Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. V


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Σαν τα παιδάκια που παίζουν με τα πλαστικά φορτηγάκια τα βλέπουμε... Κάτι εξαιρετικά βαρετό/μονότονο μας γεμίζει ενδιαφέρον και ψυχαγωγία.

 

Φοβερό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σαν τα παιδάκια που παίζουν με τα πλαστικά φορτηγάκια τα βλέπουμε... Κάτι εξαιρετικά βαρετό/μονότονο μας γεμίζει ενδιαφέρον και ψυχαγωγία.

 

Φοβερό.

Επειδη εχουμε γινει και λιγο αρχιτεκτονες, βλεπουμε αυτο που σε καποιον αλλο φαινεται βαρετό και φανταζόμαστε την εξέλιξη και το πως θα ολοκληρωθεί το εργο. 

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται λιγο το βαθος που εχουν σκαψει ή ειναι η ιδεα μου και ειναι αρκετο για το γηπεδο?

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται λιγο το βαθος που εχουν σκαψει ή ειναι η ιδεα μου και ειναι αρκετο για το γηπεδο?

Θα κανει μερικους μηνες για να ολοκληρωθει και μετα θα μπορεσουν να μπουν τα πρωτα θεμέλια για τα δυο υπόγεια επίπεδα, του παρκινγκ και των αποδυτηριων. Οντως εχουμε γινει αρχιτεκτονες και πολιτικοι μηχανικοί.

Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα μετρα φτασαμε στο σκαψιμο? 8 δεν ειναι που πρεπει να σκαψουν?

ναι 8 αλλα δεν εχει ολοκληρωθει το σκαψιμο σε ολο το οικοπεδο

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Βιντεο μαλακια,ουτε φωτιες υπαρχουν,ουτε κανονια,ουτε καν τοξωτα ανοιγματα,πουλανε αγιασοφιαλικι.

Link to comment
Share on other sites

Με τόσες φωτιές δεν βλέπω να την γλυτώνει το Άλσος. 

 

μυριζομαι προβοκατσια απο τους συντροφους 

Link to comment
Share on other sites

Η δημαρχαρα πάλι εμπόδια προσπαθει να βάλει; Ρε ποσό γαύρος μπορει να ειναι η ποντικομαμή ; και αργούν οι εκλογές, τωρα βρήκαν να τα κανουν 5ετια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι φυσικα. Απλά μιλάμε για στόχο ζωής ο βλαχοδημαρχος. Δεν ασχολείται με τίποτα άλλο

Link to comment
Share on other sites

Οποιος πολεμαει το εργο να πεθανει και να βρωμισει να τονε βρουν μετα μια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Ας προσέχανε μερικοί τι ψηφίζανε

Μα οι περισσοτεροι ψηφοφοροι του δεν νοιαζονται για την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Μα οι περισσοτεροι ψηφοφοροι του δεν νοιαζονται για την ΑΕΚ.

Δεν ζω Φιλαδέλφεια για να ξέρω, αλλά δηλαδή οι ΑΕΚτζήδες είναι κάτω από το 50%?

Link to comment
Share on other sites

Ευκολα οι μισοι δεν ασχολουνται με ποδοσφαιρο. Και απο αυτους που ασχολούνται ούτε οι μισοί να είναι ΑΕΚ και αν ειναι ΑΕΚ μπορεί να είναι "ΑΕΚ" οσο καποιος είναι Μπόχουμ στη σχετικη διαφημιση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ζω Φιλαδέλφεια για να ξέρω, αλλά δηλαδή οι ΑΕΚτζήδες είναι κάτω από το 50%?

το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι 85-90% οπως ειναι οι γαυροι στον πειραια + οτι οι ηλικιωμενοι ανεξαρτητως ομαδας δεν θελουν να γινει το γηπεδο για να εχουν την "ησυχια" τους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ζω Φιλαδέλφεια για να ξέρω, αλλά δηλαδή οι ΑΕΚτζήδες είναι κάτω από το 50%?

Καλά εγω εχω μεγαλωσει φιλαδελφεια αλλά πανε "αιωνες" που δεν μενω πια. Από τους ΚΜχρήστες νομίζω μονο ο Μητσακλας μενει φιλαδεφεια τωρα.

 Κάτω από 50% από οσους ασχολουνται δεν ειναι, δεν ασχολουνται ολοι ομως ενώ οι ψηφοφοροι του βασιλοπουλου ουτως ή αλλως δεν ειναι και η πλειοψηφια, ενω οι περισσοτεροι από αυτους δεν ειναι και τιποτα φανατικοι του ποδοσφαίρου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×