Jump to content

Recommended Posts

Αστο κάνει μπαμ ότι τα στημένα σου είναι εντελώς αδούλευτα και εμμέσως το έχει παραδεχτεί και ο μανώλης.

 

τι εμμσως παραδεχτηκε βρε τσιρκο και εσυ σημερα δηλωσε οτι δεν εχουμε καλους εκτελεστες σε στημενες φασεις

Link to comment
Share on other sites

κοψε την παρεα με τον γκοργκαρ

 

σου ειπε οτι εχουν δουλεψει κομπινες και δεν γινονται σωστες εκτελεσεις 

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό φαίνεται.

Φοβερές κομπίνες.

Πάσα στον κοντινότερο παίχτη, ξανά πάσα ή στον πρώτο ή στον δεξιό/αριστερό back, και γιόμα.

 

ΚΑΥΛΩΣΑΜΕ

Link to comment
Share on other sites

τι εμμσως παραδεχτηκε βρε τσιρκο και εσυ σημερα δηλωσε οτι δεν εχουμε καλους εκτελεστες σε στημενες φασεις

Πριν κανά μήνα είπε ότι στην διακοπή χρειάζεται να δουλέψουμε περισσότερο στα στημένα.

Ο μπακασέτας είπε πριν καμιά εβδομάδα ότι τα στημένα μάς πονάνε.

Ο μανώλης σήμερα είπε πολλά και μεταξύ άλλων ότι κάναμε σήμερα ένα από τα καλύτερα πρώτα ημίχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Λ.Φ.Σ. άμπαλε.

Όλα θα τα ανεχτώ, αλλά όχι και να με κάνεις μέλος της φαμίλιας των γερόντων.

ΩΣ ΕΔΩ.

Γλωσσα λανθανουσα προδοτικη σκουλικαντερα.

Τασο Τσαταλη του ΚΜ.

Ντουσαν Μπαγεβιτς της ΛΦΣ.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανά μήνα είπε ότι στην διακοπή χρειάζεται να δουλέψουμε περισσότερο στα στημένα.

Ο μπακασέτας είπε πριν καμιά εβδομάδα ότι τα στημένα μάς πονάνε.

Ο μανώλης σήμερα είπε πολλά και μεταξύ άλλων ότι κάναμε σήμερα ένα από τα καλύτερα πρώτα ημίχρονα.

https://cannabishellas.com/greek-cannabis-magazine/ti-einai-o-mpafos

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ τροπα σμερα βγηκε και σου ειπε 2 φορες οτι οι εκτελεσεις δεν ειναι καλες οχι αν δουλευονται η οχι 

 

νιωσε την γαμιολα την ζωη βραδυατικα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Μήτσο, οι παίχτες φταίνε.

Γνωστό οτι ο Λάζαρος, ο Μπακασέτας, ο Galo κ.τ.λ. είναι φανερά κατώτεροι εκτελεστές στημένων φάσεων από τον Σίμο τον Κρασσά και τον Ιβάν τον Ρούσεφ.

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού, μην πούμε κακή κουβέντα για τον ΜΠΑΦΑΚΙΑ, να βγούμε όλοι τρελοί και άμπαλοι, και μοναδικός ΜΗ φταίχτης ο Ισπανός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Μήτσο, οι παίχτες φταίνε.

Γνωστό οτι ο Λάζαρος, ο Μπακασέτας, ο Galo κ.τ.λ. είναι φανερά κατώτεροι εκτελεστές στημένων φάσεων από τον Σίμο τον Κρασσά και τον Ιβάν τον Ρούσεφ.

 

η δεν βλεπεις τους αγωνες η βλεπεις οραματα απο την διατροφη

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ τροπα σμερα βγηκε και σου ειπε 2 φορες οτι οι εκτελεσεις δεν ειναι καλες οχι αν δουλευονται η οχι 

 

νιωσε την γαμιολα την ζωη βραδυατικα

Επίσης σου είπε ότι έκανες ένα από τα καλύτερα σου πρώτα ημίχρονα.

Συμφωνείς?

Link to comment
Share on other sites

η δεν βλεπεις τους αγωνες η βλεπεις οραματα απο την διατροφη

Δηλαδή ρε παιδί μου εσύ λες οτι ο Μανώλης έχει δουλέψει πολύ στα στημένα, αλλά οι κακοί μας παίχτες δεν εφαρμόζουν τις εντολές του.

Link to comment
Share on other sites

ρε κετσετζογλου των πατησιων 

 

«Αυτά τα παιχνίδια είναι τα δύσκολα, κατά τη γνώμη μου. Μετά από ένα τόσο δυνατό ματς όπως αυτό με τον Ολυμπιακό πριν 72 ώρες, το να έχεις τους παίκτες συγκεντρωμένους και έτοιμους για ένα ματς σαν το σημερινό δεν είναι καθόλου εύκολο. Για μένα είναι πολύ δύσκολο. Κατά τη γνώμη μου κάναμε ένα από τα καλύτερα ημίχρονα της σεζόν, στο πρώτο. 

 

 

βαλε ολη την γαμιολα την δηλωση μην εισαι τσαταλης

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδί μου εσύ λες οτι ο Μανώλης έχει δουλέψει πολύ στα στημένα, αλλά οι κακοί μας παίχτες δεν εφαρμόζουν τις εντολές του.

 

εσυ δεν βλεπεις δηλαδη οτι ο λαζαρος με τα βιας φτανει την μπαλα στο 1ο δοκαρι ? μονο εγω ειμαι μαλακας και το βλεπω οτι το 90% των εκτελεσων ειναι κακες ειτε κοντες ειτε πολυ βαθιες?

 

μα ειναι να απορεις

Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω να πουμε οτι η πιθανοτητα να μπει γκολ απο κορνερ ειναι καπου στο 3,5%.Στην Ελλαδα

και ειδικοτερα στα παιχνιδια τα δικα μας που κρεμιουνται οι αμυνομενοι στους επιτιθεμενους θα ειναι σιγουρα παρακατω.Αρα ακομα και "δουλεμενα" να ειναι τα κορνερ δεν ειναι καθολου παραξενο στατιστικα να μην σκοραρεις ακομα και σε μεγαλο δειγμα.

Link to comment
Share on other sites

εσυ δεν βλεπεις δηλαδη οτι ο λαζαρος με τα βιας φτανει την μπαλα στο 1ο δοκαρι ? μονο εγω ειμαι μαλακας και το βλεπω οτι το 90% των εκτελεσων ειναι κακες ειτε κοντες ειτε πολυ βαθιες?

 

μα ειναι να απορεις

Άλλοι εκτελεστές δεν υπάρχουν;

Ο Galo;

Ο Μπακασέτας;

Ο Masoud;

Link to comment
Share on other sites

ρε κετσετζογλου των πατησιων 

 

 

βαλε ολη την γαμιολα την δηλωση μην εισαι τσαταλης

Δηλαδή σύμφωνα με τον μανώλη μετά από κάθε μεγάλο παιχνίδι όταν θα παίζεις με τις λαμίες στην έδρα σου θα πρέπει να είσαι σταντ μπάι με το υπογλώσσιο μη τυχόν και η ομάδα χάσει την αυτοσυγκέντρωση της από τον μπουλούλη,τον κουκόλη και τον τσούκαλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω να πουμε οτι η πιθανοτητα να μπει γκολ απο κορνερ ειναι καπου στο 3,5%.Στην Ελλαδα

και ειδικοτερα στα παιχνιδια τα δικα μας που κρεμιουνται οι αμυνομενοι στους επιτιθεμενους θα ειναι σιγουρα παρακατω.Αρα ακομα και "δουλεμενα" να ειναι τα κορνερ δεν ειναι καθολου παραξενο στατιστικα να μην σκοραρεις ακομα και σε μεγαλο δειγμα.

Ενώ από απλές στημένες φάσεις, έχουμε γαμηθεί στις κομπίνες και τις καλοδουλεμένες κινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω να πουμε οτι η πιθανοτητα να μπει γκολ απο κορνερ ειναι καπου στο 3,5%.Στην Ελλαδα

και ειδικοτερα στα παιχνιδια τα δικα μας που κρεμιουνται οι αμυνομενοι στους επιτιθεμενους θα ειναι σιγουρα παρακατω.Αρα ακομα και "δουλεμενα" να ειναι τα κορνερ δεν ειναι καθολου παραξενο στατιστικα να μην σκοραρεις ακομα και σε μεγαλο δειγμα.

Ατρόμητο έχεις δει καθόλου φέτος?

Link to comment
Share on other sites

Ενώ από απλές στημένες φάσεις, έχουμε γαμηθεί στις κομπίνες και τις καλοδουλεμένες κινήσεις.

Σημερα ειχαμε δοκαρι μετα απο κορνερ με πασα και σουτ του Μπακασετα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που συμβαινει φετος με τα κορνερ ειναι παραλογο.Βεβαια στο κυπελο που επαιξε ο τζανετ(1,93)εβαλε γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×