Jump to content

Recommended Posts

Μετά από Δέλλα, Κετσπάγια, Μοράις, νιώθω πραγματικά ευλογημένος που κάθεται αυτός στον πάγκο της ομάδας. Να 'σαι καλά άνθρωπε μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από Δέλλα, Κετσπάγια, Μοράις, νιώθω πραγματικά ευλογημένος που κάθεται αυτός στον πάγκο της ομάδας. Να 'σαι καλά άνθρωπε μου.

Μετα απο 5 σεζον που μας ειχαν κανει προετοιμασια οι

Βλαχος

Δελλας

Δελλας

Δελλας

Κετσπαγια

πρωτη φορα μας εκανε προετοιμασια σοβαρος ανθρωπος και βλεπουμε ομαδα γυμνασμενη και παιχτες στεγνους με εξαιρεση τον μπεκρη και τον Μπακασετα που εχει αδυναμια στα κορν φλεηκς.

Μιλαμε για μια απο τις πιο φιτ ομαδες που θυμαμαι για τα ελληνικα δεδομενα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Και τον αλμειντα ο μανολο τον προπονουσε αλλα ποτε δεν εχασε τη μπακα,τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

περνεις σκαλπ απλα και ομορφα με 

 

3-5-2

με 4-3-3

με 4-2-3-1

 

με οτι σκατα θες τους εχεις περασει πριονοκορδελα που να ειμασταν και πληρης με μανταλο γιοχανσον και τσοσιτς 

Link to comment
Share on other sites

Προπονητής που μετά από παιχνίδι λέει πως θα αποφασίσει για την επόμενη 11αδα με βάση τον βαθμό αποκατάστασης των παικτών. 

Προπονητής που ρωτάει 100 φορές τον κάθε παίκτη του αν είναι σίγουρα υγιής και μπορεί να παίξει. 

Προπονητής που λέει χθες ότι ο Λάζαρος δεν είναι αυτή την εποχή στο 100%, αλλά τον αποθεώνει ως παίκτη. 

Προπονητής που τους έχει όλους στην τσίτα και όλους βασικούς. 

Προπονητής που μέχρι να βεβαιωθεί ότι ο Βράνιες είναι εδώ 100% δεν τον βάζει και όταν σιγουρεύεται βγάζει τον καλύτερο Βράνιες της σεζόν. 

Προπονητής που μπορεί να παίξει και 3 συστήματα σε κάθε παιχνίδι. 

Προπονητής που έχει δέσει με το κλάμπ.

 

VAMOS BIEN !!!

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Προπονητής που μετά από παιχνίδι λέει πως θα αποφασίσει για την επόμενη 11αδα με βάση τον βαθμό αποκατάστασης των παικτών. 

Προπονητής που ρωτάει 100 φορές τον κάθε παίκτη του αν είναι σίγουρα υγιής και μπορεί να παίξει. 

Προπονητής που λέει χθες ότι ο Λάζαρος δεν είναι αυτή την εποχή στο 100%. 

Προπονητής που τους έχει όλους στην τσίτα και όλους βασικούς. 

Προπονητής που μέχρι να βεβαιωθεί ότι ο Βράνιες είναι εδώ 100% δεν τον βάζει και όταν σιγουρεύεται βγάζει τον καλύτερο Βράνιες της σεζόν. 

Προπονητής που μπορεί να παίξει και 3 συστήματα σε κάθε παιχνίδι. 

Προπονητής που έχει δέσει με το κλάμπ.

 

VAMOS BIEN !!!

etsi 

 

 

epitelous , thelame enan trelo na tairiaksei me ti mourla mas

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε μυρωδιαδες ξέρετε εσείς τον παπατζη . Μπαφακια τον ανεβάζετε τρελό τον κατεβάζετε. Που ειναι ρε ο Πογιετ; Και ο Δέλλας το καλο παιδί ; Με παπατζηδες που πάμε;

Ποσό τους πονάς ρε παπατζη; με τα καλά σου και τα στραβά σου εμείς σε στηρίζουμε. Ασε τα αρδ να ξεφτιλίζονται

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Και ο ΠΟΓΕΤ θα τους γαμουσε τα ραμματα,αλλα αυτος δεν κανει κωλοδαχτυλα,δεν ειναι ουγκανος.

Link to comment
Share on other sites

περνεις σκαλπ απλα και ομορφα με 

 

3-5-2

με 4-3-3

με 4-2-3-1

 

με οτι σκατα θες τους εχεις περασει πριονοκορδελα που να ειμασταν και πληρης με μανταλο γιοχανσον και τσοσιτς 

3-4-3

to leei o manolo k o avraam

mathete mpalitsa

Link to comment
Share on other sites

Γελάω μαζί σας άμπαλοι.

Αυτά που κάνει ο μπαφάκιας τα έχει κάνει ο μεγάλος DuDu πριν 20 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Γελάω μαζί σας άμπαλοι.

Αυτά που κάνει ο μπαφάκιας τα έχει κάνει ο μεγάλος DuDu πριν 20 χρόνια.

DRUG-NEWS-300x220.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και ο ΠΟΓΕΤ θα τους γαμουσε τα ραμματα,αλλα αυτος δεν κανει κωλοδαχτυλα,δεν ειναι ουγκανος.

 

Δεν βρίσκω το αγαπημένο μου gifάκι που λέει ο Γκουστάβο shut the fuck up σε παίχτη του βάζελου νομίζω. Λατρεία είσαι Γκουστάβε, αλλά σε γαμάει ο Μανόλης.

Link to comment
Share on other sites

Καλά προφανώς και τον γαμάει ο μπαφάκιας.

Ο άνθρωπος όσο μαλάκας κι αν είναι, όσους μπάφους και να πίνει, ότι μαλακισμένη ενδεκάδα να κατεβάζει, γεννήθηκε για την Α.Ε.Κ.

Τίγραρε μου, χαίρομαι που παίρνεις μαθήματα από τον τελευταίο κουπάτο πρόεδρο μας Σταύρο Αδαμίδη.

Μακάρι κάποια στιγμή να φτάσεις στο μεγαλείο Του και να είσαι ανάμεσα σε Jimenez και Simeone για επιλογή καλύτερου προπονητή.

 

ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΖΕΝ ΓΙΟΓΚΟΥΡΤ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά προφανώς και τον γαμάει ο μπαφάκιας.

Ο άνθρωπος όσο μαλάκας κι αν είναι, όσους μπάφους και να πίνει, ότι μαλακισμένη ενδεκάδα να κατεβάζει, γεννήθηκε για την Α.Ε.Κ.

Τίγραρε μου, χαίρομαι που παίρνεις μαθήματα από τον τελευταίο κουπάτο πρόεδρο μας Σταύρο Αδαμίδη.

Μακάρι κάποια στιγμή να φτάσεις στο μεγαλείο Του και να είσαι ανάμεσα σε Jimenez και Simeone για επιλογή καλύτερου προπονητή.

 

ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΖΕΝ ΓΙΟΓΚΟΥΡΤ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.

mlk se tapose o amidi

post sou kane

ayta pathaineis otan dn pas ghpedo

k to paizeis ideologos

in your face opos leme sto xorio mou

Link to comment
Share on other sites

????

 

Τελευταιος κουπατος ειναι ο Ασλανιδης με το κυπελλο του 2016

Τελευταίος μετά από τον Ασλανίδη ρε.
Link to comment
Share on other sites

????

 

Τελευταιος κουπατος ειναι ο Ασλανιδης με το κυπελλο του 2016

Ηταν κεκλεισμενων, δεν μετραει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×