Jump to content

Recommended Posts

Ατρόμητο έχεις δει καθόλου φέτος?

Τα παιχνιδια με τους μεγαλους και τον παοκ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που συμβαινει φετος με τα κορνερ ειναι παραλογο.Βεβαια στο κυπελο που επαιξε ο τζανετ(1,93)εβαλε γκολ.

Με τον Απόλλωνα Λάρισας. :lol:

LOL.

Edited by Abraham21r
Link to comment
Share on other sites

σε καθε ποστ επιβεβαιωνεις οτι εισαι καζατζογλου των πατησιων ρε φιλε

Ε δεν φταίω εγώ ρε αγάπη που είχες τον παπαργυρίου αντίπαλο σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια με τους μεγαλους και τον παοκ

Γαμάνε μανούλες με τα στημένα τους.

Και στην μπουγάτσα από στημένο το έβαλαν.

Link to comment
Share on other sites

3 γκολ εχει βαλει απο στημενα ενα στην τουμπα και ενα με τον πλατανια και ενα στα γιαννενα και 1 με απευθειας φαουλ στην ξανθη 

Link to comment
Share on other sites

3 γκολ εχει βαλει απο στημενα ενα στην τουμπα και ενα με τον πλατανια και ενα στα γιαννενα και 1 με απευθειας φαουλ στην ξανθη 

Βάλε κι άλλα 2-3 γκολ σε δεύτερο χρόνο.

Γενικά δημιουργούν φάσεις από στημένα,είναι επικίνδυνοι πως αλλιώς να στο πω,εσύ σήμερα είχες το δοκάρι του μπακασέτα στο 1ο κόρνερ και στα υπόλοιπα 17 απλά πέταξες κανά τέταρτο καθαρού χρόνου παιχνιδιού.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα πιστευετε οτι το γκολ που εβαλε ο 18χρονος που εκανε ντεμπουτο στην Τουμπα ηταν δουλεμενο στην προπονηση;Και εγω στο 1ο παιχνιδι μου στο Β τοπικο ειχα πεταχτει στο 1ο δοκαρι και εκανα γυριστη κεφαλια στο απεναντι γαμα.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα πιστευετε οτι το γκολ που εβαλε ο 18χρονος που εκανε ντεμπουτο στην Τουμπα ηταν δουλεμενο στην προπονηση;Και εγω στο 1ο παιχνιδι μου στο Β τοπικο ειχα πεταχτει στο 1ο δοκαρι και εκανα γυριστη κεφαλια στο απεναντι γαμα.

Εδώ μιλάμε ότι δεν είσαι καν απειλητικός,όχι να βάλεις γκολ.

Σήμερα μπορείς να πεις ξεχωριστή την ημέρα γιατί είχες το δοκάρι του μπακασέτα,στα υπόλοιπα παιχνίδια ή θα διώχνουν πανεύκολα οι αντίπαλοι αμυντικοί ή θα κάνεις επιθετικό φάουλ.Μιλάω πάντα για τα κόρνερ,όχι για τις απ'ευθείας εκετελέσεις φάουλ που εκεί τα πας καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εκτελεστη εχεις καλο.Ουτε κεφαλοσφαιριστες εχεις καλους. Ενδεικτικο ειναι οχι μονο τα ποσα γκολ εχουμε βαλει αλλα και το ποσες φασεις μας εχουν κανει απο στημενα.

 

Τα σεντερ μπακ μας δεν ειναι καλα ουτε στην αμυνα σε αυτο τον τομεα. Ποσο μαλλον μπροστα. Νοιζω ο μονος παιχτης μας που πηδαει για κεφαλια καλα και το εχει ειναι ο Αραουχο.

 

Γενικα ειναι λιγο μυθος αυτο με το δουλεμα των στημενων φασεων πιστευω. Εκεινος ο Κατσουρανης επαιξε καμια 10 χρονια μπαλα στην Ελλαδα και ηταν παντα επικινδυνος, ηταν ολες οι ομαδες του δουλεμενες ή απλα το παιδι το ειχε το θεμα εμφυτο? Νομιζω το 2ο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με μπάτζετ το μισό από γαύρο, μπαοκ κ ήμαστε στα ίσια σε πρωταθλημα , κύπελλο κ μόνο εμείς Ευρώπη κ μιλάμε αν είναι καλός ο Χιμένεθ?

 

Καλύτερο δν μπορούμε να φέρουμε με φακές.

Ο άλλος έφερε τον μιραλας με 1,5Μ κ ο δικός μας του πήρε Μασούντ με 0,1Μ.

 

Μανόλο ανανεωση τωρα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τοσο πολύ? 1/4?

 

Υπάρχουν χοντρικά κάπου τα μπάτζετ?

 

Έχω την υποψία ότι το καλοκαίρι πρέπει να ήμασταν κάτω κ από βαζελο.

 

Τότε τι το συζητάμε. Κ που τα χτυπάς όλα στα ίσα ευχαριστενοι πρέπει να ήμαστε. Μεγάλη διαφορά το μπάτζετ.

Link to comment
Share on other sites

Η κοβεις βαθμους απο το γαυρο παπατζη η πουλο.Πανω απο το ακουστικο περιμενει ο Ιβιτς.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Έως το 81ο λεπτό ήταν ένα ματς που δεν έδινε την εντύπωση ότι θα έμπαινε κάποιο γκολ. Μετά το 1-0 τι αλλάξατε στο παιχνίδι σας και η ομάδα σας κατάφερε και πέτυχε δύο γκολ. Κι επίσης, στη φάση του δεύτερου γκολ είδατε φάουλ στον Μποτία;

"Έχω δει τόσα πολλά πράγματα που δεν θα ήθελα να αρχίσω να τα λέω, αλλά ξέρω ότι η ΑΕΚ με κάποιον τρόπο θα κέρδιζε. Ανάμεσα σε δύο ομάδες με το δυναμικό που έχουν, ήταν ξεκάθαρο ότι το αποτέλεσμα θα το έπαιρνε η ομάδα που θα έκανε τα λιγότερα λάθη.

Δεχτήκαμε ένα γκολ από ένα λάθος της άμυνάς μας και προκαλέσαμε δύο λάθη για να έχουμε την πιθανότητα να σκοράρουμε. Δεν έχω δει τη φάση του 1-2, έχω δει άλλες φάσεις και τώρα να κρίνω την απόφαση του διαιτητή είναι άδικο".

Μα είναι μία φάση που έγινε στις καθυστερήσεις;

"Λυπάμαι πολύ που κέρδισε η ΑΕΚ παίζοντας ποδόσφαιρο".

Δεν ειρωνεύτηκα στην ερώτηση.

"Είστε θυμωμένος";

Με την ειρωνεία σας...

"'Ήμασταν ανώτεροι, αλλά σας βλέπω πάντα θυμωμένο".

Κάποιοι ΑΡΔ-υπάλληλοι δυσκολεύεστε πολύ να αποδεχτείτε ότι η ΑΕΚ έχει τέτοιο προπονητή. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Βγειτε ρε τσιμπουκια του βατραχου,

να μας πειτε πως ο βοηθος του Μανολο,

δινει ηρεμια στην ομαδα ενω ο Μανολο οχι.

Βγειτε να κραξετε τον επιβητορα της Ερυθρολευκης Τζουλιας,

γιατι κανει "πειραματα."

Η ιστορια της ΑΕΚ εχει γραψει τα ονοματα,

Μιαουλης-Κετσετζογλου, 

κατω απο τις πουτανες.

ΑΡΔακια της πλακας.

 

4-1-1 σε 1 χρονο την Γαβριελα, ο Μανολο,

2 νικες στο γηπεδο του Εθνικου,

2 ανατροπες,

και η μονη ηττα ηταν ηττα-προκριση.

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×