Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XV (Μεταγραφές 2016)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εγώ πάλι λέω καλώς να έρθει αλλά κακώς να πάρει έστω 1 € ο πουτάνας γιος ? ανιώνιος.

Ας έρθει το καλοκαίρι σαν ελεύθερος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει το καλοκαίρι σαν ελεύθερος.

 

Αμαρτία να χάσει τη φιέστα του ? ΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ ΤΟΣ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

o ansarifant einai kaluteros sto enas me enas ap oti oi proanaferomenoi ektos apo vargas.g auto nomizo ton theloun

oute o pekhart to xei oute o almeyda kala g aravidi de to syzhtao

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αμαρτια μου, μου εχει κανει πολυ καλη εντυπωση στα ματς που τον εχω δει.

 

Απο εκει και περα βεβαια τα στατιστικα του δεν δειχνουν γκολτζη και αλλο ? ανιωνιος αλλο ΑΕΚ σε απαιτησεις.

 

Οπως και να εχει, το τραγικοτερο ολων ειναι οτι αμφιβαλλω οτι μπορουμε να τον παρουμε ακομα κι αυτον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Auto pou me vgazei apo ta rouxa mou einai oti pame kai koitame paiktes pou MIA fora sth kariera tous den perasan ta 15 goal se mia sezon.

 

Για φορ των 15 γκολ αυτή τη στιγμή θες το μισό σου μπάτζετ.

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε κι ο Αλμειδα 8 πιθανοτατα θα ήσουν +6 βαθμούς στο πρωτάθλημα και αρα εντός διεκδίκησης Δεκέμβρη μήνα. ? ράγμα όχι και δεδομένο

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνουν όλα τα γκολ με ασίστ στο ποδόσφαιρο, υπάρχουν και γκολ από προσωπικές ενέργειες ποδοσφαιριστων, συνήθως επιθετικών παγκόσμιας κλάσης ξέρω γω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνουν όλα τα γκολ με ασίστ στο ποδόσφαιρο, υπάρχουν και γκολ από προσωπικές ενέργειες ποδοσφαιριστων, συνήθως επιθετικών παγκόσμιας κλάσης ξέρω γω.

Το ηξερες οταν τον πηρες οτι μονο με ταισμα θα βοηθουσε.

 

Ε, ταισμα δεν του εχεις κανει. Εγω δεν θεωρω οτι φταιει μονο ο ιδιος, χωρις να τον απαλλασσω απο τις δικες του ευθυνες βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν τον ταιζουν αλλα αυτος δεν κανει και μισο βημα να ξεμαρκαριστει πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Μπρε σεις σημερα κ ουρανοξυστη να ηθελε να πετυχει ο γκαλο σιγουρα θα αστοχουσε τι συζητατε ;

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Αναλυτικά ο Δημήτρης Μελισσανίδης είπε στο περιθώριο της Χριστουγεννιάτικης γιορτής της ΑΕΚ 

 

«Είμαστε εδώ για να αλλάξουμε ό,τι πρέπει. Ελπίζουμε η νέα χρονιά να ειναι καλύτερη. Έχουν γίνει λάθη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να μην είμαστε όσο καλοί θα θέλαμε εμείς κι ο κόσμος μας. 

 

Θέλω να ελπίζω ότι τη νέα χρονιά θα διορθώσουμε τα λάθη μας, να βρει η ομάδα τον βηματισμό της γιατί κανείς δεν ειναι χαρούμενος με την κατάσταση στο ποδόσφαιρο της ΑΕΚ. 

 

Ελπίζω ταυτόχρονα ότι τελειώνει και τελείωσε η εγκληματική οργάνωση. Θα κάνουμε ότι είναι δυνατό για να διορθώσουμε στο ποδόσφαιρο όλα όσα πρέπει και όλα ειναι δυνατά. Θα γίνουν οι μεταγραφές που πρέπει. Ό,τι πρέπει θα γίνει και όσοι πρέπει θα μείνουν. 

 

Ο μεγάλος στόχος μας είναι το γήπεδο. Και είμαστε στο παρά πέντε. Σήμερα η συνάντηση στο ΚΕ.Σ.Α. πήγε καλά. Ελπίζουμε τώρα να χουμε την άδεια. Δεν είναι δυνατόν να παίζει η ΑΕΚ τόσα χρόνια χωρίς έδρα».

 

 

 

Rewind,ρελανς,νεες υποσχεσεις,νεες δεσμευσεις,παραδοχη λαθων,τελειωσατε κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Μπαινει στα ορια της γραφικοτητας σιγα-σιγα

 

Μωρέ πάντα γραφικός ήταν (πόσο καλτ δίδυμο με Καρρά πχ. :lol: ), αλλά άμα τσουλάγε η μπάλα όλα καλά. Το θέμα είναι ότι μείναμε με τις γραφικότητες και μόνο εδώ και αρκετά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοω. Οτι παλια ηταν γραφικος σαν φυσιογνωμια και σε συμπεριφορα, αλλα ηταν και αποτελεσματικος. Τωρα (στα του ποδοσφαιρου παντα) γινεται γραφικος γενικοτερα, σε ολα του. "Θα τους κανω, θα τους ρανω, θα γινουν τα απαραιτητα στις μεταγραφες, ειμαστε στο παρα πεντε στο γηπεδικο κλπ."

 

Αν βαλεις το σημερινο βιντεο δηλωσεων χωρις ημερομηνια, μπορει να το κανεις και για προπερσινο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Η εγκληματικη οργανωση τελειωνει χωρις να το ανακοινωσεις δημοσιως,απλα και ομορφα χωρις φανφαρες.Αυτος που λεει σε πηγαδακια τελειωσε η θα τελειωσουν ειναι ο ιδιος τελειωμενος.

Link to comment
Share on other sites

mia xara kanei ta vhmata pou prepei

pare ta mats kai des ta ena-ena

De ginetai na kaneis epi8esh me 2 atoma kai to 1 na einai sto shmeio tou penalty anamesa se 4 amuntikous. Ti ksemarkarisma na kanei.

Ta idia pernaei kai o Peckhart

to xeirotero den einai auto. Einai sta sthmena. Pou einai tragika, milame gia provlhma oxi malakies. De ginetai na exeis 2 2metrous strikers kai na mh mporeis na tous vreis.

 

οκ... συμφωνω οτι εχεις θεμα στην δημιουργια...

 

αλλα ρε συ... ενα γαμημενο γκολ απο προσωπικη ενεργεια... Γεναρης εφτασε... 

 

ενα ζηταω... δηλαδη για τον Θεο...

Link to comment
Share on other sites

Λέει δεν παίρνουμε αυτόν τον Ιρανο, προφανώς η ΑΕΚ θα πάει για κάτι καλύτερο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×