Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XIV (Μεταγραφές καλοκαίρι 2016)


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ε και εδω ακουμε για Κιντιδες ....! ? αντου υπαρχουν φοβισμενοι....που στην αναγκη υπερασπισης καποιου προβαλουν τον Μ? ΑΜ? ΟΥΛΑ τσακα κιντη κτλ κτλ......! Σε ολες τις ομαδες υπαρχουν αυτοι.....με πρωτομαστορα τον ΤΑΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ....

 

 

Οι δικες σου εναλλακτικες ποιες ειναι? Καθομαι δεν κανω τιποτα μην τυχων ερθει ο κιντης και κοροιδευω τον ευατο μου οτι αυτοι οι γεροπαραλημενοι θα αλλαξουν κατι στα ΣΤΕΡΝΑ τους?

Link to comment
Share on other sites

Εγω φταιω που καθομαι και σου απανταω στα ειρωνικα ποστ σου μιρκουλη κακομαθημενε...

Συνεχισε να χαρακτηριζεις επι προσωπικου τους συνομιλητες τους. Τι Κετσετζογλου τους λες, τι ψυχολογικα εχουν τους λες, τι να κοιμηθουν να ξεκουραστουν τους λες, οταν σου δειχνουν πως οσα λες και δεν ισχυουν και νοημα δεν βγαζουν το γυρνας στο προσωπικο. Μεχρι και οτι παρακαλαω τον Μελισσανιδη εχεις πει ξερω γω, φυσικα δεν το σχολιασα καν. Τωρα με λες και κακομαθημενο και μικρουλη οποτε ΟΚ δυναμωσε η επιχειρηματολογια σου. Keep walking Χαμπε αλλωστε εχεις το ΟΚ (η απλα ακαταλογιστο) απο τους διαχειριστες να λες οτι θες σε οποιον θες...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Συνεχισε να χαρακτηριζεις επι προσωπικου τους συνομιλητες τους. Τι Κετσετζογλου τους λες, τι ψυχολογικα εχουν τους λες, τι να κοιμηθουν να ξεκουραστουν τους λες, οταν σου δειχνουν πως οσα λες και δεν ισχυουν και νοημα δεν βγαζουν το γυρνας στο προσωπικο. Μεχρι και οτι παρακαλαω τον Μελισσανιδη εχεις πει ξερω γω, φυσικα δεν το σχολιασα καν. Τωρα με λες και κακομαθημενο και μικρουλη οποτε ΟΚ δυναμωσε η επιχειρηματολογια σου. Keep walking Χαμπε αλλωστε εχεις το ΟΚ (η απλα ακαταλογιστο) απο τους διαχειριστες να λες οτι θες σε οποιον θες...

Εισαι ειρωνικος προσβλητικος και θρασυτατος ! Γραφεις οτι ειμαι σε ? ΑΡΑΛΗΡΗΜΑ και μετα παρεξηγιεσαι και ολας που σε ειπα μικρουλη? Μαθε να μιλας χωρις ειρωνιες καρφια προσβολες κτλ θα εχεις καλυτερη αντιμετωπιση απο μενα.

Οτι εισαι ειρωνικος στο εχουν πει 10 ατομα τελευταια.....! Ελα μην μου σπας τα αρχιδια σε καθε ποστ μου.....αυτοκλητε υπερασπσιστη του τιγρη...

Link to comment
Share on other sites

Χαμπο και Μπουκοφσκι συνεχιζετε στα pm την οποια προσωπικη αντιπαραθεση. Στο εξης οποιοδηποτε ποστ επι προσωπικου θα γινεται αμεσα delete χωρις προειδοποιηση. 

Ο διαλογος και το πινγκ πονγκ κουραζει και τους υπολοιπους χρηστες και το φοροουμ το ιδιο.

Τελειωνετε γιατι εχω νευρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ο Χαμπος παντως εγκρινει. Τον θεωρει ιδανικη λυση !!

Οσο θα ακουω οτι θα ερθει ο Κιντης πΙσω τοσο θα λεω οτι θα αναλαβει ο Μ? ΙΛ ΓΚΕΙΤΖ την ΑΕΚ. Ολα πιθανοτητες ειναι....! Το σιγουρο ειναι ενα !! Ο ΣΑ? ΙΟΔΟΝΤΑΣ σβηνει σαν κερι . ΤΟΝ ΞΕ? ΕΡΝΑΕΙ Η Ε? ΟΧΗ......θα τον ΞΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ο οργανισμος....!Ηδη εχει αρχισει να κρυβεται.....

Link to comment
Share on other sites

Χαμπο και Μπουκοφσκι συνεχιζετε στα pm την οποια προσωπικη αντιπαραθεση. Στο εξης οποιοδηποτε ποστ επι προσωπικου θα γινεται αμεσα delete χωρις προειδοποιηση. 

Ο διαλογος και το πινγκ πονγκ κουραζει και τους υπολοιπους χρηστες και το φοροουμ το ιδιο.

Τελειωνετε γιατι εχω νευρα.

isofarises re .ti neura exeis?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εγω παντως προτιμω τον Μπομπ Κοζωνη . Τωρα αν θες να φερεις τον μπαμπουλα πως τον λεν φερτον αλλα να ξερεις πως  αμα αποτυχει και αυτος το κριμα στο λαιμο σου .

Φερτον ! Καλυτερος απο τον Νικαιωτη Τσακα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Εχει εκφρασει ενδιαφερον ή το λεμε να περναει η ωρα ?

βάζει λέει 70, αν το κάνει κι ο ταιγκερ. :)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εισαι ειρωνικος προσβλητικος και θρασυτατος ! Γραφεις οτι ειμαι σε ? ΑΡΑΛΗΡΗΜΑ και μετα παρεξηγιεσαι και ολας που σε ειπα μικρουλη? Μαθε να μιλας χωρις ειρωνιες καρφια προσβολες κτλ θα εχεις καλυτερη αντιμετωπιση απο μενα.

Οτι εισαι ειρωνικος στο εχουν πει 10 ατομα τελευταια.....! Ελα μην μου σπας τα αρχιδια σε καθε ποστ μου.....αυτοκλητε υπερασπσιστη του τιγρη...

? ρωτα απ ολα περι ηλικιας μου το χεις πει καμια δεκαπενταρια φορες δεν το πες σημερα επειδη σου ειπα οτι εισαι σε παραληρημα αφου με χαρακτηρισες Κετσετζογλου. Βεβαια τωρα τι σχεση εχει η ηλικια μου με οσα λεμε για το ποδοσφαιρο κανεις δεν ξερει ισως η απαντηση βρισκεται καπου βαθια στο θολωμενο σου μυαλο.

 

Τωρα τα περι ειρωνικοτητας, προσβλητικοτητας και θρασυτητας που θεωρεις οτι εκδηλωνονται απεναντι στην ιντερνετικη σου περσονα απλα αποδεικνυουν το ποσο σοβαρα την εχεις υποψη. Ισως ειναι το μονο σοβαρο που σου χει απομεινει στην ζωη οποτε δεν θα σε κακισω παρολο που εξακολουθεις να χαρακτηριζεις.

 

Τα περι ειρωνικοτητας μονο ο Μπιλ μου τα πε, θα τον ρωτησω την επομενη φορα στην ΚΜ μαζωξη η σε κανα μπασκετ που ακριβως τον ειρωνευτηκα θα μου πει και τελος η κουβεντα. Εσυ στο μεταξυ συνεχισε να ρουφιανευεις δεξια και αριστερα να εμπλεκεις τριτους σε καυγαδες (τωρα εβγαλες 10 τα ατομα, ειπαμε θολουρα) εξακολουθησε να εμπλεκεσαι σε αντιπαραθεση αλλων κτλ. Ειπαμε εχεις υο ακαταλογιστο απο την διαχειριση καλα κανεις.

 

Οσον αφορα τα αρχιδια που λες σου σπαω, θα σου απαντησω με αυτο που πες προχτες "φορουμ ειναι δημοσιο, διαλογος θα γινεται επι τοποθετησεων/αποψεων". Αν δεν σου αρεσει ξυδακι.

Link to comment
Share on other sites

Τελειωνετε γιατι εχω νευρα.

Χάνει ακόμα η Γριά;

 

Υγ: Χαμπε και Μπουκοφσκι σήμερα δέχτηκα παράπονα από χρήστες ότι το χετε κάνει φεησμπουκ τσατ εδώ μέσα. Διαπιστωνω ότι το παράπονο ήταν δικαιολογημένο γι αυτό λοιπόν θα παρακαλεσω να μετριασετε τα ποσταρισματα σας γιατί λίγο πολύ ότι είχατε να πείτε το ειπατε και δεν έχει νόημα να το συνεχισετε καθώς μόνο κούραση προκαλείτε από ένα σημείο και μετα.

Άντε γαμηθειτε επιτέλους (αυτό για τον Ζαρα που του αρέσουν τέτοιες καταλήξεις στα μηνύματα μη το παίρνετε προσωπικά)

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

? οιανου μπαμπουλας. Για πε.

Δεν εχουμε εναν κακο μπαμπουλα ευκολο ολη την ωρα πχ Κιντη Δημητρελο κτλ? ? ου με την πρωτη ευκαιρια το πεταμε στην κουβεντα ως την επομενη μερα? Ε και εγω εχω εναν που δεν τον ξερει κανεις με ολα τα προσοντα που χρειαζοντε να τρεξει την ομαδα με τα ΕΣΟΔΑ ΕΞΟΔΑ ! Γιατι να ερθει καποιο αποτυχημενο ΛΑΜΟΓΙΟ ? ΑΛΙ ρε Βασιλη? Γιατι φοβιζουν τον κοσμο ετσι με παλιες πονεμενες ιστοριες? Ολη η ΑΕΚ ειναι ενας ΣΕΡΒΟΣ και ενας ΤΖΑΜ? ΑΤΖΗΣ? Αυτο? Δεν υπαρχει καλυτερο σχημα διαχειρισης της ? ΑΕ απο αυτους?Σε ολη την Ελλαδα? ? λακα κανουμε? Δεν υπαρχει καποιος να μην δωσει 600 στον Μπαρκα να τον εχει παγκο και να εχει βασικο ανεστη? Δεν υπαρχει κανεις να παρει εναν ΚΑΝΟΝΙΚΟ προπονητη και 4 γαμημενους παιχτες να κανει μια ομαδα να μην ξεφτιλιζεται? Αυτοι ΑΦΟΥ ΔΕΝ Μ? ΟΡΟΥΝ !!! Τι να κανουμε τωρα??? Θα τους αλλαξουμε......δεν την ειχαν και απο χθες την ΑΕΚ....ΤΖΑΜ? Α ΤΗΝ ? ΗΡΑΝ ε να φυγουν,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Χάνει ακόμα η Γριά;

 

Υγ: Χαμπε και Μπουκοφσκι σήμερα δέχτηκα παράπονα από χρήστες ότι το χετε κάνει φεησμπουκ τσατ εδώ μέσα. Διαπιστωνω ότι το παράπονο ήταν δικαιολογημένο γι αυτό λοιπόν θα παρακαλεσω να μετριασετε τα ποσταρισματα σας γιατί λίγο πολύ ότι είχατε να πείτε το ειπατε και δεν έχει νόημα να το συνεχισετε καθώς μόνο κούραση προκαλείτε από ένα σημείο και μετα.

Άντε γαμηθειτε επιτέλους (αυτό για τον Ζαρα που του αρέσουν τέτοιες καταλήξεις στα μηνύματα μη το παίρνετε προσωπικά)

οκ σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το εχεις καπου γραπτως ?

Οχι εχω πληροφοριες απο ''μεσα''...! Και μπορει λεει να φερει και 10-15εκ ευρω που θα μπουν καθαρα στην ομαδα...! Λιγο υπομονη ομως.....ψηνεται....

Link to comment
Share on other sites

Οχι εχω πληροφοριες απο ''μεσα''...! Και μπορει λεει να φερει και 10-15εκ ευρω που θα μπουν καθαρα στην ομαδα...! Λιγο υπομονη ομως.....ψηνεται....

Μακαρι. Για το γηπεδο εχει κατι στα σχεδια ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οχι . Μονο για το ποδοσφαιρικο τμημα υπαρχει ενδιαφερον. Το γηπεδο ας το τρεξει η ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ δεν υπαρχει προβλημα.....αλλα μακρια απο την ? ΑΕ...

Link to comment
Share on other sites

Οχι . Μονο για το ποδοσφαιρικο τμημα υπαρχει ενδιαφερον. Το γηπεδο ας το τρεξει η ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ δεν υπαρχει προβλημα.....αλλα μακρια απο την ? ΑΕ...

Ειναι σε καποια επικοινωνια με τη συμμαχια για την Ε? Ο ή θα περιμενουμε τον Ιβαν να βαλει σφουγγαριστρα ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×