Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XV (Μεταγραφές 2016)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Είπε ο άνθρωπος που ήθελε και θέλει Βαγγέλη Ματζιο για βασικό σέντερ φορ. Αι πάνε πήγαινε ρε.

? οτε ειπα για βασικο μωρε μωρε; Ειπα οτι εχει δικιο ο CEO που τον θελει για back up.

 

μια χαρα παιχτες ειναι ροστερ πρωταθληματικης ομαδας ουτε τοπ αστερια ουτε ανεκδοτα τυπου λαμπροπουλου και ανακογλου που ειχες

Μια χαρα παιζει φετος ο Λαμπροπουλος κατα τη γνωμη μου.

 

Νομιζω αδικεις και τις 2 περιπτωσεις σε επιπεδο παικτων. Διεθνεις και οι 2, (ο Σουηδος σε χαμηλοτερο επιπεδο βεβαια), και αν φερουν αλλους 2 ιδιου βεληνεκους, θα μιλαμε για κοσμογονια για την τελευταια 12ετια.

Τον Αινταρεβιτς δεν τον ξερω, οτι εχει πει ο Μητσος και οτι ειδα σε βιντεα. Δεν μου κανει βασει βιογραφικου και αττιτουντ. Το Βρανιες τον ξερουμε και τι ειναι και πως παιζει. Ειναι φτηνες λυσεις και σε καμια περιπτωση δε φερνουν ποιοτικη αναβαθμιση οπως οι μεταγραφες του Χιμενεθ πχ. Μακαρι να αποδειχτω εγω ο λαθος και οι παικτες να βγουνε, δεν υπαρχει θεμα. ? ροσωπικα θα προτιμουσα κινησεις με στοχο το χτισιμο της ομαδας για την επομενη χρονια και οχι γεμισματα. Τωρα παλι με τα ψεμματα παω και κουβαλαω παικτες που καλλιστα εφερνε και ο Σπανος ή ο Μπακος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

καλα κατσε με τον λαμπροπουλο να κοιταει σαν χαζος οταν του σφυρανε πεναλντι και να δινει πασουλες στον μαρτινς και τον φορτουνης να βαζουν γκολ εγω θα προτιμησω για παρτενερ του ηδη πολυ καλου τζισους εναν ενεργεια διεθνη βοσνιο με 30 συμμετοχες 

 

αυτην την στιγμη που μιλαμε λοιπον εχω το καλυτερο αμυντικο διδυμο στο πρωταθλημα σε ηλικιες ακρως αποδοτικες. τωρα πως ο σπανος θα εφερνε εναν παιχτη που επερνε μισο χαρτι στην ρωσια πως θα τον επειθε μαλλον χριζει επιστημονικης εξηγησης 

 

μια χαρα ειναι οι παιχτες και οι 2 με αρκετες παραστασεις κανενα attitude δεν εχει ο Σουηδος αν ειχε δεν θα τον εβαζαν αρχηγο της ολυμπιακης ομαδας οχι οτι ειναι κατι σπουδαιο αλλα δειχνει ακριβως οτι δεν ειναι κωλοπαιδαρας.

 

μια χαρα γεμισμα ειναι στους ηδη υπαρχοντες 4 χαφ που εχεις να μπορεσει να σου δωσει ανασες rotation καλυτερη μεταβιβαση απο την μεση και μπροστα ολα αυτα που εψαχνες δηλαδη.

 

τελεια το παει ο Σουηδος και αν συνεχισει με 3 παιχτες ακομα  ιδιας φιλοσοφιας, δηλαδη φτασμενους παιχτες στα 25-27 με ευρωπαικες παραστασεις χωρις τραυματισμους και κουσουρια και κυριως εν δυναμη διεθνεις και εν δυναμη με καλη μεταπωλιτικη αξια. (αριστερο μπακ, πλαγιο μεσο και επιθετικο) θα μιλαμε για πολυ καλη μεταγραφικη περιοδο.

 

Αναμενουμε την συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Απο τους 3 που αναφέρεις και επειδή είναι γενάρης, εγώ είμαι ικανοποιημένος αν οι 2 απο τους 3 θα είναι δανεικοι. ειδικά αν είναι Ζουκουλίνιοι δανεικοι, και εχουμε παρτίδες με μεγαλο κλαμπ

Link to comment
Share on other sites

? οσα τατουαζ εχουν κοσοβαρος και βοσνιος συνολο;Ξεπερνανε Κλαους και ? ριντεζη;

Link to comment
Share on other sites

Απο τους 3 που αναφέρεις και επειδή είναι γενάρης, εγώ είμαι ικανοποιημένος αν οι 2 απο τους 3 θα είναι δανεικοι. ειδικά αν είναι Ζουκουλίνιοι δανεικοι, και εχουμε παρτίδες με μεγαλο κλαμπ

 

Τους δανεικούς τι να τους κάνουμε φέτΟ;

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα παίκτης της ΑΕΚ για τα επόμενα 2,5 χρόνια είναι ο Όγκνιεν Βράνιες, όπως ανακοίνωσε η Ένωση.

Link to comment
Share on other sites

Το θετικό της υπόθεσης είναι οτι ο παίχτης ξέρει μπάλα.

Το αρνητικό οτι είναι Βόσνιος.

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω κατι απλα δεν επαιζε στην Αλανια απο Ιουλιο μεχρι τον Γεναρη που εφυγε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×