Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

κατεβαζω stranger things για να παρω μαζι μου στο χωριο για το 3ημερο. εχω ακουσει τα καλυτερα, αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Stranger things με μια τρελλη βαθμολογια στο ιμδβ, πανω απο 9, κατ εμε υπερβολικη, οριακα φτανει στο 8. Μια χαρα ειναι για καλοκαιρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο 4ο επεισόδιο, αρκετά καλό. Θα το ολοκληρώσω λογικά μέχρι αυριο και θα κρίνω.

Link to comment
Share on other sites

vlepo to extras tou bbc me tn tupa pou epeze sto office uk.exo pethanei sto gelio

 

το extras απο hbo μηπως εννοεις ? 

Link to comment
Share on other sites

Ζαστρο προτεινε τιποτα γιατι δεν την παλευουμε. ο,τιδηποτε ευχαριστο καλοκαιρινο δροσερο

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελειωσα το penny dreadfull και μου αρεσε. Γενικα μ αρεσει πολυ αυτη η εποχη.

Λεω να ξεκινησω pickie blinders.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

σε μια εβδομαδα 2ος κυκλος Ναρκος.

Καταπληκτικος και ο β κυκλος μεχρι το 3 που ειδα. Γενικα πιστευω οτι ο Wagner Moura ειναι τιτανιος ηθοποιος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

εφτασα στο 8ο χθες και με επιασε κρυος ιδρωτας που τελειωνω την 2η σεζον σημερα  :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει φρενο η συμβια, δεν ξεκινας λεει αν δε γυρισω απο το χωριο. περιμενω πως και πως 

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το πρωτο εικοσαλεπτο επεισοδιο από το

The Booth at the End

και έμεινα λίγο μαλακας,

αλλα δεν αντεχα λογω κουρασης να συνεχισω.

Οπως και δηποτε θα το συνεχισω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειδα (με παρεα) το πρωτο επεισοδιο Broen/Bron/Bridge πως σκατα λεγεται, το Σκανδιναβικο. Μου αρεσε και το επεισοδιο και η μπασκινα. Θα το συνεχισω.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×