Jump to content

ΑΕΚ Βόλλεϋ (ανδρών)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

θενκς για το ενδιαφερον παντως, την μαυρη την θελω αν μαθεις κατι πες το μου.

 

παντως αν τη φοραμε και τη χρονου αυτη, δε μου τη γλυτωνει....για φετος δε ξερω γιατι δε ξερω ποτε θα γυρισω στη γκρεσια

Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι η κιτρινη βερσιον,δεν τη φοραμε πολυ για την ωρα.

Η αλλη ειναι η μαυρη που σβηνει σε κιτρινο.

 

Και οι δυο ειναι γαματες να τις φοραμε με καλοκαιρινο ολογιομο φεγγαρι

σε βραδυνο πεσιμο αμουδια στην Αμοργο

και απειρη αλκοολοΑΕΚοκουβεντα .

 

Ολα τα ονειρα μαζι μου σκασαν .

 

πωωω αμοργος διακοπες (δις) ...τι μου θυμησες...

λενε ..χαλασε.

 

η κιτρινη δε μαρεσει το λεω. επαθα ενα μινι σοκ τωρα που ειδα φετινους παιχτες να τη φορανε, γιατι δεν την εχω δει πουθενα. ουτε σε φωτο.απορω απο πιο φιλικο την ξεθαψες. καλα που δε τη φορανε μεχρι τωρα. συλλεκτικη, αλλα πολυ ''αρειανη" για την ΑΕΚ.

(τα εισαγωγικα ειναι προαιρετικα)

Link to comment
Share on other sites

Η μαυρη ειναι για να την βαλεις και σε γαμοβαπτισια , οκ .

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

 

εχω προβλημα με τη ριγα ρε. δε μπορω.

Link to comment
Share on other sites

η κιτρινη δε μαρεσει το λεω. επαθα ενα μινι σοκ τωρα που ειδα φετινους παιχτες να τη φορανε, γιατι δεν την εχω δει πουθενα. ουτε σε φωτο.απορω απο πιο φιλικο την ξεθαψες. καλα που δε τη φορανε μεχρι τωρα. συλλεκτικη, αλλα πολυ ''αρειανη" για την ΑΕΚ.

(τα εισαγωγικα ειναι προαιρετικα)

 

+

Link to comment
Share on other sites

Eσυ που εχεις την τεραστια τυχη να ζεις εκει μονιμα να παρεις θεση για την Αμοργο .Τη νησαρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Eσυ που εχεις την τεραστια τυχη να ζεις εκει μονιμα να παρεις θεση για την Αμοργο .Τη νησαρα σου.

 

Να μας πει ο Σεφιροθ τι του άρεσε όταν είχε έρθει και τι άκουσε πως χάλασε για να πάρω θέση.Δεν μπορώ να μιλάω στον αέρα κύριος.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακα μπλανκο μενεις στην Αμοργο μονιμα?

σοβαρολογεις τωρα?

κ εχεις και περαιτερω απαιτησεις??????????????????

 

οσο για την ερωτηση σου,δε θα μπω σε λεπτομερειες αλλα εχω περασει τις καλυτερες διακοπες μου εκει.

και ακομα και η δευτερα φορα που ξαναπηγα, (λαθος γενικα αυτο να το κανεις), ειναι μεσα στα τοπ 5 διακοπων.

μετα ακουσα διαφορα,κυριως τελευταια, σχετικα με τον κοσμο που σκαει κτλ και σε αυτο το θεμα ειμαι λιγακι ευαισθητος.

παντως δεν εχω κατ ιδιαν αποψη για τα τελευταια 6-7 χρονια. για πιο πριν ο,τι θες...αλλα οχι τωρα γιατι πρεπει να φτιαξω κανα μακαρονι.

Link to comment
Share on other sites

Να μας πει ο Σεφιροθ τι του άρεσε όταν είχε έρθει και τι άκουσε πως χάλασε για να πάρω θέση.Δεν μπορώ να μιλάω στον αέρα κύριος.

 

Εγώ έκανα κέφι το Βαγγέλη με το εστιατόριο στα Κατάπολα που παίζαμε κιθάρες από το απόγευμα μέχρι τις 6 το πρωί και τα ξενάκια κοκκάλωναν με τα κέφια μας.

Link to comment
Share on other sites

Οταν η ΑΕΚ μαζευει στη Γλυφαδα 10 η ωρα τη νυχτα

700 ατομα για αγωνα με την Κηφισια

η ψυχη μου χαμογελα .

 

Οκ, ο κόσμος μας έχει πάθει παράκρουση, τι να λέμε.

Αυτό που σιγοψιθύριζε ο edn καθώς περπατάγαμε από το Παγκρήτιο προς το Ιεράπετρα. Μόνο ο κόσμος Της, αυτής της ομάδας... (μαζί με όλα τα στραβά του προσθέτω εγώ)

 

 

υγ. Φανέλα θέλω κι εγώωωωωωω άμα αποφασίσουν να πουλήσουν κανά κομμάτι! Όποια και να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ο κόσμος μας έχει πάθει παράκρουση, τι να λέμε.

Αυτό που σιγοψιθύριζε ο edn καθώς περπατάγαμε από το Παγκρήτιο προς το Ιεράπετρα. Μόνο ο κόσμος Της, αυτής της ομάδας... (μαζί με όλα τα στραβά του προσθέτω εγώ)

 

 

υγ. Φανέλα θέλω κι εγώωωωωωω άμα αποφασίσουν να πουλήσουν κανά κομμάτι! Όποια και να είναι.

 

+1 για όλα και για την φανέλλα!

Link to comment
Share on other sites

Την ευκαιρία να γιορτάσουν μαζί με τους οπαδούς τους, την πρόκριση στο Final 4 του Λιγκ, θα έχουν παίκτες της ΑΕΚ στο αυριανό παιχνίδι με την Νίκη Αιγινίου (20.00). Ήδη από το πρωί κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια της αναμέτρησης, τα οποία θα διατίθενται μέχρι τις επτά το βράδυ από τα γραφεία της Ερασιτεχνικής. Ενώ το Σάββατο από τις έξι έως τις οκτώ από τα εκδοτήρια του κλειστού της Γλυφάδας.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ – Νίκη Αιγινίου. 25-21 Με αντεπίθεση διαρκείας η ΑΕΚ έκανε τα δύσκολα – εύκολα και κατέκτησε το πρώτο σετ (1-0). (xαναμε 15-19). Παμε να καθαρισουμε το ματς!!

Link to comment
Share on other sites

Νίκη στην Κηφισιά τώρα και να γίνει της πόρνεως με πούστηδες στη Γλυφάδα.

 

Ετσι!!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Η Παναχαϊκή επικράτησε με 3-2 στο τάι μπρέικ επί του Ολυμπιακού. Έτσι οι ερυθρόλευκοι έμειναν στην 4η θέση με 14 βαθμούς, μόλις δύο περισσότερους από την ΑΕΚ, που επανήλθε σε τροχιά τετράδας.

Link to comment
Share on other sites

κ τωρα που θυμηθηκα τους βαζελους.

 

δεν βλεπω να την γλυτωνουν φετος στο βολλευ οσα αισχη και αν γινουν παλι.

Link to comment
Share on other sites

Περισυ αφου εριξαν τη γρια

επρεπε να ανεβει η Ορεστιαδα και να πεσει ο υποβιβασμενος βαζελος.

Ετσι εγραφε η προκυρηξη.

Αλλα μιλησε ο Σταθοκωστοπουλος γραφτηκε και μια γενναια χορηγια του.

Εμεινε ο βαζελος Α1 και τον ανελαβε μαζι με ολο τον ερασιτεχνη φετος ο φορεας θ13.

Link to comment
Share on other sites

Βαθμολογία (σε 7 αγώνες)

 

1. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 20 (21-5)

2. Φοίνικας Σύρου 17 (19-7)

3. ΑΟ Κηφισιάς 16 (19-10)

4. Ολυμπιακός 14 (16-9)

5. Λαμία 13 (15-11)

6. ΑΕΚ 12 (15-12)

7. ΠΑΟΚ 9 (11-13)

8. Παναχαϊκή 6 (10-18)

9. Νίκη Αιγινίου 6 (9-17)

-. Παμβοχαϊκός 6 (9-17)

11. Άρης 4 (9-17)

12. Παναθηναϊκός 0 (4-21)

 

* Άρης και ΠΑΟΚ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×