Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Η προταση στηριζεται ξεκαθαρα στις αμοιβες του τρελου. Απο 180 σε 600 ειναι μεγαλη τσεπη. Πρεπει να φτασεις τα 400-500 για να εχει μυαλο για σενα το ρομποτ. Διαφορετικα θα παιζει κομπολοι. Τα 500+2 ειναι προταση για το μπεουλα.

Link to comment
Share on other sites

Στα inbox του αρχεντινου παιχταρα χυνει ο γυναικειος πληθυσμος κυριοι.

Αλλα και αυτος τζεντλεμαν.

Σε ολες εχει να πει εναν καλο λογο.

 

Του έγραψες κι εσύ και ξέρεις; :P

Link to comment
Share on other sites

Δωστε 500χιλ τον χρονο στον βρανιες και αφηστε την πωληση για το καλοκαιρι.Θα ναι μαλακια να πας σε τουμπα και καραισκακη χερις το κομαντο.

Link to comment
Share on other sites

εχω νοβα και οτε εγω δεν ειμαι σε εξαρση  :lol:  :lol:

exei genethlia re mlk shmera to mouni o gorgar g auto mas prhzei t @@

anoixte tou ena koummounistiko topikion na goustarei

Link to comment
Share on other sites

Τα 2,5εκ και με τον τρόπο που τα δίνουν οι βέλγοι σε καμία περίπτωση δεν καλύπτουν τα συμφέροντα μας.

Από την άλλη το τυράκι είναι τα 600χιλ που δίνουν στον βράνιες.

Εδώ σε θέλω εθνάρχη.

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι πολύ μεγάλη απώλεια ο Βράνιες αν φύγει.

Είμαι σίγουρος ότι ο λυμπε έχει κάνει τα κουμάντα του και θα φέρει κάποιον καλύτερο. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερη απώλεια θα είναι και με δεδομένο του πρόβλημα του Τσόσιτς τα πράγματα γίνονται απελπιστικά.

Θα παρακαλάμε να είναι καλά ο Τζίσους (που δεν είναι δεδομένο) και ο Λαμπρόπουλος(!) αφού ο επόμενος είναι ο Ανταμ.

Σόρρυ αλλά θα μιλάμε για λευκή πετσέτα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι ο λυμπε έχει κάνει τα κουμάντα του και θα φέρει κάποιον καλύτερο. :ph34r:

Δεν προφταίνει για κουμάντα και θα σε πατήσουν στο σβέρκο ξέροντας την ανάγκη σου.
Link to comment
Share on other sites

2,5 μια χαρά είναι. Δίνεις το 1,5 στην ρήτρα Λιβάγια.

Στόπερ βρίσκεις πιο ευκολα

Link to comment
Share on other sites

2,5 οπως επικοινωνειται δηλαδη 500 τωρα και 2 το καλοκαιρι ειναι κωμικη προταση.

Ποσο μαλλον οταν η προταση στον παιχτη ειναι 600k.

Πανε καντε του προταση τριετες συμβολαιο με αποδοχες 500k μπας και μετα βαλτε ρητρα 5εκ και αν θελει η Αντερλεχτ το καλοκαιρι το συζηταμε.

Το να χασεις τωρα για 500k τον Βρανιες ειναι μαλακια.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει οπωσδήποτε να μείνει έστω εως το καλοκαίρι, δε γίνεται να φύγει τώρα.

Θα είναι όμως ο ίδιος παίκτης ή θα ψωλαρμενίζει; Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Δεν προφταίνει για κουμάντα και θα σε πατήσουν στο σβέρκο ξέροντας την ανάγκη σου.

Τότε τον κρατάς και του ανανεώνεις το συμβόλαιο όπως είναι ήδη προγραμματισμένο.

Το θέμα είναι ότι εσύ φτάνεις μέχρι 350χιλ άντε κοντά στα 400χιλ.

Ο παίχτης συμφωνεί?

Εγώ λέω οχι.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ το λες.

Δεν ξέρουμε πόσα θέλει;

Αν ανέβεις στα 500χιλ πιστεύω πως θα δεχτεί αλλά εκεί ανοίγεις άλλα μέτωπα με τους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Τότε τον κρατάς και του ανανεώνεις το συμβόλαιο όπως είναι ήδη προγραμματισμένο.

Το θέμα είναι ότι εσύ φτάνεις μέχρι 350χιλ άντε κοντά στα 400χιλ.

Ο παίχτης συμφωνεί?

Εγώ λέω οχι.

Εχει ενδιαφερον να δουμε τι θα κανει η διοικηση παντως.

Αν τον πουλησει, εννοειται πως οικονομικα ηταν εξαιρετικη κινηση αφου σε εναν χρονο μεσα εβγαλε τα χρηματα που επενδυσε επι δεκα.

Το θεμα ειναι οτι θα στειλει μηνυμα πως καλα τα περι οικογενειας κτλ, αλλα οποιος θελει ερχεται σκαει 2 μιλιονς και λες ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τα 600 που λένε για Αντερλεχτ βέβαια δεν ξέρουμε κατα πόσο ισχύουν. Οχι ότι είναι κανα τρελό νούμερο αλλά μπορεί να είναι και λόγια του μάνατζερ.

Το βέβαιο είναι ότι ο Βράνιες, όπως και κάποιοι ακόμη, εχουν χαμηλά συμβόλαια και κάποια στιγμή ή θα τα πάρουν ή θα στραβώσουν. Δεν είναι κάτι καινούργιο, το συζητάμε καιρό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αν ανέβεις στα 500χιλ πιστεύω πως θα δεχτεί αλλά εκεί ανοίγεις άλλα μέτωπα με τους υπόλοιπους.

Ποιους υπολοιπους;

Και γιατι να δεχτει τα 500 αν εχει προταση για 600;

Εδω εγω που ειμαι ΑΕΚ θα πηγαινα εκει που μου διναν 600.

Σε τρια χρονια ειναι 300 χιλιαρικα δηλαδη σαν να χει παιξει εναν ακομα χρονο μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×