Jump to content

ΑΕΚ- Ξάνθη (3η αγ.): 11/09, 16:00, Novasports 2 HD


stavros 9-11
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο Σοιλεδη  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      0
    • Ντίντακ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      6
    • Λέσκοτ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Πατίτο
      11
    • Αλμέιδα
      20
    • Αραβίδης
      0
    • Σιμόες
      0
    • Βάργκας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κετσμπάγια

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      14
    • Κακό
      7
    • Απλά φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Ανέστης
      0
    • Γκάλο
      6
    • Ντίντακ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λέσκοτ
      0
    • Λαμπρόπουλος
      21
    • Γιόχανσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      4
    • Πατίτο
      0
    • Αλμέιδα
      0
    • Αραβίδης
      4
    • Σιμόες
      0
    • Βάργκας
      2


Recommended Posts

πρωτο ματς ειναι. μη τρελενεστε ρε.

 

και αμυνα μπορει να παιξει η ομαδα. αυτο φανηκε με τη σεντετιεν. αρκει να χεις σιμοες γιοχανσον στα καλα τους.

απο κει και περα θετικο οτι εχεις μια 3αδα που παιρνει ματς για πλακα. πορτιερης, κοκακιας, μανταλος. αυτοι οι 3 οφειλουν να βρισκονται με κλειστα ματια. απο κει και περα αναλογα τι θες να κανεις στο γηπεδο εχεις λαζαρο, βαργκας, μπακασετα. και αραβιδη, πλατελλα για τις ειδικες αποστολες. που ετσι οπως ειναι οι αντιπαλοι στην ελλαδα δεν τους χρειαζεσαι.

επιθετικα μεσοεπιθετικα οφειλει ο τιμουρ να βρει 4 παικτες που να οργωνουν και να προκαλουν τρομο. το υλικο το χει.

Link to comment
Share on other sites

Το θετικο ηταν οτι η ομαδα απο το 60' και επειτα σερνοταν και πολλοι παιχτες αδυνατουσαν σχεδον να τρεξουν. Σε αντιθεση πχ με τον βαζελο που τρεχαν στο φουλ. Γενικα ετσι πρεπει τετοια εποχη και μολις η ομαδα ανεβασει στροφες θα δουμε μεγαλα διαστηματα σε καθε ημιχρονο που θα ναι καταιγιστικη. Αντε να μπει και ο Λαζαρος.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρος

 

Σταυρος

 

? ρεμιερα 

 

Βροχη

 

ΜΕΤΑΝΝΟΕΙΤΕ διπλο μεχρι αηδιας

 

? ΟΥ-ΤΣΑ

 

Οποτε πάω πέταλο η ΑΕΚ κάνει μόνο νίκες. Σοβαρά από την 1 δεν έχω δει ούτε Χ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ΟΥ-ΤΣΑ

 

Οποτε πάω πέταλο η ΑΕΚ κάνει μόνο νίκες. Σοβαρά από την 1 δεν έχω δει ούτε Χ

 

αντε και στο μπασκετ μπας και κανουμε καμια νικη 

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε τωρα.

Δηλαδη αν 1/10 εγραφε αυτα, σημαινει οτι αυτο ακουγοταν;

Αυτο που ακουγοταν κ εγω το λεω ακομα ειναι πως ολοι τους ειναι λαχεια. Μπορει να σου κατσει λιρα μπορει κ πατατα.

Τα πρωτα δειγματα παντως ειναι ενθαρρυντικα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το γκολ του Αλμέιδα μου θύμισε αυτό του Λύμπε αλλά όχι απέναντι στην Λιλ αλλά το τρίτο στην τεσσάρα επί του ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε τωρα.

Δηλαδη αν 1/10 εγραφε αυτα, σημαινει οτι αυτο ακουγοταν;

Αυτο που ακουγοταν κ εγω το λεω ακομα ειναι πως ολοι τους ειναι λαχεια. Μπορει να σου κατσει λιρα μπορει κ πατατα.

Τα πρωτα δειγματα παντως ειναι ενθαρρυντικα.

to auto

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε τωρα.

Δηλαδη αν 1/10 εγραφε αυτα, σημαινει οτι αυτο ακουγοταν;

Αυτο που ακουγοταν κ εγω το λεω ακομα ειναι πως ολοι τους ειναι λαχεια. Μπορει να σου κατσει λιρα μπορει κ πατατα.

Τα πρωτα δειγματα παντως ειναι ενθαρρυντικα.

 

ο ζιβαγκος φταιει σε αυτον να κανεις παραπονα  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλεγα ότι ο ? ατίτο είναι ξεγραμμένος και ότι δεν παίζει να προσφέρει τίποτα. ? ήρα λοιπόν τον πούλο μου και μακάρι να χει κι άλλο στη συνέχεια.

 

Ο ? ατίτο λοιπόν χθες ήταν καλύτερος κι από τον Σκόκο. Χωρίς υπερβολή. Δεν είναι ότι ξέρει μπάλα, αυτά τα είδαμε και στο γιουτχιού. Είναι ότι έπαιζε για την ομάδα, πράγμα που δεν πίστευα ότι θα κάνει. Χθες δεν πρέπει να έκανε ούτε μία κακώς εννοούμενη ατομική ενέργεια. Ε όταν παίζεις τόσο ομαδικά, έχεις τόση ταχύτητα και οι σέντρες σου είναι τόσο διαβολεμένο ξυράφι, τι τον θες τον Σκόκο αν έχεις τον ? ατίτο. Δεν είναι μόνο τα γκολ, και στο δοκάρι κάπου στο Β πάλι από σέντρα του ? ατίτο έγινε όλο αυτό.

 

Ο Αλμέιδα είναι κόλλημα και αν ήμουν γκόμενα θα ψαχνόμουν να του κάτσω. Ο τύπος ήρθε με παραπάνω κιλά, δούλεψε και μόχθησε για να τα χάσει και τιμάει το συμβόλαιό του, ως τώρα τουλάχιστον. Όταν μείναμε εκτός Ευρώπης είχα ανησυχήσει μήπως ξενερώσει σε φάση "τι δουλειά έχω εδώ στον τρίτο κόσμο να παλεύω με Αραβίδηδες και ? λατέλλες". Και φοβήθηκα μη το παρατήσει τελείως. Αλλά τελικά δουλεύει κι όταν μιλάμε για τόσο ικανό παίχτη, δεν θες κάτι άλλο. Απλά να το έχει πάρει στα σοβαρά.

 

Δεν μου αρέσει ο Κετσπάγια, το χθεσινό σύστημα ήταν λίγο κάπως. Ή μάλλον οι επιλογές του καίνε κάποιες θέσεις και αυτό θα το πληρώσεις κάποτε.

 

Η Ξάνθη δεν ήταν κακή ομάδα, δεν θα αντιμετωπίσεις πολύ καλύτερες όλη τη σεζόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ΟΥ-ΤΣΑ

 

Οποτε πάω πέταλο η ΑΕΚ κάνει μόνο νίκες. Σοβαρά από την 1 δεν έχω δει ούτε Χ

Στην 35 ήσουν χθες. :D

Link to comment
Share on other sites

η συγκριση Σκοκο-? ατιτο ειναι ακυρη και ισως και αδικη για τον ? ατιτο.

 

ο ? ατιτο δεν ξερω αν εχει σουτ, περαν του φιλικου με τον Απολλωνα δεν θυμαμαι να εχω δει αλλο καλο σουτ, δεν ξερω αν καθαριζει μεγαλα ματς κλπ.

απο την αλλη μερια δειχνει πιο γρηγορος χωρις την μπαλα, πιο φρεσκος απο τον Σκοκο.

 

Αλλα ξαναλεω δεν ξερω γιατι πρεπει να τους συγκρινουμε. Επισης ειναι πολυ νωρις για συμπερασματα, ας κρατησουμε μικρο καλαθι για ολους. Μπορει απο το να αποτυχουν μεχρι να βγουν και καλυτεροι απο αυτο που ειδαμε ως τωρα.

? ρωτο δειγμα θετικο και παμε παρακατω. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς μην βιαζεστε. Ενα παιχνιδι ειδαμε. Μπορει ο παστιτσιος σε 3 αγωνιστικες να γνωρισει κανα καλο προμηθευτη κ να αλλαξει το παραμυθι. Μπορει ο αλμειντα να ανακαλυψει τον ανδρια κ να γαμηθει στα προφιτερολ, μπορει ο τζανετοπουλος απο την αλλη να γνωρισει τον τζεκο κ να κανει το κατοσταρι πιο γρηγορα κ απο τον χαρη παππα.

1 δειγμα εχουμε. Μην τρελαινεστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ξανθή μπήκε στο παιχνίδι μ ανεβασμένες τις γραμμές πιέζοντας ψηλά,εκεί είχαμε θέμα στην κυκλοφορία μεγάλο .Τα γρήγορα γκολ μασκαρεψαν το προβλημα στη συνέχεια.Ο Λεσκοτ μου φάνηκε βαρύς θέλει χρόνο.Κάνουμε προσευχή να επιστρέψει δυνατός ο Σιμοες.Ο παταφριτος θετική έκπληξη.

 

Κετσπαια πάρτο αλλιώς

 

Το ότι έκανε περισσότερο θόρυβο ο κόσμος για τον αραβιδη την ώρα της αλλαγής με τον αλμειδα δείγμα διαστροφής που πρέπει να ελεγχθεί.

 

Υγ.Τολης στο πέταλο έπεσε άλλο ένα κάστρο;;; Δε το πιστεύω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς μην βιαζεστε. Ενα παιχνιδι ειδαμε. Μπορει ο παστιτσιος σε 3 αγωνιστικες να γνωρισει κανα καλο προμηθευτη κ να αλλαξει το παραμυθι. Μπορει ο αλμειντα να ανακαλυψει τον ανδρια κ να γαμηθει στα προφιτερολ, μπορει ο τζανετοπουλος απο την αλλη να γνωρισει τον τζεκο κ να κανει το κατοσταρι πιο γρηγορα κ απο τον χαρη παππα.

1 δειγμα εχουμε. Μην τρελαινεστε.

Τρελαινόμαστε Μπίλαρε και μας φτιάξαν και τη διάθεση και από τον καναπέ θα μας σηκώσουν εμάς τους δύσκολους. 

Τώρα αν πέσαμε στην κέντα και ζήσαμε ότι πέρσι με τον Νότε στο παιχνίδι με το Γιάννενο, ε τότε φίλε σπάει πλάκα ο Θεός μαζί μας και δεν τα βάζεις με τον μεγαλοδύναμο. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή χθες ο καράφλας στις δηλώσεις του είπε ότι γίνεται από τώρα προεργασία για την επόμενη μεταγραφική περίοδο καλό θα είναι να κάνουν από τώρα τα κουμάντα τους έτσι ώστε αραβίδης,πλατέλλας,λαμπρόπουλος και πέκχαρτ να ξεκουμπιστούν από τα σπάτα όσο πιο γρήγορα γίνεται.

 

Επίσης αν είναι όντως αλήθεια ότι γαλλική ομάδα ενδιαφέρθηκε για τον αραβίδη κι εμείς κάναμε κορδελάκια για το οικονομικό τότε ο σέρβος πουσταράς και όποιος άλλος είναι υπεύθυνος θέλουν κωλονοσκόπηση με μπαστούνι του μπέισμπολ.

Link to comment
Share on other sites

Υγ.Τολης στο πέταλο έπεσε άλλο ένα κάστρο;;; Δε το πιστεύω.

Εσύ πιστεύεις ότι το πέταλο χθες ήταν στα καλύτερα του επειδή απλά έτσι? :D

Link to comment
Share on other sites

εγω κραταω και κρατουσα μικρο καλαθι με τον πατιτο οπως και με τον καθε λατινο (και ο σκοκο αυτο το στυλ ειχε), προφανως ο πατιτο εχει την ποιοτητα να κανει πλακα στην Ελλαδα, δεν γινεται παιχτης που οταν ηταν 20 να τον ηθελε ο φεργκι μετα να εκανε καριερα στην σαντος να μην μπορει να περασει τον φλισκα, το θεμα ειναι να βγαλει διαρκεια, εκει ειναι που εχουν θεμα οι λατινοι στην διαρκεια.

 

αυτο μενει να το δουμε.

 

η ξανθη εχασε πολυ αμυντικα απο περσι και φανηκε, εβαλε ποιοτητα επιθετικα βεβαια εχει καλη 4αδα με γιουνες, νιετο, σολτανι και λαζιτς

Link to comment
Share on other sites

καλα, αυτα για Αραβιδη αν θεμε τα πιστευουμε, οπως και οτι καποτε απερριψαν προταση για ? λατελλα. Αν ισχυουν παντως, θα πρεπει να τους απαγορευτει η ενασχοληση με το ποδσφαιρο.

 

απο εκει και περα να πουμε οτι, αυτην την στιγμη και με το δειγμα γραφης που εχουμε ως τωρα, δειχνει μονοδρομος η τετραδα Μανταλου-? ατιτο-Λαζαρου-Αλμειδα μπροστα. και  Μπακασετας αλλαγη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

καλα, αυτα για Αραβιδη αν θεμε τα πιστευουμε, οπως και οτι καποτε απερριψαν προταση για ? λατελλα. Αν ισχυουν παντως, θα πρεπει να τους απαγορευτει η ενασχοληση με το ποδσφαιρο.

 

απο εκει και περα να πουμε οτι, αυτην την στιγμη και με το δειγμα γραφης που εχουμε ως τωρα, δειχνει μονοδρομος η τετραδα Μανταλου-? ατιτο-Λαζαρου-Αλμειδα μπροστα. και  Μπακασετας αλλαγη.

 

θα σε απογοητευσω αλλα ο καραφλος δεν εχει αυτο στο μυαλο του, οταν γυρισει ο λαζαρος τον εχει για αριστερα οπως και τον πατιτο (αν και καθαρος δεξιοποδαρος)

Link to comment
Share on other sites

θα σε απογοητευσω αλλα ο καραφλος δεν εχει αυτο στο μυαλο του, οταν γυρισει ο λαζαρος τον εχει για αριστερα οπως και τον πατιτο (αν και καθαρος δεξιοποδαρος)

Θα ειναι εγκλημα αν συνεχισει κ παιζει στα πλαγια ο μπακασετας.

Link to comment
Share on other sites

θα σε απογοητευσω αλλα ο καραφλος δεν εχει αυτο στο μυαλο του, οταν γυρισει ο λαζαρος τον εχει για αριστερα οπως και τον πατιτο (αν και καθαρος δεξιοποδαρος)

αλλο τι θα κανει ο καραφλος... δειχνει μονοδρομος για μενα εννοω. ο καραφλος γενικα δεν μας τα λεει και πολυ καλα, αλλα λεω ας κανουμε  υπομονη λογω συμπαθειας ως ποδοσφαιριστη...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πιστεύεις ότι το πέταλο χθες ήταν στα καλύτερα του επειδή απλά έτσι? :D

Θέλω να μου πεις τι έκανες όταν το πέταλο αποθεωσε τον αραβιδη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×