Jump to content

Recommended Posts

22 minutes ago, The Magician said:

Ξερεις ή το ειπες τυχαια; Διοτι εχει εκφραστει στο παρελθον ο ιδιος ο προεδρος θετικα για τον ανθρωπο αυτον.

Ματζισιαν εμφανιζεται μεσα στη νυχτα πεταει τις πληροφοριες που μας σηκωνουν την τριχα και εξαφανιζεται στα σκοταδια

Link to comment
Share on other sites

Και την λεει σε οσους διαφωνουν μαζι του, δηλαδη την συντριπτικη πλειοψηφια του ΚΜ, οτι και καλα "θα εκτεθουν" αν επιμεινουν στις αποψεις τους.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, The Magician said:

Ξερεις ή το ειπες τυχαια; Διοτι εχει εκφραστει στο παρελθον ο ιδιος ο προεδρος θετικα για τον ανθρωπο αυτον.

Κάτι είχε πάρει το αυτί μου ήλπιζα να ήταν πλάκα. Ακόμα ελπίζω να μου κανεις πλάκα βασικά 

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα αλλα απογοητευτηκε ο Μαγιστρος με τον Χιμενεθ.

Μας εχει πεθανει στο δουλεμα ο τυπος εδω μεσα, θα εισηγηθω μπαν (και ξυλο).

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skepastos said:

Κάτι είχε πάρει το αυτί μου ήλπιζα να ήταν πλάκα. Ακόμα ελπίζω να μου κανεις πλάκα βασικά 

Δεν κανω πλακα.

3 hours ago, nikos said:

Κατα τα αλλα απογοητευτηκε ο Μαγιστρος με τον Χιμενεθ.

Μας εχει πεθανει στο δουλεμα ο τυπος εδω μεσα, θα εισηγηθω μπαν (και ξυλο).

Κι εσυ Βρουτε;

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Σε κάνω εικόνα με δερμάτινα  δεμένο φιμωμενο κ να σου ρίχνει βουρδουλιες γκομενα κ να σε κατουραει τύπος. 

Ίσως είναι κ λίγα αυτά που λέω για τα επίπεδα μαζοχισμού σου. 

Link to comment
Share on other sites

Σε αγαπάμε Μανόλο.  Ειδικά η ατάκα για τη βροχή όταν ήταν δάκρυα χαράς ούτε ο χχ δεν θα την έλεγε.  Δώσε μας πισω το συναίσθημα. Θέλουμε να ξα να νιώσουμε. 

https://www.sport24.gr/football/omades/Aek/ximeneth-o-telikos-toy-voloy-htan-mia-apolyth-lhsteia.5436174.amp.html

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ατμόσφαιρα άλλα Ας δούμε και τι έχει μπροστά για το 2018-2019 στη κούρσα για τη 3η θέση και κύπελλο . 

8κυπ 7/2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΕΚ 6:30 Πρώτο ματς μανόλο είμαι αισιόδοξος λόγο αλλαγής ψυχολογίας για θετικό αποτέλεσμα ( ισοπαλία ? )  0-1 ΝΙΚΗ σπάσαμε σερί ατρόμητο με χωρίς νίκη σε έδρα που γονατίζουμε συνήθως . Στα θετικά μπουρδελοποίηση ομάδας Σπανού . 

20η 10/2  ΑΕΚ-ΟΦΗ 15:00 Ωραίος μεσημεριανός αγώνας και πολλή κόσμο με παιδιά και καλή διάθεση λόγο επιστροφής μανόλο  . ; Αθλια εμφάνιση με νίκη 1-0 χωρίς ευκαιρία του αντυπάλου . Κέρδος ο Αλμπάνης απώλια με χουλτ που δεν πατούσε καλά όπως σχεδόν και όλη η ομάδα . 

21η Κυριακή 17/2 ΓΑΥΡΟΣ-ΑΕΚ 19:30 Χαμηλές προσδοκίες άλλα ελπίζω να δώ πάθος και ένα χαμηλό σκόρ με καλή εμφάνιση

22η Σάββατο 23/2 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ 19:30 Ευκαιρία να κάνει ροτέισον λόγο και κυπέλλου μετά ώστε να αρχίζει να κρίνει κάποιους ( Αλμπάνη , Γιαννιώτη)

8κυπ Τρίτη 26/2 ΑΕΚ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ματς που θα πάρουμε εύκολα η δύσκολα για τους 8 

23η Σάββατο 2/3 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ 19:00 Αγαπημένη έδρα μανόλο νομίζω ότι είναι ένα παιχνίδι που θα το στοχεύσει για ένα δυνατο διπλό (ή μια καλή εμφάνιση ισοπαλία)

24η Σάββατο 9/3 ΑΕΚ-Βαζελος 19:30 Η ομάδα που τον/μας δυσκολεύει πάντα ,δύσκολο παιχνίδι άλλα νομίζω ότι θα είναι άσσος

25η Κυριακή 17/3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΕΚ 14:00 Δύσκολη έδρα άλλα θέλω να πιστεύω ότι είναι πιο πολλή διπλό που θα κυνηγήσει λόγο ότι δεν τους κέρδισε πέρσι και φέτος χάσαμε 4 ματς χωρίς νίκη είναι πολλά με ατρόμητο

26η Κυριακή 31/3 ΑΕΚ - Παναιτωλικος 17:15 Ωραίος ανοικτός αγώνας με νίκη με ομάδα που θα κατεβεί για να παίξει ποδόσφαιρο και να χάσει με αξιοπρέπεια

4κυ 2-4/4 Αν περάσουμε φυσικά θα έχει κάνει μερικό ροτέισον με παναιτωλικό .Πρόβλεψη ξανά γαύρο και μπάοκ-αστέρας στη κλήρωση

27η Κυριακή 7/4 ΞΑΝΘΗ - ΑΕΚ 16:00 Απέναντι στη κολομάδα του αντιποδόσφαιρου εύκολα η δύσκολα θα έρθει η νίκη γνώμη μου αν και είναι νωρίς για προβλέψεις

28η Κυριακή 14/4 ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ 17:00 Παίζει να ειναι αδιάφορη η λαμία τότε όλα θα κριθούν ποιος θα το θέλει περισσότερο

29η Κυριακή 21/4 ΑΕΚ-κούγιας 19:00 Σόου κούγια θα επισκιάσει το αγωνιστικό αδιάφορο μάτς με νίκη μας 

4 κυ 24-25/4 Αν και Αν αδιάφορος στο πρωτάθλημα θα είναι και ο γαύρος πιθανών και θα θέλει πολλή το κύπελλο λογικά δεν θα δούμε τελικό.

30η Κυριακή 5/5 λειβαδιά-ΑΕΚ Νίκη αγγαρεία με πολλές αλλαγές με πιθανότερο τότε η λειβαδιά να έχει βαρέσει διάλυση λόγο υποβιβασμού

τε κυ Σάββατο 18/5 Τελικός Το πιθανότερο να έχουμε ξεκινήσει το σχεδιασμό της νέας χρονιάς άλλα σε περίπτωση που φτάσουμε θα το σηκώσουμε .3 σερί δεν πρόκειται να χάσει .  

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Ωραία ατμόσφαιρα άλλα Ας δούμε και τι έχει μπροστά για το 2018-2019 στη κούρσα για τη 3η θέση και κύπελλο . 

 

Για την 2η θέση κατά την άποψή μου.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αν  και θεωρώ ότι εδώ και αρκετές αγωνιστικές οτι έχει κλειδώσει η πρωτη τετράδα. 

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, το πιθανότερο είναι να λήξει έτσι, αλλά όταν είσαι σε απόσταση 5 βαθμών με υπολοιπόμενο ματς με τον άμεσο ανταγωνιστή σου, τότε έχεις υποχρέωση να έχεις στόχο να τον ξεπεράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ματεο Γκαρσια σκοραρει ξανα. Δανεικος απο Λας Παλμας ...Μανολο πως το βλεπεις μας κανει?

Link to comment
Share on other sites

1,4 η ρητρα για το 80% το καλοκαιρι και θελει ο Α.Ρ.Η.Σ. να δώσει λιγότερα για να έχει συνιδιοκτησία . Εξαρτάται και αν βγεί ευρώπη φαντάζομαι .

Link to comment
Share on other sites

Ο Αντρέ μίλησε με τα καλύτερα λόγια τον Μανόλο, τον καλύτερο προπονητή στη Σούπερ Λίγκα

 

Λίγα λεπτά μετά την βράβευσή του ως καλύτερος προπονητής για τη Σούπερ Λίγκα, τη σεζόν που μας πέρασε, για τον Μανόλο Χιμένεθ μίλησε στη ΝΟVAο Αντρέ Σιμόες, λέγοντας για τον προπονητή του: «Μας βοήθησε πάρα πολύ την περσινή σεζόν να πάρουμε το πρωτάθλημα. Αγαπάει την Ελλάδα, είναι τρελός για την Ελλάδα. Εχει αυτό το πάθος και τον ενθουσιασμό για το ποδόσφαιρο. Πρώτα ποδοσφαιριστής και μετά προπονητής»

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

"Manolo Jiménez, que cojones tienes!"

Η πορεία του Μανόλο Χιμένεθ ως παίκτη και προπονητή. Το Αραάλ, η φανέλα με το νούμερο "10", η Σεβίγια αντί της Μπέτις, το θρυλικό σύνθημα "Manolo Jiménez, que cojones tienes!" που έγραψε ιστορία στο "Σάντσεθ Πιθχουάν", ο Μαραντόνα, το Μουντιάλ του '90, η Τούμπα, οι λυγμοί για τον υποβιβασμό του '95, το ακατάρριπτο ρεκόρ των συμμετοχών στην Πριμέρα, το φυτώριο της Σεβίγια Ατλέτικο, ο "Βενγκέρ του Νερβιόν", η Σαραγόσα, το Κατάρ και το τριπλό πέρασμα από την ΑΕΚ.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ενα μικτο τετραγωνακι για το βραβειο του ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ. Αν ηταν ο ΣΚΑΤΙΝΟΣ 3 μερες πρωτοσελλιδο για να δικαιωσουν την επιλογη ΣΑΠΙΟΔΟΝΤΑ.

 

Screenshot_8.png

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πρωταθλητης με το 4ο Μπατζετ της κατηγοριας....κυπελλα παιρνει και ο Νιονιος και πηραμε και εμεις στο παρελθον....πρωταθλημα ομως ε πως να το κανουμε ειχαμε να το παρουμε 25 χρονια και αυτος το πηρε.?

Χιμενεθ μεχρι να φυτρωσουν καινουρια δοντια στον Μελ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οταν το πηρε ο Σκατιναρος ηταν στον Πανιωνιο . Τωρα το πηρε ο ΧΙΜΕΝΕΘΑΡΟΣ και ειναι στην ΑΕΚ και αφορα την ΑΕΚ και για αυτο επρεπε να προβαλουν περισσοτερο το θεμα αλλα δεν συμφερει....

Ο σαπιοδοντας οπως τον λεω πηρε τον καλυτερο προπονητη του 2016 στον Πανιωνιο και εδιωξε τον προπονητη που πηρε πρωταθλημα μετα απο 25 χρονια στην ΑΕΚ. Τρομερη κινηση......

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Παλι καλα που πριν αυτοπροταθει ο Χιμενεθ δεν ειχε φερει τον τοτε προπονητη της χρονιας Γιαννη Πετρακη του ΠΑΣ γιαννενα.?

Τωρα εχει τον κορυφαιο προπονητη που πηρε το βραβειο για την θητεια του στην ΑΕΚ που πηρε πρωταθλημα μαζι της και οχι καποιον που πηρε τον τιτλο ως προπονητης του πανιωνιου. Παντως νομιζω οτι περσυ δεν ηταν ο Ουζουνιδης αλλα ο Βλανταν Ιβιτς οταν μας κουβαλησε τον σκατιναρο

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D unfeatured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×