Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, nikos said:

Εχουμε τοσον καιρο να δουμε εξτρεμ στην ομαδα που μεχρι και κατι Μπερνς μου εχουν λειψει.

Καλα δεν συζηταω για Σεζαρ κλπ.

Και εχεις τον Λυμπε να ψαχνεται με τον εξτρεμ του Κουγια. Μιλαμε για πυρηνικη φυσικη, ειδικα αυτη η θεση.

Σεζαρ παικτουρα.Να τα λεμε κι αυτα, ο Ντεμης με λιγα λεφτα ειδικα στην αρχη ειχε φερει διαμαντακια.Αλλα ειχε Ιλια Ιβιτς.Σε καποια πραγματα ηταν μπροστα εστω και εξ αναγκης.Ελπιζω στον Μανολο και τις ακρες του ακομα και απο την Β Ισπανιας τωρα που την εξερευνησε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι θα φέρει Μιλοβάνοβιτς πίσω ο Μελισσανίδης για ΤΔ μαζί με Μανόλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Σεζαρ παικτουρα.Να τα λεμε κι αυτα, ο Ντεμης με λιγα λεφτα ειδικα στην αρχη ειχε φερει διαμαντακια.Αλλα ειχε Ιλια Ιβιτς.Σε καποια πραγματα ηταν μπροστα εστω και εξ αναγκης.Ελπιζω στον Μανολο και τις ακρες του ακομα και απο την Β Ισπανιας τωρα που την εξερευνησε λιγο.

Στις μεταγραφες καλος ηταν (με τα λεφτα που ειχε παντα). Βεβαια το παρακανε με τις αλλαγες.

Το θεμα ειναι οτι τοτε τον αμφσβητουσαμε τον Σεζαρ, εχοντας πιο προσφατους μεγαλους παικτες, τωρα λειπουν πλεον (και) τετοιοι παικτες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, George_D said:

καλοκαιρι του 2011 εννοεις?

Καλοκαιρι του 2011 μπορει και Γεναρη του 2012.Εκεινη την περιοδο παντως

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Στις μεταγραφες καλος ηταν (με τα λεφτα που ειχε παντα). Βεβαια το παρακανε με τις αλλαγες.

Το θεμα ειναι οτι τοτε τον αμφσβητουσαμε τον Σεζαρ, εχοντας πιο προσφατους μεγαλους παικτες, τωρα λειπουν πλεον (και) τετοιοι παικτες.

Εγω τον γουσταρα απο την αρχη τον Σεζαρ και πιστευα οτι θα τον πουλησουμε σε μεγαλη ομαδα.

Μακαρι να ξαναδουμε τετοιους παικτες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το καλοκαίρι θα φέρει Μιλοβάνοβιτς πίσω ο Μελισσανίδης για ΤΔ μαζί με Μανόλο.

Μακαρι. Μιλαγε πολυ αλλα την δουλεια την ηξερε. Εμενα μου αρεσαν περισσοτερο οι κινησεις του και απο τον καραφλα.

πηρες Σιμοε, Γιοχανσον, Γκαλο, Μπαρμποσα και αλλους, με 3 κι 60.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εγω τον γουσταρα απο την αρχη τον Σεζαρ και πιστευα οτι θα τον πουλησουμε σε μεγαλη ομαδα.

Μακαρι να ξαναδουμε τετοιους παικτες

Κι εγω, σε αρκετα μεγαλο βαθμο. Αλλα στο ΟΑΚΑ ειχε φαει και γιουχες, μεχρι που εκλαψε μια φορα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Μακαρι. Μιλαγε πολυ αλλα την δουλεια την ηξερε. Εμενα μου αρεσαν περισσοτερο οι κινησεις του και απο τον καραφλα.

πηρες Σιμοε, Γιοχανσον, Γκαλο, Μπαρμποσα και αλλους, με 3 κι 60.

Μάλλον θα συμφωνήσω.

Προσωπικά θα ήθελα να φέρει καθώς θα έρχεται και δύο παίχτες από Λας Πάλμας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

στο ΟΑΚΑ ειχε φαει και γιουχες, μεχρι που εκλαψε μια φορα.

Και παρ' όλα αυτά

aek_sezar.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 Νταξ σταθμος καριερας η ΑΕΚ, γκολ στην Μιλαν κλπ.

Ξεχαστηκαν οι κακες στιγμες.

Γενικα μας πανε οι περισσοτεροι πρωην παικτες μας παντως.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ανοίξει Βραζιλιάνοι και Αργεντίνοι παίχτες μας ακαδημίες σετη λατινική Αμερική και έχεις στις ακαδημίες σου τον Φούλη και τον Πάτερ.

Στο μεταξύ έχουν περάσει από την ομάδα Ριβάλντο, Γκούντγιονσεν, Έμερσον που μπορούσες να τους έχεις για εκπροσώπους του club και επιλέγεις να πορεύεσαι με κακομοίρηδες που "ξέρουν τί θα πει ΑΕΚ"

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

 Νταξ σταθμος καριερας η ΑΕΚ, γκολ στην Μιλαν κλπ.

Ξεχαστηκαν οι κακες στιγμες.

Γενικα μας πανε οι περισσοτεροι πρωην παικτες μας παντως.

Ειδικά οι ξένοι που δεν ξέρουν τί θα πει ΑΕΚ.

10710996_335818989931527_271309927602446

 

10309058_335819009931525_288895653403266

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Έχουν ανοίξει Βραζιλιάνοι και Αργεντίνοι παίχτες μας ακαδημίες σετη λατινική Αμερική και έχεις στις ακαδημίες σου τον Φούλη και τον Πάτερ.

Στο μεταξύ έχουν περάσει από την ομάδα Ριβάλντο, Γκούντγιονσεν, Έμερσον που μπορούσες να τους έχεις για εκπροσώπους του club και επιλέγεις να πορεύεσαι με κακομοίρηδες που "ξέρουν τί θα πει ΑΕΚ"

Λες λογια λυπητερα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

 

Γενικα μας πανε οι περισσοτεροι ΞΕΝΟΙ πρωην παικτες μας παντως.

Τωρα στο φτιαξα. Οι Ελληνες ειτε μετα το τελος της καριερας τους γινονται "αντικειμενικοι", ειτε το παιζουν και αδικημενοι και απο πανω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Δεν ξέρει τί έχασε που δεν ήρθε το 2011

Jon+Gudni+Fjoluson+Iceland+v+Denmark+UEF

Αυτος ειναι;Παντως ηταν προφητικος δεν μπορεις να πεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Τωρα στο φτιαξα. Οι Ελληνες ειτε μετα το τελος της καριερας τους γινονται "αντικειμενικοι", ειτε το παιζουν και αδικημενοι και απο πανω

Και οι ξενοι προπονητες καλη ωρα, εκτος αν εχουν προπονησει και αλλη ελληνικη ομαδα και γινονται και αυτοι "αντικειμενικοι", οπως μια ψυχη απο το Εστοριλ.

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑ ΧΙΜΕΝΕΘ

Επανέρχομαι στη νέα εποχή της ΑΕΚ. Ο Χιμένεθ δεν είναι ο «αγαπημένος» μου προπονητής. (με τεράστια γράμματα)

Δεν είναι εκείνος που ενδεχομένως θα ονειρευόμουν για τον πάγκο της ΑΕΚ. (Ξανά μήπως δεν το είδατε)

Στις ειδικές αποστολές, ο Ισπανός είναι μανούλα. (Η περσινή ΟΛΟΚΛΗΡΗ πρωταθληματική σεζόν δεν μετράει)

Το πιο καλό νέο για την ΑΕΚ πάντως, στα δικά μου μάτια υπήρξε η παραμονή του Σιμόες

ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΠΙΚΑ

Στη δική μου λογική, το πλέον σημαντικό θα ήταν μια ομάδα με ελληνική βάση που θα βρίσκει τρόπο να κατακτά τίτλους, αλλά τη στρατηγική δεν την ορίζω εγώ.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Και οι ξενοι προπονητες καλη ωρα, εκτος αν εχουν προπονησει και αλλη ελληνικη ομαδα και γινονται και αυτοι "αντικειμενικοι", οπως μια ψυχη απο το Εστοριλ.

Οκ απ τον ξενο το περιμενεις να ειναι και λιγο πιο διπλωματης, ειναι και καπως λογικο. Ειδικα οταν μιλαμε για τον Σαντος που εξαιτιας και της Εθνικης ταυτιστηκε γενικοτερα με το ελληνικο ποδοσφαιρο.

Απο κει και περα παντως εγω ξερω οτι απο Ελλαδα no1 στην καρδια του Πορτογαλου ειναι η ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D unfeatured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×