Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Στα φιλικα.

 

Επισης θα πω οτι κι ο Χιμενεθ ετσι το βλεπει, ακομα και με την Μπρυζ τον φοβηθηκε στο τελος.

 

Γνωμη μου ρε παιδες, τι θελετε να πουμε οτι ειναι Ρομπερτο Καρλος? εγω παντως ασχετο δεν τον ειπα ποτέ (και για κανεναν δεν θα το πω οριστκα αν δεν τον δω τουλαχιστον 6-7-8 επισημα ματς)

Link to comment
Share on other sites

με την μπριζ επαιξε 60 λεπτα στα κοκκινα και σιγουρα δεν τον εβγαλε γιατι τον φοβοταν γιατι πολυ απλα τους ειχε κανει ΑΛΟΓΑ απο οπου και να το πιασεις δεν ξερω πως ειδες οτι τον φοβηθηκε

Link to comment
Share on other sites

Κλείνει η μέρα λοιπόν με -1 σάπακα.

Αύριο θα εξετάσουμε την περίπτωση Αραούχο.

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Κλείνει η μέρα λοιπόν με -1 σάπακα.

Αύριο θα εξετάσουμε την περίπτωση Αραούχο.

Θες να μας καταραστουν οσοι μιλουν ισπανικα? Θα μιλησεις για τον μεσσία?

Link to comment
Share on other sites

Εγω κυριε. Τον ειπα σφαχταρι για αντικρυστό. 

Παμε τωρα στον επομενο. Πιστευω οτι και ο Αραουχο ειναι τραυματιας και δεν θα δικαιωσει τις προσδοκιες. Μας πιασανε κωτσους.

Δικαιωνεσαι για το Λοπεζ.

Τωρα θα περιμενουμε τη δικαιωση για το μπεκρη.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απ ολο το ροστερ, σαπακα λεω μετα βεβαιοτητος τον Αϊνταρεβιτς και το Βινισιους. 

Οι υπολοιποι μου κανουν, ο καθενας στο μερτικο του. 

Με τον Αϊνταρεβιτς εχω παθει ΜΗΤΣΑΚΛΑ και δεν αντεχω να τον βλεπω καν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Φουντας. Ο Ταξιαρχης.

Συζηταει με την ομαδα του Αρεως και αυτος. Ονειρο ζωης μεχρι 8 του μηνου να εχουνε κλεισει Πλατελλας - Αραβιδης - Φουντας στην Αργειαναρα. Και μετα θα την πουμε ΑΕΚ2

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απ ολο το ροστερ, σαπακα λεω μετα βεβαιοτητος τον Αϊνταρεβιτς και το Βινισιους.

Οι υπολοιποι μου κανουν, ο καθενας στο μερτικο του.

Με τον Αϊνταρεβιτς εχω παθει ΜΗΤΣΑΚΛΑ και δεν αντεχω να τον βλεπω καν.

Πουτάνα Σουηδία, γαμώ τα αλογοκεφτεδάκια σας.
Link to comment
Share on other sites

Συζηταει με την ομαδα του Αρεως και αυτος. Ονειρο ζωης μεχρι 8 του μηνου να εχουνε κλεισει Πλατελλας - Αραβιδης - Φουντας στην Αργειαναρα. Και μετα θα την πουμε ΑΕΚ2

Με τι θα πληρωθουν στον Αρη? ο παλετας χρωσταει ακομα σε οσους δουλευαν στα σουπερ μαρκετ. 

Link to comment
Share on other sites

Σιντβισιους και Αιντα δε βλεπω να παιζουν ποδοσφαιρο.

Αλλα αρχισαμε με Φουντα και βγαλαμε κι αχρηστο τον Κονε το Λοπεζ το Λιβαδια.

Δε βλεπω να ευαισθητοποιειται κανεις. "Ευαισθησιες" βγαζουμε οταν βγαινει καποιος να στηριξει και να κανει υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Πουτάνα Σουηδία, γαμώ τα αλογοκεφτεδάκια σας.

Σκεψου ματς της ΑΕΚ με δυαδα στα χαφ Γιοχανσον - Αινταρεβιτς κι εμας τους δυο διπλα διπλα στη Ρ.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα απ ολο το ροστερ, σαπακα λεω μετα βεβαιοτητος τον Αϊνταρεβιτς και το Βινισιους.

Οι υπολοιποι μου κανουν, ο καθενας στο μερτικο του.

Με τον Αϊνταρεβιτς εχω παθει ΜΗΤΣΑΚΛΑ και δεν αντεχω να τον βλεπω καν.

Για περσινους παικτες μια χαρα εχουμε αποψη πλεον.

 

Κι εγω με τον Αινταρεβιτς βγαζω σπυρια,

 

Για τους καινουργιους γραφουμε μια πρωτη αποψη (θετικη ή αρνητικη), οποιος δεν την γραφει επιφυλακτικα (με 2-3-4 μονο επισημα ματς) ειναι τουλαχιστον επιπολαιος.

 

Αλλα απο την αλλη δεν γινεται να μην γραφουμε τιποτα, ουτε να γραφουμε μονο θετικα.

 

Νομιζω βεβαια οτι ειναι αυτονοητα ολα τα παραπανω, αλλα ας χυσω λιγο ιντερνετικο μελανι, τζαμπα ειναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σκεψου ματς της ΑΕΚ με δυαδα στα χαφ Γιοχανσον - Αινταρεβιτς κι εμας τους δυο διπλα διπλα στη Ρ. :lol::lol::lol::lol:

Μάπετ σόου.
Link to comment
Share on other sites

Σιντβισιους και Αιντα δε βλεπω να παιζουν ποδοσφαιρο.

Αλλα αρχισαμε με Φουντα και βγαλαμε κι αχρηστο τον Κονε το Λοπεζ το Λιβαδια.

Δε βλεπω να ευαισθητοποιειται κανεις. "Ευαισθησιες" βγαζουμε οταν βγαινει καποιος να στηριξει και να κανει υπομονη.

Ολοι στηριζουν. Παραολο που υπαρχουν ανορθογραφιες και μερικα ακαταλαβιστικα.

Επειτα ειναι και το ατιμο το επικοινωνιακο που δεν το εχει και μιλουν εκ μερους του διαφοροι που σου ανεβαζουν το αιμα στο κεφαλι.

Η ομαδα αφου θελεις να τα πουμε σταρατα, δεν ειναι φαβορι παρολο που τελειωσε η ΕΠΟ και ειναι αυταρκης οικονομικα. Η ομαδα εχει πολλα ψωμια ακομα και φταιει σε αυτο και ο Μελισσανιδης. Παικτες εχεις, απεκτησες καποιες σταθερες, αλλα προβλημα στη δημιουργια θα εχεις μεγαλο κατα την αποψη μου. Επισης βασει ονοματων και ντεμαραζ των υπολοιπων, εχουμε προβλημα γιατι εφερες μονο τον καυλιαρη. Εγω ελπιζω οτι με το Λιβαγια θα πανε καλα και σαν διδυμο θα αποδωσουν, πρεπει να το δουμε ωστοσο. Τελος σου εφιστω την προσοχη στο "κλιμα" που εχει βγει για τον Χιμενεθ απο διαφορους βασιλικοτερους και για το τελειωμα/τσιμεντο στο Μαϊστοροβιτς. Αυτα ειναι πραγματακια που πρεπει να τα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

 

Αλλα απο την αλλη δεν γινεται να μην γραφουμε τιποτα, ουτε να γραφουμε μονο θετικα

Αν αντί για θετικά, βάλω αρνητικά, θα αλλάξει το νόημα;
Link to comment
Share on other sites

Αν αντί για θετικά, βάλω αρνητικά, θα αλλάξει το νόημα;

Οχι βεβαια.

 

Εννοειται οτι ολα ισχυουν και απο την αναποδη.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος έχει το άγχος ρε Χρήστο να είναι η ομάδα φαβορί;

Δυο κινήσεις λέγαμε το καλοκαίρι για να τους ξεκωλιάσουμε και σήμερα βγήκε το ρόστερ, άσυλο.

Και έγιναν οι κινήσεις.

Και τελικά επειδή οι άλλοι κοίταξαν την καμπούρα τους, εμείς μετράμε τα τατού του Κονέ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω μονο αρνηση ακομα και στο τι φοραει ο Γιαννισης ο καψερος.

Αν δεν εχει μιρλα δεν εισαι ΑΕΚ 

Ακομα και οι βαζελοι που γκρινιαζουν για κυρ γιαννη στηριζουν και οι φωνες ειναι πολυ λιγες για το μεγεθος του κλαμπ

Link to comment
Share on other sites

Ποιος έχει το άγχος ρε Χρήστο να είναι η ομάδα φαβορί;

Δυο κινήσεις λέγαμε το καλοκαίρι για να τους ξεκωλιάσουμε και σήμερα βγήκε το ρόστερ, άσυλο.

Και έγιναν οι κινήσεις.

Και τελικά επειδή οι άλλοι κοίταξαν την καμπούρα τους, εμείς μετράμε τα τατού του Κονέ...

Οχι Μητσο. 3 "Αραουχο" λεγαμε. Και τελικα ηρθε ο ενας.

Το ροστερ για τοσο που κοστιζει ειναι πανω απο τις προσδοκιες. Κινησεις εγιναν αλλα μπορουσαν να γινουν καλυτερες κατα την αποψη μου. Και υπαρχει και μια τρυπα στο αριστεορ μπακ απ, πραγμα που ο Χιμενεθ ειχε σημειωσει και συζητουσαν το βραζιλιανο για δανεικο.

Οι αλλοι το περιμενα να ενισχυθουν - και εννοω το Μαρινακη γιατι φετος κατεβηκε για πολεμο χωρις τα κουμαντα.

Ο σαββιδης με εξεπληξε, το ομολογω. Και με το Ζαμπρανο μασησα κιολας και για ενα λεπτο ξεχασα για τι οργανισμο μιλαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν η μπουγατσα δεν ειχε κανει τετοιο φινις και ειχε μπει οψιον στον ουχο τωρα θα ειμασταν μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα μασουσα με τον μπαμπα αν ειχε κοουτς Σαντος . με Λουτσεσκου δεν πας πουθενα. Ακουω πολυ μπαογκ εδω πανω και σε πολλα ειναι σαν εμας με πολυ γκρινια και πολλους αρδ στην υπηρεσια του Σαββιδη. μη τυχον και υπαρξει αντιθετη γνωμη, προχτες τον εκραζαν και μολις εγιναν οι μεταγραφες τον αποθεωνουν.Και επειδη δεν εχουν Ευρωπη πιστευουν οτι φετος θα ειναι η χρονια τους. μονο τον γαυρο υπολογιζουν Περυσι ελεγαν οτι εχουν καλυτερο ροστερ απο την ΑΕΚ φαντασου φετος 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×