Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

Για μενα, κλασσικη περιπτωση μεγαλων προσδοκιων που δεν εκπληρωνονται.

Μια χαρα κατα τ αλλα, το βλεπω ευχαριστα, αν και μερικες στιγμες βαριεμαι, που δεν ηθελα, ουτε επρεπε να συμβαινει.

Και δε συμβαινει μεχρι το 3ο επεισοδιο τουλαχιστον, στο Goliath, ισως γιατι μ αρεσει κι ο Θορτον, που τον ξαναθυμηθηκα μετα την εξαιρετικη του συμμετοχη στο Fargo.

 

Ευχαριστώ, παιξτε ? ι&Ο,

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για όσους βλέπουν The Walking Dead: 

 

Αυτή η φλυαρία του Νίγκαν δεν παλεύεται.Ούτε ήρωας του Ταραντίνο δεν μιλάει τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

το Goliath το δες καθολου?

 

Τελειωσα και το αξιοπρεπες Billions, θα παει για δευτερη σεζον, ευχαριστο ειναι.

 

Α, και το Startup που ειχε προτεινει ο Ζαστρος ειναι πολυ καλο.

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

Walking Dead, εχει παρει κακη τροπη αλλα ας περιμενουμε λιγο ακομη...

 

Έχω δει τα πρώτα δύο ή τρία επεισόδια της νέας σεζόν. Τραγικό προς το παρόν, απλά τραγικό. Θα συνεχίσω, θα δω και τα άλλα μπας και. Εξάλλου δύσκολο σταματάω μια σειρά μετά από τόσο καιρό, αλλά κοντά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τα πρώτα δύο ή τρία επεισόδια της νέας σεζόν. Τραγικό προς το παρόν, απλά τραγικό. Θα συνεχίσω, θα δω και τα άλλα μπας και. Εξάλλου δύσκολο σταματάω μια σειρά μετά από τόσο καιρό, αλλά κοντά είναι.

εγω την εχω σταματησει εδω και 2-3 σεζον... τα εγραψα. τσουλαει πολυ αργα το πραγμα. αυτοκτονεις με κωλοδαχτυλο. βαλανε εναν νιγκαν τωρα χωρις να εχω δει τι παιζει κτλ πιστευω στυλ κυβερνητη να σκοτωσει κανα 2 να γινει καμια μανουρα και ξαναμανα παλι στα χαμενα... τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

? λησιάζουν οι γιορτές, χαλαρώνει και η δική μας δουλειά, είπα να δω καμιά ταινία στο γραφείο, άρχισα λοιπόν το πολυδιαφημισμένο Narcos το οποίο το σνόμπαρα επίτηδες μέχρι τώρα. Για να δούμε. Το αρχίζω με αρνητική προδιάθεση οπότε μόνο να με εκπλήξει θετικά μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο προτροπη cmpunk ξεκινησα The Man in The High Castle. 2 πρωτα επεισοδια, αρκετα καλο. 

 

Καλό καλό, συνέχισέ το. Δεν έχω αρχίσει ακόμα τη δεύτερη σεζόν που βγήκε τώρα τον Σεπτέμβρη, αλλά θα το κάνω τον Γενάρη πιστεύω.

Ο CHRIS το έγραφε εδώ, γι' αυτό το ξεκίνησα κι εγώ.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Peaky blinders γαμησε.

Συντομο, εξαιρετικη μουσικη, μαφιοζοι στο μεσοπολεμικο ΗΒ, οι φαν του ειδους θα γουσταρουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλό καλό, συνέχισέ το. Δεν έχω αρχίσει ακόμα τη δεύτερη σεζόν που βγήκε τώρα τον Σεπτέμβρη, αλλά θα το κάνω τον Γενάρη πιστεύω.

Ο CHRIS το έγραφε εδώ, γι' αυτό το ξεκίνησα κι εγώ.

spiro dn to da to man in the high castle
Link to comment
Share on other sites

Δειτε ρε το Goliath να παρω κι εγω κανα like

Δεν τον αντεχω τον καριολη το Θορντον. Αλλα βλεπω Γουιλιμ Χαρτ και Μαρια Μπελο και ισωςδω πιλοτο. 

Αξιζει ή θα εκνευριστω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον αντεχω τον καριολη το Θορντον. Αλλα βλεπω Γουιλιμ Χαρτ και Μαρια Μπελο και ισωςδω πιλοτο. 

Αξιζει ή θα εκνευριστω;

αντε παλι... μην τα λεμε παλι...

να το δεις, τελος.

(αν και οντως εχει πολυ θορτον)

Link to comment
Share on other sites

Το κριμα στο λαιμο σας. Εβαλα και κατεβαινουνε το Goliath και το Man in the High Castle.

Εχω ανοιξει και το Mr Robot και ειμαι στο ετσι κι ετσι να κατεβει κι αυτο.

Μου ειπαν και για το Affair με Jimmy Mcnaulty. Το χεις δει Αρη; Ειναι και πολλα αυτο, μην κατεβει και φαει σουτ αμεσως...

Link to comment
Share on other sites

Το κριμα στο λαιμο σας. Εβαλα και κατεβαινουνε το Goliath και το Man in the High Castle.

Εχω ανοιξει και το Mr Robot και ειμαι στο ετσι κι ετσι να κατεβει κι αυτο.

Μου ειπαν και για το Affair με Jimmy Mcnaulty. Το χεις δει Αρη; Ειναι και πολλα αυτο, μην κατεβει και φαει σουτ αμεσως...

Ε ναι, το Affair το χω δει.

Τον πρωτο κυκλο μονο.

Επαιζε και η Ρουθ, το μουρλοκομειο απ το Luther.

Αξιζει παντως και οχι μονο γι αυτους τους 2.

 

Το Man in the High Castle το πηγα μεχρι τη μιση πρωτη σεζον

Δεν ηταν κακο,

αλλα βλέποντάς το ταυτοχρονα με άλλα, έμεινε πισω.

Αρα δεν ήταν τοσο συγκλονιστικο ή τοσο διασκεδαστικο για να κερδισει.

Σιγουρα παντως θα το συνεχισω.

Το ρομποτ μ εχει κουρασει λιγο τώρα στη δευτερη σεζον που ειμαι,

αλλα ειναι ολα ρε συ πολυ καλες παραγωγες, απο ενα σημειο και μετα ειναι τι θα σου κατσει καλυτερα τη στιγμη που το ξεκινας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ειδα λιγο αυτο το High Castle, κοιμηθηκα σαν πουλακι στο εικοσαλεπτο. Δεν με κρατησε. Κατεβασα και το Affair τελικα και τα αλλα δυο. 

Κοιταξα αυτο με το Gervais που λεει ο Chris ειναι παλιο, ειναι του 07. 

Το chance με ενδιαφερει γιατι ο Laurie ειναι αγαπημενος απο εποχες House MD και η επομενη δουλεια του, το Night Manager ητανε μουναρα.

Κλασσικα εχω θεμα γιατι σειρες προλαβαινω πια μονο στις διακοπες να δω μαζεμενα που γουσταρω και δεν ειχα κατι να με κεντρισει.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×