Jump to content

Recommended Posts

Απο χορηγίες δεν παίρνεις τίποτα.

Από εισιτήρια μπαίνεις μέσα γιατί αν δεν κληρωθείς με κανέναν γαύρο τα υπόλοιπα παιχνίδια με κάτι λιβαδιές ξέρω γω δεν μαζεύεις ούτε την γυναίκα του ανέστη.

Βάλε πρόστιμα,ταξίδια,ξενοδοχεία κλπ μαλακίες στην ουσία μια η άλλη είναι αν δεν μπαίνεις μέσα.

 

Σε ολο τον πολιτισμενο κοσμο παιρνεις μπονους απο τους χορηγους σε περιπτωση επιτευξης στοχων γιατι ετσι προβαλονται και αυτοι περισσοτερο.Δηλαδη αμα παρουμε το γιουροπα δεν θα δωσει μπονους ο πουστης ο οπαπ;

Link to comment
Share on other sites

Σε ολο τον πολιτισμενο κοσμο παιρνεις μπονους απο τους χορηγους σε περιπτωση επιτευξης στοχων γιατι ετσι προβαλονται και αυτοι περισσοτερο.Δηλαδη αμα παρουμε το γιουροπα δεν θα δωσει μπονους ο πουστης ο οπαπ;

Εχεις να πάρεις λεφτά από χορηγό από τότε που είχες την τζιπ στην φανέλα σου.

Τώρα τι σκατά συμφωνία έχει γίνει φέτος με τον οπαπ δεν ξέρω αλλά η πράγα έχει αποδειχτεί ότι είναι πιο σφιχτή κι από τον δικό μας τον άπλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις να πάρεις λεφτά από χορηγό από τότε που είχες την τζιπ στην φανέλα σου.

Τώρα τι σκατά συμφωνία έχει γίνει φέτος με τον οπαπ δεν ξέρω αλλά η πράγα έχει αποδειχτεί ότι είναι πιο σφιχτή κι από τον δικό μας τον άπλα.

 

Αγαλμα στο Μανωλη δηλαδη,δεν θα χαμε να φαμε χωρις τα λεφτα της ουεφα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαλμα στο Μανωλη δηλαδη,δεν θα χαμε να φαμε χωρις τα λεφτα της ουεφα.

Εδώ ήσουν έτοιμος να κάνεις προτομή στον άρθο που σου χάρισε το πριμ του κυπέλλου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ήσουν έτοιμος να κάνεις προτομή στον άρθο που σου χάρισε το πριμ του κυπέλλου.

 

Εγω παλι πιστευω οτι αυτη η ειδηση βγηκε για να πιστεψουμε ολοι οτι οντως υπηρχε πριμ :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω οτι αυτη η ειδηση βγηκε για να πιστεψουμε ολοι οτι οντως υπηρχε πριμ :lol:

50χιλ έκαστος και καρατσεκαρισμένο.

Παρότι πέρασαν 2 χρόνια έχει να το λέει το αφεντικό για την ποιότητα του χαρακτήρα του ισπανού.

Link to comment
Share on other sites

50 χιλιαρικα υποθετω στην 18αδα δηλαδη 900 χιλιαρικα.Να δωσε και τα μισα στους υπολοιπους του ροστερ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δν πιστεύω πως ο Μανόλο μπορεί να οδηγήσει την ομάδα στο πρωτάθλημα.

 

Μέχρι τώρα ο μόνο λόγος που ήμαστε στις πρώτες θέσεις είναι οι γκελες του γαύρου.

 

Εμείς δν έχουμε καμία βελτίωση στα αποτελέσματα του πρωταθλήματος. Τις ίδιες μαλακίες κάνουμε.

 

Με σοβαρό γαύρο θα ήμασταν ήδη 10 βαθμούς πίσω.

Link to comment
Share on other sites

 

Με σοβαρό γαύρο θα ήμασταν ήδη 10 βαθμούς πίσω.

σοβαρο γαυρο εννοεις πεναλντι στην σεντρα 5-6 κομμενα οφσαιντ του αντιπαλου και οτι βλεπαμε 20 χρονια τωρα? καλο θα ηταν να το διατυπωσεις καλυτερα γιατι εχουνε δει πολλα τα ματια μας 20 χρονια τωρα για να πουμε οτι ο γαυρος ηταν σοβαρος.

 

απο εκει και περα ο χιμενεθ ειναι ενας πολυ καλος προπονητης για το ελληνικο πρωταθλημα πολυ ανωτερος απο τον πογιετ και τον καθε πογιετ που ψαχνει αρπαχτες εδω και εκει. 

 

η ΑΕΚ φετος εκανε βηματα προοδου προφανως κανει κοιλια και ειναι αρκετα επωδυνη γιατι χανει βαθμυς ενω θα επρεπε να κανει κοιλια και να βρισκει τροπο να κερδισει.

 

θα τον βρει τον τροπο η στηριξη ειναι δεδομενη

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Λοιπον κοιταξτε να δειτε,επειδη ο χιμενεθ δεν ειναι κανενας χτεσινος στην ΑΕΚ,δεν εχει καμια περιοδο χαριτος γιατι τιποτε,τον πηραμε απο τα πανερια 2-2,5 χρονια στον ΟΑΕΔ,οταν θα παιζει καλα και θα παιρνει αποτελεσματα θα παιρνει τα ευσημα,αν κερδισει τη Μιλαν η παρει την προκριση θα τον χειροκροτησουμε,αν φαει πουτσα απο τον νιονιο θα ακουσει μοτοκριστος μπαναγιες.

 

Εχουμε γινει περιγελος επειδη δεν μπορεσαμε να κερδισουμε στη Ξανθη με 9 παικτες,πηραμε 0-0 στα γιαννενα και ειπαμε καλο και το χ,φαγαμε πουτσα γυριστη  στην τριπολη και μας ειπανε φταιει η κουραση.

Edited by Saxon21
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δν πιστεύω πως ο Μανόλο μπορεί να οδηγήσει την ομάδα στο πρωτάθλημα.

 

Μέχρι τώρα ο μόνο λόγος που ήμαστε στις πρώτες θέσεις είναι οι γκελες του γαύρου.

 

Εμείς δν έχουμε καμία βελτίωση στα αποτελέσματα του πρωταθλήματος. Τις ίδιες μαλακίες κάνουμε.

 

Με σοβαρό γαύρο θα ήμασταν ήδη 10 βαθμούς πίσω.

o sovaros gavros emfanistike sti nea smirni me tin vouta alla mallon einai eidos upo eksafanisi 

 

an den vlepeis veltiosi , trava des ta persuna xalia 

 

an thes na diokseis ton manolo , tha kritheis apo ton epomeno

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το τι λάθη και τι σωστά έχει κάνει ο Χιμενεθ είναι αστείο να ζητάς αλλαγή προπονητή μετά από μόλις 10 μήνες, εκτός αν μιλάμε για ειδική περίπτωση (πχ Μοράις)

Όπως αστείο είναι και το γεγονός ότι από το 2015 που ανέβηκες έχεις αλλάξει 5 προπονητές (δεν σου βάζω τους υπηρεσιακούς)

Μια ομάδα χρειάζεται σταθερότητα, αλλά για να την πετύχει δεν πρέπει να χει μόνο ισχυρή διοίκηση, αλλά ένα σταθερό κορμό παικτών που δεν θα αλλάζει κάθε χρόνο, αλλά το ίδιο ισχύει και για το τεχνικό τιμ και άλλα στελέχη (πχ τεχνικός διευθυντής). Μια φορά το κάναμε και ήδη πετύχαμε την ''υπέρβαση'' στην Ευρώπη.

Οι 10 μήνες, ακόμη και ο 1 χρόνος είναι ελάχιστοι ώστε να μπορούμε να βγάλουμε οριστικά συμπεράσματα, άσχετα αν στη χώρα της υπερβολής που περιμένουμε από τη μια στιγμή στην άλλη θαύματα ακούγεται προτάκουστο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοιταξτε να δειτε,επειδη ο χιμενεθ δεν ειναι κανενας χτεσινος στην ΑΕΚ,δεν εχει καμια περιοδο χαριτος γιατι τιποτε,τον πηραμε απο τα πανερια 2-2,5 χρονια στον ΟΑΕΔ,οταν θα παιζει καλα και θα παιρνει αποτελεσματα θα παιρνει τα ευσημα,αν κερδισει τη Μιλαν η παρει την προκριση θα τον χειροκροτησουμε,αν φαει πουτσα απο τον νιονιο θα ακουσει μοτοκριστος μπαναγιες.

 

Εχουμε γινει περιγελος επειδη δεν μπορεσαμε να κερδισουμε στη Ξανθη με 9 παικτες,πηραμε 0-0 στα γιαννενα και ειπαμε καλο και το χ,φαγαμε πουτσα γυριστη  στην τριπολη και μας ειπανε φταιει η κουραση.

 

 

apo tin alli riksame trimpalo se velgous pou eixame na to doyme dekaeties

Link to comment
Share on other sites

Η ΜANUN διώχνει τον Μουρίνιο γιατι έχασαν απο την Χάντερσφιλντ . Ο Αμπαλος με Λουκάκου μεσα . Και η Λίβερπουλ τον Κλοπ γιατι πάει απο τσαπου σε τσαπου

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

για τα αρδάκια που λέγαμε ...

 

Ό,τι πιο δυνατό έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό

 

 

 

Φίλε δημοσιογράφε,

Σήμερα ξεπέρασες τον ευατό σου.
Η χαιρεκακία που έβγαλες σήμερα σε πρόδωσε.
Έβγαλε στη φόρα τόσο τη μεγαλομανία σου (ξεπερνά τα όρια της

φαντασιοπληξίας να θεωρείς ότι η ΑΕΚ έχασε χθες γιατί ασχολήθηκε ο

οποιοσδήποτε από την οικογένειά της με την πάρτη σου) όσο και τη μανία

σου να εκδικηθείς όποιον τολμήσει να αντισταθεί στoν "ηγεμονικό ρόλο

του απόλυτου κριτή" που έχεις αυτοπροσδιορίσει στον εαυτό σου λόγω της

εξουσίας που εκμεταλλεύεσαι.

 

Για να είμαστε δίκαιοι, είσαι μέρος της καθημερινότητας του μέσου οπαδού.

Χωρίς εσένα δε λειτουργεί, δε βγάζει τη μέρα.
Μπορεί να είσαι εξαιρετικός στη δουλειά σου. Να κάνεις εύστοχα ρεπορτάζ,

να βγάζεις στη φως τρομερές αποκαλύψεις, να ενημερώνεις υπεύθυνα τον

κόσμο για όσα γίνονται πίσω από κλειστές πόρτες.
Δε μπορώ να κρίνω αν είσαι ικανός γιατί δεν έχω τις σχετικές γνώσεις, δεν

ξέρω τις δυσκολίες του επαγγέλματός σου ούτε τα τα τρεχάματα, το άγχος και την πίεση.
Εγώ είμαι απλά ο τελικός χρήστης του προϊοντος που σερβίρεις και μπορώ να σου πω μονάχα αν μου αρέσει ή όχι.
Θεμιτό είναι φυσικά στο περιθώριο της ενημέρωσης να έχεις άποψη.
Αλλά σε καμία περίπτωση το γεγονός ότι είσαι δημοσιογράφος δεν σε κάνει

ειδικό στο άθλημα. Το γεγονός ότι έχεις μια δημόσια πλατφόρμα στη

διάθεση σου καθαρά για ενημερωτικό σκοπό, δε δίνει βαρύτητα στη γνώμη σου.

Η άποψη σου δεν είναι διόλου πιο σημαντική από τον πιο ανορθόγραφο

σχολιαστή σου στο facebook, τον ηλικιωμένο που πουλάει

κουλούρια έξω από το ΟΑΚΑ ή τον ακροατή που κλείνεις στο ραδιόφωνο

γιατί δεν σου άρεσαν αυτά που λέει.
Δεν ξέρω αν κατευθύνεσαι, κατευθύνεις, έχεις κόμπλεξ με κάποιους

ή απλά το κάνεις γιατί πουλάει. Δεν με ενδιαφέρει να μάθω.

Έτσι είναι, έτσι έχουν τα πράγματα.
Μπορεί να δουλεύεις σε 4-5 μέσα ενημέρωσης και να βοηθάς σημαντικά να

διαμορφωθεί μια άποψη για πρόσωπα που σε χαλάνε αλλά απλά δεν έχεις

την υπόσταση, δεν έχεις τη γνώση, δεν έχεις την ιδιότητα να υποδείξεις σε

έναν άνθρωπο που έχει προπονήσει κορυφαίο κλαμπ της πριμέρα και σε

έναν άλλο που είναι μόνιμος καθηγητής σε Κέντρο Σπουδών και Ερευνας

Ποδοσφαίρου ποια ενδεκάδα θα κατεβάσουν, πως θα συμπεριφέρονται στον

πάγκο και ποιο σύστημα θα επιλέξουν.
Μπορείς να κάνεις κριτική, να πεις την άποψη σου, να εκφέρεις γνώμη,

πάντα όμως με την ταπεινότητα και την επιφύλαξη ενός ανθρώπου που

γνωρίζει το ένα εκατομμυριοστό για το άθλημα απέναντι στους ανθρώπους

που κρίνει δημόσια. Ακόμα και όταν αυτός έχει άδικο, εσύ μάλλον είναι

απίθανο να έχεις δίκιο.

Η έννοια της σοβαρής κριτικής και η αποτύπωση μιας τεκμηριωμένης

άποψης έχει τόση διαφορά όση ο Πολάκης με πολιτισμένο άνθρωπο

μπροστά στο κλίμα και την ατμόσφαιρα που δημιουργείς με τις

δηλητηριώδεις ατάκες, τα στοχευμένα πρωτοσέλιδα και τo συστηματικό

κράξιμο μπροστά ή πίσω από τις λέξεις. .
Το παιχνίδι το ξέρεις, τα όπλα τα χεις, είναι το δικό σου domain. Έτσι είναι,

έτσι έχουν τα πράγματα.

Σε ταχύτητα VDSL τα άστοχα, τις περισσότερες φορές, σχόλιά σου

ταξιδεύουν στο διαδίκτυο, φωλιάζουν σε πηγαδάκια μέσα στο γήπεδο και

κερδίζουν την προσοχή περαστικών μπροστά από το περίπτερο. Πάντα θα

υπάρχουν ευήκοα ώτα όταν συμμαχούν η πίκρα και η οργή της ήττας.
Και ο δημοσιογράφος πάντα θα δικαιώνεται όταν θα δίνει στο κόσμο αυτό

που θέλει.
Αποθέωση του θριαμβευτή, σταύρωση του ηττημένου.
Συμβαίνει με τέτοια συχνότητα και σε τέτοια ταχύτητα που γίνεται μηχανικά πλέον.

Φτάσαμε και στη δημόσια παραδοχή του.
Γιατί έτσι είναι ,έτσι έχουν τα πράγματα.
Και μη τολμήσει κανείς να πει λέξη για δημοσιογράφο.
Είναι τελειωμένος, παρελθόν, χίστορι που λένε οι αγγλόφωνοι.

Ο προπονητής θα φύγει, αύριο, μεθαύριο σε ένα ή δύο μήνες. Κανένας δε

μακροημερεύει σε αυτή τη θέση στην Ελλάδα για κάποιο...περίεργο λόγο...
Εσύ όμως θα είσαι πάντα κοντά μας για να αποθεώσεις τον καινούργιο μέχρι

να έρθει η ώρα να βγει και αυτός χαμένος σε μια μάχη ιδεών μαζί σου.
Γιατί έτσι είναι, έτσι έχουν τα πράγματα.

 

 

 

  και τα σχετικά "άρθρα" :

http://www.sport-fm.gr/article/Tasos%20Tsatalis/i-aek-asxolithike-me-anoisies-kai-to-plirwse/3470854

http://www.sport-fm.gr/article/miaoulis/xwris-oktari-kai-me-ta-ekstrem-thammena-pas-gia-titlo-aek/3470841

 

Link to comment
Share on other sites

ο Τσατάλης λοιπόν υποστηρίζει ότι η ομάδα έχασε λόγω δηλώσεων Χιμένεθ.

προφανώς, στην φάση με το δοκάρι, ο Μάνταλος θυμήθηκε τις δηλώσεις του Μανώλη και θόλωσε το μυαλό του.

 

άθλια ανθρωπάκια. αλλά τι περιμένεις όταν κάποιος ξεκινάει το άρθρο του με αυτή την πρόταση:

 

 

Αιφνιδιάστηκαν πολλοί φίλοι μου, με το χθεσινό απαισιόδοξο blog. Δεν θα έρθω τώρα να το παίξω δικαιωμένος. Απλά είναι τα πράγματα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγινε opionio maker Ο τασουλης ο τσαταλης σε στα φαρμακα να τα φας μουνοπανο και εσυ και ο αλλος που 10 μηνες κανει την καρδια του πετρα και τωρα που βρηκε ευκαιρια θα τα γαμησει ολα  

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω κι εγώ τώρα μερικά πράγματα για τον Μανώλη, γιατί την Δευτέρα ήμουν φοβέρα φορτωμένος και πιθανόν να γινόμουν μπαν.

 

Καταρχάς να πω ότι θεωρώ -προς το παρόν-, επιτυχημένη την χρόνια της Α.Ε.Κ. και κατ'επέκταση και του Μανώλη.

 

Θεωρώ ότι έχει δουλέψει σε πολλά πράγματα, αλλά είναι και φανερό ότι δεν έχει δουλέψει και σε άλλα.

 

Είναι απαράδεκτο για το σύγχρονο ποδόσφαιρο, να μην έχει συστήματα/κομπίνες για τις στημένες φάσεις. Είναι αδιανόητο, όταν στο σύγχρονο ποδόσφαιρο, σχεδόν τα μισά γκολ να μπαίνουν από στημένες φάσεις, εσύ σαν Α.Ε.Κ. να...παρακαλας να μην κερδίζεις τέτοιες, γιατί δεν ξέρεις τι να κάνεις. Κάποτε με τον ΔΑΣΚΑΛΟ, παρακαλούσαμε να κερδίσουμε κόρνερ, και τώρα βγαίνει η μπάλα έξω, και βλαστημαμε.

Εδώ για εμένα είναι και η κύρια και μεγαλύτερη πληγή του Μανώλη.

 

Δεύτερη πληγή, θεωρώ το μυαλό του που θολώνει όταν κάτι δεν του πάει καλά ή όταν καπνίζει κανέναν μπαφο όπως στην Τρίπολη.

Θα αφήσω έξω αυτό το παιχνίδι, αλλά σε όλα τα αλλα παιχνίδια που του στραβωσαν, θολωσε και τα έκανε σαλάτα. Ακόμα και με την Αουστρια, που εν τέλη δικαιώθηκε έστω και με την ισοφάριση, έκανε ένα παιχνίδι ροντέο. Στο μοναδικό ίσως παιχνίδι, που για εμένα, δεν τα θαλασσωσε, ήταν με τον Ολυμπιακό. Αντίθετα, όταν το παιχνίδι πάει όπως εκείνος το είχε σκεφτεί/σχεδιάσει (Μπριζ εντός και εκτός, Ριεκα, Μιλανο) είναι απολαυστικός.

Είναι και ο χαρακτήρας του τέτοιος, που ίσως τον οδηγεί σε αυτό.

 

Λάθος θεωρώ και την αντιμετώπιση που έχει με τους γνωστούς -πλέον- δύο (Pato, Traustasson), καθώς δεν χωράνε τέτοιες μαλακιουλες και μουτρακια όταν θες να κάνεις Πρωταθλητισμό.

Είναι απίστευτο το ότι παίχτες όπως ο Vinicius ή ο Ajdarevic έχουν παίξει περισσότερο από τους δύο συγκεκριμένους.

Και δεν λέω ότι είναι ο Messi και ο Ronaldo, αλλά για όνομα του Θεού, δεν είναι και ο Αρκούδας με τον Σταματή να αξίζουν τέτοια συμπεριφορά.

Και εδώ θα κάνω και μια παρατήρηση για την...Αγία Τετράδα των Α.Ρ.Δ.

Εγώ αν ήμουν προπονητής στην Α.Ε.Κ., στα παιχνίδια με τους θεωρητικά αδύναμους, ΔΕΝ θα ξεκινούσα και τους 4 βασικούς. Δύο άντε τρείς το πολύ. Για να έχω καβαντζα και έναν game changer στον πάγκο. Γιατί είναι τέτοια η ποιότητα και των τεσσάρων, που αν έρθουν από τον πάγκο, όντως είναι changers. Θυμηθείτε τι έγινε με τον Μανταλο στα Γιάννενα, με τον Livaja στην Λαμία και με τον Ολυμπιακό.

Από όταν ξεκίνησαν και οι 4 βασικοί, έχουμε μυρίσει κρίνο (δικαίως και ατυχώς σε κάποιους αγώνες).

Αλλά θα ξεκινούσα και με λογικές θέσεις τους παίχτες, οχι Μπακασετες δεξί εξτρέμ κ.τ.λ.

Βάλε βρε μαλάκα λίγο τον Ισλανδο στην θέση του για παράδειγμα.

 

Κλείνοντας, θα πω πως πλέον στερεύουν οι δικαιολογίες για τον Μανώλη, καθώς πλέον έχει όλο το ροστερ ενεργό (πλην Μπάρκα), άρα μπαφιες τύπου Τρίπολης ή αλλαγές τύπου Μπακασετα δεξιού εξτρέμ, Ajdarevic εντός αποστολής, Vinicius εντός Σπάτων, θα θεωρούνται κινήσεις άμεσης απόλυσης.

 

Μανώλη μου, κόψε τα ληγμένα που παιρνει και ο dpg7000 για να πανηγυρίζουμε μαζί τον Μάιο στα Φιλαδέλφεια, εκεί που θα τους γαμησουμε τις μάνες και τα αδέρφια!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπήρξαν και συγκεκριμένες κουβέντες με ποδοσφαιριστές της ομάδας, για πράγματα που είδε στο παιχνίδι τους αλλά και που συνέβαιναν κατά τη διάρκεια του αγώνα και προέρχονταν από αντιδράσεις στον πάγκο, δημιουργώντας επιπρόσθετη ένταση και πίεση.

Και οι ίδιοι παραδέχθηκαν ότι μπερδεύτηκαν από αντικρουόμενες προτροπές (π.χ. ο Λυμπερόπουλος, πάνω στην πίεση του ματς φώναξε στον Γαλανόπουλο να ανέβει πιο ψηλά και να σουτάρει, όταν ο νεαρός μέσος είχε εντολή από τον προπονητή να μένει πιο πίσω για να υπάρχει κάλυψη στα ανεβάσματα των πλάγιων μπακ και του Σιμόες). Ωστόσο ο Μανόλο άκουσε και παίκτες να του λένε ότι κατά περιπτώσεις θα μπορούσε και εκείνος να είναι περισσότερο ήρεμος και να μη φορτώνει με περισσότερη πίεση την ομάδα. Κάτι που το δέχθηκε.

 

Επιμέλεια: Βαγγέλης Αρναούτογλου

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, το ρεπορτάζ του Sportdog.gr αναφέρει πως ήδη υπάρχει στα υπόψιν η πιθανότητα να αναζητηθεί εναλλακτική λύση σε περίπτωση που «στραβώσει» η κατάσταση στα επόμενα δύσκολα παιχνίδια, ωστόσο ακόμα είναι πολύ νωρίς και δεν έχουν καταλήξει -οι άνθρωποι της ομάδας- αν θα πρόκειται για λύση εντός ή εκτός συνόρων…

Ο Μανόλο Χιμένεθ πάντως έχει καταλάβει ότι η κατάσταση έχει «ζορίσει» και για αυτό θέλει εκτός από καλά αποτελέσματα, να φτιάξει και τα αποδυτήρια, για τα οποία σας γράψαμε ότι υπάρχει έντονος προβληματισμός μεταξύ των παικτών. Ο Ισπανός άλλωστε μετά τον Ατρόμητο μίλησε στους ποδοσφαιριστές και μάλιστα σε δύο… μέρη (το δεύτερο ήταν όταν άκουσε τον Λυμπερόπουλο να λέει πως ό, τι έγινε έγινε και πάμε παρακάτω και «υποχρεώθηκε να γυρίσει πίσω για να τα πει σε έντονο ύφος), ενώ ανάλογη ομιλία υπήρξε και την Τετάρτη στα Σπάτα!

Η κατάσταση πάντως εντός της ομάδας ακόμα είναι περίεργη και δεν ξέρουμε πόσο μπορεί να βελτιωθεί το κλίμα με τη νίκη-πάρτι στο Κύπελλο, δεδομένου ότι άνθρωποι κοντά στην ομάδα, αναφέρουν πως τα «ζόρια», κυρίως ψυχολογικά, εντάθηκαν μετά την επίσκεψη του Δημήτρη Μελισσανίδη στα αποδυτήρια, στο ημίχρονο της Ξάνθης.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρεπορταζ σπορντογκ και γατας ας κρατησουμε το κμ καθαρο απο πιπες μπλε

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×