Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XV (Μεταγραφές 2016)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

nai dwse mou na katalavw afou eimai eksw apo ton xoro.

Pes mou oti Kwsta egw de pataw giati den antexw ton Papoutselh h apla ta diarkeias me ta oik.dedomena den ta akoumpaw.

Oxi na mou les oti ftaiei o Mel pou de pairnei Araujo. It doesnt compute.

όλα αυτά είναι συνδυασμός.

και φυσικά φταίει ο μελ γιατί ταίζει ένα κάρο αργόσχολους αντί να επενδύει στην ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με την μπουγάτσα δήλωσες 11.800.

Ρε τον σδοε λέμε. :lol:

 

Το υπόλοιπο 50% είναι δηλωμένο στην Hagia Sophia

Link to comment
Share on other sites

Με την μπουγάτσα δήλωσες 11.800.

Ρε τον σδοε λέμε. :lol:

Τον ΣΔΟΕ ρε Τόλη ως τι τον επικαλείσε; 

Link to comment
Share on other sites

Τον ΣΔΟΕ ρε Τόλη ως τι τον επικαλείσε; 

Είναι το ίρτζιν μου που έλεγε και ο βέγγος στον ατσίδα.

Link to comment
Share on other sites

edw milame gia sthriksh genika.

De lew gia 8emata oikonomika, otan den mporei o allos, apla de mporei.

Alla k prin thn krish re file, den allaze tipota.

Ε μεχρι το 09 μια χαρα πηγαιναμε στα διαρκειας .μετα δεν υπηρχε οραμα η επενδητης οι παιχτες ηταν απληρωτοι και ο γαυρος βιαζε ελευθερος το ποδοσφαιρο.τι να πα να δεις?μετα απο το 12 ξεκηνησε για τα καλα η κριση.(ειχε ειδη μεγαλα ποσοστα ανεργιας).

Αλλα γενικα η δυναμικη της ΑΕΚ σε καλους καιρυς νομιζω ειναι 12-16χιλ κοσμο.του γαυρου 17-25χιλτωρα πια και του παο 15-20χιλ.θελω να πω οτι δεν ειναι καμια χαωδης διαφορα που να δικαιολογει μεγαλες διαφορες μπατζετ.η διαφορα εινα τα λεφτα της ουεφα.και κυριως τα 25 ,οχι τα 3του ουεφα.αυτο ισχυει ολες τις μικρες χωρες και αυτος που βγαινει τσ λ ξεφευγει απο τον αλλο .πχ κροατια .

Link to comment
Share on other sites

den diafwnoume oti to proion einai arrwsto. Isxuei. Alla auto apo thn arxh ths kouventas den htan mesa. Htan to 8ema "giati na dwsw lefta an de vlepw Araujo". Dioti to proion den upoferei logw kakhs poiothtas paiktwn (auto htan to apotelesma oik.krishs sunduasmo me diaf8ora proiontos), alla giati den einai ka8aro wste ka8e ependush na exei return an einai swsth.

Το προιόν με αραούχους βελτιώνεται.

Όχι μόνο με αραούχους αλλά οι αραούχοι είναι αναγκαίο συστατικό.

Γαμησε με ρε μλκ,ήμουν στην πείνα τόσα χρόνια με κάτι χρύσανθους και τσέχικα παρτάλια,είδα λίγο κανονικό φορ και μου βγήκαν τα μάτια λες και είδα τις βυζάρες της νονάς μου όταν ήμουν 10 και καθόμαστε και το συζητάμε?

Γάμησε με σου λέω.

Link to comment
Share on other sites

oxi de phgainame mia xara.

Eixame kathforo kai sta diarkeias kai ston meso oro 8eashs.. Den htan 8ema oute oramatos oute tipota. Oi paiktes eginan aplhrwtoi to 2012. Oxi to 09. Sorry dld. To 2011 eixame paei 2 telikous kupellwn kai ok orgiaze o gauros enw o vazelos eixe valei 120 ek. Ti na kanei h AEK? na gennhsei lefta?

Auta ta noumera diplasiase ta, kai vlepeis th dunamikh twn omadwn. Fusika uparxei diafora dunamikhs. Milame gia kosmo pou krataei karekla se ghpedo. Des ta attendances parapanw pou evala.

Από το 10 είχες οικονομικά θέματα με τους παίχτες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε τώρα πόσο πίσω γενικά είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο. 

Είχα κάνει δώρο στους πιτσιρικάδες ένα παιχνίδι ? ρέμιερ Λιγκ και να μην τα πολυλογώ είχαμε βρει άκρη με την Γουότφορντ. 

Για να πάρεις τικέτο εκεί θέλει εγγραφή στο σάιτ, παίρνεις έναν κωδικό μέλους-οπαδού και μετά προχωράς στην αγορά. 

Τώρα που διάβαζα το τόπικ, μου σκάει μέιλ για Season Tickets: Official Waiting List Invite 2017-18...

Μάρτης μήνας για μια μικρή ομάδα της περιφέρειας του Λονδίνου, χωρίς καν να έχουν αρχίσει οι μεταγραφές που σχεδόν έχει εξασφαλίσει την παραμονή της. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Re mlk apofasise. h 8a xoume EPO ka8arh, h 8a pairneis Rivaldo kai o allos 8a se ka8arizei sa xorta.

Thn xronia tou Rivaldo an h AEK EPAIRNE TO PRWTA8LHMA, shmera de 8a milousame KAN gia ola auta, to katannoeis?

De to phre BASIKOTERA giati se EGDARE o Rocco. Kai giati htan malakas o tapas vevaia kai de phre paiktes ston Ferrer. Alla PANW APO OLA SE EGDARE O ALLOS OSO EPREPE. Pou shmainei oti akoma k paiktes na xes parei, PALI 8A VRISKE TON TROPO. Dioti AGWNISTIKA DEN TO EXASES. AUTOS TO XASE KAI TO PHRE ME ALLON TROPO.

Ας έφερνε ο κοντός ένα κανονικό χαφ στον φερέρ και όχι τον καφέ κι αν έχανε το πρωτάθλημα θα του έδινα 1000 δίκια.

Α και οι λυμπεροζήκοι που έσκαβαν τον λάκο του ισπανού κολλητοί του κοντού ήταν όχι δικοί μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε τώρα πόσο πίσω γενικά είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο. 

Είχα κάνει δώρο στους πιτσιρικάδες ένα παιχνίδι ? ρέμιερ Λιγκ και να μην τα πολυλογώ είχαμε βρει άκρη με την Γουότφορντ. 

Για να πάρεις τικέτο εκεί θέλει εγγραφή στο σάιτ, παίρνεις έναν κωδικό μέλους-οπαδού και μετά προχωράς στην αγορά. 

Τώρα που διάβαζα το τόπικ, μου σκάει μέιλ για Season Tickets: Official Waiting List Invite 2017-18...

Μάρτης μήνας για μια μικρή ομάδα της περιφέρειας του Λονδίνου, χωρίς καν να έχουν αρχίσει οι μεταγραφές που σχεδόν έχει εξασφαλίσει την παραμονή της. 

Καλά αυτο συμβαίνει ειδικά στην Αγγλία μάλλον. Στην ισπανία μια χαρά βρισκεις εισιτηριο για κανονικό αγωνα και όχι κλάσικο της Ρεαλ.

Link to comment
Share on other sites

ntaks auta einai ta eswterika mas

malakia tou tapa.

Alla re file opws k na xei to phre to gamhdi. 25 ek einai auta

Τα εσωτερικά σου τα πλήρωσες τελικά με την απώλεια του πρωταθλήματος ειδικά με το φάγωμα του φερέρ.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω βγάλει και τον παίζω.

Τον κράτησα τον άγγλο σε αξιοπρεπή επίπεδα.

Ούτε 15 σελίδες δεν κράτησε η κουβέντα.

Κι αν δεν χωνόταν σε κάποια φάση ο αγαπούλας,με το ζόρι 10.

Να τα λέτε αυτά.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAXAAAXAXAXXAXAXAXAXAXAXA

 

Ευτυχώς μαλάκες δεν γράφει για μπάσκετ.

Στο nba χαλαρά θα υποστήριζε φλωρινιώτη.

 

esy malaka diafwneis me syntagi giatrou.

 

:lol:  :lol:  :lol:

Edited by Gorgar21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? ραγματικα διαβαζα τον επικο διαλογο με ενδιαφερον εν μεσω απιστευτης δουλειας,

αλλα να πω την αληθεια

πιο πολυ και απο τα εκατερωθεν επιχειρηματα

αυτο που με κρατουσε απικο

με τα ματια καρφωμενα στο ταμπ,

ηταν η αισθηση

οτι καποια στιγμη θα σκασει ποστ -απο τυπο με πρωην αβαταρ πρωην αρχηγο δντ -με καποιο περιεργο και συνναμα γλαφυρο

βυζο 69.

Υπαρχει 2ος ηρωας που διαβασε ολο τον διαλογο;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο 2ος ποιος ειναι; αν εννοεις εμενα εισαι γελασμενος. Διαλογο αγγλου ζιβαγκου; μονο σε τρελες βαρεμαρες.

Link to comment
Share on other sites

? ηρατε το ρισκο σας κ σας βγηκε. Εγω υπολογιζα οτι θα σταματαγαν μεγαλη παρασκευη για να παει στον επιταφιο ο τολης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Ο Τολης ηταν ετοιμος. Εριχνε καρβουνο για τη σουβλα της Κυριακης.

Ο αλλος ειχε δουλειες και σφυριξε οπισθεν και θα φαμε αρνι και κοκορετσι τελικα.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται ξεκινησα πριν παω στη δουλεια και τελειωσα μολις γύρισα. δεν χανόταν τέτοιος διαλογος.

Αυτος ο ? ουερτας τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×