Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XV (Μεταγραφές 2016)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

εγω λεω οτι ο ψιψινος θα ανεβει πανω απο τα 2Μ για τον αραουχο (συμβολαιο και δανεισμο)

? οσά που ζαλίζουν.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πούμε πως αν πάνε όλα καλά με τον ελ χύνω τα υπόλοιπα ψώνια θα είναι επιπέδου κυβρακίδη ε?

Link to comment
Share on other sites

? ες τα.

Αυτός ο ξεφτίλας λαός φταίει που δεν γεμίζει το οακα με την ομάδα να βολοδέρνει στη μέση της βαθμολογίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το μπατζετ θα αυξηθει οσο αυξανεται καθε χρονο δηλαδη απο τα 5 θα πας στα 6 - 6,5

Link to comment
Share on other sites

το μπατζετ θα αυξηθει οσο αυξανεται καθε χρονο δηλαδη απο τα 5 θα πας στα 6 - 6,5

Αυτός ο ισπανός που λέει η ώρα τι φάση?

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο ισπανός που λέει η ώρα τι φάση?

 

γρηγορος φτηνος κοινοτικος και σε νορμαλ ηλικια με νορμαλ παραστασεις τον εχει εγκρινει και ο μανωλης

Link to comment
Share on other sites

α δλδ στηριξη στην ομαδα που αγαπας ειναι μοναχα οταν πρωταγωνιστει ή ειναι στο τοπ3 ρανκ.

Αν αυτο δε λεγεται ξεφτιλα - πανηγυρτζιδικη λογικη, τοτε τι ειναι?

Η ολη υποθεση "στηριξη" εχει να κανει οτι θα στηριξεις την ομαδα οταν ΔΕΝ πρωταγωνιστει. Αλλοιως τι καθομαστε και συζηταμε.

eno sth g k sth bou pou eixes ton diplasio kosmo me diplasia diarkeias k mikra symvolaia eidame xairi

Link to comment
Share on other sites

α δλδ στηριξη στην ομαδα που αγαπας ειναι μοναχα οταν πρωταγωνιστει ή ειναι στο τοπ3 ρανκ.

Αν αυτο δε λεγεται ξεφτιλα - πανηγυρτζιδικη λογικη, τοτε τι ειναι?

Η ολη υποθεση "στηριξη" εχει να κανει οτι θα στηριξεις την ομαδα οταν ΔΕΝ πρωταγωνιστει. Αλλοιως τι καθομαστε και συζηταμε.

Οι νόμοι της αγοράς ισχύουν για όλους,ακόμα και για τις ποδοσφαιρικές ανώνυμες εταιρείες.

Με 5εκ μπάτζετ θα μαζέψει 10χιλ νοματαίους στο γήπεδο,με 10εκ θα φέρει τους διπλάσιους κοκ.

Όπως σε όλους τους κλάδους της αγοράς έτσι και στην ψυχαγωγία ισχύουν οι ίδιοι κανόνες.

Θα φέρεις αραούχο,θα πουλήσεις 10χιλ κειας μόνο για την πάρτυ του.

Θα φέρεις πεκχαρτ,θα πάρεις τα παπάρια μου.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Η αντίληψη μου για το άθλημα είναι ψυχρή,ωμή και καπιταλιστική.

Γιατί όταν ήταν συναισθηματική γέμισε το συνταγολόγιο με χάπια για το στομάχι και την πίεση.

Και φαντάζομαι δεν είμαι εγώ ο μόνος παθών.

Αλλά αφού εσύ το βλέπεις το άθλημα με συναισθηματική αντίληψη μού φτάνει να ανεβάσεις το καλοκαίρι εδώ μέσα την απόδειξη από το διαρκείας που πήρες να μου αποδείξεις τα όσα λες.

Link to comment
Share on other sites

Στην ΑΕΚ έχουμε συζητήσει σοβαρά κατά καιρούς από το 2004 και μετά ότι πρέπει η ποιότητα του προϊόντος να διαμορφώνεται από τις πωλήσεις. Είμαστε παγκόσμιο φαινόμενο, θα καταρρίψουμε κάθε νόμο της αγοράς γιατί η ΑΕΚ είναι Ιδέα. Ο έμπορος (? ΑΕ) θα δει τι πωλήσεις θα κάνει (διαρκείας) και αντιστοίχως θα διαμορφώσει την ποιότητα του προϊόντος του (παίχτες). 

 

Όταν βλέπουμε ότι αυτό δεν μας βγαίνει και ότι παίζει να μη καταργηθεί κάθε έννοια κοινής λογικής για πάρτη μας, το γυρνάμε στον έρανο. ? άρτε διαρκείας να σωθεί η ομάδα, πάρτε διαρκείας να βελτιωθεί η ομάδα, πάρτε διαρκείας να πάρουμε κάναν παίχτη. Κι όταν δε βλέπουμε φως και προκοπή ούτε στον έρανο, τότε το γυρνάμε στην αγάπη για την ΑΕΚ. "Είσαι πανηγυρτζής", "είσαι μόνο στις χαρές". Τρομερή αποκάλυψη! Η μεγάλη μάζα του κόσμου είναι ΑΕΚ για τις χαρές. Κι εγώ νόμιζα ότι γουστάρει να βγάζει καρκίνους με Αραβίδηδες και Μπακασέτες. Το ποδόσφαιρο και η ΑΕΚ είναι μέσο διαφυγής από την καθημερινότητα. Όταν σου την κάνει χειρότερη, απλά δεν ασχολείσαι. Εμείς που ασχολούμαστε όπως και να 'χει, υπάρχουμε και πιθανότατα είμαστε περισσότεροι από όλους τους αντίστοιχους στις υπόλοιπες ομάδες. Δεν είμαστε όμως τόσοι πολλοί. Δεν υπάρχουν 50 χιλιάδες ΑΕΚτζήδες παντός καιρού, υπάρχουν 9-10 χιλιάδες. Αυτό είναι το στόρυ και γενικά η ζωή με έχει διδάξει ότι όσοι κατηγορούν, συνήθως δεν έχουν αγοράσει ούτε ένα διαρκείας ποτέ, έστω μια φορά για το καλό.

 

Εγώ σέβομαι κάθε ΑΕΚτζή κι αυτόν που αγοράζει κι αυτόν που δεν αγοράζει. Κι αυτόν που έρχεται και αυτόν που δεν έρχεται ποτέ. Όλοι είναι χρήσιμοι γιατί όλοι διαμορφώνουν τη δυναμική της ΑΕΚ. Το ζητούμενο δεν είναι να πείσει κανείς τον ΑΕΚτζή να δώσει λεφτά σε στυλ ελεημοσύνης. ? οτέ καμια αυτοκρατορία δεν χτίστηκε από ελεημοσύνες. Το ζητούμενο είναι να ξυπνήσεις τη δυναμική του κόσμου σου. Δεν γίνεται με ελεημοσύνη ξαναλέω. Γίνεται με πάθος και ενθουσιασμό. Ξύπνα μας τα πάθη μας, ξύπνα μας τον ενθουσιασμό μας κι εμείς εκεί θα είμαστε. Μην είσαι κακομοίρης και μετά απαιτείς ο κόσμος να είναι λαρτζ.

 

Ειδικά ο ενεργός οπαδός της ΑΕΚ ήταν 10 χρόνια στο άρμεγμα. Υποχρέωση για διαρκείας σε ? ΑΕ, ΚΑΕ, Ερασιτεχνική, υποχρέωση να αγοράζει σκορ, υποχρέωση να αγοράζει δικέφαλο, υποχρέωση να είναι συνδρομητής στο εφημεριδάκι, υποχρέωση να δίνει και κάνα 20ρικο σε αιμοδοσίες ερασιτεχνικών τμημάτων. 10 χρόνια όλοι είχαν βάλει κάτω τον οπαδό της ΑΕΚ και του γαμούσαν τα πρέκια στα καθήκοντα. ? οτέ κανένας πούστης δεν σκέφτηκε να ανταποδώσει κάτι. Από καμία ομάδα της προκοπής μέχρι έστω αξιοπρεπές χαρτί στις εφημερίδες που είχε καθήκον να αγοράζει ο ΑΕΚτζής. Σώνει με τους εράνους, φτάνει, γκώσαμε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ περισσότερο με τον Κώστα με μια όμως προϋπόθεση που την έχω αναφέρει και στο παρελθόν, η συμμετοχή του κόσμου να έχει ανταποδοτικότητα στο χορτάρι. 

Στην ΑΕΚ ζήσαμε το φαινόμενο ο κόσμος να δίνει στην ? ΑΕ πρωτοφανή και πρωτόγνωρα λεφτά και αυτά αντί να γίνονται επενδύσεις να πηγαίνουν σε αποπληρωμές χρεών, δαπάνες άχρηστων υπαλλήλων, πνευματικά δικαιώματα για τραγούδια, έρευνες (το τελευταίο φρούτο) για το παρασκήνιο του ποδοσφαίρου κλπ, κλπ, κλπ. .

? ροσωπικά σε ΑΕΚ τύπου Νικολαϊδη δεν ξαναέδινα ούτε ευρώ τσακιστό, ενώ θα έπρεπε να δίνω σε ΑΕΚ τύπου Μελ που δεν το κάνω όμως, που είναι πιο κοντά σε αυτό που λέω πλην ίσως της γκρίζας περιοχής του γηπέδου και της παρακράτησης που γίνεται για αυτό. 

Το να γίνει αυτό που λέει ο Τόλης θα ισχύει από τη στιγμή της αλλαγής της κατάστασης στην Ε? Ο. Μέχρι τώρα η επένδυση στο ελληνικό ποδόσφαιρο είναι αντίστοιχης σοβαρότητας με την επένδυση στην ελληνική οικονομία με φορολογία στο Θεό. Στη μια περίπτωση έκανες χωρίς να το θες συνεταίρο το Κρόκους και τον Μακέδο και στην άλλη το ελληνικό κράτος. 

Link to comment
Share on other sites

? ολυ δυσκολα θα μεινει ο Αραουχο.

Ας δώσουν τα λεφτά στον ? ρίγκηπα που ξέρει να κάνει καλές επιλογές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η θεωρία σου είναι ότι βάζεις το χέρι στην τσέπη γιατί διακατέχεσαι από μια συναισθηματική αντίληψη για το άθλημα και τον οργανισμό που αγαπάς.

Κάπου το χαλάς στο τέλος γιατί απο εκεί που έλεγες ότι πρέπει να υποστηρίζουμε τον οργανισμό ανεξαρτήτων αποτελεσμάτων και να του δίνουμε δυναμική έρχεσαι ξαφνικά και μου λες γιατί να πάρω κειας αφού δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω. :lol:  :lol:

Όχι φίλε,να πάρεις διαρκείας γιατί το πάν είναι τα λεφτά και οι αραούχοι δεν θα έρθουν στην ΑΕΚ αν δεν πέσει το μαρούλι στο τραπέζι.

Επειδή λοιπόν το μπλα μπλα και τις θεωρίες τις σκυλοβαριέμαι,όποιος θέλει να κουνάει το δάχτυλο στον άλλον και να κάνει κατήχηση για αγάπες,έρωτες,καψούρες,λατρείες και τα συναφί μαζί με τα σεντόνια για την ΑΕΚ της καρδιάς του να ετοιμάζεται να σκανάρει και το διαρκείας του για να πείσει και μας τους άκαρδους.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

 ξαφνικά και μου λες γιατί να πάρω κειας αφού δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω. :lol:  :lol:

ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ .....

1 ΜΥΡΙΟ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΡΩ ? ΕΡΙΟΧΕΣ ΑΛΛΑ 25.000 ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΔΕ Μ? ΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ Α? Ο ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ? ΑΡΕΙ.....

 

ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ? ΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ? ΑΡΕΙ ΤΙ? ΟΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ΘΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΚΑΝΕΙ SOLD OUT ΣΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μα γραφεις πραγματα κλπ...

 

Κι εγώ σου λέω ότι η ΑΕΚ έχει κατά καιρούς και προσφάτως αποδείξει στον Χ υποψήφιο επενδυτή ότι έχει μεγάλη δυναμική και μπορεί να φέρει κόσμο και πελατεία στο γήπεδο. Δεν ζητάμε μπάτζετ αγγλικών ομάδων οπότε δε μπορεί να υπάρχει και απαίτηση για έσοδα αγγλικών ομάδων. Ζητάμε να έχουμε μπάτζετ κοντά στους άλλους 3 και όχι τέταρτο και με διαφορά. Κι αυτό όχι γιατι θέλουμε την ομάδα να πληρώνει με το ζόρι, αλλά γιατι συνήθως ποιότητα και μπάτζετ πάνε μαζί. Αν η ? ΑΕ θέλει λεφτά ας προσελκύσει πελατεία. Γιατί οτιδήποτε αγοράζεται με λεφτά, είναι εμπόριο. Τα περί ειδικής σχέσης, ειδικών περιστάσεων στο ποδόσφαιρο κοκ είναι άτοπα. Όταν πουλάς, είσαι έμπορος.

Link to comment
Share on other sites

 

Εγω πιστευω οτι η ΑΕΚ και 4αρα να ριξει στον γαυρο, και κυπελλο να παρει, παλι τα διαρκειας δεν θα ξεπερασουν τα 15κ.

 Φυσικά και δεν θα τα ξεπεράσουν. Υπάρχει και σημαντικότερη διοργάνωση από το κύπελλο στην οποία τέθηκες εκτός μάχης από τον Οκτώβρη. Για μία ακόμα φορά. Δεν θα πλέει σε πελάγη ενωσίτικης ευτυχίας ο κόσμος με ένα κύπελλο, όσο κι αν του κουνάνε το δάχτυλο λέγοντάς του "πανηγύρισε ρε αχάριστε". ? ρέπει μια φορά να κάνεις και πρωταθλητισμό, έχουμε ξεχάσει πως γίνεται να πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ας δώσουν τα λεφτά στον ? ρίγκηπα που ξέρει να κάνει καλές επιλογές.

? αντως το ρεπορταζ οτι θα δοθει το 1 χαρτι για παικτη δεν ειναι φιδι. Και για να πουμε την αληθεια "εταιρικα" συγκεντρωνει περισσοτερες πιθανοτητες και θετικες ψηφους εντος. Διοτι με 1,5-2 απλως θα εχεις εναν δανεικο και η αντιθετη αποψη ειναι (και εν μερει σωστη) πως με τα μισα χρηματα φερνεις πολυ καλο ποδοσφαιριστη που θα ειναι και ιδιοκτησια της ομαδας και οχι καποιας Λας ? αλμας. Και οι ενδειξεις λενε οτι τον παικτη δεν θα τον επιλεξει ο ? ριγκηπας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ .....

1 ΜΥΡΙΟ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΡΩ ? ΕΡΙΟΧΕΣ ΑΛΛΑ 25.000 ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΔΕ Μ? ΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ Α? Ο ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ? ΑΡΕΙ.....

 

ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ? ΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ? ΑΡΕΙ ΤΙ? ΟΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ΘΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΚΑΝΕΙ SOLD OUT ΣΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.

Δεν χρειάζομαι εσένα για να καταλάβω τι μου εξηγεί ο εγγλέζος.

Η αθήνα έχει 5εκ κόσμο που το προιόν που λέγεται ποδόσφαιρο το έχει γραμμένο στα παπάρια του.? όσο μάλλον ο αεκτζής που από το 2004 δίνει,δίνει,δίνει και το χαίρι που είδε ήταν οι πεσάδες στα πουτσοχώρια της Ελλάδας.Και ξανάδωσε και ξανά μανά έδωσε σε καταστάσεις φτώχειας για να βλέπει ρόστερ με μπάτζετ ατρόμητου και στα σπάτα να κυκλοφορούν 150 νοματαίοι σε καθεστώς δεκο.Είπαμε είμαστε αεκτζήδες,όχι μαλάκες.Κι επειδή οι αθηναίοι αεκτζήδες έχουμε μπολιαστεί άσχημα με το μικρόβιο της μιζέριας ας έρθουν οι εγγλέζοι αυτού του πλανήτη να μας αποδείξουν πόσο διαφορετικοί και αγαπησιάρηδες είναι.Γιατί υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα που παίρνουν διαρκείας στο μπάσκετ,μένουν στην άλλη άκρη του κόσμου αλλά ποτέ δεν μου είπαν τόλη δεν παίρνω κειας γιατί δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω ποτέ.Όπως υπάρχουν αεκτζήδες που παίρνουν διαρκείας και μου λένε τόλη δώστο σε κάποιον που δεν του περισσεύουν.

ΑΝΤΙΛΑΜΒΟΥ?

Αυτά και τέλος από μένα.Η κουβέντα θα συνεχιστεί το καλοκαίρι όταν βγουν τα διαρκείας.

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ .....

1 ΜΥΡΙΟ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΡΩ ? ΕΡΙΟΧΕΣ ΑΛΛΑ 25.000 ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΔΕ Μ? ΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ Α? Ο ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ? ΑΡΕΙ.....

 

ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ? ΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ? ΑΡΕΙ ΤΙ? ΟΤΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ΘΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ, ΚΑΝΕΙ SOLD OUT ΣΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.

 

Γιατί ρε φίλε να πουλήσεις 25 χιλιάδες διαρκείας; 25 χιλιάδες διαρκείας δεν πουλάει ο γαύρος που έχει διπλάσιο κόσμο, αγωνίζεται σε γήπεδο μισών θέσεων (έχει σημασία), κάνει πρωταθλητισμό και παίζει Ευρώπη μέχρι Μάρτη μήνα. Θα πουλήσεις εσύ με το μισό κόσμο, που παίζεις σε αχανές στάδιο, πρωταθλητισμό έχεις να κάνεις από το 2008 και στην Ευρώπη έπαιξες φέτος έναν (1) αγώνα μετά από 6,5 χιλιάδες χρόνια; Γιατί να πουλήσεις 25 χιλιάδες διαρκείας, επειδή πήρες πέρυσι κύπελλο; Αμ πως...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζομαι εσένα για να καταλάβω τι μου εξηγεί ο εγγλέζος.

Η αθήνα έχει 5εκ κόσμο που το προιόν που λέγεται ποδόσφαιρο το έχει γραμμένο στα παπάρια του.? όσο μάλλον ο αεκτζής που από το 2004 δίνει,δίνει,δίνει και το χαίρι που είδε ήταν οι πεσάδες στα πουτσοχώρια της Ελλάδας.Και ξανάδωσε και ξανά μανά έδωσε σε καταστάσεις φτώχειας για να βλέπει ρόστερ με μπάτζετ ατρόμητου και στα σπάτα να κυκλοφορούν 150 νοματαίοι σε καθεστώς δεκο.Είπαμε είμαστε αεκτζήδες,όχι μαλάκες.Κι επειδή οι αθηναίοι αεκτζήδες έχουμε μπολιαστεί άσχημα με το μικρόβιο της μιζέριας ας έρθουν οι εγγλέζοι αυτού του πλανήτη να μας αποδείξουν πόσο διαφορετικοί και αγαπησιάρηδες είναι.Γιατί υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα που παίρνουν διαρκείας στο μπάσκετ,μένουν στην άλλη άκρη του κόσμου αλλά ποτέ δεν μου είπαν τόλη δεν παίρνω κειας γιατί δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω ποτέ.Όπως υπάρχουν αεκτζήδες που παίρνουν διαρκείας και μου λένε τόλη δώστο σε κάποιον που δεν του περισσεύουν.

ΑΝΤΙΛΑΜΒΟΥ?

Αυτά και τέλος από μένα.Η κουβέντα θα συνεχιστεί το καλοκαίρι όταν βγουν τα διαρκείας.

ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ..... ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ Ε? ΙΘΕΣΗ.....

 

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟ? ΟΥΛΟΥ  ? ΟΥ ΨΑΧΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΤΙΜΙΟΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΣΤΗΝ Ε? ΑΡΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ? ΑΡΕΤΕ ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ .....

 

ΑΓΑ? Η  ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ .....

Link to comment
Share on other sites

Ο κοντός έφτασε να πουλάει 25χιλ κειας και το αποτέλεσμα ήταν να πέσεις.

Ευχαριστώ αλλά η θεωρία αυτή δεν πουλάει πλέον ούτε στους κλεφτάκηδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×