοοοαααααααα ή ενα άλα ο συχωρεμενος. 

 

Αν και το αγαπημενο μου παραμενει αυτο επειδη εχει και εισαγωγη:

 

 

 

"ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ   ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ"

 

Θεος σ'χωρεσ'τον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ομορφα κι ωραια, ερχομαι σπιτι σου για επισκεψη κυριε και μαζι με τα σοκολατακια φερνω και 2 αμυντικες χειροβομβιδες να το γιορτασουμε.

Γεια σου Νταρκο, περασα να πω μια καλησπερα και να δω αν εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο κοντινό παρελθόν πρώην πρόεδρος της ομάδας μας έκανε παραγγελία δυο παιδιά για να διευθετήσει μια δουλίτσα του..το αποτέλεσμα ήταν ένας τύπος ανεβασμένος σε ουρανό αυτοκινήτου με ένα σφυρί στα χέρια .Απλα θέλω να τονίσω πως ο ΟχιρεΜακητομπουκαλι ήταν τουλάχιστον ντόμπρος στις δοσοληψίες του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγράφηκε το όνομα του Γιακουμάκη. Καλός είναι αυτός?

 

Αν πάμε για ψώνια απο Ελλάδα, για ΑντιΑραβας μαρέσει ο Ανσαριφάρντ, για μπακ απ του Σιμόες θα μπορούσε να σταθεί ο Σιώπης και για διαφορους λόγους μου κάνει και ο Φούντας, παιρνοντας τη θέση του ? λατελλα. ? αραμένει ομως και η ανάγκη για εναν αντιγιόχανσον.

 

βέβαια έχω σιχαθεί τη ζωή μου που το ελληνικό ποδόσφαιρο και δη η ομάδα μας έχει δηλητηριαστεί με τόση ? ανιωνίλα παντού, οπότε για διαφορους λόγους καλό είναι να μην παμε σε τέτοιες λύσεις. η ομάδα πρέπει να κοιτάξει μακροπρόθεσμα και όχι ευκαιριακα και να προβεί σε μια συμφωνία με μεγάλο κλάμπ στην Ευρώπη να μας στέλνουν δανεικούς να τους ψήνουμε να ανέβει λίγο το image μας να ακουστούμε ακόμα περισσότερο να παίξουμε με ατζέντηδες. Οπότε για αυτες τις 4 μεταγραφες που ψάχνουμε αφού θα είναι για back up και εφόσον είμαστε σφιχτοί, παμε για 4 δανεικούς.

Link to comment
Share on other sites

Από Ελλάδα Καρανικας δεξι μπακ του γιαννενα μου άρεσε πολύ γιακουμακης ειναι οκ ειχε σοβαρο τραυματισμό.

 

Σιωπης δεν εχει υψος και γενικα εχω εμπιστοσυνη σε μαιστο οτι θα φερει ακομα ενα Σουηδο να κλεισει το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Τι Σιωπης και Καρανικας ρε σεις. Ελεος με τους Ελληνες που ξεχωριζουν σε κακες ομαδες και στην καλυτερη των περιπτωσεων ακολουθουν καριερα Ανακογλου.

Μονο μισθοφορους πια, απο αυτους που ξερουν το τοπι. Ας φερει ο Μαιστοροβιτς 2 Σκανδιναβους του 6-7 να ησυχασουμε.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

σιωπης ειναι μισοριξια δεν κανει οσο και να προσπαθει

 

καρανικας ειναι ενδιαφερον επιλογη αλλα θελει δουλιτσα

 

γιακουμακης αν δεν ειχε τον τραυματισμο θα ηταν ηδη σε μεγαλη ομαδα

Link to comment
Share on other sites

ο φουντας για αντιπλατελλας και ο ανσαριφαρντ για δευτεροτριτος φορ?

 

ο φούντας να υποθεσω μετα την φυγή του στη πεσαδα ειναι ανεπιθυμητος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

φουντας ουτε απεξω και λογω χαρακτηρα 

 

για τον ανσαριφαρντ δεν υπαρχει λογος να φας θεση ξενου για 2ο 3ο φορ, ξεφορτωνεσε το τραγι τον αραβιδη και φερνεις γιακουμακη που ειναι 21 εχει μελον ωραιος παιχτης και δεν σου πουλαει και οπαδιλικι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κλείσουμε τον Ορφανίδη (20 ετών) της Ξάνθης και τον Κουρμπέλη (22 ετών ψημένος) του Αστέρα. Ειδικά ο δεύτερος (αν είναι υγιής γιατί κάτι είχα ακούσει για κοιλιακούς) είναι ότι πρέπει για μπακ απ Σιμόες-Γιόχανσον (στην θέση που παίζει φέτος ο Λαμπρόπουλος).

Link to comment
Share on other sites

ο ορφανιδης ειναι νεος μανταλος ιδια κοψια ιδιος τροπος παιχνιδιου τον εχει καπαρωσει η μπουγατσα απο οσο ξερω

κουρμπελης επιασε πικ πριν 2 χρονια ο αστερας ζητουσε ενα χαρτι ακατεβατο δεν ηρθε προταση απο πουθενα ο παιχτης εχει πεσει αρκετα. αν τον δινουν με 2 κατοσταρικα να πω ενταξει

Link to comment
Share on other sites

ο ορφανιδης ειναι νεος μανταλος ιδια κοψια ιδιος τροπος παιχνιδιου τον εχει καπαρωσει η μπουγατσα απο οσο ξερω

κουρμπελης επιασε πικ πριν 2 χρονια ο αστερας ζητουσε ενα χαρτι ακατεβατο δεν ηρθε προταση απο πουθενα ο παιχτης εχει πεσει αρκετα. αν τον δινουν με 2 κατοσταρικα να πω ενταξει

 

Ξεπεσμός.... από τους Κουτσιανικούλης/Βλαχοδήμος με χασταγκ νεοςμεσσι στην εποχή του νέου Μάνταλου....  Να φτιαχτεί meme εποχή ? ΑΣΟΚ vs εποχή ΣΥΡΙΖΑ

Link to comment
Share on other sites

Aπο σακατηδες και σαπακια πρωτοι εμεις να παρουμε,μην μας τον παρει ο βαγγελας μεσα απο τα χερια μας και τον πουλησει 15 μυρια στην αγγλια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×